Ryanair Lietuva 1 127

Ryanair pasaulyje

Ryanair – Airijos oro transporto bendrovė, įkurta 1985 m. Tai populiariausios oro linijos visoje Europoje. Kasdien Ryanair vykdo daugiau kaip 1 800 skrydžių iš 84 bazių ir turi daugiau kaip 200 pigių skrydžių maršrutų, kuriais jungia 33 šalis ir apie 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Aviakompanijos flotilę sudaro apie 340 „Boeing 737-800“ orlaivių. Ruošiamasi užsakyti dar 330 Boeing 737 orlaivių! Per metus bendrovė skraidina virš 100 mln. keleivių! Ryanair savo verslo modelį grindžia išlaidų mažinimo priemonėmis, pvz., nėra jungiamųjų skrydžių, mažesni tarifai keliaujantiems tik su rankiniu bagažu, dažnai pasirenkami antriniai oro uostai, esantys toliau nuo miesto.

Ryanair Lietuvoje

2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje ir Rytų Europoje. Vilniaus oro uostui prisijungus prie aviakompanijos tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. pradėjo vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto – Lietuvos sostinės Vilniaus oro uosto. Tad skrydžių iš Kauno ir Vilniaus oro uostų žemėlapis smarkiai išsiplėtė.
2016 m. į kompaniją prisijungė ir Palangos oro uostas. Iš Palangos Ryanair skraidina tik vienu maršrutu – į Angliją.

PASTABA. Jei turite klausimų dėl Ryanair skrydžių, atsakymų ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

1 127 thoughts on “Ryanair Lietuva

 1. Rytis parašė:

  Laba diena,
  Perskaičiau komentarą ir pastebėjau, pas mane ant patvirtinimo visos radės didžiosios, o lietuviškos „ū“ ir „ė“ – mažosios. Ar dėl to gali kilti kokių nors keblumų?

  • Ryti, problemų neturėtų kilti. Bet jei viską daryti pagal taisykles, geriausia būtų paskambinti į Ryanair, kad pakoreguotų keleivio duomenis.

 2. Rūta parašė:

  Sveiki,norėčiau paklausti ar kils problemų, jei pavardės suvestos lietuviškais rašmenimis? Ar atliekant chek-in bus galima tai ištaisyti ar to daryti nereikės?

 3. Evaldas parašė:

  Laba, turiu bilieta i vok, rytdienai, bet deja negaliu skrist, kaip elgtis. Dekui

 4. Gediminas parašė:

  Laba diena norėjau paklausti jai pasikeičiau pasą, bet turiu bilietą užregistruota senu pasu kaip bus su bilietu? Kaip pakeisti duomenis?

  • Gediminai, grįžtant reikės pakoreguoti registracijos duomenis paskambinus į Ryanair. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 5. Andrius parašė:

  labas rytas,
  skrydis lapkricio 8 d. 21,55 val.
  Norejau paklausti ar imanoma tokiam skrydziui atsaukti bilietus arba skristi kitam keleiviui? Aciu

 6. Tomas parašė:

  Sweiki,
  pirkom bilietus ir kartu su 15kg. bagazu, ar reikia bagaza registruoti internetu kazkaip darant online check in, ar vietoje orouoste?

  • Tomai, jei užsakėte bagažo vežimo paslaugą, jis automatiškai priskirtas prie keleivio. Kai keleivis bus registruojamas į skrydį, automatiškai bus užregistruotas ir bagažas. Tik oro uoste nepamirškite jo atiduoti į bagažo skyrių.

 7. Olga parašė:

  Laba diena,

  Labai noreciau Jusu pasiteirauti….Spalio 24 uzsakiau bileta is Dublinas-Kaunas per ryanair.com, gavau i pasta patvirtinima, kad bilietas sekmingai uzsakytas. Spalio 25 diena gavau laiska, jog payment was not authorised and the transaction declined, so my booking cancelled. Tikrinau kortele kiekviena diena, ir tikrai pinigai nebuvo nuskaiciuoti. Spalio 26 pabandziau uzsakyti bilieta dar karta is kitos korteles. Galu gale pinigai buvo nuskaiciuoti is dvieju korteliu.
  Gal galite padeti, kur man dabar kreiptis, kaip dabar grazinti viena bilieta. Aciu labai

 8. Gintare parašė:

  Labas vakaras, norejau paklausti jei as pasiemiau grizimo pazymejima ir jis galioja iki lapkricio 11d,, o as i Lietuva skrendu lapkricio 7d, taciau book’inantis billietus as turiu juos i abi puses ir dabar nebezinau ka daryti, nes rodo, kad kai grisiu bus pasibaiges galiojimas(parskrendu lapkricio 14d). Ka reikia daryti tokiu atveju??? Nes as grizusi pasidarysiu ID, su kuriuo grisiu. Nebezinu ka daryti, reikia pagalbos. Galbut man dar karta atvykti ir is naujo pasidaryti pazymejima? Labai prasau, patarkite.

  • Gintare, su asmens grįžimo pažymėjimu jūs galite vykti tik į Lietuvą. Registruokitės į skrydį su šiuo dokumentu. Atgaliniams skrydžiui registracijos duomenis reikės pakoreguoti paskambinus į Ryanair. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 9. Irina parašė:

  Laba diena,

  užsisakiau bilietus į Milaną (laipkričio 29-ai dienai), nurodydamą savo ir kartu su manimi vykstančio žmogaus duomenis, gavau patvirtinimą. Tačiau neseniai teko pasikeisti pasą, todėl norėjau sužinoti, ar įmanoma pasikeisti savo paso duomenis užsakytam skrydžiui? Ir jeigu įmanoma, kaip tai galima padaryti?

  Iš anksto dėkoju už informaciją.

  • Irina, per kur užsakėte bilietą?

   • Irina parašė:

    užsisakiau internetinėje svetainėje ryanair.com

    • Irina, jei jūs užsakėte bilietus per ryanair.com, jūs dar neturėjote pateikti asmens duomenų. Asmens dokumento duomenys pateikiami tik registruojantis į skrydį, o tai padaryti galima likus ne daugiau kaip 14 dienų iki skrydžio.

     • Irina parašė:

      Supratau. Širdingai dėkoju už suteiktą informaciją.

      Gero vakaro!

 10. Indre parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti ar nėščiosios pažymos forma kuri yra pateikta šiame tinklapi tiks skristi ir iš Rygos oro uosto , su Ryanair?

 11. Olga parašė:

  Sveiki, nusipirkau du bilietus Roma-Vilnius 2014 01 21, skrydis turejo buti 17:20, atsitiktinai pastebejau, kad siai dienai skrydzio laikas yra pakeistas i 13:30. Jokio rastisko pranesimo as negavau. Sis laikas man nera tinkamas.Kodel buvo paankstintas skrydzio laikas ir kodel as nebuvau informuota?

  • Olga, per kur pirkote bilietą?

   • Olga parašė:

    As bilietus pirkau tiesiai per Ryanair.

    • Olga, pažiūrėkite, gal laiškas pateko į SPAM/Šlamštas aplanką. O gal dar nesiuntė pranešimų apie pakeistą laiką. Bet tikrai turėtų informuoti ir pasiūlyti alternatyvas arba bilieto grąžinimą.

     • Olga parašė:

      Tikrai nera. nei inbox’e, nei spam’e. gal Jus galite nurodyti el.pasto adresa, kuriuo tureciau kreiptis i Ryanair. dekoju.

     • Olga, Ryanair el.paštu konsultacijų neteikia. Reikia skambinti telefonu į Ryanair skambučių centrą.

 12. kristina ros parašė:

  sveiki, norejau pasiteirauti, nera jokiu bilietu is Kauno i London GATWICK 2014 sausio menesi, tai ar jau visi skrydziai pilni, ar dar nera bilietu ? Dekui

  • Kristina, Ryanair tiesioginiai skrydžiai tarp Kauno ir Londono Gatwick oro uostų vykdomi iki 2013 m. lapkričio 4 d., todėl ir nematote bilietų.

 13. Enrika parašė:

  Sveiki norėčiau paklausti ar per tokias audras kur vyksta anglijoje , skrisit penktadieni į Leeds Bradford oro uosta ? Ačiū

 14. Rimas parašė:

  Ar bus problemų darant online check-in, jei vietoje vaiko pažymėtas suauges? Kartu keliauja dar 3 suaugę žmonės.

  • Rimai, problemų neturėtų kilti. Jei užregistruoti nepavyks, tuomet paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 15. Giedrė D parašė:

  Sveiki,
  mano užsakymo nr. D79LRJ, pirkau jį http://www.ryanair-skrydziai.lt ir norėčiau bilietą el. paštu gauti anksčiau (kuo greičiau), nei prieš kelias dienas iki skrydžio, įmanoma tai būtų?:)

  • Giedre, jūsų skrydis dar gana negreitai. Registracija į Wizzair skrydžius galima ne anksčiau kaip likus 30 dienų iki skrydžio. Atkreipiame dėmesį, kad po registracijos negalimi jokie bilieto pakeitimai.

 16. Danutė Pranckūnienė parašė:

  Sveiki, labai norėčiau žinoti ar bus vykdomi pigūs skrydžiai į Lydsą (Bradfordą);
  Apie reisų nutraukimą informacijos niekur nerandu, tik galiu spręsti stebėdama skrydžių tvarkarašrį.
  Kaip yra iš tiesų?
  Labai ačiū

  • Danute, tiesioginiai skrydžiai tarp Lietuvos oro uostų ir Lydso Bradfordo oro uosto vyks iki 2013 m. lapkričio 5 d. ir vėliau nebus vykdomi bent jau iki 2014 m. kovo pabaigos.

 17. Tomas parašė:

  Laba diena,
  Patikrinau saskaita, pinigai rezervuoti, nors Jus minejote, jog debetine Visa Electron kortele atsiskaitymai negalimi. El laisko jokio negavau,kad uzsakyti bilietai.Bet ryanair.com sistemoje uzsakymas ,,kabo,, , kaip toliau elgtis? Nesuprantu ar turiu bilietus ar ne? Turiu galimybe uz bilietus atsiskaityti americac expres blue kortele…

 18. Lauryna parašė:

  sviki as neticia parasiau neteisinga savo galiojimo data ID, kaip as ja galeciau pakeisti? ar tai imanoma padaryti? ir ar tai kainuoja?

  • Lauryna, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 19. Tomas parašė:

  Sveiki,
  Uzsakinejome bilietus i london-stansted oro uosta.Viska dareme paeiliui, galutiniam zingsnyje buvo pranesta, jog turime gauti patvirtinima el.pastu, bet negaunam. Pazymejome, kad apmokame visa elektron kortele.Skaiciau komentarus,kad jomis negalima atsiskaityti, bet rezervacija buvo patvirtinta.Nezinom ar bilietai rezervuoti ar bandyt is naujo

  • Tomai, jei bilietą pirkote per ryanair.com ir bandėte atsiskaityti debetine Visa Electron kortele, greičiausiai bilieto jūs neįsigijote, nes su šia kortele atsiskaitymai Ryanair negalimi. Pasitikrinkite sąskaitą – jei pinigai nenuskaičiuoti, bilieto jūs nenusipirkote.
   Su Visa Electron bilietus galite įsigyti, pvz., šioje svetainėje – http://www.ryanair-skrydziai.lt/.

 20. Lukas Turleckas parašė:

  Turiu bilietus jūsų linijomis į Diuselorfą iš Rygos, tačiau, pasikeitė planai ir išvažiavome automobiliu, ar nedings mano bilietas, ir numatytu reisu ar galėsiu sugrįžti.

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?