Ryanair Lietuva 1 127

Ryanair pasaulyje

Ryanair – Airijos oro transporto bendrovė, įkurta 1985 m. Tai populiariausios oro linijos visoje Europoje. Kasdien Ryanair vykdo daugiau kaip 1 800 skrydžių iš 84 bazių ir turi daugiau kaip 200 pigių skrydžių maršrutų, kuriais jungia 33 šalis ir apie 160 miestų Europoje ir Šiaurės Afrikoje. Aviakompanijos flotilę sudaro apie 340 „Boeing 737-800“ orlaivių. Ruošiamasi užsakyti dar 330 Boeing 737 orlaivių! Per metus bendrovė skraidina virš 100 mln. keleivių! Ryanair savo verslo modelį grindžia išlaidų mažinimo priemonėmis, pvz., nėra jungiamųjų skrydžių, mažesni tarifai keliaujantiems tik su rankiniu bagažu, dažnai pasirenkami antriniai oro uostai, esantys toliau nuo miesto.

Ryanair Lietuvoje

2010 m. gegužės 4 d. Ryanair Kauno oro uoste atidarė 40-ąją bazę – pirmąją Centrinėje ir Rytų Europoje. Vilniaus oro uostui prisijungus prie aviakompanijos tinklo, nuo 2011 m. gegužės mėn. pradėjo vykdyti skrydžius iš dar vieno Lietuvos oro uosto – Lietuvos sostinės Vilniaus oro uosto. Tad skrydžių iš Kauno ir Vilniaus oro uostų žemėlapis smarkiai išsiplėtė.
2016 m. į kompaniją prisijungė ir Palangos oro uostas. Iš Palangos Ryanair skraidina tik vienu maršrutu – į Angliją.

PASTABA. Jei turite klausimų dėl Ryanair skrydžių, atsakymų ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

1 127 thoughts on “Ryanair Lietuva

 1. Laima parašė:

  Noreciau patarti visiems, kurie negauna laisko patvirtinimo arba netycia ta laiska istrina. Tiesiog, savo banko sistemoje (aisku, jei pirkot patys per ryanair puslapi) galite matyti uz koki skrydi mokejote, ten nurodytas ir skyrdzio rezervacijos numeris.
  Pasitaiko, kad nurodo ne visa rezervacijos numeri (kaip tai nutiko man), tada tiesiog einate i ryanair puslapi, pasirenkate laukeli Manage My BookingWiew my bookinguzdedate varnele View Itinerary/ Resend Confirmation Email/ Update Email Address ir Optinios 3 nurodote kokiu laiku is kur i kur skrendate, bei savo el pasta.

 2. Laima parašė:

  Supratau apie ka jus kalbat. Tiesiog, sakau, kad rezervacijos numeris neatitinka. Man atrodo, kad truksta vieno skaiciaus. Mokejimo dalyje matau 5simbolius, o manes praso suvesti sesis

  • Tuomet dar pabandykite 3-iąją opciją, kur nereikalingas rezervacijos numeris. Jei ir į el.paštą nieko negausite, tuomet skambinkite nurodytu tel.nr.

 3. Laima parašė:

  Aciu uz atsakyma. Bet dar patikslinkite ka reiskia „metu 1-ąją opciją,“

 4. Laima parašė:

  Sveiki,

  nusipirkau bilietus per ryanair sistema. Patvirtino i pasta negavau. Banko sistemoje susiradus mokejima, bandziau vesti pagal ten nurodyta skrydzio numeri, deja, ryanair check in metu tokio nepripazista. Ka daryt? Kreipti i ryanair centrine bustine? Koks butu kontaktinis el pastas ar telefonas?

  • Laima, didžiausia tikimybė, kad pirkimo metu įvedėte klaidingą el.pašto adresą. Dar dėl visa ko pasitikrinkite ir el.pašto dėžutės SPAM/Šlamštas aplanką. Dar pabandykite registracijos metu 1-ąją opciją, kur nereikalingas el.pašto adreso suvedimas. Jei ir taip nepavyks, tuomet teks skambinti į centrinę Ryanair būstinę.
   + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.
   Lines are open Mon – Fri, 09:00 – 18:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.

 5. Rūta parašė:

  Sveiki, ar keliaujant su vaiku iki 2m. yra taikomos išimimtys dėl skysčių rankiniame bagaže? Ar galima pasiimti tyrelę vakuume 120ml? Ar leidžiama įnešti tyrelę stikliniame įpakavime?

 6. Kamilė parašė:

  Sveiki,jeigu vaikuj nėra 16 metų,bet kartu važiuoja mama,bet bilietai yra atskirai pirkti,galima skristi?Mama skrenda kartu tik atskiri bilietai?Neleidža vaiko „pričekinti“,o jeigu ne,ar yra galima keisti datą,jei bilietas dar „nepričekitas“?

  • Kamile, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite nepilnamečiui bilietą kaip suaugusiajam, vaiko nepavyks užregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo kuponą. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę.

 7. Solveiga parašė:

  Sveiki, turiu klausima, nusipirkau bilieta, gavau patvirtinimus, bet mano pastas uzluzo ir neturiu rezervacijos numerio dabar. ar yra koks budas uzsicekinti bilietus be rezervacijos numerio? ir i kur reikia kreiptis? skrendu is londono stanstedo i kauna.

  • Solveiga, jei pirkote bilietą Ryanair svetainėje, registruojantis į skrydį pasirinkite opciją, kuriai nereikia rezervacijos numerio. Tačiau būtina suvesti el.pašto adresą, kuris naudotas bilieto pirkimo metu.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 8. Riciardas parašė:

  Taip registravausi i skridi bet nieko negaunu

  • Riciardas parašė:

   man rase jusu puslapyje kad uzsiregistravau sekmingai ir laukti reikia patvirtinancio keliones dokumento bet niekas neateina visur istikrinau tikrai nieko nerandu kad buciau gaves

   • Parašykite, per kur pirkote bilietą, koks jūsų užsakymo numeris ir keleivio vardą ir pavardę. Bet greičiausia bus, jei paskambinsite tel. 8 600 26763.

 9. Kestutis parašė:

  Idomu ar 2,5 metu berniukui priklauso bagazas ir sedima vieta? :)

 10. Riciardas parašė:

  Sveiki vasario 22diena pirkau bilietus kovo29 dienai is Stokholmo Skavsta i Ryga Rix, bet negaunu skrydzio dokumento. O ryt jau turiu isskristi.

  • Ar registravotės į skrydį? Turėjote gauti įlaipinimo kuponą užsiregistravę. Pasitikrinkite el.pašto dėžutės Spam/Šlamštas skiltį. Jei ten nerasite, paskambinkite tel. 8 600 26763.

 11. vaida parašė:

  Laba diena. Mano dukra turi du vardus Ugne Lilijana, Perkant bilietus buvo įrašytas tik vienas vardas Ugne. Ar atliekant check in bus galima šita klaidą ištaisyti? Ar šiuo atveju turėtu būti kita procedūra?

  • Vaida, registruojantis į skrydį pakeitimų nepadarysit. Dėl vieno vardo problemų neturėtų kilti. Dėl visa ko galit prieš skrydį užsukti oro uoste į Ryanair atstovybę dėl pakoregavimų.

 12. Rasa parašė:

  Laba diena.Siandien mums draugas nupirko bilietus is Cork`o i Vilniu,bet suklydo irasydamas mano suzadetinio vardo 1 raide,apsiziurejau tik tada,kai gavome i emaila patvirtinima…Turejo buti Raimundas,o irase Raimondas…Ar neturesime del to problemu orouoste? ACIU.

  • Rasa, vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei suklydote ir vieną iš pirmųjų raidžių parašėte neteisingai, reikės atlikti keleivio vardo ar pavardės keitimą už atitinkamą mokestį. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.

 13. Vygantas parašė:

  Sveiki turim nusipirkę bilietus trims suaugusiems rix-nyo-rix dabar prie tu bilietu norėtumėme dapirkti du bilietus vaikams vienam 14 kitam 6 metai amžiaus kaip tai padaryti

  • Vygantai, tokiu atveju siūlome pirkti vaikams bilietus kaip suaugusiajam (nes vaikui vienam sistema neleis bilieto nupirkti). Tuomet prieš skrydį užeikite į Ryanair atstovybę kartu su lydinčiais suaugusiais keleiviais ir ten susies jų registracijas (vaikų internetu nepavyks užregistruoti).

   • Vygantas parašė:

    dėkui už atsakymą bet taisyklėse randu jog reikia paskambinti į call centrą tai nebežinau ką daryt nes nesinorėtų vaikų palikt aerouoste

   • Aurimas parašė:

    Labas . As pirkau biletus Stockholmas-Vilnius. Ar galima perkelti skrydi 2 savaitem ar daugiau . Registracijos dar nedariau.

    • Aurimai, galima keisti skrydžio datą už papildomą mokestį, bet kartais labiau apsimoka pirkti naują bilietą. Palygink kainas ir priimk sprendimą, ką toliau daryti.

 14. Kestutis parašė:

  Laba diena,

  Sestadieniui pirkome dviems asmenims bilietus Londonan, i emaila kolkas neatejo jokia info, bet pinigeliai paimti greitai :)
  Jei nesunku Jums, parasykite i emaila man ir pateiksiu kokios reikia info, kad tik viskas greiciau susitvarkytu, nes kazkada turejom siokiu tokiu problemyciu esant tokiai paciai situacijai.

  • Kęstuti, per kur pirkote bilietus? Jei pinigai nuo kortelės nuskaičiuoti, vadinasi, bilietai yra nupirkti. Didelė tikimybė, jog perkant bilietą buvo padaryta klaida suvedant el.pašto adresą. Dar kartą pasitikrinkite el.pašto dėžutę, įskaitant ir „Spam“/“Šlamštas“ katalogus. Jei ten bilieto nerasite, teks skambinti į Ryanair centrinę būstinę. O jei pirkote bilietus per bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 15. Saule parašė:

  Laba diena, turime tris bilietus skrydziui i Paryziu is Vilniaus 04 26-0429 dienomis. papildomai nusipirkom viena bagaza, ji „pririsom“ prie mano bilieto. Gali buti taip, kad man reikes likti ilgiau, negalesiu gristi tuo laiku.Klausimas ar galima bagaza „perkelti“ kitam asmeniui?

  Aciu

  • Saule, deja, negalima. Bagažo gabenimas užsakomas individualiai kiekvienam keleiviui. Jei jūs keisite savo bilieto datą, bagažo gabenimo paslauga gali būti perkelta į naują datą, bet perkelti jos kitam keleiviui negalima.

  • Saule parašė:

   Aciu uz atsakyma. O koks budas nusipirkti papildomai bagaza ir iki kada pries skrydi gali nusipirkti kitas asmuo?

   Aciu

   • Saule, bagažo gabenimą galima užsisakyti internetu bet kada iki skrydžio. Oro uoste paslaugos užsakymas bus gerokai brangesnis. Jei reikės pagalbos, paskambinkite tel. 8 600 26763.

  • Saule parašė:

   Laba diena,

   kokiu budu butu galima uzsisakyti bagaza griztant is Paryziaus i Vilniu? Internetu galima? Turime pirmyn bagaza vienu vardu, o reiketu atgal jau kitam zmogui.

   Aciu

   • Saule, jei pirkote bilietą Ryanair svetainėje, papildomą bagažą galite registruoti per „Manage my booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 16. Darius parašė:

  Sveiki,
  pirkau bilietus tiesiogiai is http://www.ryanair.com/lt

  pop pirkimo proceduros gavau laiska:

  YOUR RESERVATION NUMBER IS: YEIK3P

  IN ORDER TO TRAVEL YOU MUST CHECK-IN ONLINE AND PRINT YOUR BOARDING PASSES CLICK HERE TO CHECK-IN ONLINE.

  Mano EN kalba nekokia, bet kiek suprantu reikia kazkaip atsispauzdinti
  bilietus, bet iejus nurodytu linku ir uzpildzius forma, paraso kad niekuo negalime padeti.

  Kaip galeciau kitaip atsispauzdinti bilietus, jei tinklu nesigauna?

  Aciu, Darius

  • Dariau, likus iki skrydžio nuo 15 dienų iki 4 valandų reikia užsiregistruoti į skrydį internetu suvedant reikalingus duomenis. Tuomet gausite įlaipinimo kuponą, kurį reikės atsispausdinti ir turėti su savimi oro uoste. Jei reikės pagalbos, paskambinkite tel. 8 600 26763.

 17. Jurgis parašė:

  Sveiki, likus pusei savaites iki skrydzio susirgau (kosulys, sloga, t.t.) taigi daktare israse vaistu is kuriu 2 yra receptiniai (antibiotikai ir antihistamininiai). Per likusi laika iki skrydzio tikiuosi speti bent dalinai pasveikti, taciau profilaktiskai vistiek noreciau isideti vaistu bent kelioms dienoms i prieki, taciau recepta palikau vaistininkei, o daktare jau savaitgaliauja. Klausimas: ar galiu pabandyti isideti i rankini bagaza bent kelias tabletes ir jei apsauga prie ju prikibtu ar galeciau jas tiesiog ismesti? Ar man grestu kazkokia atsakomybe?

  • Jurgi, galite su savimi turėti nedidelį kiekį vaistų. Pačiu blogiausiu atveju gali tekti juos išmesti. Tikimės, kad saugumo patikros darbuotojai bus supratingi. Jokia atsakomybė dėl to jums negrės. Nuoširdžiai linkime kuo greičiau pasveikti ir mėgautis kelione ;) Gero skrydžio!

 18. Indrė parašė:

  Sveiki, norėjau paklausti, ar galima rankiniame bagaže turėti ne receptinius vaistus? ar yra kokie nors ribojimai jiems bei jų kiekiui?

  • Indre, galima. Tik jie turėtų būti originaliose pakuotėse. Vaistai gali sukelti įtarimą tik dėl itin didelio kiekio, viršijamo leidžiamo skysčio kiekio (jei rankinis bagažas) arba turint pagrindo manyti, kad šie vaistai priskiriami pavojingų medžiagų grupei.

 19. Ruta parašė:

  Laba diena,
  perkant bilietus vieno is keleiviu pavarde buvo nurodyta klaidinga. Kaip dabar reiktu elgtis? Ar registruojantis pries skrydi uzteks tik teisingai ivesti duomenis ir nebebus jokiu problemu?

  • Rūta, paprastai pirmosios 3 vardo ir pavardės raidės turi būti teisingos. Jei pavardės pradžioje padarėte klaidą, tuomet jau reikės keisti keleivio pavardę už papildomą mokestį. Tik būtinai tai padarykite iki registracijos į skrydį, nes vėliau pakeitimų atlikti nebus galima. Keleivio vardas ir pavardė gali būti keičiami tik už papildomą mokestį. Tai kainuoja 110 GBP arba EUR vienam keleiviui skrydžiui į vieną pusę. Kartais labiau apsimoka pirkti naują bilietą.

 20. Kamile parašė:

  Laba diena,norejau paklausti ar gali 13 metu mergaite skristi viena be palydos?

Komentuoti nebegalima.

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?