Ryanair Lietuva 1 127

Ryanair pasaulyje

Ryanair – Airijos oro transporto bendrovė, įkurta 1985 m. Tai populiariausios oro linijos visoje Europoje. Kasdien Ryanair vykdo daugiau kaip 1 800 skrydžių iš 84 bazių ir turi daugiau kaip 200 pigių skrydžių maršrutų, kuriais jungia 33 šalis ir apie 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Aviakompanijos flotilę sudaro apie 340 „Boeing 737-800“ orlaivių. Ruošiamasi užsakyti dar 330 Boeing 737 orlaivių! Per metus bendrovė skraidina virš 100 mln. keleivių! Ryanair savo verslo modelį grindžia išlaidų mažinimo priemonėmis, pvz., nėra jungiamųjų skrydžių, mažesni tarifai keliaujantiems tik su rankiniu bagažu, dažnai pasirenkami antriniai oro uostai, esantys toliau nuo miesto.

Ryanair Lietuvoje

2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje ir Rytų Europoje. Vilniaus oro uostui prisijungus prie aviakompanijos tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. pradėjo vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto – Lietuvos sostinės Vilniaus oro uosto. Tad skrydžių iš Kauno ir Vilniaus oro uostų žemėlapis smarkiai išsiplėtė.
2016 m. į kompaniją prisijungė ir Palangos oro uostas. Iš Palangos Ryanair skraidina tik vienu maršrutu – į Angliją.

PASTABA. Jei turite klausimų dėl Ryanair skrydžių, atsakymų ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

1 127 thoughts on “Ryanair Lietuva

 1. Ingrida parašė:

  laba diena, per kiek laiko atsiunčiate bilietą į gmailą?

  • Pirmiausia į savo el. dėžutę gausite apmokėjimo patvirtinimą, o po registracijos į skrydį (check-in) ir bilietą. Registruotis galima nuo 15 dienų iki 48 val. prieš skrydį, tad anksčiau nei likus dviems savaitėms bilieto tiesiai į dėžutę gauti negalėsite.

  • Arnas parašė:

   Sveiki norejau paklausti ar man leis skristi is Anglijos i Lietuva su truputi pazeista asmens tapatybes kortele? yra keletas ipjovimu is krastu kaikurie ipjovimai siekia kelis milimetrus, bet visi duomenis esantys ant korteles yra nepazeisti. Ar del to man nekils problemu pries skrydi ar visdelto reiktu kreiptis del kokio laikino keliones leidimo i ambasada?

   • Arnai, svarbu, kad kortelėje matytųsi visi duomenys ir nebūtų pažeistas brūkšninis kodas, kad būtų įmanoma nuskenuoti dokumentą. Problemų neturėtų kilti, juolab, kad grįžtate į savo šalį. Bet reiktų jau pagalvoti apie asmens tapatybės kortelės keitimą, nes ją pateikti reikia įvairiose institucijose, kuriose dirba įvairiausių nuotaikų žmonės. Jiems gali nepatikti netvarkingas asmens dokumentas.

 2. Aurimas parašė:

  Laba diena,
  noriu sužinoti kodėl man neatsiunčiate į gmailą bilieto, kurį turiu atsispauzdinti.

 3. Rokas parašė:

  Sveiki,

  Jau buvo rašyta apie smarkiai užkeltą valiutos kurso problemą perkant bilietus. Anksčiau nepalankų Euro kursą pavykdavo sutvarkyti per pastabą sistemoje „More Information“. Dabar aš tos pastabos nerandu ir neaišku ar pirkėjas jau nieko negali padaryti, kad sumažintų kursą. Tikrai nemaloniai nustebina, kai bilieto pirkimo metu viskas rašoma litais, o nuskaičiuoja iš kortelės banke visai kitą sumą, net neinformuodami, kad galutinė bilieto kaina bus visai kita. Tik po to atsiunčia el. paštu laišką, kur parašytas iš lubų paimtas kursas ir suma Eurais.

 4. Kristina parašė:

  Sveiki. noriu pasitikslinti del skysciu. koks maksimalus leistinas kiekis 1 zmogui su rankiniu bagazu ?
  zinau kad maksimali vieno buteliuko talp turi buti ne daugiau nei 100ml, o kiek ju galima tureti ? ir gal naujiems produktams (kremams) taikomos kitokios salygos ?

  • Visos talpos iki 100 ml su skysčiais ir jiems priskiriamomis priemonėmis turi būti sudėtos į ne didesnį kaip 1l talpos permatomą maišelį.

 5. Ilona parašė:

  Kas tris savaites tekdavo man arba vyrui skraidyti Vilnius – Baden badenas maršrutu. Net skrendu.lt (per ją pirkdavom bilietus ) neturi jokios informacijos apie tai, kad tokio reiso nebėra. Netyčia užėjau į jūsų puslapį ir radau šį užklausimą. Labai įdomu, kad tiek skrendant antradieniais, tiek šeštadieniais – lėktuvas būdavo pilnas. Įdomu ar dabar kas nors skris, kai skrydžiai vyks per Londoną ir net su pervažiavimų į kitą oro uostą ir truks 15-20 val. ???????? Niekas negalvoja apie keleivius

 6. Kasia parašė:

  Sveiki. Nuo 2013-04-01 nebeskrenda lektuvai is VLN I Baden-badena. Sakykite, del ko nebus vykdomi tie skrydziai, ir ar aplamai dar skraidys lektuvai i Baden-Badena?

 7. zyle parašė:

  Na likau nieko nesupratusi.
  aviakompanijos puslapyje juk parašyta
  Name Change Fee – Per Passenger €110 / £110 €160 / £160

  bet neina kalba apie skrydžio puses.
  tai ar jūs atstovai, ar ne? kur gauti tikslią informaciją? juk esu tas pats asmuo. už ką turėčiau mokėti tokius pinigus? kitos kompanijos juk pakeičia jei pateikiamas santuokos liudijimas

  • Visiškai teisingai, kaip ir sakėme ankstesniame komentare, vardo keitimas kainuoja 110 EUR/GBP keičiant ją iš anksto jei bilietas roundtrip – ta pati kaina galios keičiant pavardę į abi puses. Kaina 160 EUR/GBP – jei tai turėsite daryti oro uoste.
   Visų aviakompanijų taisyklė yra paprasta ir aiški: kokia pavardė jūsų asmens dokumente, su kuriuo skrendate, tokia pavardė privalo būti ir ant bilieto. Tai ir yra tiksli informacija. Aviakompanijos „Ryanair“ taikomos taisyklės vienodos visiems, neatsižvelgiant į kiekvieną skirtingą situaciją. Visus keleivius kviečiame būti itin atidžius suvedant gimimo datas ir vardus bei pavardes, nes tai ir yra pigaus skrydžio kaina.

 8. zyle parašė:

  Laba diena,
  pasikeitė mano pavardė dėl santuokos. o bilietas nupirktas sena pavarde, ar galiu skristi su tokiu bilietu?
  gal galiu jūsų kaip Ryanair atstovų padėti man sutvarkyti tai?

  • Sveiki, pavardės ant bilieto turi sutapti su esančiomis asmens dokumentuose. Teks pavardę pakeisti į tikslią. Keleivio vardas ir pavardė gali būti keičiami tik už papildomą mokestį. Tai kainuoja 110 GBP arba EUR vienam keleiviui skrydžiui į vieną pusę. Kartais labiau apsimoka pirkti naują bilietą.

 9. Jurgita parašė:

  Sveiki,

  Rynair tinklapyje bandau uzpildyti forma, pretenzija del sugadinto bagazo. visus laukus uzpildziau, taciau sistema raso kad turiu pasirinkti „Susisiekite Priezastis“, sis laukas yra uzpildytas, esu pasirinkusi Complains, taciau visvien neleidzia pateikti.

 10. Satrebla parašė:

  Sveiki,
  Chrome naršyklėje su VISA classic kortele pirkdama bilietus šiandien gavau pranešimą „Error – Your session has been locked“ ir t.t. Paieškojus per manage booking su emeilu ir datomis tokio užsakymo neranda. Praėjo keletas valandų. Ar dar yra tikimybė, kad nusipirkau ir atsiųs patvirtinimą vėliau, ar tiesiog pirkti per kitą naršyklę, ar kokie dar variantai galimi?

  • Sveiki, patikrinkite ar buvo nuskaityti pinigai. Jei suma nebuvo nuskaityta, užsakymas galėjo neįvykti. Kilus klausimams dėl užsakymo proceso susisiekite kontaktiniu telefonu 8 600 26763.

 11. Diana parašė:

  Sveiki, turiu kelis klausimus:
  1) ar vaikui kuriam yra 2metai ir 3 menesiai reikia pirkti, atskira, suaugusiu bilieta, ir ar jam priskiriamas bagazas?
  2)ar galima su vaikais sedeti mokamose, prie avarinio iseimo vietose?
  3)ar registracija i lektuva su dviem mazais vaikais, vienas is kuriu kudikis, galima be eiles?

  aciu

  • Sveiki,
   1) Deja, pagal aviakomanijos Ryanair taisykles, jums reikėtų pirkti suaugusiojo bilietą. Jam priskiriamas bagažas.
   2) Aviakompanija leidžia keleiviams pasirinkti bet kurią vietą.
   3) Keleiviai su mažais vaikais gali patekti į lėktuvą be eilės.

   • Diana parašė:

    Aciu uz atsakymus! Del klausimo nr.2 tai ne visai taip :) pvzd keleiviai-neigalieji su vezimeliais ten sedeti negali :) todel ir kilo klausimas o kaip su vaikais:)

 12. Sandra parašė:

  Sveiki, norėčiau paklausti, ar keliaujant lėktuvu reikia pirkti bilietą vaikui kuriam yra 7 mėnesiai?

  • Taip, bilietą pirkti kūdikiui reikia, jis kainuoja 116 Lt į vieną pusę.
   Kūdikiams nepriskiriamas joks bagažas, išskyrus vežimėlį (gabenamas nemokamai). Atminkite, kad vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis. Jei kūdikis nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

   • vijole parašė:

    laba diena skrendu i ibiza savaitei su kudikiu, ar galima veztis kosyciu stikliniuose indeliuose kur buna pirkti?

 13. Mindaugas parašė:

  Buvo nupirkti 2 bilietai i Roma. Kokios sąlygos pakeisti keleivius?

  • Keleivio vardas ir pavardė gali būti keičiami tik už papildomą mokestį. Tai kainuoja 110 GBP arba EUR vienam keleiviui skrydžiui į vieną pusę. Kartais labiau apsimoka pirkti naują bilietą.

 14. Adas parašė:

  sveiki vakar uzsakiau bilietus ir pabaigoj patvirtines viska paziurejau kad ne ta data uzimejau gryzimo noreciau pakeisti ja ka man dabar daryti ar yra koks numeris kur galeciau paskambinti lietuvoje kad padetu ar kaip paciam pasikeisti ir ar tai kainuos man ?

  • Adai, datos keitimas yra mokamas. Datą pakeisti galite Ryanair svetainėje. Jei pirkote bilietus per kitą svetainę, kreipkitės į jos administratorių. Datos keitimo kaina priklauso nuo skrydžio datos bei krypties. Jei reikės pagalbos, kreipkitės tel. 8 600 26762.

 15. Gintare parašė:

  sveiki,
  norejau paklausti, jei nepilnamete mergaite skristu jusu aviakompanija be lydincio asmens, o perkant bileita butu uzasomas paslauga kai lydi skrydzio palydovas, kokiu reikia tureti isrendant, ir kad pasitikes asmuo ja galetu pasiimti.
  Aciu

  • Gintare, aviakompanija „Ryanair“ palydos paslaugų neteikia, t.y. nėra galimybės tokią paslaugą užsisakyti.

   • Daigas parašė:

    Sveiki, as cia pas jus su pora klausimu…
    Pirmas tai butu toks – Turiu zmogu jam 17metu is Lietuvos norinti vykti i Airija, nors ir raso kad Ryanair pryma zmones nuo 16 skrysti vienus, ar reiktu vistiek kokio dokumento is notaro patvirtinancio kad tevas leidzia skrist?
    O kitas klausimas butu, Lapkricio 18d tam zmogui sueina butent 18metu, tai kaip ir pilnametis, jeigu 18 diena nupirktas bilietas, ar gali kilt kokiu tai nesklandumu kad butent sita diena skrenda, ir neisleis skrist? :)

    • Tėvų sutikimai reikalingi pasienio pareigūnams skrydžio dieną. Bet jei keleivis skrydžio metu jau bus pilnametis, sutikimo nereikės.

   • Večiaslavas parašė:

    Sveiki,

    Nusipirkau bilietus ir vardą, pavardę užpildžiau lietuviškomis raidėmis biliete (kaip ir pase). Ar nekils nesklandumų, nes visad rašydavau lotyniškomis, o šį kart susimaišiau.

    Ačiū už atsakymą,

 16. Gabi parašė:

  Sveiki,

  norejau paklausti nuo kada Ryanair prades skraidyti Tampere – Kaunas – Tampere?

  • Ryanair skrydžius tarp Tamperės ir Kauno vėl pradės vykdyti nuo 2013 m. kovo 31 d.

   • mindaugas parašė:

    suklydau darydamas chec in (paso galiojimas iki 2018 07 12, as irasiau 2018 03 12) , ar gali nepriimti iskrydi

    • Mindaugai, problemų neturėtų kilti. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 17. Renata parašė:

  Apsižiūrėjau, kad nepaminėjau, jog klausiu dėl skrydžių į Barseloną liepos mėnesį.

  • inga parašė:

   laba diena.noreciau daugiau informacijos apie vietu rezervavima lektuve? dar neesam atsispausdine bilietu,tai manau galima tai padaryti. skrisime su 5metu vaiku,kurioje eileje galime rezervuoti? ir kaip tai padaryti? ir ar reikia ir pirmenybinio ilaipinimo? ar tu vietu nebeuzims niekas,kad ir paskutiniai ilipsim?

  • Vaida parašė:

   Laba diena,

   Uzsisakiau siandien bilieta i Kipra per Ryanair.com svetaine. Uzsakymo numeris FNVVKE.
   Nesuprantu kodel, tiksliau esu labai pasipiktinusi, kad vietoj 837,42 Lt
   man nuskaiciavo 910 Lt, nepaaiskine kodel, nors uzsakant bilietus TOTAL PRISE yra butent 837,42LT ir uzsakymo metu nera jokio ispejimo ar paaiskinimo. Manau kad tai yra paprasciausia apgavyste.

   • Vaida, Ryanair taiko savo nustatytą valiutų konvertavimo kursą. Jei bilietą užsakėte per ryanair.com, turėtumėte kreiptis į centrinę Ryanair būstinę.

 18. Renata parašė:

  Kokiomis savaitės dienomis yra numatyti skrydžiai iš Vilniaus į Barseloną? Taip pat domintų oro uosto pavadinimas į kurį planuojama skraidinti.

 19. Asta parašė:

  Skrydžiai į Baden Baden’ą – ar jie planuojami pavasario mėnesiais?

  • Asta, skrydžiai į Baden Baden iš Vilniaus vyks iki 2013 m. kovo 30 d. Vėliau skrydžiai nenumatyti. Siūlome rinktis skrydžius su persėdimu arba tiesioginį skrydį į artimiausią Vokietijos miestą ir pratęsti kelionę traukiniu.

 20. Lena parašė:

  Suklidau rasydama varda: vietoj Jieva parasiau Jeva. Registracijos dar nera, turima uzsiregistruoti iki 01.31d. Gal dar kaip nors galima irasyti viena raide i varda? O gal ir taip gerai bus, jog paso duomenys bus taisingi?!
  Aciu.

  • Lena, paprastai pirmosios 3 vardo ir pavardės raidės turi būti teisingos. Pabandykite paskambinti tel. 8 37 40 71 40. Turėtų padėti pataisyti. Tik būtinai tai padarykite iki registracijos į skrydį, nes vėliau pakeitimų atlikti nebus galima.

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?