Ryanair skrydžiai į Paryžių už mažesnę kainą! 11

Ryanair skrydžiai į Paryžių su 10 proc. nuolaida

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair karts nuo karto stebina įvairiomis nuolaidomis. Šį kartą mus džiugina siūloma nuolaida skrydžiams į Paryžių. Išsirinkite lėktuvų bilietus dabar ir sutaupykite!

✈ Ryanair skrydžiai į Paryžių >

Paryžius yra vienas romantiškiausių ir jaukiausių Europos miestų, kur renkasi ne tik įsimylėjėliai, bet ir pramogautojai ar meno gerbėjai. Apsilankyti Paryžiuje galima bet kuriuo metų sezonu!

Ryanair skrydžiai į Paryžių iš Vilniaus vykdomi 4 kartus per savaitę – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais (iki 2016.03.27).
Nuo 2016.03.30 iki 2016.10.29 skrydžiai bus vykdomi taip pat 4 kartus per savaitę, tik dar patogesnėmis dienomis – trečiadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Ryanair skrydžiai į Paryžių

11 thoughts on “Ryanair skrydžiai į Paryžių už mažesnę kainą!

 1. aldona parašė:

  Laba diena.noriu skristi į Paryžių 8 dienom,kaip man atsispausdinti įlaipinimo talonus. Paryžiuje,jei aš neturiu išmanaus telefono .Skrydis iš Vilniau 7,10 val.

  Ačiū Aldona

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Na tokiu atveju galima tik ieškoti vietų Paryžiuje kur turėtumėte galimybę prisijungti prie interneto per kompiuterį ir tuomet atsispausdinti.

 2. Danas parašė:

  Sveiki, norejau paklausti, ar užtektu tarp skrydžių 1 val. 35 min persedimui Paryžiaus Beauvais oro uoste. Norėčiau skristi su Ryanair kompanija iš Airijos į Vilnių per šį oro uostą, bet abejoju ar užtektų tiek laiko persedimui. Ačiū :)

  • Priklauso nuo daugelio dalykų. Priklauso nuo oro uosto užimtumo tuo metu, nuo oro sąlygų ir kt. Jei lėktuvas vėluos, persėdimui liks laiko šiek tiek mažiau. Jei turėsite registruotą bagažą, jį reikės pasiimti ir vėl priduoti į bagažo skyrių iš naujo. Taip pat ir saugumo patikrą reikės pereiti iš naujo.
   Prie įlaipinimo vartų turite būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio (vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio), tad pabandykite paskaičiuoti, ar laikas, kuris lieka tarp skrydžių, jums bus pakankamas.

 3. Skaiste parašė:

  Aišku gero vakaro iki

 4. Skaiste parašė:

  Sveiki norėjau paklausti ar galima keturis sokaladus įsinešti į lektuva ar būtina patikra? Ten pas jus as jau kokį 16 ar n kartų skridus bet niekaip neatsimenu reikia ar ne? Ir bagažas mano rankinis tai ne daugiau kaip 35kg. Gali pas mane būti ar ne? gero vakaro ir iki birželio 8d.

  • Skaiste, 4 šokoladus rankiniame bagaže turėti galima. Saugumo patikrą privalo praeiti kiekvienas keleivis.
   Rankinis Ryanair bagažas (55x40x20 cm) negali viršyti daugiau nei 10 kg. Jei jūsų bagažas sveria daugiau, turėsite jį priduoti į bagažo skyrių už atitinkamą registruoto bagažo mokestį. Registruotas bagažas gali būti 15 kg arba 20 kg. Didžiausias leistinas svoris – 32 kg. Tačiau už kiekvieną papildomą kilogramą bus mokamas papildomas mokestis.

 5. aurelija parašė:

  Sveiki,noreciau veztis i Lietuva is Airijos ,5 ne savo vaikus is ju 4 yra airijos pilietis ir viena Lt piliete,zinau,kad is Airijos nebus problemu,tik reikia prikabinti prie savo bilieto, bet vaziuojant i Airija, ar reikia kokio leidimo,airijos pilietybe turinciom nepilnametem?Aciu :)

  • Aurelija, pasiteiraukite Airijos įstatymais dėl nepilnamečių laikino išvykimo ir parvykimo į Airiją.
   Nepilnametei lietuvei keliaujant atgal į Airiją reikės vieno iš tėvų sutikimo, patvirtinto notaro. Nebent jos deklaruota gyvenamoji vieta yra Airijoje, tuomet reikės tai patvirtinančio dokumento.

 6. Ruta parašė:

  Noriu pasiteirauti ka daryti tokiu atveju jeigu registravus skrydį i Paryžių už rasiau neteisinga pavarde, paskutine raide ne s o i
  Padariau klaida
  Sakykit ar cia butu keleivio informacijos keitimas ar tiesiog kai darysim cekin vedant asmens duomenis galima bus pataisyti klaida

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?