Ryanair skrydžių užsakymų bilietų rezervavimo sistemose privalumai 24

Lėktuvų bilietų pirkimas sparčiai įgauna pagreitį. Kuo toliau, tuo daugiau galimybių atsiranda keliauti. Tad pigių skrydžių bendrovė Ryanair, matydama didėjančią paklausą, nestovi vietoje. Aviakompanija plečia skrydžių žemėlapį, gerina paslaugas, stengiasi mažinti kainas. Beje, galima pasidžiaugti, jog nuo šių metų kovo mėnesio, Ryanair pradės vykdyti tiesioginius skrydžius ir į Palangos oro uostą.

Tačiau, kaip įvertinti, kur įsigyti Ryanair lėktuvų bilietus? Kur pirkti bilietus yra patikima, kur galime jaustis užtikrintai, jog gausime visą reikalingą informaciją ir nenukentės nei mūsų kelionės kaštai, nei atostogų laikotarpis?

Taigi, yra nemažai internetinių bilietų rezervavimo sistemų, kurias prižiūri ir tvarko konkrečios įmonės, agentūros. Šios sistemos automatiškai parenka geriausius skrydžių pasiūlymus už žemiausią kainą ir juos siūlo lankytojams. Be to, įsigijus aviabilietus rezervavimo sistemose, pirkėjai gali gauti ir pridėtinę vertę. Keleiviai visada gali susisiekti su bilieto pardavėju, pasikonsultuoti, pasitarti, sužinoti detalią savo skrydžio užsakymo informaciją.

Tad panagrinėkime, kokie privalumai užsakant Ryanair lėktuvų bilietus bilietų rezervavimo sistemose?

Viskas ir visada lietuviškai. Perkant bilietus rezervavimo sistemose viskas yra lietuviškai. Papildoma informacija suteikiama taip pat lietuvių kalba.
Yra nemažai atvejų, kuomet keleiviai, įsigiję lėktuvų bilietus pagrindinėje Ryanair svetainėje, nori pakeisti skrydžio informaciją, pakeisti keleivio duomenis. Tokiu atveju, tenka kreiptis į centrinę Ryanair būstinę, kuri, kaip žinome, lietuviškai paslaugų neteikia. Tad kalbos barjeras gali pakišti koją anglų kalba nekalbantiems keleiviams.

Registracija į Ryanair skrydį atliekama automatiškai. Įsigijus Ryanair lėktuvų bilietus nereikia nerimauti dėl registracijos į skrydį. Atėjus tinkamam laikui keleivis yra užregistruojamas į Ryanair skrydį, o įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“) atsiunčiamos el. paštu iki skrydžio likus kelioms dienoms. Jei yra poreikis, bilietų pardavėjas įlaipinimo korteles gali atspausdinti nemokamai.

Papildomų paslaugų užsakymas. Kaip jau minėjome, aviakompanijos Ryanair atstovai lietuviškai nekalba, todėl, norint įsigyti papildomą paslaugą, pakeisti paslaugos tipą, pakoreguoti registracijos duomenis, kiek sudėtingiau tampa tiems, kurie nekalba angliškai. Įsigijus bilietus bilietų rezervavimo sistemose, papildomas paslaugas galima užsisakyti susisiekus su sistemos administratoriumi, o visa kita – administratorių rankose ir keleiviams nieko papildomai daryti nereikia.

Greitas ir informatyvus informacijos suteikimas. Jei bilietai įsigyti bilietų rezervavimo sistemoje, bet kokiu klausimu susijusiu su Ryanair ir skrydžio rezervacija galima kreiptis į bilieto pardavėją ir jis suteiks visą reikalingą informaciją.

Kainos. Bilietų rezervavimo sistemose kainos pateikiamos aiškios ir konkrečios. Keleiviai mato detalią paslaugos kainą už ką keleivis moka: t.y. skrydžio kaina, transakcijos mokestis, aptarnavimo mokestis. Aptarnavimo mokestis priklauso agentūroms, kurios tvarko ir prižiūri keleivių rezervacijas.

Užsakysite greitai ir patogiai. Bilietų pirkimui tereikia vardo ir pavardės. Visi žingsniai yra su paaiškinimais, tad užtruksite vos kelias minutes.

Mokėti galima ir grynaisiais. Bilietų rezervavimo sistemos turi atstovus, kur galima atvykti ir susimokėti grynaisiais. Žinoma, pagal kiekvieno keleivio pageidavimą, susimokėti galima ir banko pavedimu, ir per internetinę bankininkystę. Nereikia turėti kreditinės kortelės.

Skrydžiai su persėdimu. Jei ketinate keliauti ten, kur pigių skrydžių bendrovė Ryanair tiesiogiai neskrenda, sistemos automatiškai parenka geriausius skrydžių variantus su persėdimais pasirinktu maršrutu. Vadinasi, nereikia ieškoti atskirai, o skrydžiai parenkami greitai ir geriausia kaina.

Ryanair skrydžių užsakymų bilietų rezervavimo sistemose privalumai

24 thoughts on “Ryanair skrydžių užsakymų bilietų rezervavimo sistemose privalumai

 1. Danutė parašė:

  Registraciją į skrydį padariau internetu, bet sugeneruotų bilietų nesulsukiu. Gal įvyko klaida. Kaip man sužinoti?Užsakymo nr.WFWE3F5(R202238216)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju dėl tikslesnės informacijos.

 2. Vito parašė:

  Jeigu bilietas pirktas per jūsų bendrovę ar įmanoma skrydžio registraciją atlikti pačiam ?

 3. Ernestas parašė:

  Uzsakiau bilieta draugei ir sumokejau is savo banko saskaitos, bilieto kaina pries perkant buvo viena, jau padarius pavedima prisidejo tokia pati suma uz transakcija, kad tai yra ir kodel taip atsitiko? Gmail laiske taip rodo, kad sumokejau dbiguba kaina, taciau elektronine bankininkyste rodo reikiama suma.

 4. Rima Gerdauskiene parašė:

  Sveiki.pirkau bilieta is oslo i vilniu balandzio 9d.sumokejau apie 21 eura. Bet neturiu nei uzsakymo nr .nei kazka tokio kuris rodytu kad turiu bilieta..esu nepatyrusi dar sioje srityje.. Zinoma jus rasite atsiuskite i gaila nuoroda..aciu.

 5. Dina parašė:

  Sveiki, uzsisakiau bilieta, taciau pinigu uz bilieta neatskaiciavo, jeigu korteleje nebus pinigu kas tada?

 6. valdas parašė:

  jei perkant bilieta prisijungus per facebook ir nz kokiu budu buvo panaudotas mano nick vardas kaip db istaisyti klaida ir yrasyti normalu varda ir pavarde

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jūs turite jungtis prie savo rezervacijos ir atlikti keitimą arba kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją.

 7. Dovile parašė:

  Ar galiu perkant bilietus visai seimai vienu kartu uzsakutbtik viena sveriama bagaza?

 8. Lena parašė:

  Noreciau pasiklausti koks mokestis taikomas vezimeliui Vaiko , jam reik pirkti papildyma bagaza ar ne ?

  • Lena, keliaujant su vaiku Ryanair nemokamai leidžia vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 9. kristina parašė:

  Ar tinka laipinimo korteles planseteje?

 10. Jelena parašė:

  Labadiena.

  Pirkau bilietus balandzio12d skrydziui , bet dar negavau , check-in rikalingu duomenu gal zinote per Kiek Laiko turi ateiti ?

 11. Ausra parašė:

  Laba diena. Vasario 14d norejau nusipirkti bilietus jusu skrydziui, taciau neleido sistema visa para sumoketi, del ko nuolat kilo bilietu kaina, buvo sugaistas laikas ir sugadinta kelione. Kadangi tai vienintelis tiesioginis skrydis is Romos i Vilniu, ka daryti tokiu atveju? Kaip sumoketi jums????

 12. denis parašė:

  ar galiu uzsisakiti bilietu jei dar nepagamintas vaiko pasas ?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?