Registracija į Ryanair skrydį 2 568

Registracija į Ryanair skrydį: keleivio registracija internetu

Sėdimos vietos Ryanair lėktuvuoseRegistracija į Ryanair skrydį galima tik internetu. Jei keleivis į oro uostą atvyks neatlikęs registracijos, registracijos į skrydį paslauga oro uoste kainuos 45 EUR. Jei keleivis užsiregistravo, bet neturi įlaipinimo kortelės, oro uoste teks sumokėti 15 EUR „įlaipinimo kortelės išdavimo mokestį“.

Išankstinė Ryanair registracija internetu (nuo 30 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie pasirenka sėdimas vietas už papildomą mokestį.*
Bendroji Ryanair registracija internetu (nuo 7 dienų iki 2 valandų prieš skrydį) galima keleiviams, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją. Jiems bus paskirtos sėdimos vietos automatiškai ir nemokamai.

*Jei keleivis pasirenka konkrečių sėdimų vietų rezervaciją, sėdimas vietas galima rinktis iš trijų tipų:
Pirmenybės vietos: 1 eilė (A, B, C), 2 eilė (D, E, F) ir 16-17 eilės – daugiau vietos kojoms, pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“, greitas išėjimas (nuo 15 EUR).
Premium sėdimos vietos: 2 eilė (A, B, C) ir 3-5 eilės – greitas išėjimas (nuo 13 EUR)  Papildomai įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas „Priority Boarding“;
Įprastos vietos: 6-15 ir 18-33 eilės (nuo 8 EUR). Rezervuojant šias vietas galima užsisakyti papildomą pirmenybinio įlaipinimo „Priority Boarding“ paslaugą už 4 EUR mokestį.

Kūdikiams/vaikams tinkamiausios vietos: 2-14 eilės (A, F) ir 19-33 eilės (A, F).

Jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį ir rezervuotis vietas galite perkant bilietus arba vėliau per „Tvarkyti užsakymą“.
Įsigijus bilietus ryanair.com svetainėje, atlikti registraciją į Ryanair skrydį galima ir per aviakompanijos Ryanair mobiliąją programėlę mobiliuoju telefonu. Tuomet įlaipinimo kortelių spausdinti nereikės. Ši sistema neveikia Agadir, Essaouira, Fez, Nador, Oujda, Marrakesh, Rabat, Tangier, Zaragoza, Alghero, Kefalonia, Volos oro uostuose).

Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, atėjus tinkamam laikui būsite užregistruoti į skrydį ir įlaipinimo korteles gausite el.paštu. Norint rezervuoti sėdimas vietas, kreipkitės į sistemos administratorių.

Oro uoste būtina turėti atspausdintą įlaipinimo kortelę!

PASTABA. Jei turite klausimų dėl keleivio ir/ar bagažo registracijos į Ryanair skrydį, atsakymo ieškokite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų“.

Paslaugos Užsakant internetu Užsakant oro uoste
*Pirmenybės sėdimos vietos
Eilės 1 (A,B,C), 2 (D,E,F) ir 16-17 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas, daugiau vietos kojoms)
€15 / £15 €22,50 / £22,50
*Premium sėdimos vietos
Eilės 2 (A, B, C) ir 3-5 eilės (įskaičiuotas pirmenybinis įlaipinimas, greitas išėjimas)
€13 / £13 €16 / £16
*Įprastos sėdimos vietos
Eilės 6-15 ir 18-33
€8 / £8 €9 / £9
Įlaipinimo kortelės perspaudinimas €15 / £15
Pirmenybinio įlaipinimo paslauga €4 / £4 €5 / £5
Registracija oro uoste €45 / £45
Kūdikio mokestis €20 / £20 €20 / £20

* Kai kuriems maršrutams taikomi didesni mokesčiai.

2 568 thoughts on “Registracija į Ryanair skrydį

1 52 53 54
 1. Ineta parašė:

  Sveiki norejau paklausti kur gauti įlaipinimo talona uzserigistravau internetu duomenys suvedžiau bet vėliau pamačiau kad reikia užsiregistruoti tik prieš keles dienas

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu norėsite gabenti 10kg bagažą tada Jums reikės išsipirkti arba Priority paslaugą arba galite rinktis ir 10kg registruotą bagažą. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 2. JM parašė:

  Bilietas pirktas per treciasias salis. Norint daryti online check-in rodoma, kad blogas el.pastas. Kreipusis i pardaveja,atsakymas – nematome jusu uzsakymo. Ryanair uzsakyma mato, liepia tik patikslinti email adresa, kuris buvo nurodytas atliekant uzsakyma. Skrydis siandien. Ka tokiu atveju daryti? Ar imanoma mokama paslauga oro uoste, kad be email tik pagal uzsakymo numeri ir asmens duomenis butu atlikta registracija i skrydi?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Tokiu atveju turėjote susisiekti su savo bilietų pardavėju, kad pakoreguotų el paštą į Jūsų ir Jūs galėtumėte patys tvarkyti savo užsakymą. Ir jei pirkote ne tiesiogiai, tai registracija bei įlaipinimo korteles Jums atsiunčia bilietų pardavėjas.

 3. Birutė parašė:

  Sveiki,
  Kaip sužinoti ar užsakytas rankinis bagažas iki 10 kg.
  (55x40x20) Jeigu ne tai kaip užsisakyti.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju arba aviakompanija. Jie Jums padės įsigyti papildomas paslaugas.

 4. Reda parašė:

  Sveiki. Esu uzsisakius bilietus lapkricio men 10 d.Noreciau dar dadeti prie uzsakymo ,,pirmumo teise,,. Kaip tai galeciau padaryti? Kuris skaitosi ,,rezervacijos numeris,,? Aciu.

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten. Rezervacijos kodukas yra mišrus raidžių ir skaičių darinys kurį sudaro 6 ženklai (raidės ir skaičiai).

 5. GRAŽINA parašė:

  kaip gauti pirmenybinį įlaipinimą,jei bilietai užsakyti be

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 6. Aldona parašė:

  Kokias teises turi priori keleiviai.?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Su Priority Jūs būsite įlaipinti pirmesni, bei Jums priklausys 2vnt rankinio bagažo (55x40x20cm iki 10kg ir 40x20x25cm svoris neribojamas) į saloną, o ne 1vnt kaip įprastai be priority paslaugos.

 7. Lina parašė:

  Sveiki, kaip pakeisti keleivio tipą. Pirkome 11 bilietu tame tarpe 2 vaikai visi bilietai suaugusiu. Negalime vaikams atlikti rezervacijos, nes jie nepilnameciai. ar yra koks sprendimo budas?Aciu

  • Ieva parašė:

   Sveiki Lina,

   Galite susisiekti su aviakompaniją ir pasikeisti statusą nemokamai.

 8. indre parašė:

  Sveiki, norėčiau pasiteirauti? Ruošiuosi mamai pirkti bilietą per savo mobilią programėlę.Pati darysiu jai registracija ir nusiusiu į jos telefoną nuotrauka bilieto ir ar ji galės drąsiai keliauti

  • Simona Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Rekomenduojame, kad mama irgi turėtų programėlę ir iš ten rodytų savo bilietą.

 9. ERIKA parašė:

  Sveiki, spalio 28 nusipirkau bilietus į Milaną (skrydis gruodžio 11). Bilietų dar negavau, kaip juos gauti, kur užsiregistruoti ir panašiai?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jums išsiųstas laiškas: registraciją į skrydį, patikrinkite savo el paštą. Skrydžio dokumetai Jums bus atsiųsti likus 48val iki skrydžio į Jūsų el paštą nurodytą rezervacijoje.

 10. Asta parašė:

  Pirkau bilieta Wizzair, bet gavusi pamaciau, kad bus Ryanair. Kas turi atsiusti bilietus, nes nei Wizzair nei Ryainair programeles tokio uzsakymo neranda, kad galeciau paradyti check-in. Pries kiek laiko turi atsiusti boarding pass?

 11. Aiste parašė:

  Sveiki,

  Nepavyksta užsiregistruoti į skrydį, rašo „Atsiprašome, Jūsų užsakymo rasti nepavyko. Patikrinkite, ar nurodytas teisingas užsakymo numeris ir el. pašto adresas. Užsakymo numerį sudaro 6 raidės ir skaitmenys. Jį rasite savo užsakymą patvirtinančiame el. laiške.“, duomenys visi teisingi. Kokia gali būti problema?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Jeigu pirkote ne per ryanair.com, o per kitą bilietų pardavimo portalą, el paštas bus ne Jūsų, o portalo kuriame pirkote. El. paštą žino tik portalas kuriame buvo pirkti Jūsų bilietai. Jeigu pirkote per oficialią svetainę tada kreipkitės tiesiogiai į aviakompaniją.

 12. Stanislovas parašė:

  Sveiki,

  Šiandien nebeleidžia pirkti bilietus internetu rytojaus skrydžiui, rašo, kad reikia pirkti bilietus oro uoste. Klausimas ar oro uoste bus ta pati kaina kaip internetu? Kuriuo laiku galima įsigyti bilietą? Kurioje būtent vietoje oro uoste?

 13. Danute parašė:

  At tiesa kad I Raynair skrydi galima registruotis tik likus 48 Val. iki skrydzio

  • Ieva parašė:

   Sveiki Danute,

   Įprastine tvarka taip. Išankstine tvarka 60d. iki skrydžio (kai išsiperkate sėdėjimo vietas).

 14. Julija parašė:

  Sveiki, neleidžia pridėti kortelės. Ar būtina kreditinė kortelė? Ar galima prideti mastercard debetinę? Visi pirkimai internetu įjungti.

 15. Euli parašė:

  Man skrydzių užsakymus dare dukra.Dabar niekaip neleidžiama man užsakymų įsikelti į mano paskyrą,rašo klaidingi duomenys, o registruotis skrydžiams man reikės keliose šalyse pačiai. Kaip man įsivesti užsakymus savo vardu prisijungus prie ryanair?

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Prisijunkite iš pradžių prie dukros paskyros,su koduku ir el. paštu. Paskyroje rasite tvarkyti užsakymą-keisti kontaktinius duomenis-ir pakeiskite el.paštąį savo. Tada prie užsakymo jau galėsite prisijungti su savo el.paštu.

1 52 53 54

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?