Registracija į Ryanair skrydį 2 520

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 520 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

1 51 52 53
 1. Arvydas parašė:

  Sveiki,užsirezervavau bileta internetu ryanair svetaineje,ir negavau bileto keleta dienu?verta nerimauti,ar ji dar gausiu ?jai gausiu tai kada?aciu

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Registracija į skrydi pradedama likus 48val iki skrydžio, tuomet ir gausite bilietus.

 2. Marius parašė:

  Sveiki,
  Pirkau bilietus per Raynair puslapi ir nepasirinkau sedejimo vietu, o dabar noreciau nusipirkti vietas salia ir nezinau kaip tai padaryti. Dekui

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Prisijunkite prie savo paskyros su el. paštu ir užsakymo nr. ten galėsite išsipirkti visas papildomas paslaugas.

 3. Margarita parašė:

  Sveiki,

  Nespejau internetu isigyti bilietu. Kiek reikes moketi papildomai, jei pirksiu oro uoste bilietus rytojaus skrydziui?

 4. Livija parašė:

  Sveiki,
  kaip užsisakyti pirmenybinį įlaipinimą, jeigu bilietas gautas kaip dovana ir negaliu tvarkyti užsakymo per savo paskyrą?

 5. Ministre parašė:

  Laba diena rytoj iskrendu is ryto i UK niekaip nerandu kur galeciau padaryti chek in gal galite padeti?

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad suteiktų daugiau informacijos.

 6. Laima parašė:

  Skrendu į Daniją 08.27-09.01 asmens tapatybės kortelė galioja iki 10.19. Galiu registruotis su ATK ar su pasu, kuris galioja dar ilgai? Nes lyg skrendant į kažkurias šalis reikalauja ilgesnio dokumento galiojimo

 7. Jurate parašė:

  Sveiki, s krisdami iš UK į LT registravome skrydžius į abi puses, tačiau LT teko keisti pasą. Kaip butu galima pakeisti duomenis ir užsiregistruoti skrydžiui iš naujo. Ačiū už atsakymą.

 8. Jurate parašė:

  Sveiki, skrydžiui registravomes s krisdami iš uk į lt, bet LT teko pasikeisti pasą, kaip pakeisti duomenis prieš skrendant atgal, nes jau buvom tai padare su senu pasu.

 9. R.v. parašė:

  Pries kiek laiko galima nemokama registracija, jei yra pasirinktos vietos?

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Jeigu įsigijote vietas, registracija į skrydį prasideda likus 2 mėnesiams iki skrydžio.

 10. Erika parašė:

  Labadiena, sakykit kur galima pažiūrėti per programėlė Ryanair kad atliktas ckeck in? Nes kiek einu į boarding passes paskyra programėlėje tai vis rodo ckeck in bet duomenis suvedijau paso viską. Ar busime prisicekine? Skrydis 09.22 esam nusipirke sėdimas vietas vienas sale kito uztad skaičiau kad duoda anksčiau prisicekinti

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Galite prisijungti per kompiuterį prie savo paskyros ir pasitikrinti ar registracija į skrydį atlikta sėkmingai. Jeigu duomenis suvedėte ir turėjote išsipirkusi sėdėjimo vietas, tai įlaipinimo dokumentai turėjo būti jau sugeneruoti.

 11. Urtė parašė:

  Sveiki. Turiu skrydį 08.28 dieną, bilietą pirkau ne Rayanair svetainėje. Kada bus galima registruotis skrydžiui? Jei pirkau bilietą ir vietos nesirinkau, ar man ji bus paskirta automatiškai?

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Registracija prasideda likus 48val iki skrydžio.
   Taip vieta bus priskirta automatiškai.

1 51 52 53

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?