Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair 4

Mažų sąnaudų oro linijų bendrovė Ryanair keičia tvarką registracijoje į skrydį tiems keleiviams, kurie perka bilietus be papildomo rezervuotos vietos mokesčio. Nauja registracijos į skrydį tvarka jau nuo birželio 13 dienos. Tiems, kurie pirks bilietus be rezervuotos vietos mokesčio, registracija į skrydį bus galima likus 48 valandom iki skrydžio pradžios. Tie keleiviai, kurie pirks bilietus su rezervuotos vietos mokesčiu, registracijos į skrydį tvarka nesikeis: registracija į skrydį galima likus 60 dienų iki skrydžio pradžios. Keleiviai, kurie įsigijo bilietus anksčiau ir nesutinka su nauja registracijos į skrydį tvarka, turi galimybę kelionę atšaukti, o oro linijų bendrovė ketina grąžinti pinigus už skrydžio bilietus per penkias darbo dienas. Manoma, jog pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair padaryti todėl, kad keleiviai, kurie už vietas sumokėjo papildomai, turėtų daugiau laiko išsirinkti pageidaujamas vietas lėktuve.

Su oro linijų bendrove Ryanair galimi labai įvairių krypčių skrydžiai, o juk vasara ypatingai geras laikas keliauti ir pažinti naujas vietas ar aplankyti atrastas ir mėgiamas vietoves. Jūs galite aplankyti Rodą. Atostogos Rode – tai atostogos įspūdingo grožio saloje. Pažinkite šią nuostabaus grožio Graikijos salą jau birželį, kadangi poilsis be pažinimo šioje saloje yra neįsivaizduojamas.

Skrydžio bilietai į Rodą >>

Jūs galite aplankyti Maltą. Aplankykite ypatingą salų valstybę ir Viduržemio jūros perlą – Maltą. Atostogas pasirinkę praleisti Maltoje pamatysite nuostabų kraštovaizdį, uolėtas pakrantes bei ramias įlankas. Malta garsėja savo smėlėtais paplūdimiais ir povandeniniu nardymu.

Skrydžio bilietai į Maltą >>

Jūs galite keliauti į Barį. Baris – nuostabus pietų Italijos miestas bei Apulijos regiono sostinę. Šios itališkos atostogos bus ramios ir atpalaiduojančios. Baryje galėsite vaikščioti po siauras senamiesčio gatves, pasivaikščioti imperatoriaus Augusto promenada ar aplankyti lankomus objektus. Žinoma Jums neabejotinai patiks ir gardžių itališkų patiekalų virtuvė. Keliaujam į Barį!

Skrydžio bilietai į Barį >>

Keliaukime ir patirkime įvairiausių nuotykių! Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair jau nuo birželio 13 dienos!

Aviakompanija Ryanair

4 thoughts on “Pokyčiai registracijoje į skrydį su Ryanair

 1. Evelina parašė:

  Laba diena vyras nusipirko sau ir vaikams bilietus bet padarė klaidą zymedamas metus vietoje 3-11 pažymėjo 11- 16 ir dabar neleidžia daryti registracijos į skrydį , ką daryti ? Vietas išsipirko.

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reiktų kreiptis ten, kur pirkote bilietus, kad būtų pakeistas keliautojų statusas.

 2. Laima laima parašė:

  Sv.planuojam su 6 m dukra skristi.jei nepasirenkam mokamu vietu ar vaikas bus priskirtas sedet salia?perkant 1 suaugusio ir1 vaiko bilieta ar registracija i skrydi ne anksciau galima atlikt?skrydis su ryanair.aciu

  • Agnė | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Negalime garantuoti, kad aviakompanija pasodins Jus šalia.

   Išankstinė registracija ir bilieto atsiuntimas galimas tik nusipirkus vietas.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?