Ryanair Lietuva 1 127

Ryanair pasaulyje

Ryanair – Airijos oro transporto bendrovė, įkurta 1985 m. Tai populiariausios oro linijos visoje Europoje. Kasdien Ryanair vykdo daugiau kaip 1 800 skrydžių iš 84 bazių ir turi daugiau kaip 200 pigių skrydžių maršrutų, kuriais jungia 33 šalis ir apie 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Aviakompanijos flotilę sudaro apie 340 „Boeing 737-800“ orlaivių. Ruošiamasi užsakyti dar 330 Boeing 737 orlaivių! Per metus bendrovė skraidina virš 100 mln. keleivių! Ryanair savo verslo modelį grindžia išlaidų mažinimo priemonėmis, pvz., nėra jungiamųjų skrydžių, mažesni tarifai keliaujantiems tik su rankiniu bagažu, dažnai pasirenkami antriniai oro uostai, esantys toliau nuo miesto.

Ryanair Lietuvoje

2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje ir Rytų Europoje. Vilniaus oro uostui prisijungus prie aviakompanijos tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. pradėjo vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto – Lietuvos sostinės Vilniaus oro uosto. Tad skrydžių iš Kauno ir Vilniaus oro uostų žemėlapis smarkiai išsiplėtė.
2016 m. į kompaniją prisijungė ir Palangos oro uostas. Iš Palangos Ryanair skraidina tik vienu maršrutu – į Angliją.

PASTABA. Jei turite klausimų dėl Ryanair skrydžių, atsakymų ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

1 127 thoughts on “Ryanair Lietuva

 1. Roberto parašė:

  Sveiki, elektroninėje registarcijoje nepatvirtina naujo pavyzdžio paso numerio. Prašo įvesti numerį su raidėmis. Bet naujame pase numeris žymimas be raidžių. Kaip užsiregistruoti?

 2. Leonid parašė:

  Laba diena,

  Nupirkau bilietu atvaziaves pas jus i oro uosta Vilniuje. Flight FR8867,09/01/014 confirmation – CDRSUV. Liko 11 dienu iki skridzio, per ryanair.com svetaine negaliu padaryti chek in`a. Isduoda klaida, del to kad ivesta neteisinga informacija. Ar gali buti taipo kad buvo netesingai uzrasytas mano emailas?Ka daryti? pas ka kreiptis?

 3. Daiva parašė:

  Sveiki,

  noriu pasiteirauti, kaip is anksto registruotis skrydziui, jei dukrytes asmens tapatybes korteles galiojimas pasibaiges, o nauja tapatybes kortele gausime tik kelios valandos pries skrydi? Ar galima registruotis negaliojancios korteles duomenis, o pries skrydi pateikti nauja, jau galiojancia kortele?

  Lauksiu atsakymo,
  Daiva

  • Daiva, registracija internetu gali būti atlikta vėliausiai likus 4 valandoms iki skrydžio. Registruotis į skrydį reikia su tuo asmens dokumentu, su kuriuo ir keliaujama. Galima užsiregistruoti į skrydį oro uoste, tačiau ši paslauga kainuos papildomai.

 4. Ausra parašė:

  Sveiki. Gavau is Ryanair pranesima, kad pakeistas musu skrydzio laikas, bet net apsalau, kad skrydis nukeltas 3 dienas atgal (turėjom išskristi balandzio 4, o atkele i balandžio 1.) taigi, musu atostogas Tenerifeje sutrumpino 3-mis dienomis :(
  Ar taip gali būti? Beje, pastebejau, kad naujame pranešime trūksta vieno keleivio (musu vienų metukų dukrytės) Kaip mums elgtis?
  Aciu už atsakymus..!

  • Aušra, panašu, kad skrydžių tvarkaraštis pakoreguotas ir kažkuriomis dienomis skrydžiai nebus vykdomi, todėl kelionė sutrumpėjo. Atsiųstame pranešime turėtų būti pateikti visi Ryanair siūlymai. Paskaitykite atidžiau laišką.
   Kūdikis priskirtas prie suaugusiojo keleivio, todėl atskirai neįvardijamas.

 5. Justinas parašė:

  Sveiki turiu sioky toky klausima, uzsakeme 2 bilietus 1 vaikui ir 1 suaugusui, zmogus kuris uzsakinejo bilietus ant vaiko uzdejo suaugusio data, o ant suaugusio vaiko data, arba ant moters padare miss, o ant vyro missis, iki srydzio liko 2 dienos ir niekaip neina pacekinti bilietu,
  mes to nezinojome ir pats uzsakovvas to nezinojo, sendien pabandem pacekinti ir raso kad yra nustatyta ne ta data, reikia tureti nuo 2 iki 16 metu. Nebandeme apkeisti datos ant vaiko uzdeti suaugusio ant suaugusio vaiko, nes paskui gali reiketi pirkti naujus bilietus, tai nezinom kad daryti, o raynierui neina priskambinti. Gal jus kazka patarsit.

  • Justinai, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir patikslins/pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Ten, kur pirkote bilietus, ten ir tvarkomas jūsų užsakymas.

 6. Olga parašė:

  Labas vakaras,
  norejau paklausti: jaigu yra nuolatinis leidimas gyventi Lietuvoje, Baltarusijos pilieciui, tai kokiu dokumentu reiketu nuskristi I Vokietija

 7. Monika parašė:

  Norėčiau pasitikslinti, ar galima metų vaikui į lėktuvą neštis pieno ir vandens daugiau nei 200 ml induose?

  • Monika, kūdikių maistui ir gėrimams, reikalingiems skrydžio metu, ribojimai nėra taikomi.

   • Egle parašė:

    Laba diena, rytoj skrendu Ryga-Dublinas.
    Kilo klausimu del keliu dalyku (turesiu tik nemokama bagaza 10kg):
    1. ar galikma vezti žalia mėsa šaldyta?
    2. kiek bloku cigareciu galima vezti 1 asmeniui?
    3. ar galima veztis pyraga ( šimtalapis su aguonomis)
    4. bulves?
    5. Kibinus su mėsa?

    • Egle, į Airiją rankiniame bagaže galite vežtis mėsą (gerai supakuokite, nes ji pradės tirpti), šimtalapį, bulves, kibinus. Cigarečių galite įsivežti iki 800 vnt (4 blokai). Nuo 2014.01.01 kiekis bus ribojamas iki 300 vnt.

 8. Monika parašė:

  Perskaičiau http://www.ryanair-skrydziai.lt/ryanair/duk/#Koks_bagaas_priklauso_kdikiui_vaikui_skrendant_su_Ryanair_avialinijomis_Ar_galima_vetis_vaiko_veiml kad galima vežtis sulankstomą vežimuką. Norėjau sužinoti, kokį vežimuką aviakompanija laiko sulankstomą? žadame vežtis sportinuką, kuris šiek tiek susilanksto, bet vis teik užima gana nemažai vietos, bet nesveria 20kg. Ar galime? Ar čia rašoma tik apie vadinamuosius „skėčiukus“

  • Monika, taisyklėse rašoma apie vadinamus „skėtukus“. Tačiau vežimėlių modelių yra begalė, todėl visų taisyklės negali apibrėžti ir dažniausiai atsakingi darbuotojai patys įvertina, ar vežimėlį galima vežtis. Paprastai, jei vežimėlis sudedamas, jį galima vežtis.

 9. Monika parašė:

  Laba diena. Skrendame su vienerių metų vaiku į Angiją. Pirkome ir bilietą jam. Ar vaikas turės savo atskrią sėdėjimo vietą? Ar galima vežtis automobilinę kėdutę, kurioje ir sėdėtų vaikas?

 10. Agnė parašė:

  Sveiki,

  Atliekant check in online sistema pasakė, kad nesutampa dokumento galiojimo laiko data (metai) su tuo, ką nurodžiau pirkdama bilietą, tačiau leido bilietą atsispausdinti. Kaip sužinoti, ar visgi teisingai nurodytas dokumento galiojimo laikas, jei ne, kaip jį pakeisti? Iki skrydžio liko 5 dienos.

  • Agne, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir patikslins/pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 11. Dangiris parašė:

  Nusipirkau bilietą ir registruotą bagažą per ryanair-skrydziai.lt Paaiškėjo, kad reikia antro bagažo. Kaip įsigyti. jau užsiregistravau skrydžiui. skrendu viena. Ar nebus problemų – 1 keleivis 2 registruoti bagažai(po 15kg)? Dėkui

 12. Kęstutis parašė:

  Laba diena,

  Esame užsisakę bilietus (2 vnt.) Vilnius – Milan (Bergamo) – Vilnius. Išvykimas 2014-01-10 grįžimas 2014-01-17. Pasikeitė situacija ir tuo laiku negalime skristi. Kokia yra galimybė bilietų pakeitimo į kitą datą. Norėtume pakeisti skrydį nuo 2014-03-17 grįžimas 2014-03-23 arba skrydis 2014-03-31 grįžimas 2014-04-06 Bilietai būtų 2 vnt.
  Laukiame atsakymo.

  • Kęstuti, jei negalite skristi, galima keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą ar keleivio vardą ir pavardę galite pakeisti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 13. Vasilij Sidorenko parašė:

  (užsakymas AV39E1F6) gavome bilietus tik i londona o kodel neatsiuntete is londono atgal?

  • Vasilij, jūsų atgalinis skrydis bus vėliau, todėl ir registracija į skrydį bus atlikta vėliau. Įlaipinimo kuponai jums atsiųsti bus gruodžio 23 d.

 14. ieva parašė:

  Sveiki,
  nusipirkau bilietus su ryanair 13/05/2014 varsuva – salonikai ir atgal 03/06/2014 salonikai – varsuva.
  noriu pakeisti skrydi varsuva-salonikai is 13/05/2014 i 24/06/2014
  ir neleidzia, raso kad isvykimo data „konfliktuoja“ su grizimo… kaip tai suprasti? :( juk rasoma, kad kiekvienas ryanair skrydis nera susijes su kitais, jie nevykdo jungiamu skrydziu ir pan.

  • Ieva, kadangi jūs abu bilietus pirkote kartu ir jiems galioja vienas ir tas pats užsakymo numeris, jūsų pageidaujama keitimo data išvykimui yra vėlesnė už grįžimo, todėl ji ir „konfliktuoja“. Pabandykite paskambinti į Ryanair centrinę būstinę, gal padės pakeisti.

 15. Robertas Sendzikas parašė:

  Laba diena, pries diena uzsisakem bilietus, taciau matyt suklydom del e-mail,ir dabar negaunam patvirtinimo. Registracijos nr.jau buvo. Ka daryti?

  • Robertai, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage my booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 16. Vytautas parašė:

  Aciu jau atsakyma radau

 17. mergina parašė:

  laba diena. turiu toki klausima, nupirkau bilietus is vilniaus i dublina ir atgal, jau padariau chek-in bet pastebejau kad vardas parasytas neteisingai, ta prasme kad viena raide per daug vardas yra Andzej o as parasiau dar po raides “ d “ raide “ r “ …..bandziau pakeisti internetu bet negaliu nieko padaryt todel kad jau esu padarius chek-in. ka man daryti??????

 18. Vaida parašė:

  Sveiki,

  Vakar nusipirkom bilietus i Italija. Siandien ryte suzinojom, kad vykti negalesim del darbo (privaloma komandiruote darbo reikalais). Nuo uzsakymo praejo maziau para laiko. Ar yra kokia nors galimybe atsaukti skrydi, ar kaip butu dar galima isspresti sia situacija.. Nes vykti negalime, o pinigai jau rezervuoti skrydziui.

  • Vaida, Ryanair bilietai nėra grąžinami, tačiau yra galimybė per parą laiko nuo užsakymo pakoreguoti keleivio bei skrydžio duomenis, primokant kainos skirtumą.

 19. Egidijus parašė:

  Sveiki
  Ar artimiausiu metu (2014 vasaros ar žiemos sezonui) Ryanair neplanuoja pradėti skrydžių iš Vilniaus į Varšuvą, Krokuvą, Rygą, Taliną ir kitus kaimyninius oro uostus?
  Manau šios kryptys sulauktų didelio pasisekimo.
  Ačiū už atsakymą

 20. Liepa parašė:

  is lt i uk

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?