Skrydžiai į Kosą ir Rodą pigiau 4

Kvepia atostogomis! Ryanair skrydžiai į Kosą ir Rodą su 10 proc. nuolaida!

Ryanair skelbia akciją skrydžiams į Graikijos salas. Skrydžiai į Kosą ir Rodą su 10 proc. nuolaida keliaujant su pigių skrydžių aviakompanija Ryanair. Lėktuvų bilietai nuo 45,99 EUR! Pigius Ryanair bilietus galite įsigyti internetu.

Pigūs Ryanair skrydžiai į Kosą iš Kauno oro uosto: 

 Kaunas – Koso sala (Graikija)

Pigūs Ryanair skrydžiai į Rodą iš Kauno oro uosto: 

 Kaunas – Rodo sala (Graikija)

Koso sala yra tituluojama viena žaliausių Graikijos salų. Įsikūrusi visai čia pat Turkijos krantų, kasmet sulaukia daugybę turistų iš įvairių pasaulio šalių. Švelnus salos klimatas, gražūs smėlėti paplūdimiai, skaidri jūra, puikios sąlygos buriuoti bei energingas naktinis gyvenimas salą daro tarptautiniu turizmo centru.

Rodo sala – Graikijai priklausanti sala, kuri iškilusi Egėjo jūroje, visai netoli Turkijos krantų, kaip ir Koso sala. Rodo sala yra daugiausiai saulės gaunanti vieta Europoje. Saulė čia šviečia ir šildo 300 dienų per metus, todėl išskirti yra tik du metų laikai – vasara ir pavasaris.
Skrydžiai į Kosą ir Rodą pigiauSkrydžiai į Kosą ir Rodą pigiauRhodes

4 thoughts on “Skrydžiai į Kosą ir Rodą pigiau

  1. Inga parašė:

    Laba diena,

    Norėjau pasiteirauti kada galima pradėti dairytis nebrangaus skrydžio į Koso salą 2017 m. birželio 15-22 dienai? Ar keisis skrydžių grafikai, nes iš Kauno skrisdavo 2-iais, 4-ieniais ir 6-iais?

  2. Gražvydė parašė:

    Sveiki, norėjau pasiteirauti gal planuojama atnaujinti tiesioginius skrydžius į Sardiniją, Kaljarį miestą 2017 metais? Ačiū

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?