Registracija į Ryanair skrydį 2 096

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 096 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

 1. Alina sako:

  Laba diena. Pirkau 2 bilietus i Kopenhaga, ten ir atgal. Atsiunte kad bilietai paruosti. Atsispausdinau, bet parasyta kad tik i viena puse. Kaip atsispausdinti bilietus atgal i Lietuva?

 2. Vitalija sako:

  laba diena,
  keliausiu su vaikais(2m ir 4m) i UK, pries kelis menesius isigijau bilietus rynair.
  dabar artejaunt skrydziui dariau chekin ir supratau, kad buvau pazymejus (kai pirkau bilietus) ne vaikus o paauglius.
  todel siuo metu kai bandau registruoti ju paso duomenis, man neleidzia pasirinkti ju gim datos pvz 2012m.
  ka daryti?ar galeciau kazkaip tai istaisyti?
  Aciu

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Vitalija, šiuo klausimu svarbu susisiekti su tiesioginiais Ryanair atstovais telefonu, kurie pakoreguos vaikų duomenis. Tad tik tuomet sėkmingai galėsite atlikti registraciją į skrydį.

 3. Giedrius sako:

  Noreciau pasidometi, jeigu mano bilietas yra atspausdintas raudona spalva, o ne juoda nebus problemu?

 4. Ina sako:

  Laba diena,

  keliaujame trise.
  Ar užtenks turėti visų trijų elektronine įlaipinimo korteles, gautą su Ryanair programėle, viename telephone (arba vienoje planšetėje)?

  Ačiū

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Ina,
   taip, galite turėti visas įlaipinimo korteles viename el. prietaise.

 5. Ernestas sako:

  Sveiki, norejau paklausti kada veliausiai galima pirkti lektuvo bilietus?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Ernestai,

   tai priklauso nuo oro linijų bendrovės bei laisvų vietų lėktuve. Neretai galima ir tą pačią dieną.

 6. Edita sako:

  Sveiki, perkant bilietus ir nurodant pradinius keleivio duomenis, 2 keleiviams buvo neteisingai nurodytas amžius – suaugęs asmuo priskirtas paauglių grupei, o paauglys – suaugusiojo grupei. Kaip galima būtų koreguoti šiuos duomenis, kad registruojant keleivį į skrydį klasifikatorius duotų pasirinkti reikiamus gimimo metus?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   susisiekite su agentūra, iš kurios pirkote bilietus arba tiesiogiai su Ryanair ir informacija už administracinį mokestį bus pakeista.

 7. Žaneta sako:

  Sveiki,
  vasario 28d. skrendu iš Dublino į Vilnių su ryanair. Tačiau, turiu problemą su koja. Dėl kurios man labai sunku vaikščioti. Žinau, kad oro uostuose yra teikiama palydos paslaugą – kai žmogus ant nedidelės mašinėlės nuvežamas iki terminalo. Tačiau niekur nerandu šios paslaugos kainos ir kur ją galima užsakyti? galbūt reikalingi kažkokie dokumentai, patvirtinantys mano negalią? Būčiau dėkinga už atsakymą.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   susisiekus su tiesioginiu bilietų pardavėju, Jums reiktų kreiptis dėl šios paslaugos įsigijimo. Užsisakius specialiosios pagalbos oro uoste paslaugas, atvykę į oro uostą specialiųjų paslaugų registratūroje pateikite internetinę įlaipinimo kortelę. Tam, kad oro uoste keleiviams būtų suteiktos iš anksto užsakytos specialiosios pagalbos paslaugos, keleiviai privalo atvykti prie specialių paslaugų registratūros ne vėliau kaip likus 2 val iki išvykimo.

 8. Sarunas sako:

  Laba diena, užsisakiau skrydį su persėdimu iš Vilniaus š Malagą su persėdimu Londone, iš Vilniaus iki Londono skrisiu su Ryanair. Bilietus iki Malagos turiu, tačiau iki Londono dar ne, informacijoj man pasakė, kad bilietai bus 4 dienos iki skrydžio, t.y. 23 dieną. Pasidomėjau kitur sako Ryanair skrendant galima bilietus gauti jau dvi savaitės iki skrydžio, tai kaip čia yra? Dėkui.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   išankstinė Ryanair registracija internetu galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 4 dienų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai. Tad, jeigu norite greičiau gauti įlaipinimo kortelę, reiktų kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją dėl sėdimų vietų išpirkimo.

 9. Saulė sako:

  Laba diena. Užsisakiau vietas lėktuve. Ant bilieto rašo vieta 02F, eilė 7. Kaip suprasti? Užsisakydama rinkausi 02F vietą. Ką reiškia eilė 7??

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   Jūsų vieta yra 02F. Skaičius 77 nurodo įlaipinimo į lėktuvą eilę. Jums reiktų ieškoti lėktuve vietos, orientuojantis pagal sėdėjimo vietą 02F.

 10. Brigita sako:

  Sveiki, registruojant keleivius , yra trys suaugę ir vienas paauglys iki 16 m. , bet sistema neleidžia teisingai pasirinkti gimimo datų t.y. vieną suaugusįjį suprantą kaip paauglį, o paauglį kaip suaugusįjį. Kaip reikia registruoti?

 11. Laimonas sako:

  Laba diena, paskutinem keliom dienom sunkiai pavyksta prisijungti i Ryanair puslapi, norejau paklausti gal puslapis laikinai neveikia ir iskilo tam tikru nesklandumu? Dekui.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveikim

   ryanair-skrydziai.lt nėra oro linijų bendrovės Ryanair atstovė tad konkrečiai komentuoti apie susidariusią situaciją būtų sunku. Gali būti ir laikini nesklandumai.

 12. Vilija sako:

  Laba diena.padekit surasti savo bilietus.išskrendu 10,02,2017 apmokejau 11,2016 negaliu su to kodu uzeiti i savo el.pasta surasti bilietus?neko nesuprantu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Seiki,

   Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu Jūsų bilietų pardavėju. Suradus Jūsų užsakymą, galima būtų tiesiog persiųsti Jums skrydžio bilietus dar kartą.

 13. Laima sako:

  Sveiki, o galima bilietus rodyti įsilaipinant iš el. pašto gmail.com?
  jei ne, kaip juos perkelti į mobiliąją programėlę?

 14. Eglė sako:

  Sveiki,
  norėjau pasitikslinti, ar nieko tokio, jei rezervavau bilietus ir keleivių vardus, pavardes surašiau lietuviškomis raidėmis?
  Ar atliekant Check in’ą turėčiau pakoreguoti ar palikti taip, kaip yra?
  Dėkui

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   registracijos į skrydį metu reiktų naudoti tik lotyniškas raides ( be lietuviškų č,į,š,ū,ž ir pan. ).

 15. Laura sako:

  Sveiki dar kartą. Bus tik viena lietuviška raidė ė, tai gal nieko tokio, ir nekils jokių problemų? Nes nupirkus bilietą, emeile rašo viską taisyklingai

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Laura, dėl nurodytos vienos lietuviškos raidės, nesklandumų kilti neturėtų.

 16. Laura sako:

  Sveiki, nupirkau mamai bilietą su lietuviškais simboliais, bet dabar kai susiruošiau daryti registraciją, prisiminiau, kad registruojantis į skrydį visad rašydavau be lietuviškų raidžių. Tai kaip šiuo atveju daryti, visgi registruoti į skrydį be lietuviškų raidżių? Ar tai nėra jokio skirtumo, nes registracija dar nepadaryta? Dėkui uż informaciją.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Laura, pagal bendrus skrydžių bendrovių reikalavimus pateikiant vardą, pavardę bei registruojantis į skrydį turi būti nurodomi duomenys be lietuviškų simbolių. Rekomenduojame, jei yra galimybė, registruotis be lietuviškų simbolių.

 17. Jolanta sako:

  Sveiki,
  ar galima per ryanair-skrydžiai.lt nusipirkti tik sėdimas vietas? Bilietus turime, bet kompanija, kuri pardavė bilietus, labai brangiai prašo, o pas jus matau tik 8 eur.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Jolanta, papildomas Ryanair aviakompanijos vietas gali išpirkti tik tiesioginis bilietų pardavėjas. Mūsų portale apytiksli vietos kaina nurodyta 8 Eur, tačiau kiekvienam keleiviui ji gali kisti priklausomai nuo užsakymo.

 18. Norbert sako:

  Sveiki. Ar galima muzikos instrumentą, tiksliau smuiką, gabenti kaip registruotą bagažą?

 19. Greta sako:

  Laba diena, prieš kiek laiko galima registruotis į skrydį renkantis bendrą registracija. Prieš 4 ar 7 dienas? Ačiū

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant aviakompanija Ryanair, registracija pradedama ne ankščiau kaip 4 dienos prieš skrydį.

 20. Rasa sako:

  Laba diena. Negaliu padaryti „checkino“. 2016 gruodzio 26 diena parskridau is Anglijos su ID kortele. Kadingi kortele uz 6 menesiu nusstos galuiti, tai iskarto pasikeiciau i nauja. Su nauja ID kortele neleidzia uzsiregistruoti skrydziui sausio 13d . Ar registruotis senos korteles duomenimis? Kaip elgtis ir kur kreiptis?

 21. Kęstutis Andrijauskas sako:

  Vakar, sausio 4 d., nupirkau 6 asmenims bilietus vasario 10 d. skrydžiui iš Kauno į Kopenhagą, tačiau nors ir ekrane pasirodė, kad pranešimas apie rezervaciją išsiųstas nurodyti el. paštu, nurodytu el. paštu, kestutis.andrijauskas@ivpk.lt, pranešimo ir rezervacijos numerio negavau. Kodėl? Kaip reikės atlikti registraciją prie š skrydį?

  Kęstutis Andrijauskas

 22. Rasa sako:

  sveiki,

  Skrendu su dviem vaikais, ar būtina pirkti konkrečią sėdimą vietą? Jei neužsakysiu vietos kaip jos bus parinktos? Ačiū

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant aviakompanija Ryanair, vienam užsakyme nurodytam suaugusiajam yra privaloma įsigyti vietą, kad kartu keliaujantys vaikai gautų šalia nemokamas vietas.

 23. Inga sako:

  Sveiki. Esu skridusi neatsispausdinus bilieto, su Ryanair programele. Taciau teko girdeti kad ne visur taip praleidzia.Ar tai priklauso su kokia aviakompanija skrenda ar nuo oro uosto? Dabar turesiu skrydi is Manchesterio oro uosto (UK) i Ryga. Privalau atsispausdinti ar galiu parodyti bilieta per Ryanair programele?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   jeigu užsakymą darėte ryanair-skrydziai.lt, bilietą turite atsispausdinti. Jei pirkote bilietą kitur, ir atlikote registraciją į skrydį programėle, galite naudotis ir mobiliuoju bilietu, tačiau yra ir tokių oro uostų, kuriuose šio tipo bilietai nėra priimami (Mančesterio bei Rygos oro uostai šiame sąraše nėra paminėti). Rekomenduojame turėti ir atsispausdintą bilietą.

 24. Ana sako:

  Laba diena. Padariau check ina or turiu elektronini bileta. Kaip veikia elektroninis biletas? Ar reikes atspausdinti bileta?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   bilietą, gautą el. paštu, reikia atsispausdinti. Atspausdintą bilietą bei pasą/asmens tapatybės kortelę turėkite oro uoste.

 25. Arturas sako:

  Labas vakaras,noriu uzsiregistruoti skrydiuj,turiu bilieta i abi puses,bet niekur nerandu kur padeti varnelia tik i viena prisiregistruotis,nes skrendam su asmens gryzimo pazymejimu, o grysime su normaliu pasu. aciu is anksto

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Deja, tačiau nėra tokios galimybės Jums pačiam koreguoti duomenis asmens grįžimo dokumentui, reikia daryti registraciją į skrydį į abi puses, o po to skambinti tiesioginiam bilietų pardavėjui dėl informacijos koregavimo.

 26. Tomas sako:

  Laba vakara. Nusipirkau bileta į Londona ir norėčiau atsišviesti bilietus, viskas vyko internetu, gavau į el.pašta tik rezervacijos numeri, padariau chekinima ir rašo, kad skrydis užsakytas sekmingai, bet tai man atvykus į oro uosta nereikės kokio lapelio parodyt? Nelabai čia suprantu..

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, po registracijos į Ryanair skrydį, Jūs turėjote dar gauti ir įlaipinimo korteles. Jeigu jos dar vis negavote, susisiekite su tiesioginiu skrydžio bilietų pardavėju. Jei bilietus įsigijote ryanair-skrydziai.lt, galite susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt, kurie persiųs Jums įlaipinimo korteles.

 27. Beata sako:

  Laba diena. Norėjau atlikti checkina ir sau padaraiau. O dukrytei negaliu padaryti nes jos statusas klaidingas ji kaip paauglys kazkodel. Nors jai 2 metai. O gimimo metus galiu pasirinkti tik nuo 2000 iki 2004. Rasiau i live chat. Man parase kad negali pakeisti statuso. Bet atidare nemokama check ina orouoste. Bet jeigu as paskutine diena padarysiu cheina tai dukryte negaus vietos salia manes? Jei negaus ji viena tikrai neisbus viena. Ka man daryti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, jei išsipirkote vietas iš anksto, dėl jų problemų kilti neturėtų.

 28. ricardas sako:

  labadiena noriu paklausti skrendu su vaiku kuris yra gimes 2008 bet tik leidžia ivesti metus iki 2005 ka patartumete daryti

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, pabandykite atlikti registraciją tik į vieną pusę. Be to, gali būti, jog bilietą vaikui įsigijote kaip suaugusiajam, tokiu atveju reiktų susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėju dėl bilieto „pririšimo“ prie lydinčio suaugusio asmens.

 29. Rolanda sako:

  Laba diena.Neatidaro jusu puslapio registracijos bileto ka daryti?kaip uzregistruoti bileta.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, galite susisiekti su mūsų konsultantais tiek el. paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt, tiek tel. nr. 8860026766 dėl šio laiško persiuntimo. Jūs taip pat galite atlikti registraciją į skrydį ir atvykus į mūsų biurą.

 30. Svajunas sako:

  sveiki , uzsiregistravau skrydziui is uk i palanga, raso apmokejimas gautas uzsakymas patvirtintas.ten pat yra parasytas ir redagavimo numeris bet su situ numeriu neina iejti pasikeisti datos ar panasiai , ka daryti kaip prisijungti ?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, rezervuojant bilietus ryanair-skrydziai.lt, Jūsų pateikta informacija yra tvarkoma mūsų puslapio administracijos. Jeigu norite pakeisti savo rezervacijos duomenis, Jums reiktų susisiekti su mūsų konsultantais. Tai galite padaryti el .paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt

 31. Monika sako:

  Sveiki,

  Norėjau pasiklausti kaip atlikti check in’ą jeigu nerandu skrydžio rezervacijos numerio ?
  arba kaip susižinoti skrydžio rezervacijos numerį? nes turėtus duomenis netyčia ištryniau iš pašto.
  Ačiū

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, tokiu atveju siūlome susisiekti su tiesioginiu bilietu pardavėju.

 32. Diana sako:

  Laba diena,
  Skrendu su dviem dukromis, noriu sedeti kartu, jeigu as perku sedimą vietą ar joms būtina pirkti ar ne? Vienai 3 metai kitai 8 metai. Ar joms parinksite vietas salia? Kaip viskas vyksta?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, skrendant Ryanair aviakompanija, vienam užsakyme nurodytam suaugusiajam yra privaloma įsigyti vietą, kad kartu keliaujantys vaikai gautų nemokamas vietas.

 33. Jūratė sako:

  Sveiki,pirkome bilietus į Madridą įlaipinimo kortelėje nurodyta vieta 20B prie lango eile 54 ar ćia viskas teisingai?l Ačiū uż ats

 34. Andrejus sako:

  Sveiki,

  Užsiregistravau ir turiu įlaipinimo korteles skrydžiui į Vilnių gruodžio 4 dieną, tačiau atgaliniam skrydžiui iš Vilniaus į UK gruodžio 8 dieną registruotis nemokamai dabar negalima. Kada bus galima registruotis nemokamai? nes rašo turite įsiregistruoti skrydžiui atgal, ar tai galėsiu padaryti veliau likus 4 dienom iki skrydžio iš Vilniaus į UK?

  pagarbiai,

  Andrejus

  • Neringa sako:

   Laba diena,

   Taip ryanair dabar leidžia registruotis ne ankščiau nei 4 darbo dienos iki skrydžio ir tuomet į nurodytą elektroninį paštą yra atsiunčiami bilietai.

 35. jefferson sako:

  Sveiki, Ponia ir Pone
  El. paštas: teihotaata.odette@hotmail.com
  Jūs tikrai ieškote už paskolą tarp ypač ? Norite greitai ir patikimas visų jūsų problemų sprendimas ? Aš patars jums visiškai
  Ponia TEIHOTAATA ODETTE,tik vienas gali suteikti jums šiuo metu paskolą, greitai ir patikimai tarp ypač per 72 valandas ir yra norma 2% per metus. Rasti ją, ir jums nebus nusivylė. El. paštas: teihotaata.odette@hotmail.com
  El. paštas: teihotaata.odette@hotmail.com
  PS: perduoti pranešimą į visus draugų ir giminaičių, kuriems reikia

 36. Ausra sako:

  Sveiki,
  Mano dukros ID kortele yra pasibaigusi, pries skrydi mes isiimsime laikina dokumenta, norejau paklausti kai darysiu checkin’a ka man reikia pazymeti toje skiltyje kur reikia pasirinkti su kokiu dokumentu skrendi (ID/pasas)? Nes mes turesime laikina dokumenta… Aciu

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju nėra skirtumo ką pažymėsite, abu variantai tiek pasas tiek ID kortelė tinka.

 37. Lija sako:

  Sveiki. Pirmenybinį įlaipinimą galima užsisakyti atskirai, oro uoste einant check in į skrydį ar po jo? Ar registruojantis internetu?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, pirmenybinį įlaipinimą galite įtraukti bilietų užsakymo procesu, įtraukti vėliau skrydžio suvestinės puslapyje arba susisiekę su tiesioginiu skrydžių pardavėju. Taip pat galima įsigyti oro uoste.

 38. Laura sako:

  Sveiki, gautas el.pastu skrydzio rezervacijos nr yra per ilgas ir man neleidzia jo suvesti mob.aplikacijoje kad susiti skrydi su savo paskyra. Gal yra koks kitas rezervacijos nr?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei įsigijote per bilietų rezervavimo sistemą, tuomet Jūs ir negalėsite matyti savo užsakymo, jį gali matyti ir tvarkyti tiesioginis bilietų pardavėjas

 39. Oksana sako:

  Sveiki. Vakar nusipirkau bilietą internetu, šiandien prisiregistravau į ryanair, įėjus į savo užsakymus ten nieko neradau.. Spaudžiau kampe „nerandate savo kelionės“? įvedus rezervacijos nr ir el.paštą man rašo, kad nepavyko rasti mano užsakymo. Kaip čia taip gali būti?

 40. Vilma sako:

  Sveiki,
  įsigijus bilietus be sėdimų vietų į Ovdą, reikės ten būnant registruotis į skrydį ir atsispausdinti bilietus? O kokiu būdu parodyti atgalinius bilietus atvykimo metu?
  Ačiū

 41. Rima sako:

  Laba diena,
  Skrydis 12.22, jei nenoriu papildomai mokėti už pasirinktas vietas, tai registraciją galėsiu atlikti tik likus 7 dienom iki skrydžio? ir vietos bus priskirtos automatiškai?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Pagal naujas taisykles, skrendant su Ryanair avialinijomis, registracija į skrydi galima atlikti ne anksčiau nei 4 dienos prieš skrydį, vietos bus priskirtos automatiškai jei nepasirinkote užsakymo metu.

 42. Viktorija sako:

  Sveiki, isigyjau ryanair bilietus skrydziams kalediniui laikotarpiui taciau ne raynair.com ar reikes vykdyti registracija i skrydi? Dekui.

 43. Ignas sako:

  Labas vakaras,sispaudziau bilieta bet jis netoks kaip anksciau buvo, dabar lygtais telefono ekrane butu.ir kita karta skristi mobiliaja ilaipinimo kortele siulo,lape susideda is 4 tel ekranu … ar jis tiks man nekils problemu, kad kito ir neduoda atsispauzdinti.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Ignai, kreipkitės į tiesioginį bilietų pardavėją ir jie detaliau paaiškins, kas su Jūsų bilietu ne taip.

 44. Eriko sako:

  Laba diena, esu sumokejes ryanair.com uz skrydi i viena puse gruodzio 26 diena i Vilniu, seniai neskraidziau, as pries 7 dienas gausiu bilieta el.pastu, ji atsispausdinu ir i oro uosta, ar man ji gavus reikes dar kazka rezervuotis registruotis internetu ar kaip?

 45. Edita sako:

  Sveiki, kodėl ištrynėte mano paklausimą ir didelį komentarą??? Prašau man atsakyti, kodėl man registruojantis į skrydį neleidžia pasirinkti vaikams gimimo datų?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Edita, Jūsų komentaras nebuvo ištrintas.

   • jolita sako:

    sveiki norejau paklausti. lapkricio 2d diena skrendam i airija su raynair. Bilietus pirkome kauno oro uoste. skrenda 7 zmones 4 suauge ir 3vaikai. kai siandiena nuejau chek-in bilietu man pasake kad vaikas uzregistruotas kaip suauges o vienas suauges kaip vaikas. bet man tuos bilietus atfaksavo ir sake kad neturetu kilti bedu nes visu bilietu kainos buvo vienodos. Ar gali kilti kokiu bedu man neramu?

    • Neringa sako:

     Sveiki,
     Jei bilietų pardavėjas užtikrino jog problemų nekils ir netaisė klaidos, tuomet jis prisiima atsakomybę už pateiktą informaciją.

  • IEVA sako:

   kodel negaliu padaryti checkin?

 46. Edita sako:

  Sveiki, šeštadienį skrendame iš Varšuvos į Tenerife – keturi asmenys, du vaikai ir du suaugę. Suaugusiųjų registracija galima, o vaikams neleidžia pasirinkti gimimo datų. Perskaičiau labai daug užklausų dėl šios problemos. Pirkau bilietus per Ryanair.com. Kodėl neleidžia registruoti vaikų? Kaip suprantu čia yra piktybiškai daroma. Susisiekti telefonu su būstine neįmanoma. Šiandien laukiau dvi valandas ir mano skambutį tiesiog atmetė. Nusipirkus šį skrydį jau turėjau problemų dėl to, kad man nuskaitė už pirktas lėktuvo vietas dvigubai ir nepritikė rodomos nuolaidos. Tiesa turėjau pasidariusi print screen’us. Pateikiau juos ryanair’ui ir pinigus man grąžino. Dabar kita problema, neleidžia registruoti vaikų. Darau išvadą, kad tai jūsų įmonės tyčiniai veiksmai, kad perkant pigius bilietus, tektų patirti labai daug papildomų sąnaudų, laiko, nervų ir.t.t. Prašau jūsų šią mano problemą išspręsti, nes mano kantrybė baigėsi ir dėl piktybinių veiksmų ketinu jūsų kompaniją paduoti į teismą.

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Nemalonu jog teko susidurtu Jums su tokiomis problemomis, tačiau bilietus Jūs įsigijote ne mūsų portale, dėl šios priežasties negalime pažiūrėti Jūsų užsakymo. Vis tik reiktų bandyti susisiekti dar kartą su Ryanair centrine būstine ir jiems teikti pretenzijas.

 47. Benediktas sako:

  Laba diena,
  Nusipirkau bilietą ryanair com svetainėje šiam skrydžiui, bet dar negaunu įlaipinimo kortelės ir man neleidžia daryti registracijos sistema. Ar nepamiršo manęs? Skrydis dar kitą antradienį. Žinau kad turi būti ne mažiau kaip 7 dienos.

  Nuoširdžiai

  Benediktas
  „Ryanair“ skrydis Nr. 2871
  10-18-Patvirtinimo Nr. EMBRMP
  Vilnius VNO
  16:35
  Milanas (Bergamo) BGY
  18:05
  Užsiregistruoti
  „Ryanair“ skrydis Nr. 2871
  Iš VNO į BGY 10-18 16:35
  „Ryanair“ skrydis Nr. 2872
  Iš BGY į VNO 10-22 11:35

 48. Karolis sako:

  Skrydis man uz savaites bet man niekaip negaliu pasidaryti cekingo ka man daryti

 49. Renvaldas sako:

  Sveiki, check in nepadariau, bet gavau boarding pass, kaip tai suprasti? Beja pirkau bilieta wizzair svetaineje, bet gavau boarding pass ryanairo.

 50. viorika sako:

  Sveiki, darome chek in, neleidzia suvesti vaiko gimimo datos, sunus gimes 2014m, o pasirinkime yra tik nuo 2000 iki 2004m, kaip sutvarkyti sita klaida?

 51. Rasuole sako:

  Neturiu registracijos numerio, kur ji galeciau rasti?

 52. Asta sako:

  Laba diena,
  Norėjau Jūsų paklausti, jei mano skrydis yra 13:20, kada vėliausiai turiu būti oro uoste. Turėsiu tik rankinį bagažą.Ačiū

 53. Ugnė sako:

  Sveiki,
  Skrisime į Dubliną ir atgal, bilietus pirkome jūsų svetainėje, bilietus skristi į Dubliną (10.06) atsiuntė, bet grįžimui į Lietuvą ne (10.13). Ar bus atskiri bilietai, kada juos gausime ir pan. Dėkui.

  • Taip, bilietai į kiekvieną skrydį yra atskiri. Bilietus gausite likus kelioms dienoms iki skrydžio (kadangi nemokama registracija į Ryanair skrydžius galima likus ne daugiau kaip 7 dienos prieš skrydį).

 54. Renata sako:

  Laba diena,

  Pirkom bilietus į Catania (Iš VNO – Milan – Catania – Catania – Milan – VNO) . Išvykimas spalio 8, grįžimas spalio 15 d. Grįžimas yra su Wizzair aviakompanija, jų boardig pass jau gavom, automatiškai padarytas ir check in. O kaip su Ryanair boarding pasais? Juos atsiuntus, dar turėsime darytis patys check in?

  • Renata, jei gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), vadinasi, registracija į skrydį jau yra atlikta ir jums nieko daryti nebereikės. Atminkite, kad kiekvienam skrydžiui (ir persėdimo metu) turite turėti skirtingas įlaipinimo korteles!

 55. Nida sako:

  Sveiki,
  jei bilietą pirkau jūsų svetainėje, tai bilietą atsiūsit į el. paštą ir man pačiai chek in daryti nebereiks?
  Ačiū

  • Nida, jei bilietus pirkote šioje svetainėje ir po bilietų pirkimo pateikėte asmens duomenis, registracija į skrydį bus atlikta ir skrydžio bilietus atsiųsime jums el.paštu.

 56. Gintaras sako:

  Laba diena norejau paklausti ka reiskia ilaipinimo pasas are tai ne tas pats kaip bilietas?

 57. karolinab sako:

  Laba diena norejau paklausti ka man daryti mao atveju rytoj man skrydis is lt i uk . bet man cekino iki galo nuzkrauna. Kaip man elgtis tokiu atveju?

 58. Andrija sako:

  Sveiki, turiu užsakytą skrydį spalio 5d. Tačiau suvedus duomenis, neranda jokio skrydžio, už bilietą pinigai jau sumokėti. Ar 7 dienas prieš skrydi darant chechkin nekils jokių problemų?

  • Andrija, jei bilietus nusipirkote ir negavote jokio pranešimo apie galimai atšauktą skrydį ir pan., vadinasi, skrydis įvyks. Galėsite registruotis į skrydį kaip įprastai.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.

 59. Neringa sako:

  Sveiki,

  Užsiregistravau ir turiu įlaipinimo korteles skrydžiui į Trapani rugsėjo 18 dieną, tačiau atgaliniam skrydžiui iš Trapani į Kauną 25 dieną registruotis nemokamai dabar negalima. Kada bus galima registruotis nemokamai ?

  ačiū

 60. Nina sako:

  Labas vakaras, sakykite ar aš galiu rankiniame bagaže vežti bloką cigarečių?

 61. Irina sako:

  Sveiki,
  Skrendu su Ryanair į Siciliją. Užsiregistravau internetu į skrydį ir gavau įlaipinimo kortelė. Norėjau paklausti, ar dabar nereikia el. bilietų? Pakanka turėti su savimi tik įlaipinimo kortelę?
  Ačiū

 62. Nina sako:

  Laba diena! Aš skrendu rugsėjo 17 d. iš Kauno į Edinburgą, ir šiandien gavau bilietą į priekį, o bilietą atgal turėčiau gauti vėliau?

 63. Algimantas sako:

  Sveiki,

  Užsiregistravau į skrydį FR 8123, tačiau negaliu užsiregistruoti atgaliniam reisui FR8124. Iki skrydžio atgal liko 18 dienų. Šio reiso rayanair.com svetainė išvis nerodo. Ką patartumėte?

 64. Irma sako:

  Laba diena. Turiu bilietus rugsejo 4d is Kauno i Sanona. Bandau atsisusti boarding pass per Ryanair programele, taciau ivedus viska nieko nerodo

 65. Joana sako:

  Laba diena,darant check in galimai suklydau ivesdama gimimo data ir neina paziuret ar tikrai ta klaida padariau, ka man daryti?

 66. Viktorija sako:

  Kaip padaryti check in su laikinu dokumentu, kurį išdavė lietuvos ambasada dėl pamesto paso?

 67. ROMA AGENTOVICIENE sako:

  PIRKAU BILIETUS IS LONDONO I KAUNA,BET KOPENKAHOJE PERSEDIMAS,IS PARDAVEJU GAVOME KELIONES DOKUMENTUS IR BILIETA IS KOPENKAHOS I KAUNA,YRA BRUKSNINIS KODAS,O IS LONDONO I KOPENNKAHA BILIETO NERA.TEN DUOTI TEL ,KURIE NEVEIKIA.TRYS DIENOS NEDASISKAMBINU,GAL JUS GALITE SUTEIKT INFORMACIJA

 68. Rima sako:

  Laba diena,
  Šiandien registravausi Ryanair svetainėje skrydžiui rugpjūčio 19 d., pažymėjau tik pirmyn, nes liko 7 dienos, leidžia peržiūrėti įlaipinimo korteles, bet rašo, kad būtinai dabar turiu registruotis skrydžiui atgal. Jeigu dabar, kiek suprantu, registracija jau bus mokama? Ar galima palaukti 19 dienos ir iš naujo įsiregistruoti atgaliniam skrydžiui 26 d.?
  Ir ar atsispausdinimui kortelės bus atsiųstos į paštą, ar reikia jas atsisiųsti pačiam iš puslapio registracijos metu?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Galite registruotis atgaliniam skrydžiui ir vėliau, bilietus reikia atsisiųsti ir atsispausdinti Jums pačiai.

 69. Stasys sako:

  Registravausi skrydziui sendien i viena puse dave ilaipinimo talona, o geryzimui ne. Ar ir gryzimui reikia 30d, vietos pirktos ilaipinimo pirmenybe taip pat. Dekui

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
   Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.
   Šiuo atveju, kada registruositės atgaliniam skrydžiui gausite ir bilietus.

 70. Dominyka sako:

  Pirkau bilietus is ryanair.com svetaines ir jau gavau ilaipinimo talonus, kuriuose nurodytos vietos. Ar tai viskas? Tai reiskia, kad i skrydi uzsiregistruota ar reikia dar kazkaip atskirai registruotis?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei jau gavote įlaipinimo talonus su vietomis, Jums papildomai registruotis nereikia, reikia tik atsispausdinti bilietus ir turėti juos su savimi oro uoste.

 71. Karolina sako:

  Sveiki. Kiek laiko likus iki skrydžio vėliausiai galima pirkti bilietą online?

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Karolina, visos skrydžių avialinijos turi skirtingus reikalavimus šiuo klausimu. Ryanair internetu galima užsakyti skrydžius iki kurių liko ne mažiau nei 6 valandos. Jeigu domina tam tikros avialinijos laikas , prašome nurodyti pavadinimą.

 72. Daiva sako:

  Sveiki,

  Skrydis is Londono i kauna 29 d. liepos, noriu atlikti registracija, bet atsidarius registracija, tenais rodo mano bloga gimimo data, nors duomenys informacijoje apie save suvesti gerai, sita dar galiu istaisyti, bet negaliu taisyti pasa galiojimo datos.
  Nesuprantu kodel rodo viena diena maziau, t.y. esu gimusi Vasario 7, rodo vasario 6, pasas galioja iki tam tikru metu sausio 22, bet rodo viena diena maziau – 21…

 73. Andrius sako:

  Sveiki, kai dariau check in, suvedus teisinga gimimo data išmetė kad neteisingas gimimo menui, paspaudus ant neteisingu gimimo metu leidžia pasirinkti teisingą gimimo mėnesį, ar nesukels problemų skrendant jai atsiprintinsiu?

 74. Aušra sako:

  Laba diena,

  įlaipinimo kortelėje nurodyta, kad mano eilė 49, o vyro 50. Pagal lėktuvo planą ir aprašomąją informaciją eilių yra 33. Ar gali būti, kad įlaipinimo kortelėje yra neteisingai nurodytos eilės? Ką tokiu atveju daryti? Ačiū už atsakymą.

 75. Raimonda sako:

  Laba diena,
  drauge nupirko mums su vyru ir dukra (1m.7men.)bilietus internetu is ryanair,liko tik registracija i skrydi,kuria ji taip pat darys internetu.Norejome paklausti ar nebusim pasodinti atskirai?bilietai pirkti vienu metu..i ka reiketu atkreipti demesi pildant dokumentus i skrydi kad butume pasodinti salia nemokamose vietose ir kad butu jos tinkamos dvieju metu neturinciam vaikui?
  Dekoju isanksto.

  • Raimonda, kūdikiai iki 2 metų sėdi ant kelių. Jei bilietai pirkti vienu metu, keleiviai yra toje pačioje rezervacijoje, o registracija į skrydį atliekama taip pat tuo pat metu, greičiausiai visi sėdėsite šalia ;) Nenorint mokėti už sėdimas vietas, Ryanair nemokamai ir automatiškai jas parenka.

 76. tomas sako:

  sveiki, ka daryti jei susimokejau uz skrydi bet yvedziau neteisinga el.pasta

  • Tomai, tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 77. Mireta sako:

  Sveiki, pirma karta darydama check-in visai šeimai per ryanair programėlę per savo kvailumą padariau klaidą suvesdama savo duomenis ant mamos vardo ir deja nebegaliu redaguoti ir pakeisti visus duomenis. Ka daryti šiuo atveju? Prašau padėkite! Gal vis gi oro uoste neprikibtų jei viskas būtų paaiškinta, kad tai klaida? Nes bilietai užsakyti tvarkingai tik check-in duomenys mamos neteisingi.

 78. Žygimantas sako:

  Sveiki, užsisakiau bilietus ir atlikau registraciją http://www.ryanair-skrydziai.lt/ ten rašo kad „Užsakymo būsena: Apmokėjimas gautas, užsakymas patvirtintas. “ bet niekur nerandu kaip gauti įlaipinimo kortelę. Jos el. paštu neatsiuntė.

 79. Agne sako:

  Sveiki,atlikdama checkin vietoj id korteles pasirinkau pasa, nors skrisiu su id kortele ir suvesti visi id korteles duomenys jau atspausdintame biliete.Ar skrendant kils kokiu problemu?

 80. Asta sako:

  Sveiki, pirma kart skrendu su abiem vaikais, pirkau bilietus per ryanar.com svetaine sau ir dviem savo vaikams 12 ir 10 metu, dabar pries darant chek in reikia suvesti duomenis, savo ir 12 mecio suvedziau, 10 meciui neleidzia ivesti gimimo datos, ka daryti? ar nebutina jo duomenis suvesti ar kaip, nelabai suprantu?

  • Asta, susisiekite su tiesioginiu bilieto pardavėju, kuris suteiks išsamesnę informaciją, ką daryti šiuo atveju.

  • Jurate sako:

   Sveiki,man ir neduoda suvesti vaiko gimimo dienos!!! Jei as nekalb angliskai,nejaugi niekas is Lt negali suteikti informacijos ka turiu daryti tokiu atveju?

   • Jūrate, galbūt perkant bilietą pasirinkote ne tą keleivio tipą? Ar vaikas, ar paauglys, ar suaugęs…tai gali turėti įtakos. Jei bilietus pirkote ryanair.com, vadinasi tai yra jūsų tiesioginis pardavėjas, kuris mato ir žino jūsų rezervaciją ir gali jums padėti. Tad teks susisiekti su jais.

 81. Giedre sako:

  Sveiki, atsispausdinau biletą vilnius- birmingham bet jis visiškai kitoks, nei seniau.Ar pasikeitė bilietai? Kaip turi atrodyti dabartinis bilietas?

  • Giedre, įlaipinimo kortelių dizainas atsinaujino. Dabar bilietas yra suskirstyta į 4 dalis. Bet jame būtinai turi matytis ir keleivio duomenys, skrydžio informacija ir brūkšninis kodas.

 82. Agne sako:

  Laba diena,pas mane tokia pati situacija kaip nurodau apacioje :

  Sveiki,

  norėjau pasiteirauti kaip atlikti skrydžio registraciją (check in) tik į vieną pusę? Suvedus asmens duomenis, pasirenku skrydžiui pirmyn nemokamas vietas, tačiau neleidžia paspausti „Tęsti“ mygtuko, kol nepasirenki atgaliniam skrydžiui vieno iš dviejų mokamų variantų (arba ankstyva mokama, arba likus mažiausiai 2 val), nes iki atgalinio skrydžio dar yra daugiau kaip 7 dienos. Kaip man pasirinkti dabar nemokamas vietas tik į priekį, o vėliau padaryti check in atgaliniam skrydžiui irgi nemokamoms vietom? Dabar neleidžia tęsti, kol nepasirenki būtinai ir atgal, nors nemokama registracija dar negalima.
  Bilietai pirkti tiesiogiai iš ryanair puslapio.

  Kaip galiu pazymeti check in tik i viena puse?

  Aciu

 83. Birutė sako:

  Sveiki, ar yra galimybė atšaukti check-in ir vėl užsiregistruoti iš naujo. Skrydis liepos 9. Kadangi pirmą kartą savarankiškai dariau registraciją, tai neuždėjau varnelių prie abiejų keleivių iš karto. Iš pradžių varnelę uždėjau prie vieno keleivio ir tuomet kai pamačiau bording pass ir tik vieną vietą, supratau, kad vietos bus atskirai. Taip ir atsitiko. Iš anksto đėkoju už atsakymą, kurį norētųsi gauti šiandien. Ar dar galima ką nors pakeist?

 84. Renata sako:

  Sveiki. Ar galima registruotis skrydžiui kitam asmeniui? Rezervuojant bilietus nurodytas asmuo, kuris, pasikeitus planams, negali skristi ir vietoj to asmens gali skristi kitas? Ačiū

 85. Justinas sako:

  Man nutiko ta pati problema kaip Rimantei tik is londono stn i vilniu. Skrydis rytoj.

 86. signe sako:

  Sveiki, vakar užsisakiau bilietus iš http://www.ryanair-skrydziai.lt iš Oslo (moss) į Vilnių rugsėjo 5d. Man į paštą atėjo laiškas, kad viskas apmokėta, po to, kad registruotis į skrydį. Ten užpildžiau kortelės duomenis. Ar čia jau vadinasi, kad užsiregistravau skrydžiui ar ne? jei ne tai kada ir kur galiu tai padaryti? Ir kada gausiu skrydžio bilietus, kad juos galėčiau atsispauzdinti? :)

 87. Rimantė sako:

  Laba diena,

  internetu registravausi skrydžiui ir manęs neprašė pateikti jokių paso/kortelės duomenų, tiesiog vardą, pavardę, tautybę ir gimimo datą (užsiregistruoti leido, atsispausdinau ir įlaipinimo kortelę). Kai norėjau užsiregistruoti skrydžiui atgal, jau prašo paso/kortelės duomenų. Kodėl vieną kartą šių duomenų reikia, o kitą ne?

 88. Pirkejas sako:

  Sveiki,

  norėjau pasiteirauti kaip atlikti skrydžio registraciją (check in) tik į vieną pusę? Suvedus asmens duomenis, pasirenku skrydžiui pirmyn nemokamas vietas, tačiau neleidžia paspausti „Tęsti“ mygtuko, kol nepasirenki atgaliniam skrydžiui vieno iš dviejų mokamų variantų (arba ankstyva mokama, arba likus mažiausiai 2 val), nes iki atgalinio skrydžio dar yra daugiau kaip 7 dienos. Kaip man pasirinkti dabar nemokamas vietas tik į priekį, o vėliau padaryti check in atgaliniam skrydžiui irgi nemokamoms vietom? Dabar neleidžia tęsti, kol nepasirenki būtinai ir atgal, nors nemokama registracija dar negalima.
  Bilietai pirkti tiesiogiai iš ryanair puslapio.

 89. Andzela sako:

  Sveiki!Pirkau bilietus lapkricio menesiui per http://www.ryanair.com.Neisaugojau paskutinio puslapio su rezervacijos numeriu. Ir iki siol negavau patvirtinimo i elektronini pasta. Pinigai nuo korteles nuskaiciuoti. Kai bandau ieskoti to skrydzio langeliai pasidaro raudoni ,bet neraso ,kad booking cancelled ar kazka panasaus. Ar jie turetu atsiusti patvirtinima tik pries skrydi likus 30 dienu ?

  • Patvirtinimą turėjote gauti iškart. Paieškokite „SPAM“ dėžutėje. Pabandykite prisijungti per „Manage booking“ per opciją, kuri nereikalauja rezervacijos nr.
   Jei nepavyks, susisiekite su centrine Ryanair būstine.

 90. Rita sako:

  Laba diena,

  Pirkome kelionę iš Kauno į Alikantės oro uostą, skrydis liepos 14 dieną, rezervavau vietas kad visa šeima sėdėtume šalia vienas kito, bet labai neramu pasidarė ar tik nebūsim išskirti, nes ant bilietų rašo vietas 21D, 21E, 21F, bet apačioj vietų eilės skirtingos 8,9,10. Tai ar čia skirtingose eilėse sėdėsim ar čia nieko nereiškia ta eilių numeracija? pagal kėdes kai rinkausi turėtume sėdėti vienoje eilėje kartu

 91. Ilona sako:

  Sveiki,
  neduoda padaryti check-in, mano skyris yra liepos 4d is Kopenhagos i Kauna.

 92. Janina sako:

  Laba diena,skendu Vilnius-Frankfurtas-Vilnius. skrydziui registravausi pirkimo metu ir skrydziui Vilnius-Frankfurtas gavau ilaipinimo talonus 7 d. iki skrydzio, t.y. 16 birzelio (sktydis 23 bizelio) Dabar negaunu ilaipinimo talonu atgaliniam (Frankfurtyas-Vilnius) skrydziui,kuris bus 30 birzelio.Booking ref: ESZTN. Kaip gauti ilaipinimo talonus ?

 93. Vilmantas sako:

  Sveiki,

  Pirkome bilietus į Barseloną. Išskrendame 2016 06 29, atgal 2016 07 06. Į priekį sėkmingai užsiregistravome, tačiau neleidžia užsiregistruoti atgal? Ką darome ne taip?

 94. egidijus sako:

  Sveiki. Neimanoma uzsicekinti bilietu skrydziui is palangos i londona. 20160625d. Nors i emeila gavau priminima kad jau laikas rezervyoti skrtdi. Raso skrydzio nr arba emeilas netinkami. Dekui

 95. inesa sako:

  laba, paaiskinkit prasau kur yra 130 eile. 11e vieta prie lango.aciu

 96. Virginija sako:

  Kai registruojuosi skrydziui nerodo vietu, banziau mokama ir nemokama paslauga, bijau spausti „toliau“, kad nelikciau oro uoste „be vietos“ Ka galetumete patarti? Kita problema: mano elektroninio pasto adreso ryanair svetaine „neatpazysta“ nors ir esu susikurus savo paskyra senai.

  • Virginija, jei registruojatės skrydžiui bendrąja tvarka (likus ne daugiau nei 7 dienoms iki skrydžio), konkrečias vietas jums paskirs automatiškai atlikus registraciją. Jei norite pasirinkti mokamas vietas, jūs galite jas pasirinkti registracijos metu. Bet kuriuo atveju be vietos neliksite.
   Jei nepavyksta prisijungti, susisiekite su centrine Ryanair būstine.

 97. Kristina sako:

  Sveiki,

  ar vietos bus šalia?
  Eilė 14 vieta 20A ir eilė 15 vieta 20B.

  Ačiū

 98. Vaida sako:

  Sveiki,
  Pirkom bilietus asmenu grupei, kartu skrenda kudikis, kuriam vieta nerezervuota, sedes ant keliu mamai. Atejus laikui registruotis, pazymejus visus keleivius ir pildant kudikio duomenis, neleidzia suvesti gimimo datos(neaktyvus laukai). Ir toliau neleidzia testi rezervacijos. Registruojantis pazymejom visus keleivius (kudikis priskirtas prie mamos), jeigu nepazymeti mamos su kudikiu, tada leidzia registruotis. Kaip tokiu atveju mamai uzregistruoti bilieta?

 99. Greta sako:

  Laba diena, norejau paklausti registracija galiu daryti anksciausiai likus iki skrydzio 30 dienu ?

 100. Vilija Butkiene sako:

  Sveiki, uzsisakant bilietus, nepasiziurejau, kad vaikai 12-15 amziaus priklauso paaugliu grupei, todel dabar negaliu padaryti checkin. Ka man dabar reikia daryti, bilietai yra apmoketi?Skrydis birzelio 15d is Bremeno i Vilniu.

 101. remigija sako:

  laba diena kodel neina uzbukinti bilieto yra tik iki 2000 metu o mums reikia 2001 o jo nera.ka daryti?

 102. sako:

  Sveiki,
  Iki skrydžio teliko 8 dienos, o į savo el.pašta negaunu checkin’o laiško, kiek dienų prieš skrydį turėčiau jį gauti ?

  • Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, registraciją į skrydį reikės atlikti savarankiškai.

 103. Ugne sako:

  Sveiki, pirkau bilietus per ryanair.com sau ir vaikui iki 2 m vienu metu, o vyrui bilieta pirkau atskirai. Registruojantis i skrydi tikriausiai parinks vietas sedeti atskirai. O ar galima, kad kartu susodintu, kur kreiptis? Is anksto aciu uz atsakyma

 104. INGA sako:

  Laba diena,norejau paklausti ar galima butu skrysti vaikams 8 ir 11 metu vieneims ar yra tokia paslauga jog stiuardese palydetu?

  • Inga, aviakompanija Ryanair nepriima į skrydį vaikų iki 16 metų be suaugusiųjų palydos. Jei ir nupirksite bilietą kaip suaugusiajam, jums nepavyks užsiregistruoti į skrydį ir gauti įlaipinimo korteles. Ryanair palydos paslaugų neteikia, todėl turėtumėte rasti lydintį asmenį (gali būti asmuo nuo 16 metų) ir vaiko rezervaciją „pririšti“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos.

 105. Olia sako:

  Mes susisiekem su Lietuvos Ambasada siandien,ir buvo pasakyta kad eigu noriu gauti laikina asmens dokumenta turiu pranesti kad Mano ID yra dinges,ir tas kur yra issiustas Su vaiko pasu bus negaliojantis ,bet taip mums sustabdis procesa gauti vaiko pasa.
  Ar imanoma atgauti pinigus uz biletus?galiu pristatyti mirties liudijima eigu reikia

 106. Olia sako:

  Laba diena,turiu problema issiunciau savo ID kortele Su vaiko dokumentais,kad pradetu daryti vaikui pasa,ir atsitiko beda,mire artimas zmogus 04-06-2016 nusipirkau biletus i Lietuva ir pamirsau kad neturiu dokumentu Ka daryti?

 107. Rima sako:

  Sveiki, dariausi cekina, ir pamirsau kad dukrytes pasas baigiasi siu metu liepos 21 diena, esme tame kad as gryzus i lietuva noriu pakeist pasa nors jis dar galios 3 savaites, Kaip man dabar pakeisti duomenys atgaliniame skrydzio pase jei jau cekinas padarytas? Kur tureciau kreiptis? Aciu

 108. Aida sako:

  Sveiki,

  Isigijau bilieta, per neapdairuma nepazymejau kudikio kaip keleivio, darydama checkin’a galesiu dasipirkti kudikiui bilieta?, ar reikia per naujo pirkti bilieta is naujo?

  • Aida, vaiko bilietą galite nusipirkti paskambinę į aviakompaniją, taip pat galite nusipirkti ir oro uoste prieš skrydį anksčiau atvykus. Patartume vaikui bilietą įsigyti anksčiau, kadangi su vaiku yra atskiros vietos lėktuve.

 109. Kristina sako:

  Laba diena,

  Mano mama skris iš Vilniaus i Anglija su mano 13-metę sese, mama skrydžiui užregistravau internetu, o sesės registruoti neleidžia. Kadangi gyvenu anglijoj paskambinau i ryanair daviau visus sesįs ir mamoms skrydžio duomenis ir t.t. ir man pasake kad sese užregistruoti reikės pačiam oro uoste prieš skrydi. Norėčiau paklausti kur reikės eiti ir kiek anksčiau reikia atvykti i oro uosta prieš skrydi kuris yra 12:30?

  Dėkui už atsakyma, iš anksto.

  • Kristina,
   į oro uostą atvykite 3 valandos iki skrydžio ir nueikite į Ryanair būstinę oro uoste, ten visą situaciją papasakokite ir Jums viską paaiškins kaip ką daryti.

 110. Violeta sako:

  Sveiki, jei vietos yra: eilė 18, o vieta 33E ir 19 eilė, o vieta 33F. Ar čia vietos bus pačiame gale?

 111. Erika sako:

  Laba diena paso galiojimo laikas baigiasi liepos 1 dieną skrydis birželio 3 dieną neleidžia padaryti check in. Ką daryti

 112. donatas sako:

  Norejau paklausti jai skrendu su ne savo vaikais ar reikalyngas yra mamos sutikimas vaiku patrvirtintas notaro kad juos isleidzia skristi

  • Donatai, jei keliaujate Šengeno zonoje – tuomet nereikia. Keliaujant ne Šengeno zonoje ir ne Europos Sąjungos ribose: Jei vaikas vyksta į užsienio valstybę su lydinčiu asmeniu, kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas vyktų su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro arba Lietuvos Respublikos diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos pareigūno, arba seniūno.

 113. donatas sako:

  skrydziai.lt uzsakyti bilietai

 114. donatas sako:

  norejau paklausti jai as per klaida jau dabar uzsiregistravau o vaiku dar ne skrydis rugpjucio 16 d ar jau man reiks moketi uz sedima vieta?

 115. donatas sako:

  laba diena norejau paklausti jai skrendu ne su savo vaikais mamos raytinis sutikimas privalomas skrydis i Norvegija

 116. donatas sako:

  norejau paklausti jai as save uzsiregistavau o vaiku dar ne ar man reikes jau moketi uz sedimas vietas

  • Donatai, visi keleiviai turi būti užregistruoti į Ryanair skrydį. Mokėti už vietas nereikės, jei atlikinėsite nemokamą registraciją (likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio).

 117. Jolanta sako:

  Esu nusipirkus bilietus skrydziui i Kopenhaga(05-31) ir atgal(08-01) iš Skydžiai.lt, bet rašo ant bilieto būsenos „Laukiama registracija“, norėjau paklausti, kur reikia prisiregistruoti?

 118. Violeta sako:

  Pateikdama klausimą tai ir paminėjau, kad nuo šiandien prasideda mano užsiregistravimas kelionei, tačiau kai prieinu prie punkto pasirinkti vietas ir uždėjus taškus ant registracija nemokama ir paspaudus TĘSTI vietos neatsiranda ir kelione neužsiregistruoja

  • Violeta, palaukite šiek tiek, priklausomai nuo skrydžio laiko, nemokamai registruotis gali leisti tik nuo kažkurios valandos. Jei nepavyks, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 119. Violeta sako:

  Laba diena, kodėl neišeina užsiregistruoti kelionei, jei nuo šiandien prasideda nemokamas registravimas, kai lieka iki kelionės 7 dienos? Ties vietų parinkimu – sistema nereguoja.

 120. marytė sako:

  per baltic tours agentūrą pirkome bilietus poilsinei kelionei į abi puses,bilietus(įlaipinimo korteles) atsiųs iki kelionės likus savaitei.ar dar reikia ką nors atlikti-registruotis skrydžiui,ar dar ką?

 121. daiva sako:

  laba diena. atsiemiau siandien vaikui nauja asmens tapatybes kortele ir bandziau registruotis i skrydi, nes skrydis si sestadieni. mano duomenis priima, o vaiko ne. suvedu visus duomenus teisingai. spaudziu testi ir neperkele i kita puslapi. ka daryti?

 122. Rasa sako:

  Laba diena,

  Turime bilietus, kuriuose vietos 24D eilė 43 ir 24E eilė 44 ar sedėsime kartu?
  Taip pat vietos 20D eilė 29 ir 20E eilė 30, kaip sėdėsime antrame skrydyje, kartu ar atsirai?

  Ačiū už patikslinimą

 123. Indre sako:

  Laba diena, gavome bilietus 22C 41 eile, ir 22F 42 eile. Ar cia sedesime kartu, ar atskirai? Aciu.

 124. elena mozūraitienė sako:

  laba diena bilietai vieta 30e ; 30f ir 12 f o eil4s 66;67;68 ar s4d4sime kartu

 125. Laima sako:

  Sveiki. Del bilieto pirkto atskirai vaikui rasiau pirmiau rasot kad reikia skambinti i bustine, bet gal galima uzpildyti forma: http://frd.ie/help/, kad priristu vaiko bilieta prie suaugusio?

 126. Laima sako:

  Sveiki. Pirkau bilietus vyrui sau ir 2 vaikams vienu metu, bet po poros savaiciu nusprendziau, kad keliaus ir vyresnioji tad jai isigyjau bilieta veliau. Kokiu budu man daryti registracija kad prijungti bilieta pirkta atskirai? Ar viska pildyti vienos registracijos metu nesvarbu kad bilietai pirkti atskirai (visu pavardes vienodos).

 127. Indrė sako:

  Laba diena,
  Užsirezervavau skrydžiui 18 d. vietas, ir rašo,kad turiu užsirezervuoti atgaliniam skrydžiui 25d. Ar atgaliniams skrydžiui, norint nemokamai užsirezervuoti,taip pat galioja 7d prieš skrydį taisyklė? Tai anksčiausiai galiu registruotis nemokamai 19d.? Ar teisingai suprantu.Ačiū už atsakymus.

  • Jei nenorite mokėti už sėdimų vietų rezervaciją ir tiks vietos tokios, kokias paskirs, į atgalinį skrydį registruokitės ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio.

 128. ela sako:

  ilaipinimo kortele tai cia tas pats kas bilietas ? nieko daugiau nereikia atsisviesti ? nes po visu ryanair naujoviu nieko nebesuprantu.

 129. Vygantas sako:

  Sveiki,

  Registruojantis skrydziui, skiltyje „Dokumento tipas“ duoda du pasirinkimus:
  1.Nasjonalt ID-kort fra EØS
  2. Pasas
  Klausimas. Keliaujant su Asmens tapatybes kortele (Personal Identity Card) kurį pasirinkimą rinktis registruojantis skrydziui?

 130. Ovidijus sako:

  Sveiki.

  Norėčiau paklausti, jei bilietas atspausdintas ne juoda, o kokia kita spalva ar dėl to gali kilti nesklandumu?

 131. Ieva sako:

  Sveiki, kaip suprast kad buvau uzsirezervavus bilietus bet veliau radau pigesnius ir uzrezervavau kitus,o tada norejau atsisakyti pirmu ir paspaudziau mygtuka issiregistruoti, suvedziau duomenis ir taip gavosi kad nusipirkau bilietus???

 132. Vygantas sako:

  Sveiki,
  Ar nieko tokio, kad užsakinejant bilietus prie žmonos vardo ir pavardės kreipinio netyčia parinkau Mr.?

 133. Jelena sako:

  Kas yra pirmenybinio įlaipinimo paslauga? kaip tai realiai vyksta?

 134. Jelena sako:

  Pasirinkus vietą už mokestį 2-oje eilėje F vietoje, sedint yra langas? bet turbut nėra staliuko priešais ar yra? Ačiū.

  Negavau atsakymo, siunciu uzklsusyma dar karta.

 135. Jelena sako:

  Pasirinkus vietą už mokestį 2-oje eilėje F vietoje, sedint yra langas? bet turbut nėra staliuko priešais ar yra? Ačiū.

 136. Vygantas sako:

  Sveiki,
  Kaip pasinaudoti „Family Extra“ 50 proc. nuolaida? Nes iš anksto pasirenkant pasirenkant vietas nuolaida nepritaikoma? Taip pat įdomu jei mokamas vietas pasirinks tik suaugusieji ar vaikams automatiškai vietos bus parinktos šalia tėvų?

  • „Family Extra“ nuolaidos taikomos vaikų registruoto bagažo gabenimui, pirmenybinio įlaipinimo paslaugai ir draudimui, jei suaugęs asmuo įsigyja atitinkamą paslaugą už pilną kainą.
   Jei sėdimas vietas pasirinks tik suaugę, negalime garantuoti, kad vaikams vietos bus parinktos šalia. Jei visi keleiviai yra vienoje rezervacijoje, didelė tikimybė, kad automatiškai parinkus sėdimas vietas vis vien sėdėsite šalia.
   Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 137. Jelena sako:

  Laba diena,
  skrendant ir pasirinkus vietą už mokestį 2-oje eilėje F vietoje, sedint yra langas? Pasirinkus 16-17 eiles ar sparnai užstoja vaizdą per langiukus?
  Ačiū.

 138. Kristina sako:

  Ieskau is Londono y kauna:)

 139. Kristina sako:

  sveiki. ieskau bilietu geguzes viduriui kazkur bet rodo kad nera skrydziu visa men. cia taip gali buti? ar stringa kazkas? aciu

 140. agne sako:

  Vaikui neturint 2m. jam priklauso 5kg rankinis bagazas? Ir gali veztis vezimeli ir automobiline kedute?

  • Agne, vaikams iki 2 metų priklauso 5 kg Ryanair rankinis bagažas. Nemokamai galima vežtis sulankstomą vežimėlį ir automobilinę kėdutę. Vaiko įrangą reikia užregistruoti bagažo skyriuje.

 141. Vygantas sako:

  Sveiki,

  1. Skrisime šeima – du suaugę du vaikai. Turiu pora klausimų Ar automatiškai parinktos vietos (nemokama rezervacija) bus parinktos taip, kad prie kiekvieno vaiko bus po vieną iš tėvų? Papildomai už sėdimas vietas kartu su vaikais mokėti nenorime.
  2. Perkant bilietus per ryanair.com/lt/ gavau i el pašta, tik laišką kad rezervacija patvirtinta („Ryanair“ skrydis Nr. 8658 06-02-Patvirtinimo Nr. RS5YKX). Bilietai pirkti 2015-10-31. Ar bus atsiųsti bilietai el pastu ir iki kada turėčiau jų laukti. Skrydis geguzes 26d.

  3. Pirkdami bielietus suklydome irasydami vaiko pavardę (KLEIANUSKAITĖ, o turėjo būti KLEINAUSKAITĖ. Sukeitėme 5 ir 6 raides. Ar nieko baisaus ar reikia pakeisti pavardes?

  Dėkoju už atsakymus.

 142. Edita sako:

  Laba diena, esu nusipirkusi bilietą skrydžiui iš Dublino į Kauną, kuris įvyks 2016-05-02, šiandiena yra 7 d. iki skrydžio ir jau galima registruotis, tačiau suvedus keleivio duomenis siūlo susimokėti arba grįžti registruotis 25 d., bet šiandiena ir yra 25 d. Ačiū.

 143. anastasija sako:

  Sveiki.noreciau pasiteirauti ar galiu atsisiuti bilieta i savo el-pasta jeigu uzsakynejo ir mokejo kitas asmuo?bilietas uzsakytas mano vardu.Skrydis antradieni su raynair is paryziaus i vilniu.

  • Anastasija, jei registruositės į Ryanair skrydį savarankiškai, įlaipinimo kortelė nebus atsiunčiama, ją reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti.
   Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su tos sistemos administratoriumi, kad įlaipinimo korteles atsiųstų reikiamu el.paštu.

 144. Viktorija sako:

  Sveiki. Noriu pasiteirauti kada buna atsiunciami bilietai? Nusipirkau bilieta, gavau is payseros, jog apmokejimas atliktas, bet bilieto dar nesu gavusi

 145. Justina sako:

  Noriu paklausti. Nusipirkome reg bagaza 1 vnt skrydziui pirmyn ir atgal. Padareme check in. Taciau prie to asmens kuriam priskyreme bagaza ilaipinimo kortelėje nieko neatsirado. Bilietas toks pats kaip ir nepirkusiuju bagaza. Ar cia kazkas netaip. Atsidarius skrydzio duomenis rodo kad tam zmogui priskirtas bagazas. Aciu.

 146. Jūratė sako:

  Sveiki,

  norėjau registruotis skrydžiui, kuris bus po 7 dienų ir matau, kad jau galiu spausdinti įlaipinimo dokumentą.
  O prie „Grįžimo“ parašyta: Įlaipinimo į skrydį (Boarding Pass) dokumentai bus sugeneruoti 2016-04-19.
  Ar tai reiškia kad jau nieko neturiu daugiau daryti?
  Ką man dar privalu padaryti iki skrydžio?

  • Jūrate, užsiregistravus į Ryanair skrydį ir atsispausdinus įlaipinimo korteles, nieko daugiau daryti nereikia. Jei į atgalinį skrydį jau leis registruotis rytoj, galite palaukti ir užsiregistruoti į abu skrydžius vienu kartu.

 147. milana sako:

  dar noreciau pabrezt kad per manage booking, ar per tvarkyti rezervacij visikai neina nieko pakeisti jokio el pasto

 148. milana sako:

  sveiki, uzsisakiau bilieta, skrydis 20 diena sio men, bet negaunu jokiu duomenu i el pasta, gali buti kad isvedziau klaidinga el pasta, kaip man jy pataisyti? kaip pakeisti y teisinga el pasta?

  • Milana, kuomet negaunate Ryanair laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“. Jei pakoreguoti nepavyksta, tuomet kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 149. Jaroslav sako:

  Jūsų nurodytoje nuorodoje yra skelbiamas Ryanair kontaktinis telefonas, skambinant iš Lietuvos +443301007838 (keitimai po bilietų užsakymo).
  Šis numeris neveikia. Kokiu numeriu reikia skambinti?

 150. Jaroslav sako:

  Laba diena.
  Sveitainėje ryanair.com pirkau bilietus sau ir 6 metų vaikui, bet nepažymėjau, kad vienas bilietas yra vaikiškas. Abu bilietai buvo rezervuoti kaip suaugusiems. Dabar noriu atlikti check-in, bet tinklapis neleidžia pasirinkti vaikui tinkamos gimimo datos (leidžia tik nuo 16 metų). Kaip galiu užregistruoti skrydžiui vaiką?

 151. vika sako:

  Ir,dar,klausymas,jai,nuvykus,i,oro,uosta,ir,pvz,netinka,bilietas,atspauzdintas,kas,tada,manes,laukia?

 152. vika sako:

  o,jai,negavus,ilaipinimo,korteles,i,el.pasta.Ar,galima.ir,tinka,atspauzdintas,tiesiogiai,uzsiregistruojant?

 153. vika sako:

  Sveiki,ar,jus,negaletumet,pvz,pateikti,bilietu,galimus,formatus,ar,bent,jau,kur,juos,pamatyti?

 154. Violeta sako:

  Laba diena,

  Norėčiau paklausti, skrendu į poilsinę kelionę 2016-06-02, ar reikės dar prieš skrydį registruotis į šią kelionę ir prieš kiek laiko tai reikia padaryti. Ir, ar skrendant atgal į LT, taip pat reikės vėl registruotis skrydžiui? Ačiū

  • Violeta, jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje, registracija į Ryanair skrydį atliekama savarankiškai (nemokama registracija galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio) per „Tvarkyti kelionę“. Užsiregistravus, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Registruotis reikia į abu skrydžius. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje ar kelionių agentūroje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.

 155. vika sako:

  Sveiki,pasidariau,ilaipinimo,kortele,i,gmaila,negavau,tai,atsispauzdinau,iskarta.Bet,kaskaip,neramu,nes,keistai,atrodo,bilietas,dar,tokio,neteko,matyti.Su,vienu,bruksniniu,kodu.Info,varda,pavarde,marsrutas,sedejimo,vieta,viskas,yra.Bet,nuojauta,kad,kaskas,netaip.Pirkau,ryanair.

  • Vika, kodėl abejojate? :) Ryanair įlaipinimo kortelėje turi matytis jūsų skrydžio duomenys, keleivio duomenys, brūkšninis kodas. Beje, bilietas yra suskirstytas į 4 dalis, kad būtų lengviau susilankstyti. Jei tokį turite, viskas tvarkoje.

 156. Vigintas sako:

  Sveiki,

  Užsiregistravau prieš dvi dienas skrydžiui balandžio 12-14d į Bergama NQPK4K,bet kol kas nesulaukiu kada bilieta atsiūs į e.paštą .Ačiu.

  Pagarbiai

  • Vigintai, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
   Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 157. Irma sako:

  Laba diena nesuprantu kodel negaunu bilietu uzsakymo nr.yra apmokejimas yra atskiro laisko duomenims suvesti negavau bet radau savitarnos svetaineje suvedziau liepia laukti raso kad keleiviu duomenys skrydzio registarcijai supildyti ilaipinimo talonus (boarding pass) atsiusime e.pastu

  • Irma, jei pinigai nuo sąskaitos nuskaičiuoti, vadinasi, bilietas yra nupirktas.
   Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 158. Danguole sako:

  Sveiki. Susiduriau su problema. Bilietus is Bristolio oro uosto i Kauno oro uosta ir atgal uzsisakeme dar 2016 metu sausio 23 diena, pinigelius nuo saskaitis nuskaiciavo, o rezervacijos numerio taip ir neatsiunte iki siol. Musu skrydis turejo but siu metu balandzio 12 diena i Kauna ir 26 diena is Kauno i Bristoli. Kadangi skrendame, nes norime susituokti Lietuvoje labai issigandome, kad nebebus vietu ir dar karta nusipirkom bilietus tik i viena puse t.y. is Bristolio i Kauna. Teko susisiekti su raynair atstovybe Anglijoje, bet jie niekaip nesutinka grazint pinigeliu arba atsiusti musu senuju pirktu bilietu rezervacijos numeriu. Mums nesvarbu dabar del bilietu i Kauna, mums svarbiausia gauti bilietus is Kauno i Bristoli. Turiu referenc numerius ir banko isklotines, kad pinigeliai buvo nuskaiciuoti, o bilietu neturime. Ka daryti?

 159. Ramune sako:

  Labadiena norejau paklausti siandien padariau chekin bilietu ir as ju negaunu i email.kodel?ar ta ilaipinimo kortele galima is puslapio raynair atsisviesti?visada bilietus gaudavau iskart i email.

  • Ramune, kai negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą. Tokiu atveju, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite pakoreguoti el.pašto adresą per „Manage booking“ arba kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 160. Dainius sako:

  Sveiki,
  gal galėtumėt pasakyti ar Fuerteventuros (FUE) oro uoste veikia mobilioji aplikacija ir įlaipinimo kortelės nebūtina spausdinti.

 161. Arūnas sako:

  Bilietas nepilnametei (15-metei) į Ispaniją (Alikantę) pirktas per ryanair.com. Suradome ją lydinčius asmenis. DUK išsiaiškinome, kad reikia surišti rezervacijas su suaugusiais asmenimis. Reikia skambinti į Centrinę būstinę, ar į atstovybę Lietuvoje. Gal galima būtų sužinoti telefono numerį, kur konkrečiai skambinti?

 162. Aistė sako:

  Sveiki,

  Noriu pasiteirauti, jei man bilietą kelionei pirko kitas asmuo, ar atliekant checkin būtinai turi būti pateikiamas elektorininis paštas arba kredito koretelės numeris pirkusio žmogaus? Ar neužtenka tik skrydžio numerio identifikavimui?

 163. Ieva sako:

  Ar galima skristi su mobile bordkarte?

  • Ieva, jei bilietus pirkote ryanair.com ir turite atsisiuntusi mobiliąją programėlę, registraciją į skrydį galite atlikti per ją ir įlaipinimo korteles turėti telefone. Tuomet spausdinti nereikės.

 164. Oleg sako:

  Laba diena turiu tokia problema nusipirkau bilietus. Viena bilietą nusipirkau kaip paaugliui ir kai mes skrendame į prieki jam 15, bet kai jau skrisime atgal jam jau bus 16 ir bilietas paaugliui jau netinka ir dabar aš negaliu check ine įvesti taisyklingos vaiko gimimo datos. Gal žinote kaip išspręsti šia problemą ?

 165. Sandra sako:

  Sveiki,
  Dariau Check-in ir neįvedžiau kelionės dokumento numerio, galiojimo laiko. Net nesupratau, kodėl man patvirtino check-in be šių duomenų. Kaip galiu anuliuoti check – in ar modifikuoti, kad galėčiau įvesti reikiamus duomenis? Skrisiu su persėdimu, kuriam skirta mažai laiko, tad oro uoste nespėsiu susitvarkyti.

  • Na, registracijos į Ryanair skrydį metu reikia pateikti ir asmens dokumento duomenis. Jei registracija nėra pilna, susisiekite su savo tiesioginiu bilieto pardavėju ir pasakys, ar reikia koreguoti, ar ne.

 166. Svetlana sako:

  Laba diena, internetu registravausi skrydžiui su id kortele, bet „boarding pass“
  rodo mano identifikacijos numerį su
  brūkšniuku (xx-xxxx). Ar čia taip ir
  turi būti? Nes vietoj to brūkšniuko
  turėtų būti dar du skaičiai.

 167. Mantas sako:

  Sveiki , noriu pasitikslinti ,kiek dienų iki skrydžio galima internetu , rezervuoti bilietą ,

 168. Gintare sako:

  Sveiki.Uzsakiau bilietus is Londono i Vilniu rugpjucio menesiui,gavau i elektonini pasta savo uzsakyma. Bet reikia dar registruoti bilietus tai darysiu likus 30 dienu iki skrydzio. Bilietus pirkau ryanair.com bet mano elektroninis pastas neveikia negaliu paziureti skridzio numerio ir visos infotmacijos. Noreciau pakeisti elektroninio pasto adresa kad visa infotmacija matyciau kaip tai galima padaryti? Ir ar galima butu kai daryciau registracija ateitu bilietai i kita el.pasta o ne i ta su kuria pirkau bilietus.? Busiu dekinga uz atsakyma.:)

 169. Oksana sako:

  Sveiki, turime skrydį jau šį penktadienį, kada gausiu bilietus? Check in atlikau praeitą savaitę kovo 11, o vis dar neturime bilietų, kaip žinoti, kad viskas gerai? Kažkaip esu nusivylusi šia sistema, skambinu telefonu, ten nuolatos užimta…

  • Oksana, jūs iš anksto pateikėte duomenis registracijai į skrydį, o atėjus tinkamam laikui, keleiviai yra užregistruojami ir įlaipinimo korteles gausite el. paštu, kaip buvo nurodyta, likus kelioms dienoms iki skrydžio. Tuoj jas gausite :) Jei neramu, paskambinkite tel. nr. 8 600 26763.

 170. Lina sako:

  Sveiki,

  Dariau check inn kartu su draugais vienu metu, jie gavo vietas 9 eileje 4 zmones ,mes 27 eileje 5 zmones. Iki skrydzio dar liko 5 dienos. Ar galima atsaukti padaryta check inn ir is naujo padaryti pasirenkant mokamas vietas?

  Aciu uz atsakyma,

  • Lina, kokios konkrečios jūsų sėdimos vietos? Susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju ir, jei yra likę laisvų vietų, galbūt bus galimybė pakeisti sėdimas vietas už papildomą mokestį.

 171. Skaistė sako:

  Sveiki,
  Noriu priregistruoti mamą skrydžiui Ryainair svetainjėe. Reikia įvesti gimimo datą. Jos PASE (taip pat ir ID kortelėje) nurodyti TIK gimimo metai. Nėra mėnesio ir dienos. Asmens kode vietoj mėnesio ir dienos yra nuliai.
  Kaip man užsiregistruoti? sistema reikalauja (meta klaidą) gimimo dienos ir mėnesio.

 172. Diana sako:

  Sveiki su vyru turime bilietus ir bagazas registruotas vyro vardu bet jis neskris ar galiu perregistruoti bagaza savo vardu? Aciu

 173. Jurga sako:

  pirkau bilieta ir rezervacija dariau online. gavau sms, bet i emaila ilaipinimo karteles ne. ar man ja reikia spausdintis ir kur jos ieskoti ?

  • Jurga, ar atlikote registraciją į Ryanair skrydį? Jei ne, pirmiausia reikėtų užsiregistruoti į skrydį, o tuomet atsispausdinti įlaipinimo korteles.
   Jei registraciją į Ryanair skrydį atlikote ir registravotės ryanair.com, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Jas galima rasti prisijungus prie „Tvarkyti kelionę“.
   Jei bilietus pirkote pasirinkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje ir pateikėte duomenis registracijai, atėjus tinkamam laikui būsite į skrydį užregistruota ir gausite įlaipinimo korteles el.paštu.

 174. Ingrida Alkevičienė sako:

  Skrendu su 14-čiu sūnumi, registruojantis suvedžiau savo duomenis, po to vedant sūnaus duomenis neduoda pasirinkti gimimo metų (2001 m.). Paskutinė galima rinktis data 2000 m. sausio-kovo mėn. Kokiu būdu skrydžiui užregistruoti 14-tį sūnų?

 175. Evelina sako:

  Sveiki. pirma karta perku bilieta ir visai pasimeciau nieko nebesuprantu. puslapyje ryanair mano tas bielietukas ateinanciose kelionese kaip man atsispauzdinti bielieta ir pan? nesinori stresuoti pries kelione. keliones data. kovo 10d.

 176. Violeta sako:

  Laba diena, noriu pasitikslinti, į kelionę skrendu 2016-06-02, ar užsiregistruoti reikia likus mėnesiui iki kelionės?

  • Išankstinė Ryanair registracija į skrydį galima likus 30 dienų iki skrydžio. Tačiau ji galima tiems keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. Jei mokėti nenorite, teks palaukti 7 dienų iki skrydžio, kai registracija bus nemokama.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

 177. Ana sako:

  Nasjonalt ID-kort fra EØS – ar tai reiskia asmens tapatybes kortele?

 178. Veronika sako:

  Sveiki. Pirkau pries 15min bilieta ir negavau rezervacojos nr I emaila. Kaip man dabar suzinoti ji? Aciu

  • Veronika, paprastai patvirtinimas į el.paštą ateina iš karto. Jei laiškų negaunate, nepamirškite patikrinti savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką.
   Jei bilietus pirkote ryanair.com, savo užsakymą galite patikrinti per „Tvarkyti kelionę“. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 179. laura sako:

  Sveiki,
  vieno uzsakymo metu nupirkau sau ir draugui bilietus vilnius -barcelona -vilnius.
  Del pasikeitusiu aplinkybiu noreciau skristi ne is vilniaus, nusipirkusi bilieta is kitos aviakompanijos. ar nebus problemu, jei skristi atgal i vilniu noresiu su atgaliuniu ryanair bilietu (nors neskridau i prieki pagal uzsakyma)?

  aciu

 180. Agne sako:

  Laba diena,

  kovo men. keliausime i Izraeli. Ar skrendant i Ovda oro uosta galima tureti bilieta telefone? Atlikus registracija per el. programele.

  Aciu!

 181. Diana sako:

  Laba diena, nusipirkau 2 bilietus, sakykit ar vietos bus priskirtos salia vienas kito automatiskai (bilietai iskart 2 pirkti) ar atskirai, ir reikia papildomai vietas pirktis?

 182. Samanta sako:

  Sveiki,padekite rasti zmogu koki nors kas skristu Kovo 27diena is Vilniaus i Barselona ir atgal Balandzio 1d.Nes dukra 15metu ir viena negali skristi todel labai reikia lydincio asmens.Prasau padekite.

 183. Samanta sako:

  Gal galite patarti per kur rasti ta zmogu kuris galetu buti lidinciu asmeniu?Nes is pazystamu giminiu niekas neskrenda.Prasau padekite labai

 184. Samanta sako:

  Laba diena,taip gavo kad pirkau dukrai bilieta kad atskristu pas mane i uzsieni is Vilniaus ir gristu po savaites vel i Vilniu.Ir nupirkusi bilieta perskaiciau taisyklese kad vaikai vieni gali skrist tik nuo 16metu o mano dukrai tik rugseji bus 16metu.O skrydis yra kovo gale.Ka daryti tokiu atveju?Ar yra kokios isimtis ir panasai?Jei isimsiu patvirtinima is notaro kad mergaite gali skristi viena ar gales? Nes labai jau nemaloni situacija dabar.

  • Sveiki, jei nupirkote bilietą vaikui kaip suaugusiajam, turėsite susisiekti su centrine Ryanair būstine, kad jie vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos (lydintis asmuo gali būti nuo 16 metų). Kadangi jai 15 metų, skristi viena negalės, todėl turėsite rasti lydintį žmogų, prie kurio ir bus prijungta dukros rezervacija.

 185. Austeja sako:

  Laba diena katik nusipirkau bilietus is Vilniaus i Ispanija ir atgal skrydis man pirmyn yra Kovo 27d o atgal Balandzio 1d. Gavau bilietus i el pasta kada ir kaip reikia pasidaryti ta registracija i skrydi? Ir kai ja pasidarysiu man ateis bilietai i el pasta ir as ja atsispausdinsiu taip?

  • Bendroji Ryanair registracija internetu galima nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį. Ji skirta keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Vietos paskiriamos automatiškai ir nemokamai. Tuomet galėsite išsisaugoti arba iškart atsispausdinti įlaipinimo korteles ir laukti skrydžio.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu.

 186. Stasys sako:

  Jau padariau registraciją (check in), turiu įlaipinimo bilietą. Kaip dar galiu įsigyti Pirmenybinio įlaipinimo paslaugą?

  • Užsisakyti pirmenybinio įlaipinimo paslaugą galima užsisakyti per „Tvarkyti kelionę“ arba, jei pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, per tos sistemos administratorių.

 187. Karolina sako:

  Sveiki,

  Mano skrydis rytoj, noriu pasidaryti bilieto registracija, i viena puse, nes gristant atgal keisis paso duomenys. kaip galima padaryti tik i viena puse?

 188. Greta sako:

  Sveiki man siandien skrydis atgal is lietuvos, jau nuo vakar neleidzia pasidaryt chekino nes kai pradedu tvarkyt duomenis su asmens dokumentu ir kai paspaudziu testi nieks nevyksta!

 189. Ugne sako:

  Sveiki. Kur galeciau rasti jusu kontaktini numeri? Iskilo klausimu del negauto elektroninio bilieto

 190. arturas sako:

  Laba diena. Norėjau pasiteirauti, kodėl šiandien registruojantis į skrydį 2016.02.18 iš Kauno į Romą pavyko užsiregistruoti, o į atgalinį skrydį 2016.02.23 registruotis neleidžia. Rašo, kad iki 2016.02.16 dienos registracija su atsitiktinai pasirenkamom vietom negalima). Ar norėdamas užsiregistruoti į atgalinį skrydį po vasario 16 d. turiu Ryanair svetainėje vėl rinktis punktą „Registruotis internetu“ ?

  • Artūrai, į atgalinį Ryanair skrydį nemokamai registruotis galite likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio.
   Jei norite registraciją į skrydį atlikti anksčiau, turėsite pasirinkti sėdimas vietas už papildomą mokestį. Jei mokėti už vietas nenorite, praleiskite registraciją į antrąjį skrydį ir nemokamai užsiregistruosite atėjus tinkamai laikui.

 191. jelena sako:

  nusipirkau bilietus bet neatejo i elektronini pasta skambinau nr 860026763 ziurejo sako viskas gerai biletai nupirkti ,o kodel neatejo i el pasta nezino nors elektroninis pastas buvo parasytas teisingai ka daryti

  • Jelena, jei bilietus pirkote ryanair.com, pabandykite pakoreguoti el.paštą per „Tvarkyti užsakymą“. Galbūt blogai įvedėte kontaktus.
   Pabandykite patikrinti SPAM (Šlamštas) skiltį el.pašte.

 192. Ausra sako:

  Sveiki,

  Pirkau bilietus per ryanair.com svetaine Kaunas- Birmingemas, skrydis is Kauno 2016 02 16, atgal 02 23. Bandziau registruotis skrydziui i prieki, taciau pasirinkus nemokamas vietas ir paspaudus mygtuka testi, niekas nebeveikia.Yra du mygtukai, kurie nesispaudzia, nezinau ka toliau daryti ir kaip gauti ilaipinimo korteles.

 193. Aistė sako:

  Sveiki,

  ar registracija į skrydį ir boarding pass atsispausdinimas ir yra tas vadinamas check in ir daugiau jokių papildomų check in internetu prieš skrydį atlikti nereikia?

 194. renata sako:

  Pirkau bilietus į Eilatą(Izraelis) išskrendu kovo 20 d.,grįžtu kovo 24 d.Sakoma,kad galiu į skrydį registruotis 7d.iki skrydžio,o ar aš galiu tuo pačiu metu užsiregistruoti ir skrydžiui atgal?

  • Renata, galite, jei iki antrojo skrydžio bus likę ne daugiau kaip 7 dienos. Jei norėsite registruotis dar anksčiau, turėsite rezervuotis sėdimas vietas už papildomą mokestį.

 195. Dainora sako:

  Laba diena,
  Užsakant bilietus dukrą priskyriau 12-15 paauglių grupei. O jinai yra 7 metų, registruojantis skrydžiui neleidžia ranka taisyti gimimo metų, o nemeta 2008 metų. Ką daryti?

 196. Aurelija sako:

  Laba diena, sakykite, jeigu bilietas yra paskutinės minutės iš tenerifes į Rygą, ar būtiną turėti atspausdinta bilietą ar užtenka parodyti ji išsaugotą mobiliajame telefone?

 197. Viktorija sako:

  Sveiki,
  Planuojame kelionę su vaiku, skrydžio metu vaikui bus 2 metai ir 6 mėnesiai.Kelionei mums bus rekalingas vežimėlis ir automobilinė kedutė. Tinklapyje nurodyta,kad „Vaikui nuo 2 metų (nuo 24 mėnesių) priklauso tiek rankinio ir papildomos mažos rankinės, tiek registruoto bagažo gabenimas.
  Kuomet keliauja kūdikis/vaikas, nemokamai galima vežtis 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį (pushchair) ir automobilinę kėdutę (car seat), kelioninę lovelę (travelcot) arba automobilio sėdynę (booster seat).
  Kūdikio/vaiko įranga turi būti užregistruojama oro uoste prie bagažo skyriaus. Registracija baigiama likus 40 min. iki skrydžio. Užregistravus vežimėliu galima naudotis iki laipinimo į lėktuvą. Skrydžio metu juo pasirūpins aptarnaujantis personalas. Išlipus iš lėktuvo vežimėlį atgausite ir galėsite toliau juo naudotis.
  Atminkite, kad kūdikių/vaikų vežimėliai registruojami su kitu bagažu ir gabenami nemokamai, jei biliete nurodyta, kad lėktuvu keliauja kūdikis/vaikas. Jei kūdikis/vaikas nekeliauja, šie daiktai gabenami tik kaip specialusis bagažas už papildomą mokestį.

  Ar į mūsų vaiko bilieto kainą yra įtraukas vežimėlio ir autokedutės pergabenimas, ar mums reikia papildomai mokėti už šitą paslaugą? Koks jų bendras leistinas svoris?
  Dėkoju

  • Viktorija, vežimėlį ir automobilinę kėdutę galėsite gabenti nemokamai. Šią įrangą turėsite užregistruoti oro uostę bagažo skyriuje. Vienos įrangos svoris iki 20 kg.

 198. Nerijus sako:

  Sveiki. Pirkau 6 bilietus per išmaniąją Ryanair programėlę į Fuertoventurą. Dabar sužinojau, kad man nebus atsiųsti bilietai internetu, o užteks padaryti check in per programėlę ir prieš įlipant į lėktuvą parodyti per programėlę gautą bilietą. Ar nebus problemų, nes ten bus nurodyti 6 asmenys viename biliete.

 199. Julija sako:

  Sveiki,

  Perkant bilietus vieno asmens pavardė buvo įvesta neteisingai, ar darant check inn’ą galima bus patikslinti pavardę?

  Kur reiktų kreiptis pagalbos?

  Ačiū,
  Julija.

 200. Vaida sako:

  Sveiki,

  užsisakinėdama bilietus per raynair.com (lietuvišką versiją) pavardę suvedžiau lietuviškomis raidėmis (su ž ir ė), ar gali dėl to kilti problemų? Taip pat užsakinėjant bilietus nereikėjo suvesti jokių tapatybės kortelės duomenų, ar tai normalu?

  • Vaida, perkant bilietus vardus ir pavardes reikia rašyti lotyniškomis raidėmis. Jei raidės neišsikraipo, tuomet gali likti lietuviškomis raidėmis. Tačiau, jei išsikraipo, susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad pakoreguotų simbolius.
   Registruojantis į Ryanair skrydį reikės įvesti papildomus asmens duomenis (dokumentų duomenis ir pan.).

 201. Kristina sako:

  Sveiki,
  pasidariau check in, suvedžiau paso duomenis visus teisingai, tačiau per klaidą pažymėjau, kad skrisiu su id. Ar nieko tokio? O, jei ne,kur reiktų kreiptis, kad pakeisčiau duomenis?
  I anksto ačiū

  • Kristina, kad būtų ramu, susisiekite su centrine Ryanair būstine ir pakoreguos informaciją. Jei bilietus pirkote bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 202. Lina sako:

  Ar vaikui iki 2 metu skrendant i viena puse 20euru.ar i abu galus po20 euru?

 203. Lina sako:

  Sveiki,ar keliaujant su 1.9 men kudikiu reikia moketi uz bilieta?ar dar uz ka nors?

  • Lina, kūdikiams taikomas fiksuotas Ryanair mokestis – 20 EUR. Papildomai kūdikiams priklauso 5 kg rankinis bagažas. Taip pat Ryanair leidžia nemokamai gabenti 2 kūdikio/vaiko įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę.

 204. Rita sako:

  Sveiki prašau paaiškinti jeigu registruotis prieš skrydį reikia prieš 7 dienas tai kaip tada reikėtū užsiregistruoti į skydį atgal pvz .skydis į Dubliną 16 d atgal 31 d. gal galima iš Vilniaus užsiregistruoti ir atgal.Ačiū Rita

  • Rita, išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį. Jei už sėdimas vietas mokėti nenorite, tuomet registracija atliekama bendrąja tvarka. Tokiu atveju, į atgalinį skrydį užsiregistruoti turėsite būnant Dubline.

 205. Jolanta sako:

  Sveiki,bilietai nupirkti 14 gruodzio,skrydis 23d bet i emaila dar nieko negavau.

  • Jolanta, jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje, registracija į Ryanair skrydį atliekama savarankiškai (nemokama registracija galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio) per „Tvarkyti kelionę“. Užsiregistravus, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti.
   Jei bilietai pirkti http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt arba paskambinkite tel. 8 600 26763 ir gausite įlaipinimo korteles, jei dar negavote. Paprastai, įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus kelioms dienoms iki skrydžio.

 206. Gintare sako:

  Sveiki,rasau dar karta,nes jau po ryt skrendam,o ilaipinimo bilietu dar negavome i pasta:)

 207. Jolanta sako:

  Laba diena,
  antra para nepavyksta užsiregistruoti skrydžiui naudojant mobiliąją programėlę. Ar yra trukdžių, ar mes patys kažką darome ne taip?

  • Jolanta, jei programėlė neveikia, registruokitės internetu ir atsispausdinkite įlaipinimo korteles. Arba dėl problemos kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir suteiks jums daugiau informacijos.

 208. sandra sako:

  Sveiki kodel neleidzia nusipirkti registruoto bagazo nes raso reikia issiregistruoti is rynair jei norim daryti pakeitimus bet kadangi draugai pirko bilieta tai mes nezinom to prisijungimo vardo ir slaptazodzio kaip galetumem uzsisakyti registruota bagaza

  • Sandra, jei bilietus pirkote ryanair.com, užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite per „Tvarkyti kelionę“. Galite prisijungti per opciją, kuri nereikalauja rezervacijos numerio. Arba skambinkite į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 209. Svetlana sako:

  Papildau savo klausimą.. Ar galiu registruoti kelionei su paso duomenimis, o skristi su ID kortele? Ar turiu skristi su tuo pačiu dokumentu su kuriuo atlieku registracija? Dėkui

 210. Svetlana sako:

  Sveiki,

  atlieku registraciją skrydžiui į Paryžių. Pirmame laukelyje prašo įvęsti tautybę. Gal čia vertimo klaida ir turi omenyje pilietybę? Esu Lietuvos pilietybės, bet su mano tautybe neleidžia pasirinkti ID kortelės dokumento registracijai atlikti.

 211. Kristina sako:

  Sveiki, bilietą pirkau per zigzag. Ar man reikia pačiai atlikti check in ar tai jau bus padaryta už mane?

  • Kristina, turėjote gauti registracijos formą, kurią reikėjo užpildyti. Tuomet jūs būsite užregistruotą į Ryanair skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Kilus klausimams, skambinkite tel. 8 600 26763.

 212. Saulius sako:

  Sveiki,

  Esu uzrezervaves skrydi is Mancesterio i Ryga Groudzio 17d.Saindien jau 14d. bet nei savo paste,nei sistemoje pagal skydzio numeri bileto dar nematau?

 213. Rolandas sako:

  Sveiki,
  ruošiamės skristi iš Vilniaus į Stanstedą gruodžio 31, o grįžti Sausio 8 dienomis. Vaikui sueis 12 metų gruodžio 15 dieną. Pabandžiau registruotis išankstine registracija ir man parašė jog vaikas grįžimo metu neatitinka vaiko metų ir bus papildomų mokesčių, bet neparašė kiek kaip kur. Kur man kreiptis kad žinočiau ką ir kada tiksliai daryti, kad galėtumėme ramiai skristi?

 214. Laura sako:

  Sveiki! Skrendu i Londoną, atlikau registracija internetu, bet bilieto neasispausdinau. Ar butina tureti atspausdinta bilietą ar užtenka ji tureti telefone? Aciu

 215. adele sako:

  Sveiki, iki atgalinio skrydzio liko 4 dienos, kada gausiu skrydzio kortele? Aciu

 216. Rytis sako:

  Skrendu su 13metų dukra į Dubliną. Kokių papildomai reikia dokumentų vaikui ?

  • Ryti, kuomet nepilnametis vaikas keliauja į ne Šegeno valstybę (šiuo atveju – į Airiją) kartu su vienu iš tėvų, papildomų dokumentų nereikės. Užteks tik asmens tapatybę patvirtinančio dokumento.

 217. Egidija sako:

  Sveiki, padariau sesei chek in per ryanair programele savo telefone ir persiunciau el. pastu I jos telefona.. Ar viskas gerai, ar ji gali pereiti su savo telefonu? Aciu uz atsakyma.

 218. Irvaida sako:

  Jei mamai as budama Londone, webcheckin padariau per mobiliaja aplikacija, (o jinai skrenda is Kauno), ar tiks oro uoste butent tokia atspausdinta forma, ar reiketu daryti webcheckin daryti per stacionaru kompiuteri, kad forma butu tokia kaip anksciau, nes jos dabar atrodo skirtingai, ir mama netiki, kad tinka ir mobiliuoju telefonu registruotas bilietas.
  tikiuosi supratot, dekoju uz atsakyma :)

 219. Rita sako:

  Sveiki,
  Jei pirkau bilietą internete skrendu.lt, ir man atsiuntė boarding pass tai check in nebereikia atlikti? yra parasyta skrydžio užsakymas patvirtintas, kelionės dokumentai paruošti. Vadinasi atsispausdinu ir keliauju tiesiai į oro uostą?pati firma skrendu.lt atliko check in už mane?nes būtent lygiai 7d iki skrydžio gavau bilietą pirmyn, o atgal neturiu reikės kelionės metu ieškoti kur atsispausdinti. ar taip suprantu?

 220. MANTAS sako:

  Sveiki, niekaip nesuprantusu tom naujom kortelem, kuri mano vieta?. Ant ilaipinimo korteles rodo Vieta: 02F. Bet Eile: 30 rodo.

 221. Akvilė sako:

  Sveiki, check in padariau per Ryanair mobiliąją programėlę, ar įmanoma gauti popierinius bilietus el.paštu?
  Kur būtų galima pažiūrėti suvestus asmens dokumento duomenis?

  • Akvile, taip, tikriausiai buvo sistemos klaida. Jei registraciją į skrydį atlikote per programėlę, atsispausdinti įlaipinimo korteles galite vis vien. Tai galite padaryti per „Tvarkyti kelionę“.
   Suvestų registracijos duomenų peržiūrėti nepavyks. Jei norite pasitikslinti suvestus duomenis, turėsite kreiptis į centrinę Ryanair būstinę.

 222. Akvilė sako:

  Sveiki, bandau užsiregistruoti skrydžiui 2015-11-28,laukelyje kur reikia suvesti skrydžio datą, duoda pasirinkti dieną bet ji neatsiranda laukelyje ir negaliu tęsti rezervacijos. Čia sistemos klaida?

 223. feliksas sako:

  kaip sužinoti ar skrenda žmogus kurio lauki jei negali susisiekt su juo?

 224. feliksas sako:

  ar galiu sužinoti keleiviu saraša?

 225. Klaidas sako:

  laba diena, dareme registracija internetu sio vakaro skrydziui bet ilaipinimo korteles negavone. gal galite padeti ar patarti kur kreiptis siuo klausimu.

 226. Egle sako:

  Nusipirkau bilietus i Briuseli, taciau neisaugojau pasto dezuteje laisko ir be sios informacijos negaliu registruotis skryzdiui. Kaip galima butu gauti pakartotini patvirtinima? Ar tai reiskia, kad registruotis galesiu tik oro uoste ir uzteks parodyti asmens dokumenta, kad nustatytu jog bilietas pirktas?

  • Egle, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite atsisiųsti iš naujo bilieto užsakymo patvirtinimą per „Tvakryti kelionę“ pasirinkę opciją, nereikalaujančią rezervacijos numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 227. Allan sako:

  Laba diena,
  Pirkau bilietus skrydžiui į Oslą ir atgal. Manau likusios detalės nėra itin svarbios problemai suvokti.
  Kaip ir minėjau, bilietai jau yra nupirkti, reikia tik padaryti check-in. Šioje vietoje problema. Nei vienas iš pasiūlytų būdų (Flight detais, email address) neveikia. Tai reiškia – bandant suvesti duomenis email atvėju, atsakoma „we are sorry, could not find your booking“. Flight detais latvėju, neleidžia pasirinkti datos (leidžia atsidaryti kalendorių, bet pasirinkus datą, jos nepažymi).
  Bandžiau skirtingas naršykles, skirtingus kompiuterius, lietuvių ir anglų ryanair puslapius, niekas nepadeda.
  Iki skrydžio liko mažiau nei savaitė, tad laikas senka, o idėjų nebelabai turiu.

  Gal galite padėti?

 228. Marina sako:

  Ar galima rankiniame bagaže vežtis skietį?

 229. Marina sako:

  Labas vakaras. Skrendu į Italiją su rankiniu bagažu,man būtina į oro uostą atvykti 2 val. iki skrydžio ar šita taisyklė galioja tik jei skrendi su registruotu bagažu? Su rankiniu iškart eiti į vartus, kur tiktina bagažą?

  • Marina, jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, galite eiti tiesiai į patikros zoną. Keliaujant su Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Atminkite, kad gali būti eilės patikros zonoje, todėl rekomenduojama pasilikti šiek tiek daugiau laiko.

 230. Sandra sako:

  Laba diena

  A6s pirkdama bilietus vardus ir pavardes vedžiau lietuviškomis raidemis. Ant boarding pass vietoj tų raidziu yra simboliai. Ar nebus problemu del skrydzio? aciu

  • Sandra, perkant bilietus vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.). Jei vis dėlto įrašėte vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis ir raidės yra iškraipytos, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui dėl pakoregavimo.

 231. Vytas sako:

  Įlaipinimo kortelę iš Dublino man atspausdino o dabar reikia atgal atsispausdinti. Sakė pakaks suvesti kodą ir bus galima tai padaryti. Jūs taip pat atsakėte,jog tai galima padaryti skiltyje „Tvarkyti kelionę“. bandau tai padaryti,bet rašo,jog nepavyksta rasti užsakymo…… o gal netinka suvesti tas pačias REFERENCE raides,kurios yra ir ant seno bilieto,gal turi būti kitos,kad rastų mano užsakymą ir būtų galima atspausdinti įlaipinimo kortelę?

 232. Vytas sako:

  Sveiki. Pirmą kartą tenka daryti registraciją į skrydį ir nelabai pavyksta. Suvedu REFERENCE raides ir elektroninį paštą,bet ne to žmogaus kuris užsakinėjo bilietus. Ar dėl to neįmanoma atlikti registracijos ir sulaukti,kad atsiųstų bilietą? Ar būtiną suvesti tik to žmogaus el.paštą kuris buvo įvestas užsakant bilietus?
  Dėkui.

  • Vytai, jei bilietą pirkote ir registruojatės į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Tvarkyti kelionę“.

 233. Šilė sako:

  Norejau paklausti ,bandau uzsiregistruoti skrydziui skrendu su asmens tapatybes kortele i ES salis, tai pasirinkti ,, Nasjonalt ID-kort fra EØS,, ?

 234. L sako:

  Sveiki,

  Man kaip ir Evelinai susiformavo tuščias bilietas. Kur galima rstį bilietą norint persispausdinti ?

 235. Laba diena,
  užregistravau mamą skrydžiui, bet įlaipinimo kortelė susirformavo tuščia, be jokių duomenų. Kur galėčiau kreiptis? Skrydis lapkričio 15 d.

 236. Egis sako:

  Ar galioja naujas popierinis įsodinimo talono formatas – berods nuo vakar..?

 237. Inga Z sako:

  Sveiki. Planuoju skristi i UK su vaiku iki 12 metu. Esu jo mama. Ar reikia tecio sutikimo ar uztenka tik mano ir vaiko tapatybiu korteliu? Jei bilieta perkame kartu, kiek ilaipininimo korteliu turetume tureti? Kiekviena atskirai ar viena bendra? Kadangi skrisime pirma karta, noretusi sedeti salia, ar tai mums kaip mamai su vaiku bus garantuota, ar reikia uzsisakyti sia paslauga papildomai? Is anksto aciu :)

  • Inga, jei vaikas į Angliją keliauja kartu su vienu iš tėvų, tuomet sutikimo nereikės. Keliaujant į Angliją pakanka turėti asmens tapatybės korteles.
   Kiekvienas asmuo turi atskiras įlaipinimo korteles, kurias reikia atsispausdinti po registracijos į Ryanair skrydį. Atliekant nemokamą registraciją, vietos parenkamos taip pat nemokamai ir automatiškai. Jei bilietus pirkote vienu metu, didelė tikimybė, kad sėdėsite šalia. Tačiau yra galimybė pasirinkti sėdimas vietas už papildomą mokestį išankstinės registracijos metu.

 238. Vytautas sako:

  Sveiki,
  esu įsigijęs bilietus į Tenerifę. Atlikau internetinę registraciją į skrydį, gavau Boarding pass’us su sėdimom vietom ir t.t., viskas lyg ir gerai. Ar tai reiškia, kad atvykus į oro uostą (Modlin airport) nereikės eiti į Check in’ą ir galėsiu tiesiu taikymu pereiti apsaugos zoną ir eiti prie įlaipinimo vartų?

  Ačiū.

 239. Lina sako:

  Sveiki, bilietus pirkome Jūsų svetainėje. Skrydis iš Vilniaus į Tenerifę ir atgal su persėdimais (10.29-11.14), taigi turime 4 rezervacijos numerius ir, kaip suprantu, check in reikės daryti taip pat 4 kartus.
  Tai planuojam daryti per Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu.
  Skrenda 4 suaugę žmonės. Klausimas: ar kiekvienas keleivis check in turi daryti asmeniškai savo mob. telefone, ar gali vienas už visus? Ir kaip vyksta tas ilaipinimas, kai neturi popierinės ilaipinimo kortelės, ar tam reikalingas internetas?
  Ačiū.

  • Lina, taip, į kiekvieną Ryanair skrydį registraciją reikės atlikti atskirai. Jei registraciją atlikinėsite per mobiliąją programėlę, registruotis galėsite iš vieno telefono. Ryanair įlaipinimo kortelės išsisaugo telefone, todėl internetas nebus būtinas.
   Tačiau, jei bilietus įsigijote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, registruotis per mobiliąją programėlę negalėsite. Likus kelioms dienoms gausite įlaipinimo korteles el. paštu, kurias turėsite atsispausdinti.

 240. Danutė sako:

  Kaip sužinoti centrinės Ryanair būstinės kordinates?
  Jau ankščiau aprašyta problema: noriu užregistruoti 2015.10.26 skrydi. Registracija automatiskai siulo daryti į abi puses, bet negalima rinktis nemokamų vietu grizimui atgal 2015.11.01. Pagal ryanair taisykles rinktis nemokamas vietas galima tik 7 dienos iki skrydzio. Bilietai užskyti per rynair.com
  Klausimas: ar yra galimybe daryti dvi atskiras registracijas skrydziams pirmyn ir atgal? Jūs atsakote, kad reikia registruoti į atskirus skrydžius, bet svetainėje tokio pasirinkimo nėra. Dabar nuoroda „spausdinti įlaipinimo taloną“ neaktyvi. Ar tai reiškia, kad kaigalėsiu užregistruoti skrydį atgal, veiks klavišas „spausdinti įlaipinimo taloną“

  • Danute,
   registruotis į atskirus skrydžius galima. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę. Turi būti tokia opcija. Į atgalinį skrydį nemokamai užsiregistruosite, kai bus likę 7 dienos. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.

 241. Atsakykite sako:

  Užsakyti bilietai pirmyn ir atgal, spalio 23d-lapkričio 4d. senai gavau į el.paštą duomenis (iš kur, į kur skrydis, laikas, data, skrydžio numeriai), tai turėčiau laukti, kol atsiųs jau galutinį bilietą, kurį galėsiu atsispausdinti skrydžiui? Kas yra toji įlaipinimo kortelė? Ją gausiu tik oro uoste? Ir dar gavusi bilietus, turiu užsiregistruoti internetu? Ačiū už atsakymus.

  • Jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje, registracija į Ryanair skrydį atliekama savarankiškai (nemokama registracija galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio) per „Tvarkyti užsakymą“. Užsiregistravus, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo kortelė yra jūsų lėktuvo bilietas, kurį būtina turėti oro uoste.
   Jei bilietai pirkti http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, atėjus tinkamam terminui į skrydį būsite užregistruota ir gausite įlaipinimo korteles el.paštu.

 242. Silvija sako:

  Sveiki,pirkau atgalini bilieta Londonas-kaunas turejau sumoketi 69.00svarus bet atskaiciavo 70. po 2 savaiciu dar nusiskaiciavo 51.00svara kazkoks eDreams. kaip jie galejo man nuskaiciuoti jei as dar neuzsiregistravau.Skrisiu tik lapkricio 7d.

 243. Laura sako:

  Sveiki uzsisakiau lektuvo bilietus skrydziui Riga- Oslo (Rygge)08.10.2015. Vakar gavau bilieta. Taciau noriu papildomai uzsisakyti registruota bagaza (20kg), kur galeciau tai padaryti apart oro uosto? bandziau uzsisakyti per http://www.ryanair.com sistema taciau to padaryti neimanoma nes vis ismeta error lentele : „Negalime rasti maršruto. Duomenys, kuriuos nurodėte norėdami gauti rezervaciją, nesutampa su mūsų turimais duomenimis. Patikrinkite, ar informacija teisinga, ir bandykite dar kartą. Pastaba: jeigu užsisakėte per trečiosios šalies puslapį, susisiekite su jais ir patvirtinkite savo saugumo informaciją.“ susisiekus su ju bendrove tiesiogiai, buvo nurodyta kad turiu susisiekti su Jusu bendrove. tai kaip dabar ta extra bagaza man uzsisakyti? Aciu..

 244. kristina sako:

  Labai liudna, kad sios svetaines atsakymai visiskai niekiniai- pries keleta valandu klausiau del bilietu spausdinimo problemu, o jusu atsakymas buvo trafaretinis, net nepasidomejote kodel tai negalima padaryti.O gi todel, kad ryanairo svetaine keite savo veida, t.y puslapi.labai liudna, bet jums yra kur tobuleti.Nenuvilkite kitu, kaip nuvylete mane, i nevilti puolusia.Isgelbejo vienos Marijampoles agenturos merginos,zinoje apie sia problema nuo ryto

  • Kristina, daugelis situacijų turi įvairių niuansų, kuriuos išsiaiškinti komentarų lygyje yra pakankamai sudėtinga. Todėl iškilus problemoms geriausia susisiekti tiesiogiai su savo bilieto pardavėju, kuris žino savo pardavimo platformos problemas ir gali padėti jas išspręsti operatyviai.

 245. Lina sako:

  Sveiki,pirkau bilieta per jusu svetaine,uzsiregistarvau i skydi,snd gavau ilaipinimo kortele i viena puse(skrydis 10.07),atgalinis skydis 10.14 ,tai man reiks papildomai registruotis i atgalini skydi?jei taip tai kur man registruotis,nes db tai padariau per atsiusta nuoroda. ar man iskart kai liks kelios dienos atsiusite ilaipinimo kortele?

 246. Kristina sako:

  Sveiki.Skrendame is Briuselio į Cagliari spalio 6 diena, bet šiandien nepavyksta atsispausdinti bilieto, einu per check in, irašiau ID kortelių duomenis, paklausta buvau apie vietų rezervaciją, nuveda mane iki tęsti, o čia jau stop.Ka daryti

  • Kristina, patikrinkite, ar viską užpildėte ir pažymėjote teisingai. Jei vis vien nepavyksta užsiregistruoti į skrydį, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietai pirkti pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui keleivis į skrydį yra užregistruojamas ir gauna įlaipinimo korteles el.paštu.

 247. LOLITA sako:

  sveiki pirkau bilietus per jusu weba kai bandau pasidaryti check in raso kad mano detales neatitinka kas tiksliai neparasyta ar e-meilas ar pats kodas skrydis rytoj pagalbos reikai dabar dekui!

 248. Kęstutis sako:

  Įsiregistravau į skrydį ir sumokėjau mokestį už vietas, nes mano skrydis atgal po trijų savaičių. mokėjau kreditine kortele per Swedbank. Skrydžio dokumentus gavau iš karto. Ar galiu būti tikras, kad tikrai užsiregistravau, nes Ryanair puslapyje neleidžia patikrinti duomenų, rašo, kad klaida. Gal mokėjimas dar nepasiekė Ryanairo? Kęstutis

 249. Rasa sako:

  Laba diena,

  Ar uztenka tureti ilaipinimo kortele Ryanair mobilioje programeleje skrendant is Pietu tenerifes i Kopenhagos oro uosta ir i kauna? Ar butinai reikia tureti atspausdintus bilietus?

 250. simona sako:

  laba diena norejau paklausti kaip toliau tureciau elgtis. nusipirkom bilietus i lietuva bet veliau pati ryainair kompanija pakeite skrydzio laika is rytinio i vakarini ir klause ar mums tai tinka mes patvirtinom kad tinka . taciau dabar norejau daryti chek in ir neina nes tas kodas lyg ir nebegalioja o mums kito niekas taip ir neatsiunte ka daryti ? kelione jau po 7 dienu .pinigai yra nuskaiciuoti bet ar mes praradome bilietus?

  • Simona, jei aviakompanija pranešė apie pakeistą skrydžio laiką ir jūs sutikote su pakeitimais, vadinasi, viskas tvarkoje ir bilietų nepraradote. Jei nepavyksta užsiregistruoti į skrydį, susisiekite su centrine Ryanair būstine.

 251. JUSTE sako:

  Sveiki, o dar norejau paklausti jei bilietas yra business klases irgi reikia is anksto darytis check in ir spauzdintis bilieta? ar galima situ veiksmu neatlikti ?

 252. Kristina sako:

  Sveiki, noreciau paklausti kaip padaryt registracija pries skrydi internetu nes skrendu is Rygos i Osla 2015-09-04 ir nezinau kur internetu uzsiregistruot bilietus jau gavau i elektronini pasta.

 253. Vytaute sako:

  Sveiki,

  Vakar pasidariau registracija y skrydi, bet bilietu neatverte. Bandau eiti y ,,Tvarkyti uzsakyma“ bet viska ivedus ismeta tik melina puslapi. Ka daryti?

 254. Nijole sako:

  Laba diena,
  Vykstu I Kipra 27 balandzio, 4 keleiviai. Anskciau visada atsiusdavo bilietus likus 7 dienom, o si karta jau liko 4 dienos o bilietu dar vis near. Angliskai deja nekalbu.Skrydzio registracijos numeris HKER9J.
  Su pagarba.

  • Nijole, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Tvarkyti užsakymą“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 255. Julija sako:

  Sveiki, man nupirko biletą ir nurodė mano el.pašta, dabar man reikia užsiregistruoti skrydį, bet kur Option 2 reikalauja „credit/debit Number…aš gi pati nepirkau, tai gi išeina, kad ir užsiregistruot negaliu? Ačiū

 256. Kristina sako:

  Sveiki,

  Ar Romos Ciampino oro uoste vis dar nėra galimybės naudotis mobiliąja registracijos programėle ?
  Ir jei nėra, ar užsiregistravus skrydžiui mobiliąja programėle bus galima skrydžiui bilietus atsispausdinti ?

  Ačiū.

  • Kristina, mobiliosios programėlės neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose. Romos oro uoste sistema veikia.
   Jei į skrydį užsiregistruosite per mobiliąją programėlę, įlaipinimo korteles galėsite atsispausdinti vistiek.

 257. Neringa sako:

  Sveiki,
  Ar reikia registruotis į atgalinį skrydį? Boarding pass’us jau gavome.

  • Neringa, jei įlaipinimo kortelėje („Boarding Pass“) nurodytos ir atgalinio skrydžio detalės, vadinasi į atgalinį skrydį jau užsiregistravote ir daugiau nieko daryti nereikia. Jei įlaipinimo kortelėje („Boarding Pass“) nėra atgalinio skrydžio detalių, vadinasi, registraciją į atgalinį skrydį atlikti reikės. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, įlaipinimo kortelę gausite likus kelioms dienoms iki atgalinio skrydžio.

 258. Vilija sako:

  Sveiki,

  Buvo nupirkti bilietai is jusu svetaines. Vakar pasidarem registracija skrydziui pirmadieni bet dar iki dabar negavom jokio patvirtinimo. O jai bandau ziureti per ryanair.com man raso kad duomenis neteisingi. Kaip man atsispausdinti bilietus?

  • Vilija, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės nebus atsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Tvarkyti užsakymą“. Pabandykite perspausdinti. Jei nepavyksta, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles, kurias reikės atsispausdinti.

 259. Venesa sako:

  Sveiki, noriu atsispausdinti savo įlaipinimo kortelę. Visus duomenis suvedu teisingai ir kiekvieną kartą man išmeta, kad duomenys nesutampa. Bandžiau jau gal 30 kartų, o ryt anksti ryte išskrendu ir dar neturiu atsispausdinus savo boarding pass. Nebežinau ką daryti.

 260. DANUTĖ GOLUBIENĖ sako:

  Laba diena,paaiškinkite, prašau, kokiais sumetimais vadovaujasi kompanija, sudarydama tokius nepatogumus keliaujančiam atostogauti:
  27-09 skrendame į Kosą dviem savaitėm, atgalinio „įsodinimo paso“ iškarto atsispausdinti negalime. KODĖL – kyla klausymas, kam reikia lakstyti po miestą, ieškoti internetinės kavinės ir pan. (gyvensime ne viešbutyje, sumanaus telefono neturime, vyksta 6 žmonės, jų tarpe 3 vaikai, vienas iš jų neįgalus). Mokėti už išankstinius atsispausdinimus „įsodinimo pasus“, sutikite, brangoka, pagaliau, ir ne visi moka naudotis kompiuteriu. Ar nebūtu maloniau keliaujančiam iš karto gauti tuos bilietus su vietomis ten ir atgal agentūroje, kurioje sumokomi pinigai.Dėkoju už atsakymą

  • Danute, tokios yra aviakompanijos taisyklės ir kainų politika. Pigūs bilietai parduodami su mažiausiai galimybių, kad galėtų pigiai keliauti tie, kam jų nereikia. Už kiekvieną papildomą paslaugą ar galimybę tiems, kam jos reikia, tenka mokėti papildomai. Kitos aviakompanijos į bilieto kainą įtraukia daugiau paslaugų be galimybės jų atsisakyti, nesvarbu, ar jomis naudojatės, ar ne, ir bilieto kaina išauga atitinkamai. Todėl kiekvieno teisė pasirinkti, kuri paslauga geresnė, ir atitinkamai už tai sumokėti.
   Patariame pasiteirauti dėl bilieto atspausdinimo viešbutyje.

 261. Danguolė sako:

  laba diena,

  kur galiu atsispausdinti skrydžio bilietus nes pirkta pirmyn ir atgal Vilnių iš Londono ir į Londoną iš Vilniaus. Pirmyn jau panaudota, o atgal reikia atspausdinti. Ačiū

  • Danguole, norint atsispausdinti įlaipinimo korteles reikia užsiregistruoti į atgalinį skrydį. Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 262. Valdemaras sako:

  Sveiki,

  Ar Kauno ir Rhodos oro uostuose galesiu naudoti skaitmeninius ilaipinimo bilietus (tureti bilietus tablete, bet ne atspausdintus), jei chekina padarysiu per Ryanair mobiliąją programėlę.

  • Valdemarai, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Kauno ir Rodo oro uostuose ši sistema veikia.

 263. Daiva sako:

  Laba diena,
  Ar Bergamo oro uoste galima naudotis įlaipinimo kortele mobiliajame telefone?
  Ar užsiregistravus internetu, bet neatsispausdinus bilietų yra galimybė atsisiųsti mobiliąją įlaipinimo kortelę į mobiliąją programėlę?
  Ir atvirkščiai užsiregistravus per mobiliąją programėlę (ir praradus prieigą) ar yra galimybė paprastai internetu atsispausdinti įlaipinimo korteles? Ar tokių operacijų „miksas“ nekainuoja?

  • Daiva, Bergamo oro uoste galima naudotis įlaipinimo kortele mobiliajame telefone. Užsiregistravus internetu yra galimybė atsisiųsti mobiliąją įlaipinimo kortelę į mobiliąją programėlę ir atvirkščiai. Papildomai tai nekainuoja.

 264. Paulius sako:

  Bet iš naujo registruoti skrydžio nereikės?

 265. Paulius sako:

  Sveiki. Nusipirkau bilietą rugpjūčio 14 dienai ir išėjo užregistruoti į skrydžiai nors dar nėra 30 dienų prieš skrydį. Ir beto visą tai padarius neatsiuntė man bilieto, rašo kad atsiųs prieš skrydį pora dienų. Ar neverta nerimauti dėl bilieto? Ir ar reikės registruotis į skrydį iš naujo vėliau?

  • Pauliau, perkant bilietus jūs tik pateikėte duomenis registracijai. Atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruotas į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti. Įlaipinimo kortelės atsiunčiamos likus 2-6 dienoms iki skrydžio. Jei norėsite įlaipinimo korteles gauti anksčiau, parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 266. Giedrius sako:

  Sveiki,

  Uzisiregistravau i skridi rainair pulapyje, gavau boarding pass. Taciau niekur negaliu perziureti duomenu kuriuos suvedziau registracijos metu (paso numerio). Jei ivesdamas paso numeri padariau klaida ir kadangi ivestu duomenu perziureti niekur negalima, ji paaisketu tik lipant i lektuva, kas ivyktu tokiu atveju ar klaida galima pataisyti vietoje ar taisymas nereikalingas ir galima skristi?

  • Giedriau, patikrinti ar pakoreguoti registracijos duomenis galite nebent susisiekus tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Internetu duomenų patikrinti negalėsite. Jei, tikrinant oro uoste, duomenys nesutaps, gali kilti problemų.

 267. Marijus sako:

  Sveiki,
  Registruodamasis skrydžiui visus duomenis nurodžiau teisingai, išskyrus gimimo datą (nurodžiau neteisingą mėnesį, o metus teisingai). Registracijos proceso neužbaigiau (paspaudžiau tik Išsaugoti ir Registruotis vėliau) , bet man vis tiek nebeleidžia koreguoti keleivio duomenų. Ar klaida gimimo datoje yra esminė ir ką turėčiau daryti.
  Ačiū

  • Marijau, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 268. Ksenija sako:

  Laba diena. Vakar nusipirkau bilieta i Dublina spalio 20 d. Ir nusiunciau savo duomenys registracijai…Bet kaip suprantu to daryti taip anksti nereikejo..Ka sioje situacijoje daryti? Ir dar vienas klausymas. Del bagazo. Nepirkau bilieto registruotam bagazui, o jei rankinio neuzteks. Kaip galesiu nusipirkti bilieta bagazui. Lauksiu atsakymo.Aciu. Pagarbiai Ksenija.

  • Ksenija, jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje, išankstinė registracija į skrydį galima ne anksčiau nei 30 dienų prieš skrydį. Tikriausiai bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kurioje pateikėte duomenis registracijai ir atėjus tinkamam terminui būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“).
   Kaip užsisakyti registruoto bagažo gabenimo paslaugą, atsakymą rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

 269. Dovilė sako:

  Turime bilietą kaip suaugusio žmogaus, bet skrenda 13 metų berniukas. Suaugusi sesuo keliauja kitu bilietu. Kaip ,,pririšti“ jo bilietą? Skambinome visais įmanomais numeriais. Ar bus įmanoma tai padaryti prieš skrydį registratūroje.

  • Dovile, geriausia tai padaryti iš anksto. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio rezervacijos. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 270. Erika sako:

  Laba diena, gavau iš ryanair sms žinute, kad nesu užsiregistravusi į skrydį, tačiau jau turiu atsispausdinusi tiek savo, tiek kartu keliaujančio keleivio įlaipinimo korteles. Nesame užsiregistravę tik į grįžtamąjį skrydį (turime bilietus į abi puses). Nesuprantu, kodėl gavau tokią žinutę.

  • Erika, keleiviams pranešimas siunčiamas dėl laikino paslaugų sustabdymo birželio 19-20 dienomis. Jei turite įlaipinimo korteles, viskas tvarkoje. Jei jūsų atgalinis skrydis yra vėliau, registraciją į skrydį galėsite atlikti tik po sistemos atnaujinimo, t.y. nuo birželio 20 d. ryto. Daugiau informacijos galite rasti naujienų skiltyje.

 271. Migle sako:

  sveiki, noriu atlikti check-in į skrydį, viską atlieku kas prašoma, o man išmeta lentelę „One or more of your party are not checked in for this flight“. nežinau, ką daryti, nes viską surašiau teisingai. Ačiū.

 272. Dovydas sako:

  Laba diena, gavau tokia zinute „one or more of your party has not checked in for Ryanair flight WH9Y2V. please check this link for information on website downtime……..“ prasau padeti issiaiskinti kas cia blogai ir ka reikia daryti.

 273. LINAS BALTRIMAVIČIUS sako:

  Sveiki,

  Turiu nusipirkęs bilietus iš Rygos į Briuselį iš RYANAIR.COM svetainės 6 suaugusiems asmenims ir vienam paaugliui 14 metų. Perkant bilietą virš 12 metų reikėjo nurodyti kaip suaugusį, o bandant užregistruoti rodo, kad tai vaikas ir neduoda registracijos. Kokiu būdu užregistruoti nepilnametį į skrydį? Skrydžio patvirtinimo numeris visiems bilietams vienodas.

  Linas

 274. Paulina sako:

  Sveiki,
  esu užsiregistravusi jau į skrydį, kuris bus birželio 17 dieną, tačiau vis dar negavau į email’ą savo boarding pass’o. Ką turėčiau daryti?

  • Paulina, jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 275. Deividas sako:

  Ar perkant bilietą per jūsų svetainę check-in padarote jūs?

  • Deividai, jei bilietai pirkti ryanair-skrydziai.lt svetainėje, atėjus tinkamam terminui keleivis bus užregistruotas į skrydį ir gaus įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turės atsispausdinti.

 276. Inga sako:

  Sveiki,

  noriu uzregistruoti 2015.06.11 skrydi. Rigistracija automatiskai siulo daryti i abi puses, taciau as negaliu rinktis nemokamu vietu grizimui atgal 2015.06.18, kadangi pagal ryanair taisykles rinktis nemokamas vietas galima tik 7 dienos iki skrydzio.
  Klausimas: ar yra galimybe daryti dvi atskiras registracijas skrydziams pirmyn ir atgal? Ar saugu daryti registracija isvykimo diena? ir ar tikrai tuomet galima bus rinktis nemokamas vietas?
  Dekoju uz atsakymus.

  Pagarbiai,
  Inga

  • Inga, registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę. Jei nepavyksta, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.
   Registraciją į skrydį galima atlikti ir iš išvykimo dieną ne vėliau kaip likus 2 val. iki skrydžio. O nemokamos vietos paskiriamos automatiškai.

 277. Baltija sako:

  Laba diena,

  esame įsigiję bilietus 2015-06-02 dienos skrydžiui Bristolis-Kaunas. Chek in atlikta. Reikalinga papildomai įsigyti registruotą bagažą. Kaip turėtume elgti? Randame informaciją, jog tai galima padaryti internetu ne vėliau kaip 2 val. iki skrydžio.

  • Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite užsisakyti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Užsisakius bagažą, perspausdinkite įlaipinimo korteles, kad matytųsi registruoto bagažo užsakymo paslauga.

 278. Dalius sako:

  norejau paklausti kaip galima pasiziureti ar esu uzregistras skydzui i liverpuli.

 279. Laba diena,
  birželio 4 d. skrendam Į Maltą, reg. ZJ7SYC. Šįryt, užsiregistravus skrydžiui pamačiau, kad anūkas Adomas Gagys, kuriam tik du metai, sėdės atskiroje eilėje vienas, o ne su kuriuo nors iš tėvų. Prašau įvertinti situaciją ir parinkti vaikui vietą šalia kurio nors kartu vykstančio suaugusiojo. Tokių kuriozų per savo skraidymo su Ryanair aviakompanija istoriją dar nesu patyrusi. Laukiu skubaus atsakymo.
  Geros dienos linkėdama,
  Virginija Bespalovienė

  • Virginija, prieš registruojantis į skrydį reikia nuspręsti, ar norite sėdėti pasirinktose vietose, ar tiks tokios, kokias paskirs automatiškai. Pasirinkti norimas sėdimas vietas buvo galima už papildomą mokestį. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir jei liko laisvų vietų šalia, gal pavyks išsipirkti konkrečią vietą.

 280. Rimante sako:

  Laba diena.Is Londono i Lietuva parvykome su laikinu asmens gryzimo dokumentu,dabar jau turime pasidare asmens tapatybes kortele.Bet norint daryti atgaliniu bilietu check-in neina suvesti nauju duomenu.Ka daryti tokiu atveju?Dekoju uz atsakyma.

  • Rimante, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją ir padės jums išspręsti problemą. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 281. Ieva sako:

  Sveiki, ar nieko tokio jei bilietą atsispausdinau lietuvių kalba? Skrendu į Madridą iš Vilniaus. Ačiū

 282. Artūras sako:

  Skrydis pirmyn pas mane geguzes 26 diena, ir leidzia registruotis i nemokamas vietas, bet skrydziui atgal kuris birzelio 2 d. neleidzia, bet as pazymiu kad birzelio 2 d. skrydziui registruosius veliau, tada man neleidzia baigti registracijos ismeta pranesima „Šiuo metu internetu registruotis negalima. Bandykite dar kartą, pasirinkę naują mokėjimo būdą arba registruokitės per 7 dienas iki lėktuvo išvykimo, kad vieta (-os) būtų NEMOKAMAI priskirta (-os) atsitiktine tvarka“, tai kaip man dabar uzsiregistruotis skrydziui 26 dienai, nes atgal registruosius tik jau nuvykes i vieta.

 283. Birute sako:

  Nesutampa laikai ant ilaipinimo korteles su laiku nurodytu ant skrydzio informacijos kuria gavau i el. pasta pirkdama bilietus.

 284. GRETA sako:

  Sveiki,uzsakinejau skrydi sioje svetaineje ryanair.com/lt
  ir gavai i el.laiska „skydzio informacija“ ir rezervacijos numeri ar to uztenka atejus i oro uosta? nes paskaicius instrukcija raso kad reikalingas talonas skrydzio,ar tai ir yra skydzio talonas? ar jis turi buti kazkoks iskirtinis,pirma karta skrisiu todel pergyvenu kad kazkas gali buti ne taip:)

 285. Martynas sako:

  Sveiki , nusipirkau bilieta bet neuzsisakiau bagazo. Ar siuo atveju imanoma uzsisakyti bagaza internetu ?

  • Martynai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, registruoto bagažo gabenimo paslaugą galite užsisakyti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 286. Meilė sako:

  Sveiki, pirkau bilietus pirmyn 05.10d. atgal 05.18d. Šiandien bandžiau padaryti registraciją internetu.Vieta lėktuve visai nesvarbi, parinkau, kad už vietą mokėti nereikėtu.Kodėl man neleidžia užsiregistruoti į skrydį?Suprantu, kad problema dėl skrydžio atgal, kaip užsiregistruoti?

  • Meile, kadangi atgalinis skrydis yra kiek vėliau, todėl nepavyksta atlikti registracijos. Nemokama registracija į skrydį galima likus ne daugiau kaip 7 dienos iki kiekvieno skrydžio atskirai. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę. Į atgalinį skrydį užsiregistruosite vėliau.

 287. Indre sako:

  Tiksliau, pirkdama bilietus, kai reikėjo suvesti keleivių informaciją, padariau šią klaidą…:/

  • Indre, svarbiausia, kad vardo ir pavardės pirmosios 3 raidės būtų teisingos. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju ir klaidą pataisys.

 288. Indre sako:

  Sveiki, registruodama skrydį įvedžiau blogai savo pavardę, vietoj galūnės -ienė parašiau -as. Ar tai pasaulio pabaiga? :) Kaip galima būtų ištaisyti pavardę? O gal didelės reikšmės pavardės galūnė neturės? Ačiū už atsakymą!

  • Indre, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Primename, kad aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.

 289. laura sako:

  sveiki. sakykite, prašau, ar veikia bilieto nuskaitymo sistema mobiliajame telefone Rhodo oro uoste? Ar būtina spausdinti bilietą? Ačiū

  • Laura, visais atvejais įlaipinimo korteles reikia atsispausdinti, nebent atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę per kurią galima registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Sistema veikia ne visuose oro uostuose (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose). Rodo oro uoste sistema veikia.

 290. Auksė sako:

  Laba diena,

  norėčiau paklausti, ar sėdimas vietas, kurios parenkamos nemokamai iki skrydžio likus ne daugiau nei 7 dienoms, jūs parenkate visiškai atsitiktinai, ar atsižvelgiate į tai, jog, sakykime, du bilietai yra pirkti vienu metu ir dvi vietas, jei yra tokia galimybė, paskirsite vieną šalia kitos?

  Labai ačiū už atsakymą.

  • Aukse, jei bilietai pirkti vienu metu, didelė tikimybė, kad registracijos į skrydį metu sėdimos vietos parenkamos šalia, tačiau jei vietų šalia nepakanka, jos gali būti išskirstytos.

 291. kristina sako:

  sveiki noriu paklausti pirkau bilieta sau ir vaikui kartu bet neiseina vaikui su manim skristi. ar as galiu jam bilieta pakeisti i kita data?aciu

 292. Šarūnė sako:

  Sveiki. Balandžio 18 d. nusipirkau skrydžio bilietą gegužės 17 d. Atsiuntė patvirtinimo laišką su rezervaacijos numeriu. Iškarto neatsispausdinau įlaipinimo kortelės. Šiandien norėjau atsispausdinti ją, bet neleidžia. Kodėl? Kada bus galima atsispausdinti kortelę/bilietą?

 293. inga sako:

  sveiki,
  atsispauzdinau bilieta ir pamirsau pasirinki „Priority Boarding“ ar galima bilieta spauzdinti dar karta ir pasirinkti?

  • Inga, galima pridėti „Priority Boarding“ paslaugą, jeigu vieta yra priskirta jau ir įlaipinimo kortelė atspausdinta. Tik užsaką papildomą paslaugą nepamirškite iš naujo atspausdinti įlaipinimo kortelių.

 294. Giedrius sako:

  Sveiki norejau pasiteirauti turiu atsisiuntes ryanair programele ar su ja veiks mano ilaipinimo kortele bilundo oro uoste ir paskui kretos chania oro uoste, ar atsispauzdinti popierini varianta?

 295. Zy sako:

  Kur reikia žiūrėti skrydžių tvarkaraščius šiame oro uoste?
  Ir ar galima rankiniame bagaze veztis peili, sakute, sauksta. Ar jie turi buti kokie tai mazi ar turistiniai, o gal plastikiniai, ar ju visai niekaip negalima?

  • Skrydžių informaciją galite stebėti oro uosto puslapyje.
   Rankiniame bagaže galite vežtis šaukštą. Šakutės dantukai ar peilio ašmenys negali būti ilgesni kaip 6 cm.

 296. Marko sako:

  Sveiki, norėjau paklausti jeigu aš padariau check-in internetu ir turiu atsispausdinęs boarding pass ir neturiu registruoto bagažo (tik rankini), tai oro uoste aš einu iš karto į saugumo patikrą? (nebereikia eiti prie check-in punkto). Ir jeigu nusipirkau sėdimą vietą ir priority, tai su tuo bilietu galiu eiti į priority security line ar į bendrą eilę turiu stoti?

  • Jei turite tik rankinį bagažą ir jau esate užsiregistravęs į skrydį, galite eiti tiesiai į saugumo patikros zoną. Prie įlaipinimo vartų pirmiausiai kvies tuos, kurie turi pirmenybinį įlaipinimą („Priority Boarding“).

 297. Gabrielius sako:

  Šeštadienį su sūnum skrendam į Londoną,Draugas gyvenantis Londone užsakė bilietus man ir sūnui,Bet sūnaus bilieto nepavyko jam atsisiūsti,jis paaiškino,kad Vilniaus oro uoste kai registruosimės,jam įteiks įlaipinimo kortelė,nes viskas apmokėta,ar dėl to nekils kokių problemų?

  • Gabrieliau, jei jūs užsiregistravote į skrydį ir turite įlaipinimo kortelę, o vaikas yra „pririštas“ prie jūsų rezervacijos – viskas gerai, vaiko registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste.

 298. Deividas sako:

  Sveikučiai, nusipirkau bilietus į abi puses, atlikau bilieto registracija į viena puse, o atgalinio bilieto registracijos negaliu atlikti.Reikia laukti kažkokį laiko tarpa? Ačiū labai :}}

  • Deividai, nemokama registracija į kiekvieną Ryanair skrydį atskirai galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Jei jūsų atgalinis skrydis yra vėliau, vadinasi, registraciją turėsite atlikti kiek vėliau.
   Keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį, galima ir išankstinė registracija internetu (nuo 30 iki 8 dienų prieš skrydį).

 299. Anastasija sako:

  Laba diena, kovo 25 diena islekiu i Londona. I skridi jau uzsiregistravau, bet i el. pasta dar neatejo ilaipinimo kuponai, o skridis jau greitai. Ka patartumete daryti??? Nes as labai nerimauju

 300. Aurelija sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti- noriu uzsakyti bilieta zmogui su negalia, kuris negali sulenkti per kelia kojos. Kokia sedima vieta patartumete parinkti lektuve,kad zmogus galetu patogiai sedeti? Sis zmogus taip pat turi metaline plokstele-sutvirtinima kojoje. Ar nekils problemu oro uoste patikrinimo metu? O gal reikalinga mediku pazyma? Dekoju.

  • Aurelija, gydytojo pažymos dėl kūne esančių nedidelių skeveldrų ar plokštelių nereikia. Tačiau gydytojo pažymos reikia, jeigu keleivis kūne turi didelę metalinę dalį ar implantą, pvz., galūnės protezą ar dirbtinį klubo sąnarį. Rekomenduojama turėti tokią pažymą anglų kalba.
   Parašykite uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir patars jums dėl sėdimos vietos.

 301. Asta sako:

  Sveiki,

  registruojantis skrydžiui dokumento tipą nurodžiau pasą, o ne ID kortelę. Visi kiti duomenys teisingi. Ar iškils problemų prieš skrydį?

  • Asta, kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

  • Vika sako:

   Sveiki,

   Norejau suzinoti kiek galima veztis grynuju pinigu svarais? Kad po to nekiltu kokiu nesusipratimu…

   • Kiekvienas asmuo, keliaujantis Europos Sąjungos ribose, privalo raštu deklaruoti gabenamą grynųjų pinigų sumą, viršijančią 10 000 EUR (arba ją atitinkančią sumą kita valiuta). Jei grynieji pinigai gabenami ne eurais, jų suma nustatoma konvertuojant kitą valiutą pagal oficialų nustatytą tos dienos (kada gabenami grynieji pinigai) euro ir kitos valiutos kursą.

 302. Egle sako:

  Sveiki, uzsisakiau bilietus pirmyn ir atgal. Isvykimas vasario 26 d. Gryzimas kovo 3 d. niekaip nepavyksta atsispausdinti ilaipinimo korteles i prieki, raso jog registracija galima tik vasario 24d. Ar gali taip buti, kad sulaukus vasario 24d galesiu atsipausdinti abu bilietus, ar kazka ne taip padariau? Abu bilietai pirkti vienu metu. Aciu uz atsakyma

  • Egle, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, nemokama registracija atliekama internetu per „Manage booking“ ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 303. Edita sako:

  Sveiki, nusipirkau du bilietus (vienas pirmyn, kitas atgal), su vieno bilieto pirkimu kaip ir viskas gerai, atejo patvirtinimas ir visa kita, taciau su antru, kazkas ivyko. banke rodo, kad yra pinigu rezervacija, taciau i el. pasta neateina jokio laisko. gali buti, kad blogai suvedziau el.pasto adresa. ka tokiu atveju daryti? aciu.

 304. Inga sako:

  Sveiki, noriu pasiteirauti ar reikia atsispausdinti bilieta (tureti popierini varianta), jeigu bilieta turiu elektoriniame formate iPhone? Skrydis is Londono oro uosto i Vilniu.

  • Inga, įlaipinimo korteles reikia atsispausdinti, nebent atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, per kurią galėjote registraciją atlikti mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 305. Lina sako:

  Norėjau pasiteirauti, jei mes turime bording pasus atspausdintus ir neturime bagažo – galime tiesiai lėkti prie bording gates? niekur daugiau nereikia užtrukti? kiek skaičiau – 30 minucių iki skrydžio baigiamas laipinimas.

  • Lina, jei neturite registruoto bagažo ir jau esate užsiregistravusi į skrydį, galėsite eiti tiesiai į saugumo patikros zoną. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. O tada galėsite eiti prie laipinimo vartų. Skrendant su Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio.

 306. viktorija sako:

  laba diena.koks elektroninis adresas norint uzsiregistruotus skrydziui.atsiuisk prasau nuorada.aciu.

  • Viktorija, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, registraciją į skrydį turite atlikti per „Manage booking“. Jei bilietus pirkote ryanair-skrydziai.lt svetainėje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 307. Donata sako:

  Skrysiu su 3 men kudikiu i Anglija, ar butina buti oro uoste 2 val pries skrydi? Ar galima ir maziau likus laiko? Aciu uz atsakyma.

  • Donata, oro uosto apkrovimas priklauso ir nuo keleivių skaičiaus, jei bus daug keleivių, gali tekti ilgai laukti prie saugumo patikros. Todėl patartina atvykti anksčiau. Jei turėsite registruotą bagažą, gali tekti laukti ir prie bagažo skyriaus. Skrendant su aviakompanija Ryanair, prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. iki skrydžio. Paprastai, su kūdikiais ir vaikais registruojantis ir einant pro patikrą, praleidžia be eilės.

 308. ILONA sako:

  aciu,bet dar pasakykite kokiu nr. galeciau pasiskambinti ir kokia kalba kalbeti? :)O normalu,kad man net nerodo,kad pinigai rezervuoti?

 309. Elena sako:

  Laba diena,
  norėčiau sužinoti ar galima keisti vietą lėktuve po registracijos padarymo ir jeigu prieš tai nebuvo išpirkta tam tikra vieta?
  Ačiū.

  • Elena, jums vieta jau paskirta automatiškai, jei norite užsisakyti konkrečią sėdėjimo vietą (jei dar bus laisvų), turite susisiekti su savo bilieto pardavėju. Teks atšaukti registraciją į skrydį, rezervuoti kitas vietas ir iš naujo registruotis į skrydį. Visai tai kainuos papildomai.

 310. Vilma sako:

  Laba diena,

  Jei kartu buvo pirkti bilietai 5 žmonėm ar galima registruotis į skrydį vienam atskirai?

  • Vilma, jei bilietai buvo pirkti keliems žmonėms kartu, registracija į skrydį galima kiekvienam jų atskirai. Jei kils problemų, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

 311. r2 sako:

  Sveiki, pasidariau internetine registracija iki keliones liko 4 dienos bet iki dabar negaunu i pasta jokiu ilaipinimo korteliu.

  • Jei bilietą pirkote ir užsiregistravote į skrydį svetainėje ryanair.com, įlaipinimo kortelės neatsiunčiamos. Jas reikia atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo korteles galite rasti per „Manage Booking“.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir gausite įlaipinimo korteles.

 312. Greta sako:

  Sveiki, šiandien patvirtinau registraciją internetu 01.19 dienai, tačiau nepavyksta nei atsispausdinti bilieto nei jo parsisiųsti.Nežinau nei kur kreiptis

  • Greta, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 313. Alvita sako:

  Sveiki, nusipirkau bilietą į Lietuvą Vasario 18d. o grįžtu 28d, tai norėjau paklausti kada galima prisiregistruoti skrydžiui į Lietuvą? Likus 30 dienų? (pirkdama bilietą papildomai mokėjau už pasirinktas vietas).
  Ačiū.

 314. Agne sako:

  Laba diena, Noriu padaryti nemokamą registraciją, išvykimo data 01.21 d. o grįžimo 01.30 d. Tačiau nemokamą registraciją grįžtamąjam skrydžiui leis daryti tik 23 d. kaip suprantu. Kaip padaryti, kad galėčiau padaryti tiek išvykimo, tiek grįžimo check-in nemokamai ir jau prieš išvykstant turėti įlaipinimo korteles?

  • Agne, nemokama registracija į Ryanair skrydį galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki kiekvieno skrydžio atskirai. Vadinasi, negalėsite užsiregistruoti į abu skrydžius vienu metu nemokamai, kadangi iki atgalinio skrydžio bus likę daugiau nei 7 dienos.

   • Agne sako:

    Kadangi bilietą pirkau moteriai, kuri nelabai moka elgtis kompiuteriu ir pati check-in tikrai nepasidarys, tai vienintelis variantas būtų atspauzdinti jai skrydžio pirmyn bilietą, o padarius grįžtamojo skrydžio registraciją kita bilietą nusiųsti el. paštu, kad pati kažkur atsispauzdintų. Ar yra geresnis sprendimas?

    • Agne, šis sprendimas būtų geriausias. Atėjus tinkamam terminui bus galima atlikti bendrąją registraciją internetu nemokamai (ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio). Tuomet keleivė turės atsispausdinti įlaipinimo korteles kelionės metu savarankiškai. Daugiau informacijos „Registracija į Ryanair skrydį“ skyrelyje.

 315. Mindaugas sako:

  Sveiki,

  Kaip atlikti skrydžio registraciją internetu, jei yra skrydis į abi puses (pirmyn 19 d., o atgal 26)? – į pirmą pusę tarsi jau galima registruotis ir suvedus duomenis, bei pasirinkus nemokamas vietas toliau svetainė nukreipia į atgalinio skrydžio registraciją, kuri šiuo metu negalima, jei renkiesi priskirtas vietas. Paspaudus „registruoti vėliau“ išmeta lentelę, jog skrydžiui nepasirinkti keleiviai, nors keleivius būnu pažymėjęs prieš tai. Ką daryti, kad būtų galima užsiregistruoti skrydžiui į pirmą pusę ir jau atsispausdinti bilietus?

  Iš anksto ačiū,

 316. karolina sako:

  Sveiki, susiduriau su tokia pat problema, kaip ir Agne. Pirkau bilietus pries euro ivedima, dabar norejau darytis check-in ir nusipirkti vietas, kadangi su kartu skrendanciu zmogumi noriu sedeti greta, taciau sistema meta error’a, kad apmokejimas negalimas (nors visi duomenys tikrai teisingi). Taip pat i el.pasta gavau informacija, kad po valiutu pasikeitimo negalima bus nusipirkti,prisideti paslaugu ar kazka keisti. Noriu pasitikslinti, ar tikrai neimanoma bus nusipirkti vietu? Cia laikinas trikdis ar kaip?

  • Karolina, turite kreiptis tiesiogiai į savo bilieto pardavėją ir padės jums išspręsti problemas.

  • INETA sako:

   AŠ susidūriau irgi su ta pačia problema. pirkau bilietus 2014 metais. O dabar sugalvojau nusipirkti sėdimas vietas irgi meta error kai noriu sumokėti? (kaina nurodyta ltl, o juk jau pas mus Eur)
   gal turite kas atsakymą kaip nusipirkti sėdimas vietas?

   • Ineta, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, turėsite kreiptis į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

    • Lukas sako:

     Sveiki.
     Įvyko nežinoma klaida, susijusi su pasirinktu mokėjimo būdu. Iš jūsų nenuskaitytas mokestis, bet dėl sistemos klaidos šiuo metu negalime priimti mokėjimo šiuo būdu. Pabandykite pasirinkti kitą mokėjimo būdą arba vėliau bandykite dar kartą. (10)

     Perkant sedimas vietas viska suzimejus jau kai yra vykdomas mokejimas ismetamas toks uzrasas. Bandau spausti kad moket per paypal tada ismeta tiesiog klaida ir viskas. pirkome bilietus is tos pacios korteles kuria dabar bandome ivykdyti mokejima.Skrydis 201 02 26 is Vilniaus i Beauvis Prancuzija.

     • Lukai, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir padės išspręsti problemas. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 317. saulius sako:

  sveiki.pasibaiges vaiko paso galiojimo laikas darant registracija internetu praso paso galiojimo datos,isskridimo diena pasiimsime gryzimo dokumenta kuris galoja 15 dienu,kokia data yrasyti darant registracija,aciu

 318. Lina sako:

  Laba diena, kaip prisiregistruoti skrydžiui jei turiu tik kelionės grįžimo dokumentą? Ką pasirinkti ID kortelę ar pasą? Ačiū

 319. Agnė sako:

  Sveiki, kadangi po Nauju metu kreditinese kortelese turime tik eurus, o rynair on line check in sistema pateikia kainas litais ( norint nusipirkti bagaza ir paskirta vieta), bandant apmoketi ir patvirtinti online check in, meta error. Bandeme susisiekti su klientu aptarnavimo centru, taciau viskas, kuo jie gali padeti, tai uz papildoma mokesti (100litu) atlikti check in. Skrydis sausio 7 diena, papildomai susimoketi tikrai neketinu, sakykite, kada sistema prades veikti? Galbut bus patiekiamos alternatyvos? Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Agne, su sistema problemų neturėtų būti. Pabandykite pasinaudoti kita naršykle arba kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją, kadangi kito varianto nėra.

  • Keliauju sako:

   Sveiki, uzsisakiau bilietus pirmyn ir atgal(isvykimas kovo 2 d – grizimas kovo 9 d.) taciau niekaip nepavyksta atsispausdinti ilaipinimo dokumentu nei i prieki nei atgal, nuejus i ju svetaine, yra rasoma skrydis i abi puses bei kur yra parinkti visi keleiviai ir galimi 2 variantai arba pirkti norima vieta arba nemokama, as pasirenku „Nemokamai atsitiktine tvarka priskirta vieta“ ir spaudziu „Registruoti dabar“ sistema rodo, kad kraunasi ir baigus krautis nieko neivyksta, jokio atsakymo.. ir tada neleidzia pasirinkti „Nemokamai atsitiktine tvarka priskirta vieta“. Ar gali buti viso to priezastis, kad atgal skrydis kuris bus Kovo 9d, o dar nera savaite (7d) iki jo ir del to neina pasirinkti nemokamos vietos? Is anksto dekoju uz betkokia informacija.

   • Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, nemokama registracija atliekama internetu per „Manage booking“ ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Tuomet sėdimos vietos paskiriamos automatiškai. Registruojantis į skrydį pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę, jei turite bilietą skrydžiams į abi puses.

 320. r2 sako:

  Sveiki
  Idomu . Nusipirkau bilieta i Norvegija ir atgal,. užsiregistravusi gausiu abu ilaipinimo talonus iškart ar reiks laukti dar mes skrydis 23-26 dienomis.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jei bilietus pirkote ir į skrydžius registruositės ryanair.com svetainėje, įlaipinimo kortelės („Boarding Pass“) nebus atsiunčiamos – jas reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Nemokama registracija atliekama internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio.
   Jei bilietus pirkote ryanair-skrydziai.lt svetainėje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruota į kiekvieną skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti. Įlaipinimo korteles į abu skrydžius gausite atskirai.

 321. jolanta sako:

  Sveiki,
  ar galima užsiregistruoti į skrydį tik į priekį su nemokamom sėdimom vietomis skrydžiui sausio 8 dienai, nes grižimo data dar po trijų savaičių ir jai neduoda nemokamų vietų? Registruojantis rašo, kad nepilna registracija ir neduoda. Atgal pasidarytumėm savaitė prieš sugrįžimą.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jolanta, registruotis į vieną pusę galima. Reikės pažymėti varnelę, kad registruojatės į vieną pusę. Jei nepavyksta, susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 322. renat sako:

  sveiki.noreciau suzinot ar yra ryanair extra bilietu,man rytojui reiktu nes mire artimas zmogus o pardavime nera jau?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Ryanair bilietus, likus vienai dienai iki skrydžio, galima įsigyti tik oro uoste. Paskambinkite ir pasidomėkite ar dar yra laisvų vietų. Arba teks skrydžių ieškoti su kitomis avialinijomis.

 323. Mindaugas sako:

  Ar persėdimo metu reikia atlikti check in?
  Kelionė Vilnius-Tenerifė 2015-01-27. Persėdimas Londone. Analogiškai ir grįžimas.
  Kiek suprantu persėdimo metu bagažas iškart papuola iš vieno lėktuvo į kitą tereikia tik laiku nueiti prie laipinimo vartų :)

 324. agne sako:

  pirkome bilietus mamai ir suvedeme blogai paso korteles numeri (tiksliau viena skaiciu) ar imanoma pakeisti ta numeri.. gal zinote koki informacijos numeri?

 325. robertas sako:

  ar numatomi daznesni skrydziai is vilniaus i briuselio sarlerua.dekoju.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Robertai, tiesiogiai Ryanair skrydžiai 2015 m. vasaros sezono metu iš Vilniaus į Briuselį numatyti tik antradieniais, ketvirtadieniais ir šeštadieniais.

 326. robertas sako:

  ar darant registracija i skrydi ir spausdinantis ilaipinimo kortele reikia moketi ar viskas buna iskaiciuota i bilieto kaina.dekoju.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Robertai, jei registruojtės į skrydį internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio, papildomai mokėti nereikia.
   Išankstinė registracija internetu – (nuo 30 dienų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.
   O jeigu registruojatės į skrydį oro uoste, mokestis – 70 EUR.

 327. Karina sako:

  Perkant bilietus gali būti, kad suklydau rašant el paštą. Pinigai sąskaitoje jau rezervuoti.. ką daryti? Į el pašta nepareina joks laiškas.

 328. Inga sako:

  Sveiki , skrendant su Ryanair kompanija buna atveju kai rankini bagaza paima i bagazo skyriu ,paaiskindami , kad i salona nebetelpa.Norejau paklausti , kur tada reikia atsiimti savo bagaza ar islipant is lektuvo atiduoda , ar ten kur atiduodamas registruotas bagazas?
  Dar klausimas jei registruojiesi skrydziui internetu , ar galima tuos pacius bilietus atsisiusti i mobiliaja ryanair programele?
  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Inga, jei rankinis bagažas bus gabenamas kartu su registruotais bagažais, bagažą reikės atsiimti ten, kur atiduodami visi registruoti bagažai.
   Jeigu atsisiuntėte aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę, galite registraciją atlikti mobiliuoju telefonu ir įlaipinimo kupono spausdinti nereikės. Tačiau ne visuose oro uostuose veikia ši sistema (neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador , Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Rome Ciampino, Kefalonia, Volos oro uostuose).

 329. eligija sako:

  Iki skrydzio liko 7 dienos. viskas lyg ir kaip priklauso.. darau registracija ir man raso kad negaliu gauti atgalinio bilieto nes iki jo nera likusios 7 dienos. Beabejo del sio atgalinio bilieto negaliu uzbaigt net ir pirmo bilieto registracijos tai kaip cia suprast? as privalau pirkti butinai vieta? man skrydis 22 gruodzio o gryzimas 2 sausio tai man dabar reik laukti 26 gruodzio kad galeciau atsispauzdinti bilietus? kur logika???

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Eligija, nemokama registracija į kiekvieną Ryanair skrydį atskirai galima ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Registraciją į atgalinį skrydį turėsite atlikti kiek vėliau (likus 7 dienoms). Jei nepavyksta atlikti registracijos į pirmąjį skrydį, kreipkitės tiesiogiai į savo bilieto pardavėją.

 330. romas sako:

  sweiki mano skrydis grudzio 17 londonas ryga liko 7 dienos iki skrydzio kodel neleidzia atsispauzdinti bilieto? raso tik likus dienai ?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Romai, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, turite atlikti registraciją į skrydį per „Manage booking“. Nemokama registracija atliekama internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio ir ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki skrydžio. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam terminui jūs būsite užregistruotas į skrydį ir gausite įlaipinimo korteles („Boarding Pass“), kurias turėsite atsispausdinti.

 331. Gediminas sako:

  jeigu Skrydis yra 06:25 ryte ir check in žadu pasidaryti oro uoste , kokiu laiku turiu atvykti i oro uosta kad spėciau viska ? skrendant su lufthansa

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gediminai, viskas priklauso ir nuo oro uosto, ir nuo aviakompanijos. Aviakompanija nustato, kada baigiama registracija, o nuo oro uosto užimtumo priklauso, kaip greitai spėsite praeiti saugumo ir pasienio patikras. Tinkamai susiplanuokite savo laiką, geriau atvykti anksčiau, nei pavėluoti į skrydį.

 332. Zigmas sako:

  16 metų asmuo skrendant gali su savimi turėti pakelį cigarecių?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Zigmai, keleivis savo bagaže daiktus gali vežtis savo reikmėms. Nepilnametis dėl cigarečių gali sulaukti papildomų klausimų. Tačiau priklauso ir nuo šalies, į kurią keliaujama, kadangi kai kurios šalys tabako gaminius leidžia įsivežti asmenims tik nuo 18 metų.

 333. Vaida sako:

  Sveiki, norejau paklausti ka daryti, uzsisakem bilietus dviem asmenims per ryanair is London Lutono orouosto i Kauna, ir dabar mums neleidzia darytis checkin nes kaskur padaryta klaida :( nzn ka daryti kur kreiptis, padekit

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Vaida, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, paskabinkite į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 334. Sarune sako:

  Laba diena,
  norėjau pasitikslinti. Skrydžiui užsiregistravau, „Boarding Pass“ atsispausdinau, ar oro uoste man reikia tiesiai eiti į saugumo patikros vietą, nebeinant prie registracijos langelio?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Šarūne, jei turite įlaipinimo korteles galite eiti tiesiai į saugumo patikros punktą. Tuo atveju, jei keliaujate su registruotu bagažu, turėsite eiti į registracijos punktą.

   • giedre sako:

    sveiki nusipirkau sau bileta bet dabar galvju pasimti vaika 2 metu kaip jam dapirkti bileta aciu?

     • Virginija sako:

      Sveiki,

      Skrydis Kaunas – Gatewick balandzio 17d. kiek suprantu jau galima butu registruotis,ir isigyti mokamu vietu; bet norint atlikti apmokejima tiek paypal tiek kreditine kortele meta klaida kad kazkas blogai su puskapiu. isisaiskinome, kad cia del euro (per live chat konsultacija). puslapyje valiuta nurodyta litais, o dabar Lietuvoje turime eura, del to neleidzia atlikti apmokejimo . kaip galime isigyti mokamas vietas lektuve? ka daryti?

     • Virginija, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 335. Sigita sako:

  Sveiki, šiandien padariau check inn į skrydį per telefono programėlę ir mūsų šeimos nariams paskyrė skirtingas vietas. Beda, kad net 4 metų vaiką atskyrė nuo mamos ir pasodino per 6 eiles toliau. Susisiekiau per ryanair’o chata su specialistais. Jie man pasakė, kad vietas pakeitė ir mes dabar sėdėsime visi kartu. Man parašė, kad bilietus atsius i el. paštą. Bet jau praėjo 5 val. nei bilietų el. pašte, nei telefono programėlėje pasikeitė sėdimos vietos. Ką man daryti?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sigita, jeigu jums pranešė, kad bilietus atsiųs į el.paštą ir jų negaunate, turite kreiptis tiesiogiai į centrinę Ryanair būstinę.

 336. Gediminas sako:

  skrisdamas iš ženeva frankfurtas vilnius ir persėdimo laikas 55 min terminalas tas pats viską spėji ? :)

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gediminai, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir jums išaiškins bilieto taisykles. Viskas priklauso ir nuo aviakompanijos su kuria skrendate, ir nuo skrydžio laiko, ir oro uosto apkrovimo.

 337. Gediminas sako:

  Jeigu tarkim skrendi per frankfurta bet atskrendi į viena terminala ,o tolimesnis skrydis kitame terminale o persėdimo laikas tarp skrydžiu 55 min spėji viską? :)

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gediminai, viskas priklauso nuo jūsų skrydžio laiko ir oro uosto apkrovimo jūsų persėdimo į kitą lėktuvą metu. Jei skrendate su Ryanair į Frankfurto Hahn oro uostą, jis pakankamai nedidelis. Ar bus ilgos eilės prie saugumo patikros, priklausys nuo keleivių skaičiaus. Rizikos faktorių visada atsiranda. Jeigu bus prastos oro sąlygos ar techniniai gedimai, pirmasis skrydis gali vėluoti. O prie vartų turėtumėte būti ne vėliau kaip 30 min. iki skrydžio, kadangi vartai užsidaro likus 20 min. Jei nespėjate į kitą skrydį, aviakompanija dėl jo neatsako.
   Jei skrendate su kita aviakompanija į pagrindinį Frankfurto oro uostą, jis yra didelis ir suspėti į kitą lėktuvą šansai mažėja.
   Viskas priklauso nuo aviakompanijos bilieto taisyklių. Pasitikslinkite su savo bilieto pardavėju.

 338. Gediminas sako:

  Sveiki , norėjau paklausti , skrendu vilnius-frankfurtas- ženeva.užsiregistravus bagaža viniuje ji reiks reiks pasiimti frankfurte ir vėl registruot ar ne? ar priregistravus vilniuje jį reiks tik pasiimt ženevoje?

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Gediminai, priklauso nuo aviakompanijos ir nuo paties bilieto taisyklių. Jei skrydis jungiamasis, perregistruoti bagažo nereikės. Pasitikslinkite su savo bilieto pardavėju arba prie bagažo registracijos langelio oro uoste. Atminkite, kad Ryanair jungiamųjų skrydžių nevykdo.

  • Sigita sako:

   Sveiki,
   pildydama duomenis sumaišiau ir ne taip parašiau ID kortelės galiojimo datą (ne taip parašiau 1 skaičių) Ką dabar man reikėtų daryti norint išspręsti šią problemą?

   • Sigita, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?