Ryanair bilieto keitimas 1 158

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu Užsakant oro uoste
Skrydžio keitimo mokestis
Žiemos sezonas
€30 / £30 €45 / £45
Skrydžio keitimo mokestis
Vasaros sezonas
€40 / £40 €60 / £60
Skrydžio keitimo mokestis
**Žiemos sezonas kai kuriems maršrutams
€50 / £50 €75 / £75
Skrydžio keitimo mokestis
**Vasaros sezonas kai kuriems maršrutams
€60 / £60 €90 / £90
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €110 / £110 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100

Žiemos sezonas, išskyrus šventes:
2016.10.01-2016.12.20;
2017.01.05-2017.05.31.
Vasaros sezonas ir šventiniai periodai:
2016.06.01-2016.09.30;
2016.12.21-2017.01.04.

** Didesni mokesčiai taikomi šiems maršrutams: tarptautiniai skrydžiai į Kanarų salas (išskyrus Ispanijos vidinius skrydžius), ir visi tarptautiniai skrydžiai į/iš Graikiją ir jos salas.

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 158 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 24 25 26
 1. gintaras parašė:

  SVEIKI DRAUGAS NUPIRKO MAN BILETA IS UK I LT IR ATGAL BET ANT BILETO UZRASE ASMENS KODA O NE DUKUMENTO (PASO) NUMERI BILETAS PIRKTAS INTERNETU AR KILS DELTO PROBLEMU

  9

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Bilieto registracijos į skrydį metu užpildyti duomenys turi atitikti asmens dokumento duomenis, tad gali kilti problemų.

 2. Vilija parašė:

  Sveiki. Nupirkau bilietus ir pastebėjau ,kad supainiojau statusą.Vyrą yrašiau kaip vaiką. Ar kils kokių nors problemų?

 3. Vita parašė:

  Sveiki. Pirkau bilietus i abi puses is UK i LT ir atgal. I prieki skridau budama -ytė, atgal jau pakeitusi pasa i -ienė. Ar kils kokiu problemu del to? Nes bilietai bus kita pavarde.

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Kelionės metu turėkite santuokos/ištuokos liudijimą bei senąjį ir naująjį asmens dokumentus.

 4. Simona parašė:

  Sveiki, norėjau pasiteirauti ar teisingai supratau bilieto datos keitimo apmokestinimą. Jei noriu keisti datą, tai keitimas kainuos skirtumą tarp bilietų kainos ir priedo skrydžio keitimo mokestis?
  Ar tik skirtumas tarp bilietų? Ačiū

 5. Samanta parašė:

  Sveiki, turiu nusipirkusi bilietus jungtiniam skrydžiui su registruotu bagažu Vilnius-Vokietija, Vokietija-Portugalija. Skrydį Vilnius-Vokietija atkėlė 2val. anksčiau (16h nusileidžia Vokietijoje) ir dabar kilo dvejonės ar spėčiau į ankstesnį skrydį (jei atsikelčiau) Vokietija-Portugalija 17.40h? Skirtumas tarp skrydžiu tik 1.40 valandos
  P.s. skrydžio atkėlimo mokestis būtų skirtumas tarp bilietų kainų+40eur skrydžio keitimo mokestis?

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Jei pageidaujate keisti skrydį – skrydžio keitimas apmokestinamas įprastine tvarka.

 6. Viktorija parašė:

  Laba diena,uzsisakeme bilieta internetu ir nurodytas asmuo nebeskrenda.kiek kainuoja pakeisti var ir pavarde kitam asmeniu.check in nepadarytas.

 7. Gabija parašė:

  Sveiki, noriu pakeisti skrydžio datą, iki skrydžio dar trys savaitės, norėčiau užsisakyti skrydį dar vėliau, už bilietą mokėjau 100e, o dabar bilietas kainuotų 40e, įmanoma pakeisti datas ir ar pakeitimo mokestis įeitų į mano bilieto kainą?

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Keičiant bilietą reikia papildomai sumokėti skrydžio keitimo mokestį ir skirtumą tarp bilietų kainų (jei toks yra).

 8. Ieva parašė:

  Sveiki, nusipirkome bilietus ir atlikome registraciją, tačiau radome bilietus tokiu pat maršrutu mums tinkamesnę dieną ir pigesnius, ar įmanoma pakeisti bilieto datą ir atgauti dalį pinigų?

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Datos keitimo galimybė už papildomą mokestį yra. Pinigų grąžinimas negalimas.

 9. Loverata parašė:

  Sveiki.noredama uzsiregistruoti i skrydy vesdama id korteles duomenis pamaciau kad jo id korteles galiojimas baigesi diena pries skrydy.ka patartumete daryti tokiu atveju. mes esame uk iki ar laikinas keliones dokumentas tiktu uzbaigti registracijai? bandysim amasadoje gauti laikinajy keliones gryzimo dokumenta

  • Milda Ryanair skrydžiai parašė:

   Sveiki,
   Kelionės metu turėkite laikinąjį grįžimo pažymėjimą.

 10. Violeta Oboleniene parašė:

  Sveiki,as uzsiregistravau bilieta i skrydi ,ir irasiau galiojancios korteles numeri,taciau buvau padavusi keisti kortele ir dabar turiu pasiimti nauja kortele,ar kils problemu pries skrydi,jeigu korteleje pavarde ir varda sutaps,bet numeris bus naujas..?

 11. Ingrida parašė:

  Esu uzsiregistravusi i skrydi bet pasikeiciau dokumenta ir dabar esu kita pavarde. Kokiu budu galiu pasikeisti pavarde?

 12. Monika parašė:

  Sveiki. Pirkau bilietą ir pažymėjau mrs nors esu miss. Ar gali dėl to kilti bėdų ir tekti susimokėti papildomai?

 13. as parašė:

  Laba diena.As esu nusipirkusi bilieta is Lt i UK ir noriu su savimi pasiimti paaugle dukra kaip man jai nupirkti bilieta?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   tokiu atveju, reiktų vaikui pirkti suaugusiojo bilietą ir vėliau sujungti su Jūsų užsakymu bei pakeisti statusą. Dėl sujungimo kreipkitės tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

1 24 25 26

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?