Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA 951

Spalio 24 d. atnaujinta informacija, kad naujosios Ryanair bagažo taisyklės bus pradėtos taikyti tik nuo kitų metų.

Viena iš populiariausių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair visai nesenai paskelbė apie naujas bagažo vežimo taisykles. Keliautojams šios naujovės įnešė šiek tiek streso ir nesusipratimų. 2017 m. spalio 24 d. kompanijos atstovai pranešė, kad naujoji tvarka bus pradėta vykdyti tik nuo 2018 m. sausio 15 d. Iki to laiko bus pereinamas laikotarpis, kurios metu klientai galės įgyti įpročius naujoms taisyklėms. Naujųjų taisyklių praktinį naudojimą nuspręsta nukelti, norint kuo mažiau sukelti nesklandumų ir nepatogumų žiemos keliones susiplanavusiems klientams, ypač didžiųjų metų švenčių metu.

Naujovės, kurios pradėjo galioti nuo 2017 m. rugsėjo 6 d.:

 • sumažinta registruoto bagažo kaina . Šiuo metu registruotas bagažas kainuoja nuo 25 EUR;
 • registruoto bagažo svoris keičiasi iš 15 kg į 20 kg.

Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.

 • tik įsigiję pirmenybinį įlaipinimą (priority boarding) galės su savimi į lėktuvo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm);
 • keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

Ryanair bagažo taisyklės

 

951 thoughts on “Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA

 1. Laura parašė:

  Sveiki!
  Ar galima jau nusipirkta bilieta pakeisti i priority?
  Ar galima tai padaryti paciam oro uoste pries skrydi?
  Ar galima i lektuva pasiimti kompiuteri, jeigu jo ismatavimai didesni, nei leistino dydzio mazo asmeninio krepsio ismatavimai?

 2. Arunas parašė:

  Turiu du bagazo vienetus. Vienas yra iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm.
  Antras yra nesiojamo kompiuterio lagaminas dydis 40 x 30 x 10 cm. Kokius bilietus reikia pirkti, norint isinesti juos abu i salona? Juose yra svarbus dokumentai, kuriu nenoriu palikti bagazo skyriuje.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Bagažas turi atitikti reikalavimus. 1 vienetas – 55cm x 40cm x 20cm, o kitas 35cm x 20cm x 20 cm. Jei bagažas neatitiks reikalavimų, jis bus apmokestintas ir skraidinamas kaip registruotas bagažas.

 3. Barbora parašė:

  Vykstu maršrutu Vilnius- Kelnas. Kaip supratau, smuikas nelaikomas rankiniu bagažu, todėl jam būtina pirkti EXTRA ITEM vietą, ar jos kaina tokia pati kaip ir žmogui ?

 4. roma parašė:

  skrendu vasario 14-ta iDublina, ar galiu isideti maisto i didesniji rankini bagaza

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Maisto įsidėti galite, tik jis neturi būti priskiriamas skysčiams. Be to, jis neturėtų skleisti ryškių kvapų.

 5. As parašė:

  Ar galima vežtis lagamina kaip rankini bagaza kurio išmatavimai yra 50x34x24?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Negalite. Lagaminas neturi viršyti matmenų: 55cm x 40cm x 20cm.

 6. Viktorija parašė:

  Sveiki. Skrisiu is vilniaus i londona ar galiu veztis su savim vitaminu tokiu kaip magnis B6 2 dezutes ir kitokiu vitaminu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   Vitaminus savo reikmėms vežtis galite. Tik juos reikės ištraukti per patikrinimą.

 7. Giedrė parašė:

  Laba diena,

  kokie registruoto 20 kg. bagažo išmatavimai? (Mano maršrutas Vilnius – Paryžius – Tenerife – Londonas – Vilnius)

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena. Registruotas bagažas negali viršyti šių matmenų: 119cm x 119cm x 81cm.

 8. Rasa Bungiene parašė:

  Sveiki.Ar pagal naujas bagazo naudojimo taisykles rankini bagaza galima is karto atiduoti i registruota bagaza be mokescio?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Didesnis rankinis bagažas nemokamai atiduodamas tik prie įlaipinimo vartų.

 9. Emilija Pateckiene parašė:

  Lagamino aukstis su ratukais 57 cm ar galiu veztis kaip rankini bagaza ?Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ne, negalima. Lagaminas neturi viršyti matmenų: 55cm x 40cm x 20cm.

 10. Sandra parašė:

  Esu labai nusivylusi ryanair oro linijomis, kadangi 2018 m. sausio 11 d. turejome skrydi i Eilata ir bilietus pirkome dar senomis salygomis, taciau skrendant atgal su to pacio pirkimo bilietu man su vyru rankinius bagazus apmokestino kiekvienam po 40 eur. Skridom savarankiskai, taip pat su ne pirmenybiniais bilietais, apie nuo sausio 15 d pasikeitimus taip pat zinojome, cituoju jusu pateiktas atnaujuntas raisykles del bagazo: Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.
  keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus !!!NEMOKAMAI!!! paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų. Dabar kodel nebuvo pabrezta, isskyrus is !!!ISRAELIO!!!Kodel taip apgaudinejami zmones ir kodel nebuvo pritaikytos tos pacios salygos purmyn-atgal?!!As suprantu kad cia PIGIOS oro linijos bet jau perzengtos ribos. Taip pat: musu skrydis i prieki nuo 9.30 val. buvo nukeltas iki 13.30 val.,todel atskridome visai vakare aisku isskridimo laikas irgi pasistume, nors iskrendamt norisi gristi anksciau nes isvaziuoti namo i kitus Lietuvos galus reikia, BE TO dabar skrydis dar atidetas 3 val. vietoj 18.30 iki 21val., tai vel nepatogumai kas uzsisake pervezimus is Kauno i kitus miestus!!!Be to del tokios sumaisties eilato oro uoste, nes daugybe zmoniu PASIPIKTINE, susimokejus mums su vyru po 40EUR uz savo rankini bagaza ji turejau priduoti tikrai ne prie ilaipinimo vartu, kaip raso taisyklese jis praejo patikra ir buvo atzymetas ir nukeliavo prie registruotu bagazu, o ten liko silti rubai kuriuos net nezinojau kokiu monmentu issitraukti, todel (aisku suprantu pigi oro linija) reikes Lietuvoj nusileidus is lektuvo eiti pesciomis su basutemis ir trumpomis rankoves prie -2 salcio iki siltu patalpu!Mes tokio nesiskaitymo netoleruosim! bet turi buti kazkoks zmogiskumas!!!

 11. Andzela parašė:

  Skrendame i Izraeli vasario 15 d.Mums pasidare neaisku del bagazo.Visur leidziama 2 nemokami bagazo vienetai, jei neturi priority.Mes neturime priority tai kiek mums galima imti bagazo?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jei skrendate į Izraelį (Elatą), yra pakeistos taisyklės. Keleiviai, neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo, nemokamai gali gabenti tik 1 bagažo vienetą, kuris neturi viršyti 35cm x 20cm x 20cm.

 12. Ausra parašė:

  Sveiki,
  Iškilo toks klausimas, ar nešiojamas kompiuteris yra skaitomas kaip bagažas?

 13. Albina Balodiene parašė:

  Laba diena. Skrisiu i Mancesteri 2018.02.08 Kai darysiu cekina, ar gales papildomai uzsisakyti ilaipinimo priority. Ar rankini bagaza galesiu isinesti i lektuvo salona?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taip galėsite užsisakyti, kai darysite check-in procedūrą.

 14. Rita Remer parašė:

  Klausykite, kas vėl per fokusai? Bilieta Vilnius – Madridas XUDD4G jau buvau įsigijusi, internetu nusipirkau papildoma bagažą už 40 euru. Tačiau sąskaitoje- 56, 99 eurai!
  Kažkodėl nuskaičiuota 17, 33 už 1 Adult Fare. Kas tai?!

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki.
   Kreipkitės į savo bilieto pardavėją dėl detalesnės informacijos.

 15. Sonata parašė:

  Sveiki :) ,

  Noriu paklausti apie skysčius. Kiek , kokios talpos bus leidiažiama dabar pagal naujas taisykles.
  Ačiū :)
  Sonata

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Skysčių normos nesikeitė. Galima gabenti 10 vienetų po 100 ar mažiau mililitrų skysčių.

 16. Violeta parašė:

  Sveiki,

  Skrendu su Ryanair sausio 28 d. į Madridą tik su kuprine (vienu bagažo vienetu), ar galima bus ją neštis į lėktuvo saloną, ar bus būtina atiduoti į bagažo skyrių.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,
   Jei jūsų kuprinė yra 20 x 20 x 35 cm arba mažesnė, galėsite ją neštis į lėktuvo saloną. O jei ji didesnė – reikės atiduoti į bagažo skyrių.

 17. Violeta parašė:

  Sveiki,

  Ar galėsiu keliaudama po sausio 15 d. pasiimti į lėktuvo saloną kuprinę, jeigu keliauju tik su vienu bagažo vienetu. Ar privalėsiu ją atiduoti į bagažo skyrių?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jei jūsų kuprinė yra 20 x 20 x 35 cm arba mažesnė, galėsite ją neštis į lėktuvo saloną. O jei ji didesnė – reikės atiduoti į bagažo skyrių. Arba galite įsigyti pirmenybinį įlaipinimą ir pasiimti tą bagažą su savimi į lėktuvo saloną.

 18. Jurgita parašė:

  Sveiki niekur nerandu informacijos kokiu ismatavimu turi buti kudikio rankinis bagazas iki24 men? – tik svoris 5kg. Ar del pasikeitusiu bagazo taisykliu bus galima jy pasiimti su savimi i lektuvo vidu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kūdikio krepšio matmenys yra nenustatyti, svarbu, kad svoris būtų iki 5 kg. Šį krepšį galėsite pasiimti kartu į lėktuvo saloną.

 19. Egle parašė:

  Sveiki,

  Ar galiu rankiniame bagaže vežtis teleskopinę (sudedamą) meškerę ?

 20. sofija parašė:

  Sveiki,

  Kokia įlaipinimo priority boarding kaina

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?