Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus 4

Ryanair – Airijos pigių skrydžių bendrovė paskelbė, kad nuo 2018 metų sausio 15 dienos ims galioti naujos bagažo gabenimo taisyklės aviabendrovės Ryanair klientams.

Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą (arba „Plus“, Flexi Plus“ ir „Family plus“ paketus) įsigiję  keleiviai ir toliau galės į lėktuvą pasiimti du rankinio bagažo vienetus. Pirmojo matmenys neturėtų viršyti 10 kg ir nurodytų matmenų: 55 x 40 x 20 cm. Antrajam svorio apribojimas netaikomas, o jo dydis neturėtų viršyti šių matmenų: 35 x 20 x 20 cm.

Neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo paslaugos keleiviai į lėktuvo saloną galės  įsinešti tik vieną nedidelį rankinio bagažo vienetą, kuriam svorio apribojimas netaikomas, o jo dydis neturėtų viršyti šių matmenų: 35 x 20 x 20 cm. Antrą (didesnį) bagažo vienetą  prie įlaipinimo vartų jie turės atiduoti į atskirą bagažo skyrių nemokamai. Taip bus optimizuojama vieta lėktuvo salone, nes iki tol bagažas dažnai netilpdavo jam skirtose vietose.

Taip pat norime priminti, kad nuo 2017 rugsėjo 6 dienos aviakompanija sumažino registruoto bagažo kainą nuo 35 eurų iki 25 eurų už vieną bagažo vienetą bei padidino leistiną registruojamo bagažo svorį nuo 15 iki 20 kilogramų. Visa tai padės taupyti įlaipinimo laiką ir vietą lėktuvo salone.

Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus

 

4 thoughts on “Naujos Ryanair bagažo taisyklės įsigalios netrukus

 1. Antanas parašė:

  Sveiki.
  Ar galima bagažo skyriuje, lagamine 55 cm.x40 cm.x20 cm. , vežtis įrankius – elektros grąžtą, kampinį šlifuoklį,glaistykles, reples , atsuktuvą ir pan.

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Rankiniame bagaže, nesvarbu, ar jis bus bagažo skyriuje, ar lėktuvo salone tokių elektros įrankių gabentis nerekomenduojame.

 2. Monika parašė:

  sveiki,
  isigijau bilieta i Barselona. Noriu vezti vaikstyne dovanu. dydis apie 40x50cm. jei netilptu i lagamina, kiek kainuotu? o gal galiu priduoti i bagaza, kaip vezimeli?

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Jei keliausite be vaiko iki 2 metų, į bagažą atiduoti kaip vaiko įrangos negalite. O dėl kainos kreipkitės į bilieto pardavėją.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?