Ryanair bilieto keitimas 1 026

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu Užsakant oro uoste
Skrydžio keitimo mokestis
Žiemos sezonas
€30 / £30 €45 / £45
Skrydžio keitimo mokestis
Vasaros sezonas
€40 / £40 €60 / £60
Skrydžio keitimo mokestis
**Žiemos sezonas kai kuriems maršrutams
€50 / £50 €75 / £75
Skrydžio keitimo mokestis
**Vasaros sezonas kai kuriems maršrutams
€60 / £60 €90 / £90
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €110 / £110 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100

Žiemos sezonas, išskyrus šventes:
2016.10.01-2016.12.20;
2017.01.05-2017.05.31.
Vasaros sezonas ir šventiniai periodai:
2016.06.01-2016.09.30;
2016.12.21-2017.01.04.

** Didesni mokesčiai taikomi šiems maršrutams: tarptautiniai skrydžiai į Kanarų salas (išskyrus Ispanijos vidinius skrydžius), ir visi tarptautiniai skrydžiai į/iš Graikiją ir jos salas.

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 026 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

 1. RASA sako:

  Turime didele problema,pavoge pinigine su visais dokumentais,tame tarpe ir tapatybes kortele,ar galima atideti kelione velesniam laikui,ir kokia bus kaina uz atidejima.Is anksto dekoju.Apie vagyste pranesta policijai.

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, galimas skrydžio datos keitimas už papildomą mokestį. Rekomenduojame susisiekti su tiesioginiu pardavėju.

 2. Stasys sako:

  Sveiki. Pirkau bilieta ir is ipratimo sumaisiau skridziu kripti nupirkau is anglijos I lietuva o norejau is lietuvos I anglija. Pastebejau tai iskart ir 20 min begije padariau pakeitimus ir vien uz pakeitima sumokejau 120 ir dar 50 uz bilietu kainu skirtuma. Klausimas yra kodel reikejo sumoket pakeitimo mokesti jei jusu tinklapi raso jei per 24val padarai pakeitimus reik sumoket tik biletu kainu skirtuma. Aciu uz atsakyma

  • Renata RyanAir Skrydžiai sako:

   Sveiki, šiuo klausimu rekomenduojame susisiekti su tiesioginiais Ryanair atstovais.

 3. Adele sako:

  Sveiki, kur tureciau kreiptis norint skubiai pakeisti bilieto data?

 4. Evita sako:

  Sveiki siandien pirkom bilieta bet netycia irasem pavarde netokia vardas geras bet pavarde ne pakeitimas butu mokamas jei susisiektume per 24 val?

 5. Nijjole sako:

  Jus man atsakete- tokiu atveju bilietas gali būti grąžintas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Jums reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jums reikėtų susisiekti su svetaine, kurioje pirkote bilietus.
  O koks administracinis mokestis? Ir kaip as galiu prasyti is drauges, kuriai ankologija, kad ji man pateiktu dokumentus, juk tai baisu… Be to as pirkau per ryanair svetaine, angliskai deja nekalbu, kaip man susisneketi?
  Su pagarba Nijole

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Nijole,
   ne mes nustatome pinigų grąžinimo, bilietimų keitimo ir pan. tvarką. Dėl pinigų grąžinimo Jūs turite kreiptis tiesiogiai ten, kur pirkote bilietus, todėl patariame susirasti žmogų, kuris galėtų padėti išspręsti šią problemą.

 6. Rita sako:

  Laba diena,

  Mano sesuo su seima skrenda is Kopenhagos i Kauna liepos 18 d. Noriu rezervuoti bilieta savo nepilnametei dukrai, Ka dji skristu kartu su jais (is Kepenhagos i Kauna). Nes vienas nepilnametis vaikas negali skristi. Kaip man rezervuoti 1 bilieta nepilnameciui vaikui?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Rita,
   turėtumėte pirkti bilietą vaikui kaip suaugusiajam ir tuomet kreiptis į bilietų pardavėją dėl vaiko prijungimo prie Jūsų užsakymo.

 7. Nijole sako:

  Laba diena,
  Pirkau draugei ir jos puseserei bilietus i Kaunas-Pafosas kovo 30 dienai, ir atgal pirkau viena bilieta draugei atgal, o antra dar ziurinejau, kada bus pigiau. Taciau drauge paskambino ir pranese labai liudna zinia, kad jai diognazavo rimta kepenu liga ir skristi ji zinoma negales. Ka man daryti siu atveju? kaip galeciau susigrazinti nors dali bilietu kainos?
  Aciu uz greita atsakyma, su Pagarba Nijole

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Nijole,
   tokiu atveju bilietas gali būti grąžintas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Jums reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jums reikėtų susisiekti su svetaine, kurioje pirkote bilietus.

 8. Deimante sako:

  Sveiki, per klaida surasiau dviems keleiviams tuos pacius ID korteles duomenis.Kaip butu galima pakeisti vieno keleivio ID korteles duomenis? Ar nebutina keisti?

  • Danielė Ryanair skryžiai sako:

   Sveiki,
   ID duomenys turi sutapti su bilieto duomenimis. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą. Pats pakeisti informacijos nebegalėsite.

 9. GIGI sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar ID galiojimo laiko pakeitimas biliete yra mokama paslauga?

 10. Indre sako:

  Sveiki, dariau check in ir uzrasiau dviem seserim ir sumaisiau ju pasus ir vienai mergaitei uzrasiau kitos sesers duomenis. Ka daryt?

 11. Diana sako:

  sveiki norejau paklausti ar butina skambinti i ryanair jeigu nera darasytas antras vardas?pagal pasa du vardai yra.o gal nekils jokiu kliuciu, jeigu nepakeisiu?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   negalime tiksliai pasakyti, ar visgi nesklandumų nekils. Tai priklauso nuo individualios situacijos, tačiau visada rekomenduojame dokumentus susitvarkyti taip, jog nebūtų prieš skrydį neramu.

 12. Antanas sako:

  Jei skrydis yra jungiamasis su trim persedimais ,o gryzimas irgi su trim peresdimais,kokiais budais kelivis gali naatvykti i vienu viduriniu skrydziu,o atvykti i sekanti skrydi padgal bilieto data i kita skrydi ?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   pabandykite iš naujo suformuluoti aiškiau klausimą.

 13. Renata sako:

  Sveiki, jeigu bilietas užsakytas dabartine pavarde liepos mėnesiui į Airiją, o išskrendant bus mergautinė pavardė ir naujas pasas, ką daryti? Ar nekils problemų orouoste išskrendant ir parskrendant? Ar būtina turėti seną ir naują pasą ir ištuokos liudijimą? Ar ištuokos liudijimas gali būti lietuvių kalba ar geriau išversti į anglų kalbą? Ačiū!

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   Jūsų kelionės metu svarbu, jog pavardė dokumente, su kuriuos keliausite, ir skrydžio biliete būtų ta pati.

 14. Giedre sako:

  Sveiki, neseniai uzsake bilietus geguzes menesio skrydziui, bet neteisingai nurode datas, ar butu galimybe keisti data nemokamai, jei po uzsakymo praejo tik 36 val?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   Jums reiktų susisiekti su tiesioginiu savo bilietų pardavėju dėl datos keitimo, kuris jau būtų mokamas.

 15. Rima sako:

  Laba diena, pirkome bilietą „Ryanair“ skrydis Nr. 2145
  04-12-Kaunas KUN 08:15 – 09:00, Londonas Lutonas LTN. Ryanair pakeitė laiką nieko nepranešę, į 15:25 – 16:10. Mes turime jungiamąjį skrydį iš London Luton į Portugaliją, Faro, skrydis 17:30, vartus uždaro 16:50. Bilietą pirkome sausio 10-ą dieną, jei būtų laikas rodomas 16:25 nebūtume pirkę šio bilieto, nes galime nespėti į jungiamąjį skirydį. Ar yra galimybė susigrąžinti pinigus už bilietus arba nemokamai pasikeisti į balandžio 11-ą dieną?

  • Simona | Ryanair sako:

   Laba diena,

   Susisiekite su agentūra per kur pirkote bilietus ir pasakykite šią problemą.

   • Rima sako:

    Laba diena, as is Jusu agenturos ir pirkau is Ryanair internetinio puslapio,tai kur man kreiptis?

    • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

     Sveiki,

     Jūs turite kreiptis kontaktais ,kurie nurodyti Jūsų nusipirktų bilietų portale.

 16. Audrone sako:

  Laba diena,mes pirkome bilietus internetu ir iraseme neteisingai pavarde visi kiti duomenys yra teisingi kaip pakeisti pavarde.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,

   Jūs turėtumėte susisiekti su Jūsų skrydžio bilietų pardavėju dėl pavardės keitimo paslaugos.

 17. Rima sako:

  Sveiki, susirgau prieš skrydį (išskristi turiu 01.19 d. į Romą (tiesioginis), grįžti 01.22 per Londoną). Skrydį atšaukiau, nes pasakė, kad pinigų ši (bilietus pirkau intenetu, per zigzag.lt) aviakompanija negrąžina (net ligos atveju). Kaip yra iš tiesų?

  • Simona | Ryanair sako:

   Labas rytas,

   Bilietus atšaukus pinigai nėra grąžinami, bet galima už papildomą mokestį pakeisti skrydžio datą, ją nukelti. Bet tai reikia daryti prieš skrydį atšaukiant.

 18. lina sako:

  labas vakaras, noreciau paklausti ar galima butu pakeisti data? nes skrydis yra dublin-vilnius sausio 19, gryzimas 21d vilnius-dublin?

 19. sulana sako:

  laba diena nusipirkau bilietus ryanair su mergautine pavarde gryzusi i lietuva pasikeiciau pasa.kaip dabar tureciau pasidaryti cekina su nauju ar senu pasu, ar neprisikabins londone prie manes oro uosto darbuotojai?

  • Neringa sako:

   Sveiki, turėtumėte pateikti to dokumento duomenis darant check in, su kuriais keliausite, dar patariame turėti su savimi santuokos liudijimą, tuomet tikrai problemų jokių nekils.

 20. erika sako:

  susirgau pries skrydi ir noriu pakeisti skrydzio data ka turiu padaryti kiek tai kainuos?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Kreipkitės į tiesioginį bilietų pardavėją, jie paskaičiuos kiek tai kainuotų.

 21. robertas sako:

  sveiki,nupirkau bileta,bet per klaida irasiau kito savo vaiko varda,ka man dabar daryti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,
   susisiekite su savo bilieto pardavėju dėl šios klaidos ištaisymo. Jeigu bilietą įsigijote ryanair-skrydziai.lt, turėtumėte susisiekti su mūsų konsultantais el. paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 22. Anzejus sako:

  rezervuodamas zmonai bilieta klaidingai ivedziau pavarde.Pirmos keturios raides atitinka,t.y. pavarde Luksas, o ne Luksiene. Ka daryti_

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, Jūs turėtumėte susisiekti su tiesioginiu bilietų pardavėjų dėl pavardės pakoregavimo.

 23. Monika sako:

  Sveiki skrendu is anglijos y lietuva. Skrydis pirmyn ir atgal sausio 5-18d
  Tuo momentu pakeisiu vaiko ID kortele ir skrydziuj atgal ar reikes pakeisti biliete ID galiojimo laika? Ar tai nieko nereiskia? jai reikia kaip tai padaryti?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, visgi reikia, jog duomenys biliete bei ID atitiktų. Tad registraciją į skrydį reiktų daryti į priekį su senuoju, o atgal – naujuoju ID. Jeigu bilietus įsigijote ryanair-skrydziai.lt , galite kreiptis el. paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt ir mūsų konsultantai pakoreguos reikiamus duomenis.

 24. Regimantas sako:

  Sveiki, perkant bilietus susikeite vardai ir pavardes. Nebeatitinka pagal ID duomenis, kiek kainuotu pakeitimas ir kokia to kaina vienam asmeniui pakeist? Dekui.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, keleivio vardo keitimas kainuoja 110 EUR vienam asmeniui.

 25. Skydis sako:

  Ką tik sakiausi skrydį ir padariau vieną klaidelę pavardėje vietoj iene – ene. Ar reikės mokėti 100eu vien už klaidą?? padėkite prašau.

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki,jei pavardės pirmos trys raidės yra teisingai įrašytos, problemų kilti neturėtų.

 26. Paulauskaite sako:

  Sveiki. Ar nieko tokio jei mano pavardes viena raide skiriasi nuo paso. Padariau klaida pirkdama bilieta, vietoje Paulauskaites parasiau PSULAUSKAITE. Ar jau reikes kesti bilietus del to? Aciu

  • Neringa sako:

   Laba diena,

   Susisiekite su agentūra per kurią pirkote bilietus, nes pirmos trys pavardės raidės privalo būti teisingos. Jums už tam tikrą mokestį bus sutvarkyta ši klaida.

 27. Sandra sako:

  LABA DIENA,

  Turime uzsisake bilietus gruodzio 9 dienai i Anglija,atgal i LT gruodzio 15d,bet noretume bilietus prasitesti keliom dienom ,ar tai imanoma?

  Laukiame info
  Aciu

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, dėl skrydžio datos keitimo Jums reikėtų susisiekti su tiesioginiais bilietų pardavėjais.

 28. Ilona sako:

  Labas vakaras,

  Norėjau pasiteirauti kokio dydžio išmokos galima būtų tikėtis už bilietą, jei užsisakai kelionės draudimą „Plus“ ir nori atšaukti kelionę?

  • Eleonora | Ryanair skrydžiai sako:

   Sveiki, dėl šios informacijos turėtumėte kreiptis į tiesioginį paslaugos pardavėją.

 29. Gabija sako:

  Sveiki ka daryti jei turiu vaiko sena pasa bet jis galioja, o nsujas pasas yra lietuvoje pas vyro mama.ar gali skristi mano vaikas su senu pasu skrydis is UK i Lt . Jei spetu stsiusti nauja ar galeciau pakeisti duomenis nes padariau check in su senu pasu?

  • Neringa sako:

   Labas rytas,
   Svarbiausia su savimi turėti galiojantį pasą, tad jei jūsų senasis pasas galioja reiškia jis dar geras dokumentas.

 30. nerijus sako:

  laba diena su maisiau pavardes i draugo vieta irasiau per klaida savo pavarde kaip tai pakeisti ir kuo greiciau ? aciu uz info

 31. Greta sako:

  Sveiki, kaip pakeisti skrydžio datą jei jau padaryta registraciją į skrydį? Ir ar išvis galima pakeisti datą?

 32. Vytautas sako:

  Laba diena , turiu bilietus nusipirkes gruodzio menesi is dublino i vilniu ir sausio menesi gryzti atgal . Bet skristi nebegaliu . Ar galiu susigrazinti sumoketus pinigus yz bilietus ? Ir kaip tai padaryti ? Ar yra kokiu pasiulymu ? Prasau padekit gaila pinigu sumoketu , nemilijonierius esu kad palikti kaip yra .

 33. Asta sako:

  Sveiki, noriu pakeist skrydžio data , kokia kaina ir kaip tai padaryti?

  • Neringa sako:

   Asta, kaina priklauso nuo datų, maršruto krypties, vienos kainos nėra, tokiu atveju turite kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją.

  • Laima sako:

   Sveiki, man bilietas uzsakytas sena pavarde, o as iki skrydzio istekesiu ir pavarde pasikeis.Nespesiu pasidaryt naujo paso ar as galesiu skrist turedama pasa sena pavarde ir santuokos liudijima?

  • Laima sako:

   Sveiki, mano bilietas uzsakytas mergautine pavarde,o vestuves pries skrydi ir nelabai spesiu nauja pasa pasidaryti. Ar tai sukels kazkokiu nesusipratimu. Ir ar mokama pavardes korekcijos paslauga?

 34. indre sako:

  Labas vakaras,

  netycia nupirkau bilietus is London i vilniu ir is vilnius i londona, o reikejo i palanga ir is palangos, raso kad per 24val galima pakeisti klaidas nemokamai? kaip taip imanoma padaryta?
  labai aciu

 35. Aiste sako:

  Laba diena,

  Nusipirkome bilietus į Kopenhagą į vieną pusę už 2eurus, tačiau atsitiko taip, kad viena iš draugių negalės važiuoti. Ar būtų galimybė pakeisti keleivio vardą ir pavardę ir kokia to kaina?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokia galimybė būtų, tačiau kaina prasideda nuo 110€, priklausomai per kur užsakinėjote.

 36. Ramunė sako:

  Registracija atlikta nurodant ID dokumento duomenis, o skrisiu su pasu. Ar taip galima? Ačiū už atsakymą.

 37. Karina sako:

  Laba diena.
  23d. atskrendu i Lietuva, 25d. mano vestuves, keisiu pavarde, nuo 26d. pradesiu skubos tvarka tvarkyti visus dokumentus. Sekantis skrydis 6d. (sekmadienis), tikriausiai gausiu pasa tik pora dienu pries ji. Ar ne bus problemu su informacijos keitimu likus mazai laiko? Ar nereikes nieko moketi?
  Is anksto aciu

 38. Monika sako:

  Sveiki. Jei duociau savo pasa mamai gal ji galetu skristi vietoj manes:D?

 39. Vesta sako:

  Sveiki, turiu bilietą sau ir kūdikiui (iki 2metų) keičiant bilieto datas kainuotų tik suaugusiojo bilietui ar ir kūdikiui?

 40. Agnė sako:

  Sveiki, ar galima keisti srydžio datą, jeigu check in jau padarytas?

 41. Žavinta sako:

  Sveiki. Nesenai buvo mano vestuves,bet Anglijoje negalėjau pasikeisti paso,nes buvo eiles. Grįžau y Lietuva,pasikeičiau pasą,o bilietą leido atsispausdinti tik senąja pavarde. Patarkite,ka daryti?

 42. Lina sako:

  Sveiki,

  esant rimtai ligai ir neesant galimybes pasinaudoti skrydzio bilietais kokius dokumentus reikia pateikti Ryanair kad butu grazinti pinigai?

 43. Rima sako:

  Aš turiu nusipirkusi bilietą ir norėčiau pakeisti data, nes yra neplanuotas parskridimas anksčiau. Būtų galima sužinoti viso keitimo mokėtiną sumą?

 44. Inga sako:

  Sveiki, norejau pasiteirauti del skrydzio po vestuviu. Skrydis dvi dienos po vestuviu, taciau biliete yra nurodyta mergautine pavarde kaip ir dokumentuose – nes dokumentu pakeisti kaip ir nespesime, turbut keblumu neturetu kilti, taip?

 45. raimonda sako:

  noriu susigrazinti pinigus atgal nes pirkau is jusu bilieta jus atsiuntete registracijos numeri kuris isvis netinka o kaip kreipiausi pas jus jus pasakete kad tokio skrydzio nera turiu cekius viska kad pirkau is jusu kaip galima susigrazinti bilietus

 46. Giedrius sako:

  Sveiki. Norėjau pasiteirauti jai aš nusipirkau bilietus Vilnius – stanstedas ir stanstedas-vilnius bet norėčiau pakeisti grįžimo data kiek man tai kainuotų?

  • Giedriau, bilieto keitimas kainuoja nuo 30 EUR. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 47. Aistė sako:

  Nusipirkau 2 bilietus į Paryžių, dar nepraėjo 24 h ir norėčiau pakeisti vieno iš vykstančių duomenis, nes paaiškėjo, kad jis negalės vykti. ar vis tiek bus taikomas 110 eur mokestis?

 48. Justinas sako:

  Pirkdamas bilieta nurodziau paso duomenis , bet galiu keliauti tik su asmens tapatybes kortele. Ka tureciau daryti ir kur kreiptis , kad pakeisti keliones dokumenta.?

 49. Milda sako:

  Laba diena,

  Ryanair sistemoje man neleidžia pakeisti skrendančio žmogaus vardo, nes kitus skrendančius keleivius jau patviryinau į skrydį, tačiau vieno žmogaus nepatvirtinau, nes norėjau pereisti bilieta kitam asmeniui ir pakeisti jo duomenis sistemoje. tačiau šiandien to padaryti neleidžia. Ką turėčiau daryti norėdama pakeisti skrendančio žmogaus duomenis. Skrydis vyks už 2 dienų.

 50. Milda sako:

  Laba diena,

  Ryanair sistemoje nurodžiau kitą žmogų, kuris turėjo skristi į kelionę, tačiau į skrydį jo dar neįcheck-in’au. Norėčiau įrašyti kitą žmogų vietoj jo, kur sistemoje galėčiau pakeisti skrendančio žmogaus informaciją? Ar tas pakeitimas kainuoja netgi tokiu atveju jeigu dar bėra atliktas check-in į skrydį?

  • Milda, bilietas jau yra nupirktas, vadinasi, keitimo mokestis priklauso bet kuriuo atveju (110 EUR). Keisti keleivio duomenis galite per „Manage booking“.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, susisiekite su tos sistemos administratoriumi.

 51. Elena sako:

  Laba diena,

  ačiū už atsakymą. Jau yra skrydžių tvarkaraščiai, bet nerandu, kaip pakeisti datas. Bilietus pirkau per Ryanair svetainę.

 52. Raimonda sako:

  Sveiki, turim bilietus 2 zmonems Kaunas-Kosas-Kaunas. Reikia keisti vardus, taciau kiek tai ksinuos? Kiekvienam po 110€ i viena puse ir i kita? Tai yra 440€ uz abu bilietus pirmyn atgal?

 53. Elena sako:

  Laba diena, ar yra galimybė pakeisti skrydžio datą vietoj spalio mėnesio į kitų metų sezono balandžio mėnesio datą, kai bus paskelbti skrydžiai? Iki skrydžio 2 mėnesiai.

 54. Egidijus sako:

  Norejau paklaust , nupirkau zmonai bilieta bet su mergautine pavarde , o jos pavarde jau pasikeitusi i manaja , ka daryti tokiu atveju ???

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Jei jau pasikeitėte dokumentus, reikėtų kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją dėl informacijos koregavimo, kadangi visi duomenys turi atitikti pateiktus dokumento duomenis, su kuriais keliaujama.

 55. Aura Kilinskaite sako:

  Laba diena,
  Ka daryti jeigu pasikeiciau pasa, o skrydis yra nupirktas su senu pasu?

  • Neringa sako:

   Sveiki,
   Tokiu atveju reikia kreiptis į tiesioginį bilietų pardavėją dėl dokumento duomenų koregavimo.

 56. Ilona sako:

  Sveiki,
  ar nieko tokio, jei į numatytą atgalinį skrydį rugpjūčio 15 dieną tiesiog neatvyksiu, o nusipirksiu naują bilietą rugpjūčio 13-ai dienai?

 57. Tadas sako:

  Noriu pakeisti biletu data isvykimas 2016 10 06 sugryzimas 2016 10 20
  mano uzsakymo nr. yra F2CSGVT6

 58. Gerda sako:

  Ar galima keičiant „business plus“ klasės bilieto skrydžio datą, keisti į „leisure plus“ klasės bilietą? Kiek tokiu atveju tai kainuotų?

 59. Daiva sako:

  Sveiki,turiu klausima.pirmadieni visa seima su ryanail skrendam i Lietuva.bilietus turiu pirmyn ir atgal.Lietuvoje vyras keisis pasa.tai automatiskai skirsis paso nr su esanciu grizimo bilite.kils problemu turbut? Ka daryti???

 60. Marija sako:

  Laba diena ar yra galimybe atsisakyti ir susigrazinti pinigus uz bilietus jeigu nuo uzsakymo nepraejo dar 24 nvalandu

 61. Miroslav sako:

  Laba diena,

  bilietus nusipirkome is Kauno i Trapani i abejas puses 07-09-2016.
  Norime atsisakyti skrydzio i prieki ir ji pakeisti i Kaunas-Londonas.
  Ar yra tokia galimybe?

  • Miroslav, bilietus keisti galite per „Manage booking“.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 62. Iveta sako:

  Laba diena.Pavelavau i lektuva.Bilietas buvo pirmyn ir atgal.Nusipirkau kita bilieta pirmyn.Ar nebus problemu gryzt ?

 63. Aukse sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar galiu pasikeisti bilieto data kai skrydi jau uzregistravau ir atsispaudinau?

  • Aukse, jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

 64. Ziggi sako:

  Sveiki,nusipirkau paildoma bagaza ir man jo nebereikia. Ar galiu susigrazinti pinigus?

 65. Irma sako:

  Ar keičiant Buines plius bilieto datą reiks primokėt, jei naujos datos bilietas brangesnis ?

  Ir ar galima keičiant datą, jei reik primokėt,tai iš Busines plius keist į paprastą?

 66. Raimondas sako:

  Sveiki, vietoje manęs nori skristi mano kolega, kaip būtu galima pakeisti mano vardą ir pavardę į kolegos, ačiū

 67. Kristina sako:

  Sveiki, suvedziau ID korteles galiojimo data , o nurodziau Paso duomenys ar kils dideliu problemu oro uoste?
  Aciu

 68. erika sako:

  sveiki.. mano drauge skrenda i lietuva is dublino liepos 5 diena.. as noreciau kad mano vaika parskraidintu i lietuva. ar butu imanoma kazkaip internetu tai sutvarkyt ir kad prie jos bilieto kartu butu kad vaikui galeciau nupirkt bilieta ir kad kartu sedetu. vaikui 5 metai
  ?

  • Erika, kaip nupirkti bilietą vaikui, atsakymą rasite prie „Dažniausiai užduodamų klausimų„.
   Jei nenorite mokėti už sėdimas vietas, tuomet registruotis į skrydį galės ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Tokiu atveju vietos bus parenkamos nemokamai ir automatiškai. Didelė tikimybė, kad vienoje rezervacijoje esantys keleiviai sėdės kartu. Tačiau garantijos nėra.
   Jei norite būti užtikrinti, kad keleiviai sėdės kartu, rezervuokite sėdimas vietas už papildomą mokestį (tuomet registruotis į skrydį galima iš anksto).

 69. Julija sako:

  As jums rasiau toki teksta pries menesi koki, ir noreciau jusu paklausti kur man kreiptis del pakeitimo atgausiu dokumentus ketvirtadieni, jus man saket jog pakeisit geranoriskai:) sveiki, noreciau paklausti pries koki menesi gera gal daugiai anyta nupirko bilietus pirmyn ir atgal lietuva-anglija, ir tik dabar pagalvojau kad uzsisakiau bilieta atgal su sena pavarde, kadangi lietuvoj planuojam vestuves ir pasikeis mano pavarde nes keisiusos viska pasa , ka siuo atveju man daryti kaip ta bilieta pasikeisti pavarde ar uzteks parodyti koki dokumenta? Aciu

 70. Edita sako:

  Sveiki , uzsakiau 2 bilietus , vyrui ir moteriai .ir dabar noriu registruoti bilietus ir man raso mr Kestutis ir MR Edita , nieko tokio kad ant moters vardo vyriskas kreipinis? jei taip kaip butu galima pakeisti ? aciu

 71. Violeta sako:

  Sveiki,
  kaip galima pažiūrėti, ar visus duomenis įvedžiau gerai. Tvarkyk skiltyje nerandu informacijos apie paso galiojimo datą ir pan.
  Ačiū

 72. Daiva sako:

  Sveiki turime bilietus is londono i kauna. Bet vyras sunegalavo ir isvyko i lietuva ansciau.Ar butu galimybe pakeisti varda.su manim skristu sunus.Jo pavarde tokia pat kaip vyro.Kokia kaina butu uz vardo pakeitima? Aciu

 73. Linas sako:

  noriu pakeisti keleivio pavardę kaip susisiekti su rezervacijų centru

 74. Audrius sako:

  Norėjau paklausti jei noriu pakeisti bilieto data,bet bagažo noriu atsisakyti,nes bus ir mokestis mažesnis ar imanomą?

 75. Julija sako:

  Sveiki, noreciau paklausti pries koki menesi gera gal daugiai anyta nupirko bilietus pirmyn ir atgal lietuva-anglija, ir tik dabar pagalvojau kad uzsisakiau bilieta atgal su sena pavarde, kadangi lietuvoj planuojam vestuves ir pasikeis mano pavarde nes keisiusos viska pasa , ka siuo atveju man daryti kaip ta bilieta pasikeisti pavarde ar uzteks parodyti koki dokumenta? Aciu

  • Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą. Susisiekite su savo bilieto pardavėju po dokumentų keitimo.

 76. Rasa sako:

  Sveiki,

  Norėčiau sužinoti ar kai keiti skrydžio datą viena kryptimi per tą „tvarkyk“ paskyrą eina pakeisti tik vienam asmeniui? Dabar kol kas užsakyti bilietai dviems, bet pasikeitė planai ir aš norėčiau skristi ta pačia kryptimi anksčiau. Dabar biškelį prisibijau ten jungtis ir kažką tvarkyt, kad nesugadint skrydžio savo draugui. Dėkui.

  • Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 77. Simona sako:

  Laba diena,

  norėjau pasiklausti ar galima grąžinti bilietus pirmyn ir atgal ligos atveju, kai keleivis paguldytas į ligoninę ir greitu metu jo nepaleis. Skrydis bus 2016 05 28, o atgal 2016 06 02. Jei galima susigrąžinti pinigus, kaip viskas vyksta? ką reikia pristatyti ir kam išsiųsti įrodymus?

 78. Ilona sako:

  Sveiki.Pirkau mamai bilietus ir tik snd pamatėme kad irasiau pilietybe ruse,nors yra lietuve.O skrydis rytoj.Ka daryti?Aciu

 79. Irena sako:

  Sveiki,ar galima grazinti bileta,cekinas dar nepadaritas?

 80. laura nen sako:

  laba diena, turim enusipirke biletus i Graikija,norėtume grystant prie savo bilietu prisegti dar 2 vaikus, kaip tai padaryti?

 81. Greta sako:

  sveiki, esame jau nusipirke ryanair bilietus liepos menesiui pirmyn ir atgal. ar butu galima pakeisti atgalinio skrydzio data? jei taip, kur mums kreiptis? kiek tai kainuotu?

  • Greta, pakeisti skrydžio datą galite (jei yra likę laisvų vietų) internetu per „Tvarkyti kelionę“, susisiekus su centrine Ryanair būstine (jei bilietus pirkote ryanair.com). Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Skrydžio datos keitimo kaina nuo 30 EUR. Priklausomai nuo krypties, sezono ir kt.

 82. irena sako:

  sveiki,nerandu kaip pakeisti skrydimo datos?

 83. Vytautas sako:

  Laba, norejau paklausti ,ar galima pakeisti skydi kuris ivyks po 4 savaiciu,t.y sukeisti vietomis : per klaida buvo rezervuoti bilietai is Vilniaus i Briuseli o reik atvirksciai , dienos lieka tos pacios.

 84. as sako:

  sveiki nusipirkome bilietus triems asmenims per ryanair,bet nebegalime skristi,noreciau pakeistii kitas datas ant dvieju zmoniu.ar galeciau tai padaryti internetu?jei ne tai kokiu numeriu reikia skambinti? aciu

 85. Rasa sako:

  Sveiki, skrydžio bilietus pirkau el. pašto adresu, kuris dabar neveikia, esu susikūrusi ir Ryanair paskyrą, kurioje yra galimybė pakeisti prisijungimo el. paštą. Ar nekils problemų su įlaipinimo kortelių atsispausdinimu ir nepradings rezervacija pakeitus el. pašto adresą? Ačiū.

 86. Viktorija sako:

  Sveiki, ar įmanoma pakeisti turimą to pačio skrydžio paprastą bilietą į verslo klasės, primokant bilietų skirtumą, jeigu galima, kiek už paslaugą reikia mokėti? Ačiū.

 87. Viktorija sako:

  Sveiki,

  Pasikeiciau pavarde po santuokos,bet biliete sena pavarde,kaip galėčiau pasikeisti? Ačiū.

 88. Nailia sako:

  Laba diena,

  Vakar registravau tėčio skrydį internetu ir registruojant prašė įrašyti tautybę (registraciją atlikau pasirinkus lietuvių kalbą). Kadangi jis kilęs iš Azerbaidžano, tai įrašiau Azerbaidženietis. Tuomet ant įlaipinimo kortelės išmetė, kad reikalinga viza. Tačiau jis gyvena Lietuvoje ir turi Lietuvos Respublikos pilietybę. Terminai „tautybė“ ir „pilietybė“ du skirtingi dalykai. Kaip dabar suprantu, anglų kalboje „nationality“ reiškia tiek tautybę, tiek pilietybę. Tai šiuo atveju turėjau įrašyti, kad jis yra Lietuvos pilietis. Kaip reikėtų ištaisyti šią klaidą. Ačiū.

 89. Loreta sako:

  Jeigu reservuotas bilietas žmogui įrašant tik pirmąjį vardą, o turi du vardus.
  Kaip ištaisyti klaidą ir kiek tai kainuos.

  • Loreta, jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį.
   Ryanair suteikia galimybę per parą (24 val.) ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 90. Aurimas sako:

  Sveiki,uzsakinejau bilietus seimai ir padariau 4men vaiko varde vienos raides klaida ar praleis ar reikia keisti?tikiuos nereikes 110euru susimoketi?

 91. Loreta sako:

  Užsisakėme bilietus iš Madrido į Vilnių vienu užsakymu keturiese. Skrydis už trijų savaičių, dar nesiregistravome. Vienam keliautojų reikia keisti maršrutą- iš Madrido skristi į Varšuvą. Skrydis yra, bilietų kol kas yra, bet internetu ko gero galiu pakeisti skrydį tik visiems keturiems. Ar aš tiesiog nesugebu pakeisti vienam žmogui. Prašau patarimo kaip elgtis.
  Iš anksto dėkoju.L

  • Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio maršrutą, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 92. aurelija sako:

  Laba diena,noreciau pakeisti skydzio laika,bet diena palikti ta pacia,ar paslauga mokama,ar ne?jai lektuvo bilietu kainos vienodos. Aciu :)

 93. toma sako:

  laba diena,

  turiu keleta klausimu. skrisime su 3 men kudikiu ir norechiau paklausti:
  1) ar reikia papildomai moketi uzh vezhimeli ish dvieju daliu ( remas ir lopshys) ? (ryanair reikslavimuose parashyta, kad vezhimelis turi buti visishkai sulankstomas)
  2) jei isigysime keliones draudima, ar galima bus keisti skrydzio data nemokamai? (ishskyrus bilietu kainu skirtuma)
  3) kur patogiau sedeti su vaiku, lektuvo gale ar priekyje? kur arciau vystymo stalas ? kur mazesnis slegis ir diskomfortas skrendant?

  • Toma,
   1) vežimėlio modeliai nedetalizuojami. Tad, keliais vienetais oro uoste įvertins jūsų vežimėlį, pasakyti negalime.
   2) Dėl draudimo sąlygų, skaitykite čia >.
   3) Kūdikių pervystymo stalas yra lėktuvo gale. Dažniausiai, oro duobės labiau juntamos sėdint lėktuvo salono gale. Tad daugelis verčiau renkasi sėdėti priekyje ar ties viduriu.

 94. Karolina sako:

  Klaidingai pazymejau kreipinį bilieto užsakyme, ar tai nieko baisaus? Ar butinai reikia pakeisti?

 95. Siaip sako:

  Laba diena,
  Perkant bilietą vyro vardą nurodėme Zydrius, nors yra Zydrunas.Kur reikia kreiptis dėl neteisingai nurodyto vardo? Galbūt darant check in įrašysime, kaip nurodyta dokumente ir nieko siai dienai nereikia koreguoti :)

 96. As sako:

  Sveiki, turiu klausima. Pirkau bilieta vaikui, bet uzsakiau suaugusuam. Dabar negaliu issiimt skrydzio bilieto. Ar imanoma pakeisti uzsakymo duomenis? Kur kreiptis? Ar oro uoste man kas padetu?

 97. Silvija sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar nieko tokio jei biliete mano pavardė parašyta be lietuviškų raidžių, nes svetainėje, kurioje pirkau, rašomas lietuviškas raides pavertė į angliškas?

  • Silvija, nieko tokio, jog bilietas bus be lietuviškų raidžių. Pagal tarptautinius susitarimus keleivių vardai ir pavardės nurodomi tik lotyniškomis raidėmis, be nosinių.

 98. Agne sako:

  sveiki,
  turiu nusipirkus skrydi sau ir 3metu vaikui London(Luton)-Vilnius ir Vilnius-London(Luton), taciau grystant i Londona noriu pasiimti broli kuriam yra 14 metu(reikalingas tik vienas bilietas Vilnius-London(Luton), kaip isigyti bilieta jam, nes svetaineje isigyti negaliu o tvarkant/koreguojant skrydzio duomenis prideti jo neduoda.dekui

  • Agne, nupirkite vaikui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite bilietų pardavėjui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos. Jei bilietus perkate ryanair.com, susisiekite su centrine Ryanair būstine. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 99. inga sako:

  sveiki,noriu paklausti per klaida nupirkau bilieta is dublino i kauna ,o man reikejo is kauno i dublina.ar galima pakeisti skrydi,bilietu kaina tappati.aciu

 100. Renata sako:

  Laba diena, pirkau bilieta balandzio 18 diena Frankfurtas-vilnius, atlikau registracija internetu. Ar galima pakeisti skrydzio data, uzsakymo nr F2A9T3YC. kiek tai kainuotu?

 101. Oresta sako:

  Sveiki ,as jusu jau klausiau. Susituokeme su vyru pavarde pasikeite .Bilietas pirktas mergautine pavarde. Skrydis geguzes 27d jus sakete kad pakeisite pavarde geranoriskai. Blietas pirktas is Ryanair. Tai ra is jusu kaip man su jumis susisiekti niekur nerandu ? ? ?

 102. Monika sako:

  Labas vakaras, iki kokio amziaus galima veztis vaikui vezima nemokamai? mums 3 metai.

 103. Dovile sako:

  Ar vaistus galima vezti? (antibiotikus)

 104. Dovile sako:

  Sveiki. Penktadieni turim sktisti, bet musu 2 metu vaikas susirgo. Ar datos keitimas mums kainuos kiekvienam po 30€ (esam mama, tetis ir vaikas)? Aciu

 105. Renata sako:

  Sveiki, norėčiau pakeisti atgalinio skrydžio datą.. Dar nesu patvirtinusi registracijos, tik rezervavusi bilietus. Kaip galėčiau pakeisti ir kiek tai kainuotų?

  • Renata, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Tvarkyti kelionę“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.
   Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Keitimo kaina – nuo 30 EUR.

 106. Evelins sako:

  Sveiki, mes skrendame i lietuva is madrido kad isivaikintumem savo dukterecia, kuri ji jau su mumis gyvena 2 metai. Tai gi situacija yra tokia, kad dabartine jos pavarde yra Silinskyte su kuria ir yra nupirkti bilietai pirmiyn ir atgal, taciau po ivaikinimo teismo jos pavarde bus pasikeitusi. Taigi ar gryzimui is lietuvos oro uoste uztek parodyti ivaikinimo dokumentus, kad butu galima skristi?

 107. laura sako:

  laba diena.turime tris bilietus su rainier kompanija i barselona birzelio3-12d.man rizikingas nestumas ir negalima skristi ir galime grazinti tris bilietus.aciu uz atsakyma.

 108. Paulius sako:

  Sveiki. Žmonos sesė pirko bilietus iš Vilniaud į Liverpool’į, sau ir tėvams ir mamos pavardę vietoj Mikolaitienė įrašė Mikolaitytė, ką tokiu atveju daryti? Ar įmanoma kažkaip pakoreaguti? Ar reikia bilieto keitimą daryti?

 109. Gintare sako:

  Sveiki, norejau paklausti ka daryti. Pirkom bilietus vaikuciui, biliete pavarde irasem Igwegbe, angliskuose gimimo metrikuose pavarde yra Igwegbe o Lietuviskam pase, su kuriuo keliaus pavarde be w Igvegbe. Norejau paklausti ar uzteks su savim pasiimti angliskus metrikus ir parodyti , kad atitinka pavardes ar reikia keisti pavarde biliete?

 110. Eglė sako:

  Sveiki, mirė mano tėvas, kuriam buvo nupirktas bilietas. Ar galiu skristi vietoje jo? Jeigu galėčiau, ką turėčiau padaryti ir kur turėčiau kreiptis?

 111. Linas sako:

  Laba diena, vakar pirkau bilietus Kaunas-Alikantė. Labai norejau gauti bilietus Balandžio 02d. o gryžimas Balndžio 19d. bet buvo perbragu todėl nupirkau Balanžio 16d. gryžimas Gegužes 03d. O šiandien lyg akibrokštas bilietai atpigo man priimtinesnei datai. Apmaudu.
  Sakykite jei nupirkčiau naujus bilietus norimai datai ar negalečiau turimus pakeisti dar vėlesniam laikui be keitimo mokesčio ar su nuolaida.
  Keliaujame tryse.
  Ačiu.

 112. Rasa sako:

  lydintis asmuo jau turi bilietą skrydžiui. kaip atskirai nupirkti bilietą paauglei dukrai?

  • Rasa, nupirkite vaikui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite bilietų pardavėjui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančiojo suaugusiojo rezervacijos. Jei bilietus perkate ryanair.com, susisiekite su centrine Ryanair būstine. Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 113. Egle sako:

  Sveiki. Nusipirkome bilieta is Kauno i UK i abi puses 5-15 dienomis. Taciau gimines negali pasitikti 5 diena, todel jie nupirko nauja bilieta is Kauno 7 diena. Ka tokiu atveju daryti? Daryti check in abiems bilietams, nors 5d ir neskrisime? Bet grisime 15d. Ir ar yra galimybe perkelti bagaza uz kuri buvo sumoketa ( is 5 dienos i 7d ar 15d) aciu

 114. Lina sako:

  Sveiki noreciau paklausti, skridau i lietuva su laikinu dokumentu kuris galiojo i viena puse nes buvau pametusi pasa, bet dabar esu pasidariusi pasa ir noriu paklausti ar reikia keisti kazkokius duomenis biliete? Skrydis rytoj

 115. Indrė sako:

  Pirkau bilietą iš Anglijos i Lietuva nes turejau skristi i laidotuves. Noriu paklausi ar galima susigrąžinti puse bilieto sumos?

 116. roberta sako:

  jai man nupirko bilieta su mano mergautiune pavarde? o db ji yra pasikeitus, ka siuo ateju daryt?

 117. Raimonda sako:

  O tik telefonu galima susisiekti?

 118. Raimonda sako:

  Sveiki, pirkau bilieta 2 asmenims, bet rezervavau tik 1 ir dabar man nebeleidzia tvarkytis kito. Man raso kad yra kazkokia neapmoketa suma ir reikia susiekti su rezervaciju centru. Kaip tai ir per kur padaryti. Skrydis snd vakare.

 119. tatjana sako:

  sveiki,
  ar galima pakeist vardą be papildomo mokėsčio, jei dar nėra padarytas chek in?

 120. Elena sako:

  Sveiki, noriu paklausti, ar galima po registracijos i skrydi internetu, ja ten pat atsaukti (per tvarkyti kelione) ir per nauja uzsiregistruoti, kai skrydis jau sekancia diena?

 121. aurimas sako:

  Sveiki ,turiu pora bilietu su panele kovo menesiui ir norejau paklausti kur galima butu pakeisti data i birzelio liepos menesi,bet as tik turiu rezervacijos numeri nesu prisiregistraves.

  • Pakeisti skrydžio datą galite per „Tvarkyti užsakymą“, Ryanair skambučių centrą arba per bilietų rezervavimo sistemos, kurioje pirkote bilietus, administratorių.

 122. Petras sako:

  Pirkau tris bilietus is Varsuvos I Gran Kanarija balandzio men . Vienas seimos narys neskris. Ar galeciau bilieta savo vardu perasyti tam paciam skrydziui spalio menesi?

 123. Petras sako:

  Pirkau tris bilietus is Varsuvos I Gran Kanarija balandzio menesiui 22 d . Sunus skristi negales . Ar galiu grazinti bilieta ?

 124. Simona sako:

  Sveiki,
  Pirkome bilietą ir vaikui per klaida nupirkom kaip suaugusiam. Vaikui 10 metu. Ar reikia kažkaip keisti bilietą? Kaip tai padaryti? Ar tai papildomai kainuoja?

 125. Gabriele sako:

  Sveiki norejau paklausti noriu pakeisti skrydzio data. Internete man meta dideles kainas o ryanair svetaineje raso kad keitimo kaina nuo 30 iki 40 euru. Kur tureciau del to kreiptis?

 126. Gintare sako:

  Laba diena, jei Ryanair atsiunte laiska, kad atvykimo oro uostas yra pasikeitesz, nes skrydis kovo 29 diena turejo buti Kaunas -Londonas Stanstedas< o dabar pakeite i Kaunas -Londonas Lutonas ir man netinka, noreciau pakeisti bilieta i Vilnius- Londonas Stanstedas, ar man reikes moketi uz bilieto keitima?

  • Pranešime apie pakeitimus turi būti papildomų sąlygų – ar sutinkate, ar nesutinkate. Kreipkitės į savo bilieto pardavėją ir suteiks daugiau informacijos apie bilieto keitimą.

 127. Salvinija sako:

  Sveiki, ačiū už ankstesnę konsultaciją- pagelbėjote. Turiu dar vieną klausimą: pirminėje bilietų rezervacijoje (per LT pardavėją) skrydžiui buvo perkamos 4 vietos, iš kurių viena- kūdikiui iki 2 metų. Lietuviškame bilietų patvirtinime kūdikio duomenis – matau. Vėliau buvo atsiųstas Ryanair bilietų patvirtinimas, kuriame kūdikio duomenų jau nėra. Suprantu, kad kūdikiui atskira vieta nepriskiriama (o ir bilietai tarsi nekainuoja), todėl ko gero tai ne klaida. Vėliau buvo daromas skrydžio datos keitimas per Ryanair centrinę būstinę. Pakeistame skrydžio bilietų patvirtinime info apie kūdikį taip pat nėra. Klausimas- ar galiu (ir ar reikia) kažkur tą info dėl kartu keliaujančio kūdikio pridėti? Gal galėsiu tai padaryti „Check in“ metu? Ar vėl turiu skambintis į Centrinę būstinę, kad prie mūsų rezervacijos jie „pridėtų“ kūdikį? Taip pat- ar keliaujant su kūdikiu galima nemokamai vežtis vaikišką sulankstomą vežimėlį? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

  • Salvinija, įlaipinimo kortelėje turi matytis duomenys ir apie kūdikį. Susisiekite su bilieto pardavėju, kad pridėtų kūdikio rezervaciją prie jūsų rezervacijos. Taip pat pasitikslinkite apie rezervuotas sėdimas vietas (jei sakote, jog rezervavote 4 vietas).
   Beje, kūdikiui taikomas fiksuotas bilieto mokestis – 20 EUR.
   Keliaujant su kūdikiu nemokamai galima gabenti 2 įrangos vienetus: sudedamą vežimėlį ir automobilinę kėdutę, kelioninę lovelę arba automobilio sėdynę. Papildomai vaikams iki 2 metų priklauso nemokamas 5 kg rankinis bagažas.

 128. marius sako:

  Sveiki.Pirkau bilietus ir tik nusipirkus pamaciau, kad datos ne tos kures buvau uzsakes.Ar tai gali buti ne mano kalte ,o sistemos gedimas?Iskart dariau datos (mazdaug uz 5min) keitima uz kuri uzmokejau nemaza suma.ar yra galimybe kad tuos pinigus uz pakeitima susigrazinsiu?nes kaip ir kalte nemano.

 129. Salvinija sako:

  Sveiki,
  Bandžiau pasikeisti skrydžio atgal datą (rezervacijos nr. FM1K7Z). Atsiskaityti Debetine kortele neleido, tad teko lukterėti, kol į kreditinę kortelę bus pervesti pinigai. Kai po kurio laiko pabandžiau apmokėti už datos keitimą- liepė iš naujo prisijungti, tačiau apmokėti nebeleidžia- iškrenta užrašas „Šioje rezervacijoje yra neapmokėta suma, norėdami tęsti, turėsite susisiekti su mūsų Rezervacijų centru.“ Kaip susisiekti su Rezervacijų centru ir apmokėti už keičiamą skrydžio datą? Ačiū.

 130. Ausra sako:

  Laba diena, noriu paklausti ką reikia daryti, nes perkant bilietą buvo suklysta pavardes penkta raide vietoje p parasyta l.

 131. Vaida sako:

  Sveiki,

  nusipirkome bilietus Kovo mėnesiui. Check-in nepadarytas, ar galima atšaukti skrydį ir susigrąžinti pinigus?

 132. Ana sako:

  Sveiki,
  Registruojantis skrydziui nurodem pirma zmogaus varda, kai pase yra du. Visi kiti duomenys atitinka, ar gali kilti nesklandumu skrydzio metu?

 133. Loreta sako:

  Pirkau bilieta is Vilniaus i Marakesa per Paryziu, o grizimui is Tanzyro i Vilniu per Briuseli. Negaliu vaziuoti. Kiek kainuotu keleivio pavardes keitimas? Ar galima nukelti skrydi i rudeni?
  Is anksto dekoju

  • Loreta, kaip suprantame, jūsų skrydžiai nėra jungiamieji. Vadinasi keitimo mokestį reikės mokėti kelis kartus. Vardo keitimo mokestis prasideda nuo 110 EUR, o skrydžio datos keitimo mokestis – nuo 30 EUR. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kuris žino tikslesnes jūsų skrydžio detales, ir suteiks jums daugiau informacijos.

 134. Vaida sako:

  Pirkau bilieta is anglijos i lietuva, pirmyn atgal. viena bilieta isnaudojau. ar galeciau pakeisti skrydzio data is lietuvos i anglija? kiek tai kainuos?

 135. Miglė sako:

  Sveiki, turime dviese vasario 18d skristi į Airiją, bet neseniai sužinojau , kad žmogus su kuriuo turiu skristi turi nedarbingumo lapelį ir negalės vykti kartu. Radome žmogų kuris galėtų skristi vietoj negalinčio skristi žmogaus. Ar galima pakeisti vardą ir pavardę?Kiek tai kainuotų? Turime bilietus ir į priekį ir atgal.

 136. Sandra sako:

  Sveiki,nusipirkau bilietą ir taip nutiko, kad skristi nebegaliu. Ką reiktų daryti tokiu atveju? Skrydis už dviejų dienų.

 137. Ramunė sako:

  Sveiki,
  Nusipirkome su vyrų bilietus, tačiau vėliau nusprendėm pasiimti kartu į kelionę ir vaiką. Tačiau sistemoje negaliu nupirkti bilieto vaikui 7 metų bilieto. Ar yra koks sprendimo būdas. Ačiū

  • Ramune, sistema neleidžia vaikams iki 16 metų nupirkti bilieto į Ryanair skrydį be suaugusiojo. Tokiu atveju nupirkite vaikui bilietą kaip suaugusiajam ir paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

 138. Arunas sako:

  Noreciau pasikeisti isvykimo bilieta, data ta pati keistusi tik laikas kur tai galiu padaryti
  pagarbiai
  Arunas

 139. Vima sako:

  Sveiki ,pvz; bilietai butu perkami pirmyn ir atgal( Londonas- Kaunas, Kaunas- Londonas), o Lietuvoje susituoki ir pavarde pakeiti; kiek kainuotu pavardes keitimas vienam zmogui? Isanksto aciu uz info

  • Jei prieš skrydį susituoksite ir pasikeis jūsų pavardė, Ryanair pakoreguos bilietą nemokamai. Biliete ir asmens dokumente, su kuriuo keliausite, esantys duomenys turi sutapti.

 140. Gintar sako:

  Sveiki, skrydis y abi puses duomenis jau buvo suvesti ir isciakintas bilietas y viena pusia ar y kita puse galima keist varda ir pavarde?

 141. Goda sako:

  Sveiki. Kiek laiko likus iki skrydžio galima keisti keleivio vardą ir pavardę? Važiuosime dviese, tačiau žmogus dar nežino ar galėsi išvykti, todėl vietoj jo važiuotų kitas asmuo.

  • Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

   *Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

 142. Ingrida sako:

  Per Ryanair el.sistema pirkau bilieta 3 asmenims. Suklydau pasirinkdama atgalinę datą, vietoj vasario 16 paspaudžiau kovo 16 ir apmokėjau. Ar yra galimybė per parą laiko koreguoti skrydžio datą, sumokant tik bilietų kainų skirtumą?

 143. Kliente sako:

  Sveiki, pirkau bilietus ne sau, ir suklydau rasydama pavarde, tiksliau sakant, praleidau viena raide. Praleista raide yra 7, 11 raidziu pavardeje, ar reikia keisti bilieta? Pastebejau padariusi chek-in.

 144. Aurimas sako:

  Sveiki, pirkau šešiolika bilietų sausio 21 dieną maršrutu Barcelona – Milanas. Noriu juos pakeisti į vasario mėnesį ir pakeisti maršrutą Vilnius – Milanas. Ar tai įmanoma? Kiek tai kainuos?

  • Aurimai, įmanoma, jei yra likę laisvų vietų. Tačiau ši paslauga kainuos papildomai. Ryanair bilieto keitimo mokestis – nuo 30 EUR asmeniui. Susisiekite su savo bilieto pardavėju dėl išsamesnės keitimo ir kainų informacijos.

 145. Katarina sako:

  Sveiki, pirkau bilietą, po kažkurio laiko pasižiurėjau jog mokejimas anuliuotas (nors pinigai buvo jau sumokėti ), galvodama jog jau praradau bilietą, nusipirkau naują. Nauja biietą iš karto gavau. Ir dabar likus savaitei iki skrydžio gavau tą senajį bilieta, kuris buvo kaip ir anuliuotas. turiu dabar du bilietus. Ar nebus problemų jog priregistruoti abu bilietai tuo pačiu vardu ? ar reikia kurį nors anuliuoti ?

 146. Regina sako:

  Sveiki, sumaišiau skrydžius (iš/į). Šiandien pirkau bilietus tam tikrai datai iš taško A į tašką B. Tačiau turėjo būti atvirkščiai iš taško B į tašką A tai (data ta pati išlieka). 5 žmonės. Kaip galima pakeisti skrydžius?

 147. Rasa sako:

  Noreciau suzinoti,koks tas fiksuotas mokestis prideti vaiku bilietus prie suaugusio.Dekui dar karta.

  • Rasa, kadangi kūdikiams neskiriamos vietos, nes jie sėdi ant kelių, jam vienam atskirai bilieto nenupirksite. Todėl turite susisiekti su bilieto pardavėju. Kūdikio bilieto kaina fiksuota – 20 EUR.

 148. Rasa sako:

  Sveiki,dar turi klausima, pirkau bilietus is UK i Kauna, bet dabar dar noreciau pirktidu bilietus savo dukrytems vienai 4m. kitai 1.6men. Ar tai imanoma?

  • Rasa, susisiekite su savo bilieto pardavėju dėl papildomų bilietų vaikams.
   Galite nupirkti 4 m. vaikui bilietą kaip suaugusiajam ir iškart paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Tuo pačiu pasakysite ir apie kūdikio bilietą, nes kūdikiams atskiri bilietai internetu neperkami (bus taikomas fiksuotas mokestis).

 149. Rasa sako:

  Laba diena, pirkau bilietus is UK i Kauna pirmyn ir atgal, bet atgal skristi nebegaliu, ar galeciau pakeisti varda kad skristu mano vyras?ir kiek tai kainuos? Dekui.

 150. Aiste sako:

  Pirkau 3 bilietus: 1 sau ir 2 savo dviems vaikams. Vienas vaikas vykti negali. Ar dėl to neiškils problemų vykti man su savo 1 vaiku?
  Bagažas buvo užsakytas vaikų vardu. Ar galiu pasinaudoti negalėsiančio vykti vaiko bagažu ar reikia iš naujo pirkti bagažą?

  • Aiste, be keleivio registruotas bagažas negali būti skraidinamas. Susisiekite su savo bilieto pardavėju, kad perkeltų registruotą bagažą ant keleivio rezervacijos, kuris keliaus. Problemų, kad neskrenda vienas vaikas, nebus.

 151. vytautas sako:

  Labas vakaras turiu klausima nupirkau bilietus vasario 12 14 dienoms Vilnius Paryžius pirmyn atgal savo merginai ir tai atsitiko kad kad ji negali skrist dar jie nepacekinti norint pakeist prieš mėnesį laiko vistiek 110 e rėkia mokėti?

  • Vytautai, 110 EUR kainuoja pavardės keitimas. Galite keisti skrydžio datą ar maršrutą. Ryanair bilieto keitimo paslaugos kaina prasideda nuo 30 EUR.
   Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Tvarkyti kelionę“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 152. Indre sako:

  Labas vakaras. Turiu klausima. Gryzau iš Anglijos tam kad pasikeisti pasą nes ištekėjau. Tačiau pirkau bil į abi puses tad pavardė yra mergautinė. Ka daryti tuo atveju? Ar teks 110€ mokėti?

 153. Vygandas sako:

  Sveiki, norejau paklaust ziuriu skridi vasario antrai ir rodo 24,99£ perkant dabar bet jei as pirkciau vasario pirma ar sausio 30-31 ar kaina skirtusi?

 154. Edgaras sako:

  sveiki. Uzsakinejau bilietus anglijoje. grizes pasikeiciau asmens tapatybes kortele, nes buvau laikina is ambasados issiemes. ae reikia pakeistio duomenys ar kai spausdinsiuosi bilieta?

 155. Marija sako:

  Sveiki, norejau paklausti ar pasikeite ryanair ilaipinimo korteliu struktura? Atsispausdinau visai kitoki bilieta nei iprastai, nesu tikra ar tiks.

 156. Povilas sako:

  Laba diena,norejau paklausti,o ka daryti su atgaliniu bilietu iš Lietuvos kuris yra jau senai nupirktas,bet keičiasi moters pavarde kadangi ji ištekės ir priims mano pavarde,ka tokiu atveju daryti,ačiū už atsakymą.

  • Povilai, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos pavardę. Pasak Ryanair, jei užsisakėte skrydį ir įrašyta mergautinė pavardė, bet pasas arba asmens tapatybės kortelė jau su naująja pavarde arba atvirkščiai, Ryanair geranoriškai atliks keleivio pavardės keitimą.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 157. eimis sako:

  Sveiki,
  suklydau viena raide pavardeje.ar reikai daryti keitima? trecia raide pavardeje klaidinga.

  aciu uz atsakyma!

 158. Dainora sako:

  Laba diena, spalio 26 dieną nusipirkome su dukra bilietus Vilnius-Paryžius (BVA) gruodžio 30 dienai ir vieną bilietą sau atgal Paryžius-Vilnius sausio 3 dienai. Tuo metu viskas buvo ramu ir susiplanavome Naujus metus sutikti Paryžiuje. Tačiau dabar, atsižvelgiant į nepaprastąją padėtį Paryžiuje dėl teroro išpuolių ir grėsmę mano ir dukros gyvybei (ypač per šventes), planuojame nebevykti. Ar dėl šių, galima sakyti, force majoure aplinkybių, galime atgauti pinigus už pirktus bilietus?
  Ačiū

 159. Ana sako:

  Kiek kainos vardo keitimas bilietam Vilnius Barselona ir atgal Tenerife BarseloTenerifena Vilnius, kokia pilna kaina. Aciu

 160. Adam sako:

  Noreciau paklausti kur man kreiptis internetu, jeigu noriu pakeisti skrydzio data? Skrendu VNO – STN sausio 17d, bet noriu 13d, nes turiu sesija universitete. Aciu :)

  • Pakeisti skrydžio datą galite (jei yra likę laisvų vietų) internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per Ryanair skambučių centrą. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Turėsite sumokėti skrydžio keitimo mokestį (nuo 30 EUR) ir papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 161. Ieva sako:

  Laba diena. 12.18 turiu su sese skristi į Angliją, o 2016.01.07 grįžti atgal į Lietuvą, bet ji susirgo ir guli ligoninėje ir nebus išleista iki skrydžio laiko. Ar galima susigrąžinti sesės bilieto pinigus?

  • Ieva, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos ar sunkesnės sveikatos būklės, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Užpildykite paraišką dėl pinigų grąžinimo. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi. Tuomet pareiškimas bus svarstomas.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet kreipkitės į sistemos administratorių.

 162. Inga sako:

  Sveiki, turime nusipirke bilietus 29.12.15 i Padgorica ir atgal 17.01.16 atgal i Londona, taciau del vyro darbo turime gristi anksciau. Skrendame as su vyru ir musu 10men sunus. Tikrinau bilietu anksciau gristi yra, kainos skiriasi (anksciau gristi bilietai brangesni) kaip suprantu turesime padengti skirtuma ir sumoketi mokesti uz bilieto datos keitima. Koks mokestis bus mums taikomas? Ir ar reikes moketi dvigubai, nes keliaujam visa seima tik kad kudikis sedes ant keliu.
  Aciu uz atsakyma.

  • Inga, skrydžio keitimo mokestis žiemos metu yra 30-45 EUR, priklausomai, ar keitimą atliekate internetu, ar oro uoste. Skrydžio keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Kūdikiui skrydžio keitimo mokestis netaikomas.

 163. Sarunas sako:

  Sveiki. Turiu bilieta gruodzio 22 is Moss i Ryga. Planai pasikeite, tad nebeskrisiu. Jei atidavus bilieta kolegai, kiek kainuos vardo pakeitimas? Dekui

 164. Irena sako:

  Sveiki:)
  Pasikeiteme skrydzio data. Kiek suprantu, mums bus nuskaiciuota nuo ansciau pirktu bilietu sumos trukstama pinigu suma uz naujus bilietus. (iskaiciuojant pakeitimo mokesti), o likutis- nebus grazinamas?

 165. Irena sako:

  Laba diena,
  Norime pakeisti skrydžio datą, turime bilietus Vilnius-Paryžius vasario mėnesio pradžioje, norime keisti į skrydį Vilnius-Paryžius 2016-03-18d. iki 2016-03-24 tarkim.
  Kaip galėtume atšaukti rezervuotus bilietus? gal galima būtų panaudoti pinigus už jau įsigytus bilietus naujam nurodytam laiškelyje skrydžiui?
  Dėkoju.

  • Irena, keisti skrydžio datą galėsite, jei yra likę laisvų vietų. Tai galite padaryti per „Tvarkyti kelionę“ arba, jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, per tos sistemos administratorių.
   Visai papildomais klausimais kreipkitės į tiesioginį bilieto pardavėją.

 166. Karolina sako:

  Laba diena,
  Jūs nurodote skirtingas skrydžio krypties keitimo kainas pagal sezoniškumą, tačiau jeigu keičiant bilietus iš LT į Paryžių ir atgal, kurių data yra 2015.12.30 – 2016.01.01 į bilietus į Barseloną birželio gale – liepos pradžioj, tai kokia tiksli bilieto keitimo kaina būtų?
  Dėkoju už atsakymą

  • Karolina, vasaros sezono metu skrydžio keitimo kaina nuo 40 EUR į vieną pusę. Susisiekite su savo bilieto pardavėju ir pagal jūsų užsakymą pasakys konkrečią sumą.

 167. Justina sako:

  Sveiki, norėjau paklausti tokio klausimo. Mano artimas žmogus turi skristi prieš pat kalėdas į Jungtinę Karalystę (ir atgal), tačiau atsitiko bėda ir jį turės operuot savaitės-dviejų bėgyje, taigi šansų, kad galės skristi beveik nėra. Ar tokiu atveju grąžinami pinigai? Ar galima tiesiog pakeisti keleivio duomenis ir bilietą persirašyti mano vardu? Jei taip, koks mokesti būtų?

  • Justina, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl rimtos ligos ir pan., įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet užpildytas pareiškimas bus svarstomas. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, daugiau informacijos apie bilietų grąžinimą ar keitimą gali suteikti centrinė Ryanair būstinė. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 168. jurate sako:

  sweiki norejau pakalust ka daryt, nupirkom bilieta Algio vardu o pase yra Algirdas ka daryt tokiu atveju, aciu uz atsakyma

 169. Martynas sako:

  Sveiki.Turiu skrydi 15.12.2015 ir noriu pasikeisti bilieto data i 05.12.2015 ar tai imanoma padaryti? Ir jeigu galima pakeisti tai kaip reiketu tai padaryti?:)

  Aciu

  • Martynai, pakeisti skrydžio datą galima, jei yra likę laisvų vietų. Keitimą galima padaryti internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per Ryanair skambučių centrą. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Turėsite sumokėti skrydžio keitimo mokestį (nuo 30 EUR) ir papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 170. Gabrielė sako:

  SVeiki turiu bilietą gruodžio 31d. tačiau norėčiau pasikeisti į gruodžio 29d. ar galimas toks keitimas, ir kiek reikėtų sumokėti? Bilietas kainavo 45eur dabar 29d. kainuoja 75?

  • Gabriele, Ryanair skrydžio datos keitimas galimas, jei yra likę laisvų vietų. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Tvarkyti užsakymą“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.
   Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis nuo 30 EUR. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 171. Migle sako:

  Laba diena,

  Turime problemą. Mano močiutė ir sesė 14 metų turi skristi į Angliją gruodžio 22 dieną. Tačiau močiutė šiuo metu rimtai serga, neaišku, ar pasveiks. Koja sužeista, dabar beveik nevaikšto. Sesuo labai norėtų skristi, bet yra kliūčių, nes ji viena negali skristi. Jeigu močiutė nepasveiks, ar galėtų sesuo skristi, jeigu ją palydėtų šeimos narys oro uoste Lietuvoje, o Anglijoje aš ir kita sesuo pasitiktume ją oro uoste? ar tai būtų įmanoma, jeigu močiutė gautų notaro įgaliojimą, leidžiantį jai skristi? taip pat, jeigu tai neįmanoma, ar galima tada jų bilietus abiejų grąžinti dėl ligos atvejo? Ačiū.

  • Migle, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl rimtos ligos ir pan., įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, užpildykite šią bilietų grąžinimo formą. Kilus klausimams kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl bilietų grąžinimo kreipkitės į sistemos administratorių.
   Jūsų sesė be palydos keliauti negali. Tačiau raskite asmenį (nuo 16 metų), kuris būtų lydintis asmuo. Tokiu atveju, turėsite susisiekti su bilieto pardavėju ir sesės rezervaciją „pririšti“ prie kartu keliaujančio asmens rezervacijos.
   Kadangi Anglija nėra Šengeno zonoje, bet kokiu atveju jūsų sesei kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu reikės ir vieno iš vaiko tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinio sutikimo, kad vaikas vyktų vienas, ir šio sutikimo kopija.

 172. Deividas Baranauskas sako:

  Sveiki,noreciau pakeisti savo skrydzio data is 12.28 i 11.28 apmokejimas atliktas, bilieto dat negavau

  • Deividai, jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių. Keisti skrydžio datą bus galima, jei yra likę laisvų vietų.

 173. Vida sako:

  Sveiki,
  ar galėčiau per Jūsų tiesioginį reisą į Liverpulį kažkokiu būdu perduoti dokumentą Liverpulyje esančiam sūnui? Ar galėtų lėktuvo įgula tuos dokumentus palikti sutartoje vietoje Liverpulio aerouoste? Ar tektų kreiptis su tokiu prašymu į keleivius? Ačiū.

 174. Olga sako:

  2015.11.11 uzsakynejau bilietus is Vilniaus i Barselona ir atgal, sistema parode kad liko tik 4 bilietai. Uz 4 bilietus pirmin-atgal sumokejau 660Eur. Siandien Jusu sistema rodo, kad bilietu yra ir kaina jau musu siemai butu 330Eur. Absurdas. Gal galima isigyti pigesniu ir skirtuma susigrazinti?

 175. Roberta sako:

  Sveiki,mes planuojame vasari skristi i Lietuva du suauge ir kudikis nuo 0-2 ,bet musu kudikis gruodi gims ar galima isanksto nusipirkti bilietus?

  • Roberta, negimusiam kūdikiui bilieto nupirkti nepavyks, kadangi perkant bilietus reikia įvesti gimimo datą. Galimas variantas toks, kad nusiperkate bilietus sau, o jau gimusiam kūdikiui bilietą nupirksite atskirai ir turėsite jo bilietą „pririšti“ prie savo bilieto. Tai padaryti galėsite paskambinę į centrinę Ryanair būstinę, jei bilietus pirksite ryanair.com svetainėje. Jei bilietus pirksite per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, turėsite kreiptis į tos sistemos administratorių.

 176. Karolina sako:

  Taip, skaičiau Jūsų taisykles, kad bilietai negrąžinami, tačiau, mano manymu, čia jau yra kitokia situacija dėl nepaprastosios padėties Paryžiuje nei šiaip atsisakymas skristi… Gal galėtumėte parašyti konkretų el. pašto adresą, kuriuo būtų galima susisiekti su centrine ryanair būstine?

 177. Karolina sako:

  Sveiki,
  Kokiu būdu būtų galima grąžinti lėktuvo bilietus į Paryžių pirktus ryanair.com?
  Dėl nepaprastosios padėties tai būtų rizikavimas savo gyvybe…Iš anksto dėkoju už atsakymą.

 178. Ieva sako:

  Del dabatines padeties nusprendeme nebeskristi, del to bandome uzpildyti ta grazinimo forma

 179. Ieva sako:

  Laba diena,

  pirkome bilietus i Paryziu, per „Refund aplication form “ neimanoma issiusti formos, raso, kad siuo metu negalime priimti, jau bandau 2 valandas. O gal galima pakeisti skrydi i kita sali panasiom datom, su priemokomis?
  Rezervacijos nr. KWGVTT ir kitas MJ1G3V

 180. Ernesta sako:

  Laba diena, pirkome du bilietus, viena suaugusiajam ir viena teen (11metu), dabar reikia pildyti online check in ir man neleidzia pasirinkti vaiko gimimo datos 2004m., tik nuo 2003m. ledzia. ka tokiu atveju daryti? Dekoju

 181. erlandas sako:

  Laba diena pirkom bilietus triem 2suauge ir vienas bilietas 2metu nesulaukusiam kudikiui ir nusprendem kad skrisim tik du suauge ar eina atsaukti bilieta kudikiui? Ir ar uz bilieta pinigai grazinami ar ne?

  • Erlandai, paprastai pinigai už kūdikio bilietą negrąžinami. Tačiau, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl rimtos ligos ir pan., įvertinus situaciją, pareiškimas dėl pinigų grąžinimo gali būti svarstomas. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti.

 182. Santa sako:

  Sveiki, pirkau bilietus gruodžio 4d iki gruodžio 9d y Londoną, ar ymanoma pakeisti data, paankstinti kad skrydis būtų lapkričio 29 ar 30d ir grįžimas 4,5dienomis? Kokia kaina būtų keitimo datos?

  • Santa, Ryanair skrydžio datos keitimas galimas, jei yra likę laisvų vietų. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Tvarkyti užsakymą“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.
   Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Mokestis nuo 30 EUR. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 183. Deimante sako:

  Sveiki,Norejau paklausti Mano mama Nusipirko bilieta Is Kauno I Alikante kuris is skrenda Lapkricio 3d.Ir Gavom kaskoki bilieta kur nera barkordas tik yra rezarvacijos kodas norejau su jumis susisiekti bet skambnau y 4 numerius ir vienas is vieno siuntineja taip ir nieko nezinau kaip galim su jumis susisiekti.

  • Deimante, gavote skrydžio patvirtinimą, ne bilietą. Jei bilietai pirkti ryanair.com svetainėje, registracija į Ryanair skrydį atliekama savarankiškai (nemokama registracija galima likus ne daugiau kaip 7 dienoms iki skrydžio) per „Tvarkyti užsakymą“. Užsiregistravus, įlaipinimo kortelę („Boarding Pass“) reikės atsispausdinti iš karto arba išsisaugoti. Įlaipinimo kortelė ir yra jūsų lėktuvo bilietas, kurį būtina turėti oro uoste.
   Jei bilietai pirkti http://www.ryanair-skrydziai.lt svetainėje, atėjus tinkamam terminui į skrydį keleivis bus užregistruotas ir gaus įlaipinimo kortelę el.paštu. Jei turite klausimų, skambinti galite tel. 8 600 26763.

 184. Rūtar sako:

  Laba diena,
  Pirkdama bilieta netyčia įvedžiau neteisingą pavardę( klaidinga visa pavardė). Check-in dar nedariau, todėl norėjau paklausti ar įmanoma pakeisti pavardę, ar keitimas kainuotų ? Ir ar būtų įmanoma susigrąžinti pinigus už bilietą ? Ačiū

  • Rūta, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos pavardę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Primename, kad aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.
   Pinigai už bilietus negrąžinami.

 185. Jonas sako:

  laba diena, padaryta klaida ivedant Pavarde uzsakaknt bilieta. Ar kai Chec-in darysiu leis man istaisyti? ar reikia kazka kitaip daryti? aciu.

 186. Marta sako:

  Laba diena, aš pirkau lėktuvo bilietus, į el-paštą gavau registracijos numerį, skrendančių žmonių vardus ir pavardes bei bendrą sumą kiek kainavo bilietai pirmyn ir atgal. Tačiau man reikalinga ataskaita, kurioje konkrečiai matyčiau kiek kainavo kiekvienam asmeniui lėktuvo bilietas pirmyn ir atgal, taip pat noriu matyti bagažo kainas. Kur galiu visa tai rasti arba, kur reikia kreiptis, kad gaučiau šią informaciją?

  Dėkui už atsakymą

  • Marta, jei bilietus pirkote ryanair.com, o „Tvarkyti užsakymą“ paskyroje neradote detalios informacijos, tuomet kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę.
   Jei bilietus įsigijote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 187. Marta sako:

  Laba diena, kaip reikia pažiūrėti savo būsimo skrydžio istoriją (būtinai turi matytis skrydžio kainos pirmyn ir atgal bei bagažo kainos)?

 188. Daiva sako:

  Laba diena. Buvom nupirkę per Jūsų svetainę 6 bilietus skirtingiems skrydžiams iš Vilniaus į Liverpulį. Pasikeitus situacijai kelionė nebegali būti vykdoma. Kokia galimybė susigrąžinti bent dalį pinigų ar bent mokesčius? Išleista suma 306 Eur. Ar yra kita galimybė į keitimą kitai kelionei primokant skirtumą ir keičiant datą ?
  Ačiū už atsakymą.

  • Daiva, pinigai už bilietus negrąžinami. Galima keisti skrydžio laiką, datą, maršrutą už papildomą mokestį. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 189. Deimante sako:

  LABA DIENA NOREJAU PAKLAUSTI KAIP GALIMA PASIKEISTI LIEKTUVA BILIETA KURIS PIRKTAS IS ALIKANTES 2015-10-22 Y KAUNA IR GRYZIMAS 2015-11-03 Y ALIKANTE.lAUKIU JUSU ATSAKYMO.ACIU.

  • Deimante, Ryanair bilieto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) internetu per „Tvarkyti užsakymą“, per Ryanair skambučių centrą arba per bilietų rezervavimo sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 190. Andrejus V. sako:

  Sveiki. Sakykite, jeigu skrydzio laikai pasikeite daugiau, negu 2 valandom, mes galim atsisakyt bilietu ir atgauti pinigus? Check-ino nedarem.
  Dekojame.

 191. Gintarė sako:

  Sveiki,
  planuoju pirkti bilietą mergautine pavarde, nes kolkas neesu pakeitusi pavardės po santuokos. Bet skydžio metu pavardė jau bus pasikeitus nes laukiu naujo id. Ar galios toks bilietas pirktas sena pavarde ar reikes keisti ?

 192. renata sako:

  O ar reikia pirma padaryti rezervacija ar nereikia kad galeciau pakeisti marsruta?

 193. renata sako:

  ankciau negu 4 valandom likus iki skrydzio neina pakeisti skrydzio? nes jai reik laukt kol liks 4valandos is kur as galiu zinoti ar liks tu vietu tam lektuve? ir jai registracija dar nepadaryta ar galima susigrazinti pinigus?

 194. renata sako:

  sveiki norejau paklausti kaip galima pasikeisti skrydzio marsruta? ir kada butu galima ji pasikeisti?

  • Renata, skrydžio maršrutą galima keisti internetu per „Tvarkyti užsakymą“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Jei registracija į skrydį jau atlikta, turėsite susisiekti su Ryanair rezervacijų centru (jei pirkote ryanair.com) arba sistemos administratoriumi likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka.

 195. Greta sako:

  Laba diena, bilietas yra nupirktas spalio 26 diena, bet tas zmogus nebegali atskristi, ar butu galima pakeisti bilieta kito zmogaus vardu?

  • Greta, vardo keitimą daryti galima. Tačiau ši paslauga kainuos 110 EUR. Jei bilietus pirkote ryanair.com, keisti vardą galima per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietai pirkti bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 196. Loreta sako:

  Laba diena,
  pirkome bilietą internetu per raynair.com. Grįžimo datą įrašėme ne tokią kokios reikėjo, po rezervacijos pakeitėme grįžimo datą. Dalis pinigų už bilietą yra razervuota iš vieno asmens debetinės kortelės, o skirtumas pakeitus datą rezervuotas yra iš kito asmens debetinės kortelės. Ar reikia dar kažkur skambinti dėl datos pakeitimo? Koks mokestis yra už datos keitimą? Registracija dar neatlikta.

  • Loreta, jei pakeitėte skrydžio datą per „Tvarkyti užsakymą“ ir sumokėjote mokestį, papildomai pranešti nereikia. Ryanair skrydžio datos keitimo mokestis – nuo 30 EUR. Keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis priklauso nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Taip pat papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 197. Kristina sako:

  O kur reikėtų kreiptis, kad po registracijos būtų pakoreguoti duomenys, jeigu bilietą pirkau internetu?

 198. Kristina sako:

  Jei perkant bilietą ir įvykdžius registraciją neįrašytas antras vardas, kuris pase yra, ką reikėtų daryti ir kiek tai kainuotų? Ar bus galima patekti į lėktuvą? Galbūt yra galimybė, kad bilietas vis tiek laikomas galiojančiu?

 199. eligija sako:

  nusipirkau bilieta lapkricio 9d paphos(kipras)-london bet noriu skristi spalio pirma savaite imanoma keisti bilieto data??

  • Eligija, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 200. Marija sako:

  Gal galite paaiskinti aiskiau, nes nieko nesuprantau

  • Marija, jei bilietus įsigijote ryanair.com svetainėje, sąskaitos-faktūros už Ryanair bilietus negausite. Sąskaitą-faktūrą galite gauti tuo atveju, jei bilietus perkate per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą.

 201. Marija sako:

  Sveiki, kaip gauti saskaita – faktura uz Ryanair skrydzio bilietus, skrydi pirkau per Ryanair.com, skrydis buvo rugsejo 3 diena.

  aciu

 202. Ovidijus sako:

  kiek konkreciai kainuos bilieto datos pakeitimas is rugsejo 28 dienos i rugsejo 30 arba i spalio 2 diena? Marsrutas Londonas – Kaunas. Taip pat ar i ta pati keitimo mokesti ieina ir oro uosto keitimas (marsrutas lieka tas pats)?
  Atsakymo laukiu tikslaus ir konkretaus, o ne standartinio susisiekti su kazkuo. Aciu

  • Ovidijau, skrydžio maršruto keitimas kainuos nuo 40 EUR. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Kaina taikoma visam maršruto pakeitimui (ir oro uosto).

 203. sabina sako:

  Laba diena. Noriu paklaust ar imanoma pakeisti skrydzio data ir kur cia ka daryti? As uzsisakius bilietus birmingham kaunas spalio 13. Bet pasikeite planai tai noriu skristi lapkricio menesi. Ka daryti?

  • Sabina, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, skrydžio datą pakeisti galite per „Tvarkyti užsakymą“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 204. Audrius sako:

  Laba diena

  pildant bilietų rezervacija aptikau kad padariau klaida rašant savo pavarde ar butu galima tai istaisyt?

 205. Martynas sako:

  Sveiki, per žioplumą, buvo nupirkti bilietai Vilnius –> Londonas, tačiau reikėjo kad būtu nupirkti Londonas –> Vilnius. Kaip galima pakeisti skrydžio krypti? Bilietai buvo pirkti dviems žmonėms. Tai abiems reikės mokėti po 30€?

  • Martynai, Ryanair skrydžio datos keitimas yra mokamas – nuo 30 EUR skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Tvarkyti užsakymą“ arba per Ryanair skambučių centrą. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Jei nuo bilietų pirkimo nepraėjo 24 val., pakoreguoti klaidas aviakompanija leidžia nemokamai.

 206. Lina sako:

  Sveiki,
  norėjau pasiteirauti kokia kaina būtų pakeisti Ryanair skrydžio datą, kai mes su vyru esam nusipirkę bilietus Vilnius-Liverpulis ir Liverpulis-Vilnius skrydis rugpjūčio 23 d. atgal rugsėjo 2 d., dabar skristume lapkričio 15 d., kokia būtų papildoma kaina už datos pakeitimą ir kaip ji skaičiuojama vienam asmeniui pirmyn ir atgal ar ar bendras mokestis už abu bilietus? Ačiū, lauksiu atsakymo.

  • Lina, Ryanair skrydžio datos keitimo mokestis – nuo 30 EUR. Keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis priklauso nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Taip pat papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Dėl detalesnės informacijos susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 207. Renalda sako:

  Laba diena, norejau suzinoti, ar butu galima pakeisti skrydzio marsruta Kaunas-Kaljaris-Kaunas i Vilnius-Londonas. Ar tai butu mokestis kaip marsruto keitimo apie 40 Eur, ar dar papildomai skaiciuotusi kaip datos keitimas? nes pasikeistu ir data…

 208. Sonata sako:

  Sveiki, pirkau bilietus grupei asmenu i Dublina ir atgal skrydziui spalio menesi. Galimai keisis du asmenys, kuriems bilietai jau nupirkti. Kokia bus keitimo kaina skrydziui i abi puses? Ar mokejima atliekant juridiniam asmeniui taikomi kitokie ikainiai?

 209. Valdas sako:

  Sveiki,
  Is Frankfurtas (Hahn)su vaiku skrendame i Vilniu. Po tryju savaiciu atgal.
  Lietuvoj bus pakeistas vaiko asmens dokumentas.
  Ar ir kaip galiu rezervuoti pirmiausiai bilieta su vienu dokumentu i Vilniu, ir antrakart rezervuoti su kitu vaiko dokumentu atgal i Hann.
  Aciu uz info

  • Valdai, rezervuojant bilietus jums prireiks tik vardo ir pavardės. O registruojantis į Ryanair skrydį turėsite pažymėkite varnelę, kad registruojatės skrydžiui į vieną pusę. Į atgalinį skrydį užsiregistruosite vėliau, kai gausite naujus dokumentus.
   Jei bilietus perkate pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 210. Gediminas sako:

  Mielieji, prašau Jūsų pagalbos. Pirkau bilietus per Makalius.lt, apmokėjau ir gavau įlaipinimo talonus – Kaunas-Kosas, skrydis rugpjūčio 23 d. Gediminas Jankus ir Audronė Jankuvienė. Tačiau vietos mums teko pačiame lėktuvo gale – 33E ir 33F. Kaip galima pakeisti arčiau centro, gal už papildomą mokestį? Firma, per kurią apmokėjome, tikina, kad vietas parinko Ryanair sistema ir nieko negalima pakeisti.
  Pagarbiai – Gediminas Janku.s

  • Gediminai, vietos jums jau parinktos automatiškai ir keisti negalima. Nebent galite susisiekti su savo bilieto pardavėju, atšaukti registraciją į skrydį, rezervuoti kitas vietas (jei yra laisvų) ir vėl registruotis į skrydį. Tačiau visa tai kainuos papildomai. Tad turėtumėte kreiptis ten, kur pirkote bilietus.

 211. vytautas sako:

  sveiki
  AS turiu bilieta is dublino i kauna rugsejo 16 d bet del nenumatytu priezasciu man reik paankstinti.as bandziau keisti bilieta taciau man jokio numinusavimo is ankstesnio bilieto nera,man duoda moketi pilna kaina !!! galima gal suzinoti,ar as kazko nesupratau ar kompanija kazkaip klaidziai aiskina visa tai

  aciu

  • Vytautai, Ryanair skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 212. Jovita sako:

  Sveiki, turiu nusipirkusi bilietą iš Rygos į Leeds po poros mėnesių, tačiau norėčiau paankstinti skrydžio datą. Ar būtų įmanoma tai padaryti? Jei taip, koks būtų papildomas mokestis?

  • Jovita, skrydžio į Lydsą datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Mokestis nuo 30 EUR. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 213. Greta sako:

  Laba diena, nusipirkau bilieta is Kauno į Dublina, tačiau norėčiau maršrutą pakeisti skrydžiu į Londoną arba tiesiog atšaukti dabartinę rezervaciją. Noriu sužinoti, ar atšaukus rezervacija tokiu atveju būtų grąžinta kiek nors sumokėtų pinigų? Taipat domintų ar pakeitus maršrutą, jeigu būsimos kelionės kaina yra mažesnė, būtų grąžinamas pinigų skirtumas? Ačiū

  • Greta, aviakompanijos Ryanair pinigai negrąžinami. Keičiant skrydžio maršrutą, skrydžio maršruto keitimo mokestis bus skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklausys nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas nebus grąžinamas.

 214. Brigita sako:

  Laba diena,
  Per klaida nusipirkom 4 suaugusiems bilietus. Taciau su mumis skrenda vienas vaikas. Kaip galetume pasikeisti viena suaugusio bilieta i vaiko?

 215. Daiva sako:

  Laba diena,

  Kokiu telefonu paskambinus, butu galima pasikeisti skrydžio marsruta?

 216. Daiva sako:

  Laba diena,

  Nusipirkau RYANAIR bilieta skrydziui i Madrida per Osla 08.19 d.
  Ar butu galima bilieta pasikeisti kitomis datomis ir i abi puses is karto?

  Aciu

  • Daiva, jūsų skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio už papildomą mokestį. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 217. Lina sako:

  Laba diena noreciau suzinoti ar galima turimus bilietus pakeist pvz dublinas-vilnius, o noreciau kad butu dublinas-kaunas?

  • Lina, skrydžio maršruto keitimas už papildomą mokestį galimas, jei yra laisvų vietų. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 218. Vita sako:

  Sveiki, mes pirkome bilietus seimai vienu metu pirmyn ir atgal, bet neskrisime. Juos perleidziam kitam zmogui, tai keitimas jam kainuos 110 jeigu keisis internetu abu galai ar tik viena puse, vienam asmeniui? Aciu

 219. Ilona sako:

  Sveiki,

  praleista viena raide pavardeje(pirmosios trys raides yra teisingos).Ka dabar turiu daryti? Atlikti pavardes keitima? Ar uz tai reikes moketi? Ar tai nieko baisau? Biletas buvo nupirktas vakar.

  Is anksto dekoju uz informacija.

  • Ilona, kad būtų ramiau, kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją ir klaidą pataisys. Smulkias klaidas galima ištaisyti nemokamai, kol nuo bilieto pirkimo nepraėjo 24 val. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 220. Lina sako:

  Uzsisakiau du bilietus rugpjucio 27 dienai o noreciau pakeisti y 18 diena skrydy. Is dublino y Vilniu kiek man reiktu damoketi?

  • Lina, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis – nuo 40 EUR. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Susisiekite su savo bilieto pardavėju ir išsiaiškinsite, kiek kainuos skrydžio datos keitimas (jei yra laisvų vietų).

 221. Laima sako:

  Sveiki, pirkau bilietus iš Londono į Kauną rugsėjo mėn. Ar galima pasikeisti skrydžio datą, paankstinti savaite ar dviems? Kiek tai kainuotų, nes nelabai suprantu? Ir kaip tai reiktų padaryti? Labai ačiū.

  • Ryanair bilieto keitimas galimas internetu per „Tvarkyti užsakymą“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Ryanair skrydžio datos keitimai galimi (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Už keitimus mokamas aviakompanijos nustatytas mokestis. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Yra galimybė per parą nuo bilieto pirkimo pakoreguoti skrydį, jei keleivis apsiriko.

 222. Aurimas sako:

  Labas rytas,

  Turime Raynair bilietus skrydžiui iš Kauno i Dubliną liepos 26 d.
  Po santuokos pasikeitė vienos keleivės pavardė – ar būtina lėktuvo biliete pakeisti pavardę? Nors keleivė ir asmens kodas tas pats, tik pavardė pasikeitė? Jei taip, kaip tai padaryti? Gal užtektų oro uoste parodyti įvykusios santuokos dokumentus, ir pavardės biliete nebūtina keisti?

  Dėkoju už atsakymą.

  • Aurimai, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Jei bilietus pirkote ryanair.com, dėl pavardės keitimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 223. Gabija sako:

  Sveiki, noreciau suzinoti ar galima pakeisti bilieto data ir oro uosta, jeigu mano skrydis yra is Vilniaus oro uosto, bet po datos pakeitimo noriu skrist is Kauno oro uosto?

  • Gabija, skrydžio datą ir kryptį keisti galima, jei yra laisvų vietų. Tačiau papildomai reikės susimokėti bilietų skirtumą (jei bilietų kaina bus didesnė) ir keitimo mokestį. Tai padaryti galite per „Tvarkyti užsakymą“ ryanair.com svetainėje, per Ryanair skambučių centrą arba per bilietų rezervavimo sistemos, kurioje pirkote bilietus, administratorių.

 224. Aurelija sako:

  Labas vakaras nezinau Kai daryti kai dariau chek in dar neturejau laikino dukreles gryzimo I lietuva dokumento tai irasiau I bilieta duomenis ir korteles nr. Ir kad galioja iki 2015 08 28 ligtais I snd isdave laikina dokumenta galioja iki rugpjucio 3 d. Zinau kvailai padariau. Kaip galima pakeisti? Ar orouoste kils problemu? Aciu uz atsakyma skrydis liepos 26d.

  • Aurelija, kreipkitės į savo bilieto pardavėją ir pakeis registracijos duomenis. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 225. Dina sako:

  Bilietas buvo pirktas pirmyn atgal,pirmyn pasinaudojau skrydžiu,o atgal dar nebuvo rezervacija padaryta ir aš bilieto data pakeičiau internetu.Ar man reikia dar ir paskambinti į ryanayro būstine ir perspėti dėl atšaukto ir pakeisto bilieto?

 226. Ugnė sako:

  Esame nusipirkę bilietus pirmyn Kaunas-Maljorka ir atgal Maljorka-Kaunas. Norėtume pakeisti tik atgalinio skrydžio Maljorka-Kaunas skrydžio datą. Keičiant internetu, neleidžia keisti atgalinio skrydžio. Leidžia keisti tik išvykstamąjį skrydį arba skrydį į abi puses. Kiečiant skrydį į abi puses vėl skaičiuojama skrydžio pirmyn kaina, kuri jau yra apmokėta. Kokiu būdu būtų galima pakeisti tik atgalinio skrydžio datą ir mokėti tik už šį pakeitimą?

 227. Arūnas sako:

  Sveiki, pirkau online bilietus Vilnius-Barselona-Vilnius 2015-01.
  Sistema leido 11-16 m. asmenį (jam yra 16 metų) žymėti kaip vaiką. Skrydis liepos pabaigoje, o sistemoje jau nebegaliu 16 m. asmens registruoti kaip vaiko, t.y., negaliu pasirinkti 1998-10-25 (leidžia tik nuo 1999).
  Kaip asmenį, perrašyti į suaugusius, kad galėčiau užregistruoti?

 228. Arūnas sako:

  Sveiki, pirkau online bilietus į Barseloną 2015-01. Sistema leido 11-16 m. asmenį (jam yra 16 metų) žymėti kaip vaiką.
  Skrydis liepos pabaigoje, o sistemoje jau nebegaliu 16 m. asmens registruoti kaip vaiko, t.y., negaliu pasirinkti 1998-10-25 (leidžia tik nuo 1999). Kaip asmenį, perrašyti į suaugusius, kad galėčiau užregistruoti?

 229. Jonas sako:

  Sveiki,situacija tokia. Pirkau bilietus skrydziui i (sali) ir suklydau vesdamas drauges varda,vietuoj Victoria ivedziau Viktorija,o visa tai pastebejau tik jau patvirtines dokumentu informacija. Kaip tokia situacija spresti ir kokia to kaina? :)

  • Jonai, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos vardą. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Primename, kad aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.

 230. Ayda sako:

  Aciu uz atsakyma 2015/07/10 12:54. Noreciau patikslinti del gryzimo i UK kai vaiko paso galiojimas baigiasi 2015.07.16 ar galima skristi ta pacia paskutine galiojimo diena? Ar neiskils problemu LT ir UK muitineje?
  Dekui

 231. Ayda sako:

  Labadiena,
  Gryzom su vaiku atostogu i LT ir paso keitimui, kuris baigiasi uz 6dienu. Naujas pasas uzsakytas ir bus liepos pab. Iskilo situacija kad reikia gryzTi i uk asnksciau nei planauota. Patarkita kaip elgstis tokioje situacijoje, nes vaiko senas pasas dar galioja 6dienas o naujas bus uz 3sav.

  • Grįžti į Angliją dar galite su turimu galiojančiu pasu, į skrydį vaiką registruokite su juo. Jei nutarsite grįžti į Lietuvą vėl, galėsite grįžti su asmens grįžimo pažymėjimu, kuris skirtas tik grįžimui į Lietuvą, kuomet asmens dokumentas prarandamas arba tampa nebegaliojančiu.
   Primename, kad nuo 2015.03.02 Lietuvos Respublikos piliečiai, esantys užsienyje, gali pasikeisti ar gauti asmens tapatybės kortelę bei pasą Lietuvos Respublikos diplomatinėje atstovybėje ar konsulinėje įstaigoje. Tokiu atveju, turėtumėte atšaukti paso gamybą Lietuvoje.

 232. Gabija sako:

  Laba diena,

  Draugas perkant bilietus neįrašė antrojo vardo. Pirkta prieš 3 paras. Ar yra kokia nors galimybė ištaisyti šią klaidą be vardo keitimo mokęsčio?

  • Gabija, jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį. Pabandykite susisiekti su savo bilieto pardavėju, gal pavyks ką nors padaryti.

 233. Erika sako:

  Sveiki, ar 17 metu mergina gali skristi su broliu kuriam 28 metai be leidimo ar vistiek butinas leidimas?

 234. Ona sako:

  Sveiki pildydamas bilieta suklydau rasydamas varda, vietoje Ona ( kaip yra parsyta dokumetuose) parasiau Onutė ar tai bus traktuojama kaip klaida ar kitas vardas?

  • Ona, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 235. Karolina sako:

  Sveiki, kokiu numeriu skambinti, jei noriu pasikeist skrydzio diena? ar galite nukreipti kur internetu tai padaryti?

 236. Rolandas sako:

  Laba diena,

  Nusipirkau bilietą, tačiau netyčia pavardėje praleidau paskutinę raidę. Bijau, kad dėl to gali kilti problemų. Sakykite, į ką reikėtų kreiptis? Ar tokia paslauga mokama? Skrydis tik rugpjūčio gale.

 237. Donata sako:

  Laba diena,
  Norėjau paklausti ar galima keisti pasą kai jau yra nusipirkti bilietai ir suvesti duomenys. Ar geriau to nedaryti, jei yra tokia galimybė?

  • Donata, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Jei pasikeisite dokumentą, dėl registracijos duomenų pakoregavimo turėsite kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę, jei bilietai pirkti ryanair.com. Jei bilietai pirkti per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, turėsite kreiptis į tos sistemos administratorių.

 238. Monika sako:

  Laba diena, norėjau paklausti ką daryti tokiu atveju, jei skrendu iš Bristolio į Kauną, susituokiu, pasikeičiu pasus ir noriu grįžti atgal. Ar reikia daryti vardo keitimą?nes esu tas pats asmuo tik kita pavarde.

 239. Martynas Perednis sako:

  Noriu atšaukti registraciją ir pakeisti skrydžio datą, negaliu prisiskambinti į jūsų skambučių centrą, kreipiausi elektroniniu paštu, tačiau negaunu atsakymo. Prašau, kuo greičiau atrašyti į mano laiškus.

 240. Jonas sako:

  Sveiki,

  Jeigu buvo keiciamas zmogaus vardas dokumentuose, ar reikia keisti ir biliete? Ir ar galiotu tie patys ikainiai?

  • Jonai, biliete ir registracijoje į skrydį nurodytas keleivio vardas, pavardė ir visi kiti duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Įkainiai galioja visiems tokie patys.

 241. as sako:

  Sveiki. Kaip galima prideti kudyki prie Ryanair skrydzio jei jau turime uzsakyta bileta 2 suaugusiems

  • Norint nupirkti bilietą kūdikiui, turėsite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 242. Virginija sako:

  Sveiki, dėl Mamos mirties teko anksčiau grįžti į Lietuvą. Ar atsižvelgs Ryanair į šią aplinkybę keičiant keleivio vardą (Mamos mirties liudijimą pridėsiu). Mano registracijos numeris HGFQJI. Atgaliniam skrydžiui registracija internetu dar neatlikta.

 243. Paulita sako:

  Laba diena, noreciau paklausti.Turiu du bilietus 28/06 ir norim skrydi atkleti savaitei veliau, taciau siems bilietams jau padarytas check-inas ir jie atspauzdinti jau. Kur tureciau kreiptis ir ar imanoma pakeisti bilietu skrydzio laika? Ir jeigu keiciant dviem zmonems i viena gala tai kaina kaip suprantu butu nuo 80 euru?

  • Paulita, jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti skrydžio keitimus, reikia susisiekti su savo bilieto pardavėju likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Manage booking“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.
   Skrydžio keitimo mokestis vasaros sezono metu dviems žmonėms būtų nuo 80 EUR.

 244. Egle sako:

  Sveiki, noreciau paklausti, jeigu mano dukra (16metu) , ar jinai gali skaridintis savo broli (13metu)? Ar reikalingas sutikimas? (Is Airijos i Lietuva) Aciu uz atsakyma.

  • Egle, 16 m. keleivis gali būti lydintis asmuo jaunesniajam keleiviui Ryanair skrydžio metu. Jei vaikai Lietuvos Respublikos piliečiai, grįžimui į Lietuvos Respubliką reikia tik asmens tapatybės dokumento (paso arba asmens tapatybės kortelės), papildomų sutikimų pateikti nereikia.

 245. moni sako:

  Sveiki, ką daryti, jei neteisingai įvedžiau tapatybės kortelės galiojimo laiką? Ar įmanoma pakeisti

 246. Gabrielė sako:

  Sveiki, norėjau paklausti ar galimas toks varijantas, jei bilieta turiu rugpjūčio penktai diena, ar būtų jį galima atsikelt birželio 25 pavyzdziui? Ir kainuotų 40 eurų?

  • Gabriele, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Vasaros sezono metu skrydžio keitimo mokestis vienam asmeniui – nuo 40 EUR.

 247. Lina sako:

  Laba diena,
  norėjau pasitikslinti. Jei noriu pasikeisti du bilietus iš 07.20 į 07.21 man tai kainuotų 80 eurų?

  • Lina, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Vasaros sezono metu skrydžio keitimo mokestis vienam asmeniui – nuo 40 EUR.

 248. Marius sako:

  Sveiki, jei pirkau bilieta is anglijos i lietuva, nuskridau i lietuva, pasikeiciau pasa, dabar ziuriu, kad visi duomenys issivede atgaliniui skrydziui, o paso galiojimo laikas kitas, ka dabar daryti?

  • Mariau, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad pakoreguotų jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 249. Sandra sako:

  Laba diena. Suplanavome kelione tryse i Paryziu, taciau mamai padaryta rimta operacija ir iki keliones nespes atsigauti. Ar butu galima grazinti bilieta ar tiesiog pakeisti bilieto varda(kitas keleivis vietoj mamos)? Zinau, kad galima keisti keleivio pavarde, taciau tai kainuoja trigubai daugiau negu tie skrydziai kainavo.
  Aciu is anksto.

  • Sandra, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos ar sunkesnės sveikatos būklės, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo ar bilieto keitimo. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi. Tuomet pareiškimas bus svarstomas.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet kreipkitės į sistemos administratorių.

 250. Mantas sako:

  O iki kelintos dienos turiu laiko pakeisti skrydį?

  • Mantai, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Jei registraciją į skrydį bus atlikta, keitimas bus galimas (jei yra laisvų vietų) likus nemažiau nei dienai iki skrydžio.

 251. Mantas sako:

  Kiek man kainuotu pakeisti y rugpjūčio mėnesį,ant galo apie 20d?

  • Mantai, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Vasaros sezono metu skrydžio datos keitimo mokestis – nuo 40 EUR.

 252. Alvydas sako:

  Sveiki.pirkdamas draugei bilieta neteisingai parasiau pavarde.sumaisiau paskutinias raides.vietoj iene parasiau auskiene.ka daryt dabar.ar imanoma pakeisti.bilietas pirktas vakar

  • Alvydai, kreipkitės tiesiogiai į bilieto pardavėją. Smulkias klaidas galima ištaisyti nemokamai, kol nuo bilieto pirkimo nepraėjo 24 val. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 253. Alvydas sako:

  Sveiki.snd uzsakinedamas bilieta draugei padariau klaida su pavarde.ka daryti kad pakeisti i tokia pavarde kokia turetu buti.kur kreiptis

 254. Mantas sako:

  Sveiki turiu bilietą birželio 21diena y Anglija Liverpulį ,ar būtų įmanoma atidėti skrydi iki kokio rugpjūčio mėnesio,ar neitų?

 255. Edgaras sako:

  Sveiki,uzsakinedamas bileta internetu is Vilniaus I Milana, padariau klaida ir pasirinkau pilietybe ne lietuvis, taciau lihensteino. Ar tai bus problema ilipant I lektuva ar reiktu pakeisti ir kaip taip butu galima padaryti?

 256. Laura sako:

  Sveiki, ar bus galima iscekinti bilieta, jei bileto cekinimo metu ivesime vienais metais didesne vaiko gimimo data, taip, kad rodyt jog jau yra 16m., ar sistema cekins bilieta??? Anksciautaip dareme, viskas budavo lb gerai, jokiu bedu nera buve. Lauiame atsakymo.
  Pagarbiai, Laura

  • Laura, biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir visi kiti duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Jei nepavyksta užregistruoti vaiko į skrydį, kadangi jam nėra 16 metų, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ar pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Tuomet registraciją į skrydį galėsite atlikti oro uoste.

 257. Mantas sako:

  Sveiki, ka daryti jei apsizioplinau ir jau padariau chekin, bet kai ji padariau pamaciau, kad biliete bloga pavarde, nes truksta vienos raides… tai ka daryt jei skrydis jau antradieni ?

  • Mantai, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį. Vardo ar pavardės pirmosios 3 raidės privalo būti teisingos. Jei smulkią klaidą padarėte kitose raidėse, nieko baisaus.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 258. Vaiva sako:

  2015-06-06 turėjome iš Varšuvos (Modlin) išskristi į Tenerifę, tačiau dėl streiko Kopenhagos oro uoste, kuris tesėsi daugiau nei parą ir jokie skrydžiai nebuvo vykdomi, laiku grįžti į LT nepavyko.
  Susidarius tokiai, situacijai išskristi iš Varšuvos į Tenerifę nespėjome. Nes į Vilnių numatytas reisas iš Kopenhagos vėlavo daugiau nei 24 valandas (atvyko į Vilnių 7 dieną 00.12 val.)
  Grįžimo iš Tenerifes (South) mūsų bilietas 06-13 dieną. Gal yra kokios nors galimybės bent dalinai susimažinti nemalonius neįvykusius atostogų įspudžius ir materialinę žalą? Bilietai įsigyti į Tenerifę per makalius.lt

 259. neilaaa sako:

  ar jei seimos narys susirgo ir jis ligonineje ar galima kaip nors pakeisti data???

  • Neila, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos, įvertinus situaciją, Ryanair svarsto pinigų grąžinimą ar bilieto keitimą. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet kreipkitės į sistemos administratorių.

 260. Klientas sako:

  Sveiki.Nuspirkau katik bileta.Susimaisiau ir nusipirkau is Kauno i Stansteda.Bet man reikia is Stanstedo arba Lutono i Kauna.Ar per 24 valandas galiu pakoreguot marsruta nesumojas keitimo mokescio?

 261. rimas sako:

  Koks jusu tas informacijos numeris niekaip nerandu

 262. Zelma sako:

  Sveiki, skubėjau pirkti bilietus skristi iš Rygos i Belgiją (sarlote) nuo rytoj iki trečiadienio. bilieto nr AV2F9A33. Ar galima perkelti i ketvirtadienį iki šeštadienio iš Vilniaus i Belgija skristi?

  Atsiprašau už nepatogumą.

  Laukiu jūsų atsakymo, jei yra galimybė.

 263. Audrius sako:

  Laba diena. Pirkdamas bilietus ryanair dviem žmonėms padariau klaidą vieno žmogaus pavardėje sumaišydamas raides vietomis. Ką daryti? Ar būtina keisti pavardę už 110 eurų?

  • Audriau, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Primename, kad aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.

   • Audrius sako:

    O pakeis jau praėjo daugiau nei 24h? Pirkau prieš kelias dienas ir dabar tepamačiau. O gal galima pakeisti darant Check-in, nes dar nepadarytas?

 264. Daiva sako:

  sveiki, perkant bilietus 4 asmenims pažymėjau visus juos, kaip suaugusius, nors vienas asmuo 15 metų. Registruojantis skrydžiui sistema neleidžia užpildyti to asmens duomenų, rodo, kad tai nėra suaugęs, nurodo susiskambinti su regioniniu rezervacijos centru duomenims patikslinti. Kur man skambinti? kaip ištaisyti tai?

  • Daiva, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio rezervacijos. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 265. Egle sako:

  Laba diena, noreciau paklausti kiek kanuotu rynair bilietu keitimas. Mano dukrai ir sunui, yra uzsakyti bilietai birzelio 29, taciau mes norime pakeisti i birzelio 11. Birzelio 11 bilietai yra pigesni nei birzelio 29, tai ar butu imanoma pakeisti ir kiek viskas kainuotu? Aciu uz atsakyma :)

  • Egle, skrydžio datos keitimo mokestis vasaros sezono metu – nuo 40 EUR. Mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio krypties. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 266. Dovilė sako:

  Rezervuojant bilietus, vieno iš keleivių varde buvo padaryta klaida- pabaigoje praleista raidė. Kaip tai ištaisyti? Ar check-in’o metu bus galima ištaisyti klaidą?

  • Dovile, svarbiausia, kad vardo ir pavardės pirmosios 3 raidės būtų teisingos. Kad būtų ramiau laukti skrydžio, susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju ir klaidą pataisys. Registracijos metu to padaryti negalėsite.

 267. Aida sako:

  P.S. Check-in jau padaryti :(

 268. Aida sako:

  Sveiki,
  naktį paguldė vyrą į ligoninę.Turėjom išskristi 05.29.
  Ar pigiau būtų nusipirkt naujus bilietus į Rodą (vėlesniam laikui) ir paprašyti Ryanair’o, kad grąžintų pinigus už dabartinius (jei pateiksiu gydytojo išrašą, apie pateisinamą priežastį )?
  Ačiū už atsakymą

  • Aida, Ryanair taisyklėse numatyta, kad rimtos ligos atveju, pateikus tai įrodančius dokumentus, Ryanair svarsto grąžinimą ar bilieto keitimą. Susisiekite su savo bilieto pardavėju kuo greičiau, kol neįvyko skrydis.

 269. Dovydas Lapinskas sako:

  Labas vakaras matau kad yra isivelusi klaida mano biliete, atsiustas bilietas su Dovynas Lapinskas vardu, nors turetu buti Dovydu lapinsku

 270. Audrius sako:

  Sveiki noriu paankstint pora dienų skrydį iš Birželio 3 į pirmą, čia jau skaitysis vasaros tarifas? Ankstesnis pirktas bilietas buvo pigesnis nei tos dienos kurią dabar norėčiau skristi, tai skirtumas taip pat dasideda į sumą kartu moket su pakeitimo mokesčiu?

  • Audriau, nuo 2015.06.01 prasideda vasaros sezonas, tad skrydžio datos keitimo mokestis bus kiek didesnis. Papildomai yra priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 271. kristina sako:

  Sveiki,skrydis rytoj, t.y. 2015 05 26, reikia bilieta pekeisti kito zmogaus vardu.Skrydis yra su persedimu Vilnius-Milanas-Baris. Atgal bilietas taip pat su persedimu. Kiek Kainuos pakeitimas, 110 euru? ir ar imanoma pakeisti?

 272. vilma sako:

  sveiki, norejau pasiteirauti ar skrydzio marsruto pakeitimo mokestis skaiciuojamas skrydziui i prieki ir atgal ar taikomas vienas mokestis abiem skrydziam?

 273. Adrė sako:

  Sveiki,

  turiu bilietą liepos 30 dieną skristi iš Briuselio į Vilnių, tačiau norėčiau jį paankstinti, pakeisti datą. Ar tai padaryti įmanoma dabar, ar reikia palaukti, kai liks vienas mėnuo iki skrydžio, ir pakeisti bilietus Online registracijos metu? Kaip vyksta pats bilietų keitimo procesas?

  ačiū.

  • Adre, Ryanair bilieto keitimas už papildomą mokestį galimas internetu per „Manage booking“, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Geriausia bilietą pasikeisti anksčiau, kol dar liko laisvų vietų lėktuve.

 274. Berta sako:

  Sveiki, o vardo,pavardės keitimo mokestis vienam keleiviui tai čia už į priekį ir atgal 110eurų?

 275. Gita sako:

  Sveiki turiu maza problema uzsisakiau bilietus birzelio 10 bet del asmeniniu problemu turiu pakeist skrydi i ankstesne data geguzes 20-21 bet nerimauju kiek visa tai kainuos ir ar man reikes keisti visa bilieta ar biliete pasikeis tik data ?

  • Gita, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą (nuo 30 EUR). Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

  • onute sako:

   sveiki,per ziopluma geguzes 9d. uzsakiau bilietus is maljorkos i kauna birzelio 9 d. 19,55val /turejo buti17,55/ su persedimu osle . po skrydzio uzsakymo meginau skmabinti ,buvo nedarbo diena,rasiau i manage booking,taip par nieko gero .geguzes 11 pirmadieni paskambinus administratoriui gavau atsakyma kad turiu pirkti pilna skrydzio kaina is maljorkos . ta ir padariau ,bet kazkaip atrodo kad per daug jau nubaude mane .juk iki skrydzio dar likes visas menuo

   • Onute, būna taip, kad bilieto keitimo mokesčiai (skrydžio datos, krypties keitimas) yra didesni nei pačios aviabilietų kainos. Taigi, atsižvelgus į jūsų situaciją, tikriausiai, jums buvo pasiūlytas geriausias variantas.

 276. Karina sako:

  Kaip pakeisti skrydzio data internetu?

  • Karina, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, skrydžio datą pakeisti galite per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 277. Kestutis sako:

  skambinau ,sake bedu neturesiu patenkant i lektuva ,tad galiu buti ramus del to ar gali iskilti problemu ,net po pokalbio?

 278. Kestutis sako:

  Laba diena .noreciau paklausti ,biliete tik pasidarius chek in pamaciau jog ten parasyta Kestas , o pase Kestutis , skrendu is vilniaus i londona , ar ramiai pateksiu i lektuva jei ne ka daryti ?

  • Kęstuti, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį. Paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 279. Aukse sako:

  sveiki, jei nespejau i skrydi, ir atgaliniu bilietu nepasinaudosiu, taciau jis dar neivyko. Ar galiu atgauti pinigus ar kazka?

 280. Indre sako:

  Sveiki,
  pirkau bilietus is ryanair.com, nerandu kur parasyti, kad israsytu saskaita faktura. Gal kartais jus zinot ar is vis israso saskaitas ar ne? Aciu uz atsakyma

 281. Sveiki, esu uzsisakes skrydi i Barcelona liepos menesiui. Bet del asmeniniu priezasciu tikriausiai negalesiu skristi.. ar yra kokia galimybe susigrazinti pinigus, tarkim jei dabar uzsisakyciau draudima, grazintu kazkokia dali sumos?

 282. Donatas sako:

  Jei turime bilietus dviems asmenims suauges ir vaikas i abi puses, ir norime pakeisti skrydzio laika i prieki skristi anksciau nei yra biliete, kokia tvarka ir paslaugos kaina, beikaip tai galeciau padaryti?

  • Donatai, skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Keitimo mokestis – nuo 30 EUR.
   Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Manage booking“ arba per Ryanair skambučių centrą.
   Jei bilietus pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Jei nuo bilietų pirkimo nepraėjo 24 val., pakoreguoti klaidas aviakompanija leidžia nemokamai.

 283. Antanas sako:

  Anksčiau atsakėte, kad „pagal Ryanair taisykles, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami…. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi“.1) Kokia kalba privalo būti dokumentas? Lietuvių k., ar lietuvių su vertimu į anglų k.2)Ar dokumente pakanka nurodyti ligą,kas paprastai gydytojų ir daroma, ar būtina gydytojo išvada apie skrydžio draudimą, ko paprasati gydytojai niekada nerašo?

  • Antanai, pateikiant paraišką reikia „prisegti“ dokumentą apie ligą, geriausia – anglų kalba. Detalesnės informacijos teiraukitės centrinėje Ryanair būstinėje.

 284. Indre sako:

  Laba diena, pirkau bilietus internetu – pavardeje neirasiau vienos raides. Skrydis birzelio men. Kokie mano tolimesni veiksmai, turiu keisti bilieta?

 285. Simona sako:

  Laba diena, perkant bilietą pavardės gale neuždėjau taško ant Ė raidės. Ar būtina keisti viską, kiek tai kainuos? (rezervacija dar neatlikta ir nepraėjo para nuo bilieto pirkimo) Nes kiek žinau atlikus rezervaciją pavardės ir vardai rašomi be lietuviškų raidžių.

  • Simona, perkant bilietą vardą ir pavardę reikia rašyti lotyniškomis raidėmis (be lietuviškų simbolių su taškais, nosinėmis ar varnelėmis, pvz., ė, į, š ir pan.), tad viskas gerai.

  • vincas sako:

   Laba diena noreciau pasikeisti isvykimo data ir pasidariau regsitracija ir negaliu pazymet varneles lauke kur yra parasyta data

   • Vincai, jei registracija į skrydį jau atlikta ir norite pakeisti skrydžio datą, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją už papildomą mokestį. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Manage booking“. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 286. Aurelija sako:

  Sveiki,kaip butu galima pakeisti priskirtas vietas, skrenda seima du suauge, kudikis ir vaikas 5m,priskyre 3 skirtingas vietas, vaikas 5m vienas nesedes kokia galimybe pakeisti bent dvi ar visas tris vietas i mokama , kad vaikas sedetu salia tevu? Aciu

  • Aurelija, jei jau užsiregistravote į skrydį, vietos jums jau paskirtos. Nebent galite susisiekti su savo bilieto pardavėju, atšaukti registraciją į skrydį, rezervuoti kitas vietas ir vėl registruotis į skrydį. Visai tai kainuos papildomai.

 287. Gintare sako:

  Laba diena,
  Kokius asmens dokumento duomenis reikia nurodyti registruojantis skrydžiui? Ar reikia nurodyti dokumento numerį?

 288. Jurgita sako:

  Laba diena, su vyru nusipirkom bilietus i Roma ir vyras susirgo vėjaraupiais, temperatūra, izoliuotas, negali niekur eiti, karantinas. Ar galima susigrąžinti pinigus už skrydį? Turbūt suprantat kad skrisdamas už kelių dienų užkrės visą lėktuvą..

  • Jurgita, pagal Ryanair taisykles, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo. Turėsite prisegti įrašą (gydytojo), kuris įrodo, jog keleivis negali skristi.

 289. Melita sako:

  Sveiki, skrendu iš Vilniaus į Salonikus su persėdimu Romoje, tačiau paanstino išsridima iš Romos ir aš dar net iš Lietuvos nebūsiu išskridus, ką man daryti dabar?

  • Melita, kadangi Ryanair nevykdo jungiamųjų skrydžių, aviakompanija neprisiima atsakomybės už tarpinius skrydžius, kuriuos keleiviai gali praleisti. Kuomet skrydis atšaukiamas, atkeliamas ar atidedamas, aviakompanija apie tai praneša ir leidžia pasirinkti – sutikti su pakeitimais arba ieškoti kito varianto (rinkis kitą skrydį/grąžinti pinigus už nepanaudotą skrydį). Susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 290. Karolis sako:

  Sveiki,
  Turiu bilietus pirmyn ir atgal (i Anglija ir i Lietuva atgal) su vienu zmogaus vardu, bet planai pasikeite ir skrenda kitas zmogus. Tai kiek kainuos keleivio keitimas 110EUR ar 220EUR? Aciu.

 291. Loreta sako:

  Sveiki,

  Perkant bilietą pavardėje neįvedžiau vienos raidės. Taisyklėse parašyta, kad per parą galima ištaisyti klaidas, bet įėjus į užsakymą ir paspaudus
  keitimą skaičiuoja 110 eur. Pirmos trys raidės teisingos, gal net nedaryti keitimo?

  Pagarbiai,
  Loreta

  • Loreta, kol nepraėjo 24 val. nuo bilietų užsakymo, kad būtų ramiau laukti skrydžio, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vardą. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

  • sonata sako:

   Noreciau paklausti, as pirkau dviems asmenims bilietus ir tik vienam asmeniui noreciau pakeisti atgaline data? Tai imanoma?

   • Sonata, jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 292. Karolis sako:

  Laba diena,

  Pirkome tris bilietus suaugusiems, vienas nebegali skristi, vietoje jo norime kad skristų kitas asmuo. Sistemoje bandėme keisti vardą ir pavardę, mokestis 110 Eurų. Nupirkti tokį patį bilietą iš naujo kaina 73 Eurai. Kodėl vardo ir pavardės keitimas kainuoja daugiau negu nupirkti naują bilietą? Ar pakeisti vardą ir pavardę pigiau negu kainuoja naujas bilietas?

  • Karolis sako:

   Ar įmanoma kažkokiu būdu pakeisti vardą ir pavardę pigiau negu galima nupirkti naują bilietą?

   • Karoli, visais atvejais, už vardo keitimą taikomas 110 EUR mokestis. Skrydžio kainos priklauso ir nuo laiko, ir nuo krypties. Tad vardo keitimo mokestis ne visada yra didesnis.

 293. Aurelija sako:

  Sveiki. Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų kenionės bilieto keitimas. Turiu bilieta iš Baselonos i Vilniu, taciau norėciau ji pakeisti iš Madrido i Vilniu. Tai taip iseina, kad skrydi Barselona -Vilnius tiesiog reikia atsaukti ir pirkti nauja bilieta Madridas-Vilnius?

  • Aurelija, skrydžio maršruto keitimas galimas, jei yra laisvų vietų. Skrydžio krypties keitimo mokestis yra nuo 45 EUR ir skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Mokestis gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Dėl keitimų susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju.

 294. gintare sako:

  Sveiki, siandien keiciausi pasa,nes po vestuviu reikejo pasikeisti pasa, bet esme ta kad pirmadieni skrendu i dublina ir bilietas yra su mergautine pavarde, ar tai nesutrugdys isskristi? Check in jau padarytas.

 295. Natalija sako:

  sveiki, uzsysakiau sau ir dukrytei bileta, bet skristi nebegalesim vaikutys susirgo, ar galetume kaipp nors grazynti pinigus?

  • Natalija, pasak Ryanair taisyklių, jeigu keleivis nebegali keliauti dėl ligos, įvertinus situaciją, pinigai gali būti grąžinami. Tačiau privaloma pateikti tai įrodančius tinkamus dokumentus, kodėl keleivis nebegali keliauti. Tuomet pareiškimas bus svarstomas. Galite pabandyti užpildyti paraišką dėl pinigų grąžinimo.
   Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, tuomet kreipkitės į sistemos administratorių.
   Jei pinigų negrąžins, galima keisti skrydžio datą už papildomą mokestį.

 296. edvis sako:

  Lb svarbu noriu paklausti ar leis skristi jeigu darant check in neparasiau paso duomenu:(

  • Atliekant registraciją į Ryanair skrydį paso duomenis suvesti būtina.
   Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje ir nepateikėte visų duomenų registracijai, susisiekite su savo bilieto pardavėju ir problema bus išspręsta.

  • Ermina sako:

   Labas vakaras, turiu nusipirkusi bilieà, skrisiu su kūdikiu (iki 2 m) ir noriu pakeisti skrydžio datà atgal. Tai man kainuos 30eur ar skaičiuojasi ir kūdikis ir kainuos 60eur? Kūdikiui atskirai vietos nepirkau.

   • Ermina, skrydžio datos keitimas kainuoja nuo 30 EUR vienam keleiviui vienam skrydžiui į vieną pusę. Jei bilietų kainos skiriasi, primokamas ir kainos skirtumas. Kūdikiams mokestis nėra taikomas.

 297. mama sako:

  sveiki sakykit as pirkausi bilietus y norvegija 3 suauge ir vienas vaikas.sakykit ar eitu dar panaikinti du suaugusius nes jiem nebeiseina skristi.registracija dar nepadaryta

  • Bilietus jau nusipirkote, tad Ryanair bilietai negrąžinami ir pinigų už bilietą atgauti negalėsite. Galite keisti bilieto datą arba keleivio vardą ir pavardę už papildomą mokestį. Aviakompanija suteikia galimybę per 24 valandas nuo bilieto pirkimo nemokamai ištaisyti klaidas, pakoreguoti datą ar kryptį paskambinus į centrinę Ryanair būstinę.

 298. Nele sako:

  Sveiki! Pirkau bilieta internetu ir tik veliau pastebejau, kad mano ID kortele jau nebegalios skrydzio diena. Taigi, turesiu pasidaryti naujus dokumentus. Ar tai reiskia, kad mano bilietas su naujais dokumentais nebegalios? Ar galima ka nors padaryti? Aciu

  • Nele, svarbiausia, kad asmens tapatybės kortelė galiotų jūsų kelionės metu. Kuomet pasikeisite tapatybės kortelę, tuomet su naujais duomenimis turėsite registruotis į skrydį. Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis.

 299. Svetlana sako:

  Laba diena, pirkdama bilietus sau ir savo vaikams (12 ir 14 m.), as nenurodziau, kad jie paaugliai, pirkau kaip suaugusi, tai dabar kur reikia nurodyt paso numeri, sistema neliadzia man įvesti vaikus pasos numerius. Ka man dabar daryti?

  • Svetlana, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę arba pasirinktos bilietų rezervavimo sistemos, per kurią pirkote bilietą, administratoriui, kad vaikų rezervacijas „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos.

  • Indrė sako:

   Laba diena,
   užsisakiau du bilietus skrydžiui į Rodo salą (one way ticket) balandžio 10dienai. Jau kurį laiką ieškau galimybės bilietų atsisakyti, kadangi atsirado neatideliotinų reikalų ir išvykti turiu kito mėnesio pradžioje ir jau į kitą salą. Tad konkretizuojant: ar yra galimybė grąžinti bilietus, kai iki skrydžio likę daugiau nei mėnesis? Lauksiu atsakymo kuo skubiau,
   Pagarbiai,
   Indrė

 300. asta sako:

  labas vakaras norejau paklausti ka daryti ka tik uzsisakem biletus ir perklaida uzrasem mergytei mano pavarde,o jos yra tecio pavarde.aciu

 301. Karolina sako:

  Sveiki, pirkdama bilietą internetu užrašiau savo vardą ir pavardę su lietuviškomis raidėmis, turiu galvoje, naudojau ž,ū ir kitas raides. Ar reikia skambinti į Ryanair ir prašyti, kad pakeistų į lotyniškas? Jokių kitų klaidų nepadaryta.

 302. Jūratė sako:

  Laba diena,

  Prašau atsakykite ar skiriasi vaikas nuo paauglio. Mano vaikui 13 metų. Bilieto kaina kaip ir suaugusio. Skrydyje Vilnius-Madridas buvo klausimai: vaikas, kūdikis, o kai pirkau iš Madrido į Tenerifę buvo klausimai: paauglys, vaikas, kūdikis. Pirmąjame skrydyje mano paauglys yra vaikas.

  • Jūrate, gali kilti nesklandumų atliekant registraciją į skrydį. Jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų vaiko duomenis. Jei bilietus pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 303. Inga sako:

  Laba diena, norėjau sužinoti kur galima rasti atšauktus bilietus, kuriuos parduoda pigiau?

 304. irma sako:

  pirkau bilietus ir gryzimo data suklydau bet skaiciau kad galima istaisyti klaidas per 24 valandas nuo uzsakymo. kur tureciau kreiptis.o skambinant y raynair bustine sneka visi angliskai?

  • Irma, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Centrinė Ryanair būstinė lietuvių kalba neaptarnauja. Teks kalbėti angliškai.

  • Gintarė sako:

   Internetu registravausi skrydžiui ir vietoj tapatybės kortelės pasirinkau pasą, bet suvedžiau tapatybės kortelės duomenis. Ar dėl to jokių problemų nekils, nes skrisiu su tapatybės kortele?

   • Gintare, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 305. ma sako:

  prieš Kalėdas nusipirkome bilietus Kaunas-Šanonas-Kaunas.
  prieš kelias savaites sužinojau, kad laukiuosi dvynukų. pasiskaičiavau, kad būsiu šeštame mėnesyje nėščia ir gydytojai nesutiks duoti leidimo skristi.
  kokį prašymą reikia pildyti pinigų grąžinimui ir kiek tai kainuos.
  kadangi situacija yra sudėtinga, gal yra kažkokių privilegijų?

 306. Rūta sako:

  Sveiki, norėčiau jūsų paklausti, šiandien yra likusios mažiau nei 7d iki išskridimo ir norėjau padaryti check-in. Suvedžiau visus duomenis apie keleivius, spaudžiau, kad eičiau toliau ir tada leido rinktis tas vietas. Norėjau pasirinkti nemokamas vietas ir registruotis, tačiau neleido, nes reikia palaukti return skrydžio datos, nuo kurios bus galima taip pat pasiimti tas vietas, spaudžiau registruotis vėliau ir vis išmeta lentelę „Svarbu. Vienas ar keli asmenys jūsų užsakyme nėra registruoti), nors viską suvedžiau. Ar spausti Ok, ar ką daryti, nes esu sutrikusi dabar?

  • Rūta, keleiviai, kurie nenori papildomai mokėti už pasirinktų sėdimų vietų rezervaciją, gali registruotis internetu ne anksčiau kaip likus 7 dienoms iki skrydžio. Tuomet sėdimos vietos paskiriamos automatiškai ir nemokamai. Jei nenorite mokėti už sėdimas vietas, turite registruotis į skrydį tik į vieną pusę pažymėjus varnelę, tuomet vietų rinktis nereikės. Jei kils neaiškumų, kreipkitės į savo bilieto pardavėją.

 307. Lauryna sako:

  Laba diena, pirkau bilietą Vilnius-Paryžius-Vilnius, dabar norėčiau pakeisti vardą ir pavardę, tačiau iškilo klausimas, ar keičiant vardą, pavardę mokestis už keitimą 110Eur taikomas į vieną pusę ar į abi ?

 308. vilis sako:

  nusipirkau per klaida bilietus ne dublinas kaunas kaunas dublinas o atvirksciai,ir pamirsau kad galima pakeisti ir nusipirkau dar kart bilietus si kart gerus ,noriu paklaust ar eina atgaut pinigus uz tuos blogus bilietus ,kai juos pirkau dar ussisakiau travel insurance ar tai padetu atgaut pinigus ir ar is vis tai imanoma ,gal galit patart

 309. Gintarė sako:

  Laba diena , pirkau bilietą Lutonas – Kaunas, bet per klaida nusipirkau Kaunas – Lutonas, ką daryti????????????

 310. Jelena sako:

  sveiki, bandziau keisti skrydzio laika ,bet internetu raso kad duomeny netinka pasitikrinkite ir bandykite is naujo , Mano duomenys : Jelena Sevcova, aviabilieto nr : IDEBYB, gal galite skubiai padeti ?

 311. Adrijus sako:

  labas rytas,as vakar sakiausi bilieta ir praleidau viena raide pavardeje.Ar tai butina koreguoti?ar darant cek in gales pasikoreguoti pavarde?

 312. Jelena sako:

  Sveiki, norėčiau pasikeisti skrydžio data ir tuo internetu pakeisti nepavyksta kaip galima tai padaryti kitaip?

  • Jelena, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Manage booking“ (30 EUR/GBP) arba per Ryanair skambučių centrą (45 EUR/GBP). Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.
   Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 313. Ugnė sako:

  Labas vakaras, norėjau paklausti, kaip galima pakeisti žmogaus gimimo datą, nes vaikas pažymėtas, kaip suaugęs žmogus nors jam nėra dar 18metų ,nes negalima padaryti registracijos internetu.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Ugne, paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos jūsų registracijos duomenis. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 314. Aleksandr sako:

  Извиняюсь, не прочитал до конца правила. Дело в том, что мне надо поменять маршрут и дату.

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Изменение маршрута возможно за дополнительную плату. За изменение маршрута одному пассажиру, в одну сторону взимается определенный сбор, размер которого завит от сезона.
   Дополнительно оплачивается разница цены билетов – уже имеющегося и нового, если новый билет стоит дороже . Если цена уже имеющегося билета ниже цены нового, разница не возвращается.
   Если билет приобретался на странице авиакомпании ryanair.com, дату билета и маршрут можете поменять самостоятельно в разделе – „Manage booking“.
   Если Вы билет покупали в выбранной вами системе резервации, рекомендуем вам обращаться за помощью к обслуживающему администратору.

 315. jone sako:

  Laba diena,
  esame isigije bilietus vasario menesiui i Milana. Norejau paklausti, ar yra imanoma apdrausti bilietus , jei kazkas atsitiktu, ir negaletume isvykti, kuomet grazinama visa ( ar beveik visa) sumoketa suma?( taip, kaip draudimo imones ar kelioniu organizacijos draudzia keliones nuo neisvykimo, imdami kelis procentus nuo visos keliones sumos) . Teiraujuosi , nes skrydi numate su 1,5 metu vaiku, didele ligu tikimybe ziema.
  Aciu

  • ryanair-skrydziai.lt sako:

   Jone, apdrausti kelionės bilietus galite, tačiau jeigu vykti į kelionę negalėsite, bus grąžinta tik dalis bilietų kainos. Dėl draudimo sąlygų ir daugiau informacijos parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt.

 316. Vilius sako:

  Turiu bilieta: Kaunas-Londonas, bet jis kitu vardu, kiek kainuotu persirasyt ji ant saves?
  Tarkim dabar jis {Vardene, Pavardyte}
  O noriu Pakeist i {Vardenis, Pavardenis}

  • Viliau, keičiant keleivio vardą ir pavardę aviakompanija Ryanair taiko nuo 110 EUR/GBP mokestį. Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

  • Ramune sako:

   Laba diena,
   ka tik nusipirkau bilietus i Briuseli per jusu kompanija,bet perziurejus informacija, rodo, kad as esu MR ( vyras ), nors esu moteris. Beda ta, kad perkant bilietus lietuviu kalba, neleidzia “ isskleisti “ kreipinio, todel pasirinkus raide “ P “ ( ponas, ponia ) nesimato detalesnes informacijos. Galutiniame variante meta, matyt, pagal angliskaja seka. Ar neturesiu problemu?
   Pagarbiai, Ramune

 317. Darius sako:

  Turiu bilieta is Birmingham – Ryga, ar butu imanoma pakeisti isskrydimo miesta i Leeds – Ryga ?

  • Dariau, maršruto keitimas yra galimas už papildomą mokestį. Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. Dėl keitimo susisiekite su savo bilieto pardavėju.

 318. Aivaras sako:

  Pirkau draugei bilietus i Norvegija is Vilniaus ir atgal. Uzsiziopsojes irasiau savo varda ir pavarde :) Dar para nepraejus nuo pirkimo, kaip sukeisti varda ir pavarde nemokamai? Nes dabar man ismeta vardo keitimo lange virs 400 litu :)

  • Aivarai, skubiai paskambinkite į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos vardą su pavarde. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Paskubėkite, kol nepraėjo 24 val.

   • Aivaras sako:

    Skambinau iskart ta pati ryta, ir jie sako: jeigu reikia keist ir varda, ir pavarde, tai cia jau reikia ta internetu daryt ir tai yra mokama. Buvo viskas pranesta, kad per klaida ir kad dar para buvo nepraejus, jie buvo i sistema patys ieje.

    • Aivarai, yra atvejų, kai klaidas pakoreguoja be mokesčio. Tačiau jūsų atveju klaidą Ryanair užskaitė gana rimtai, nes reikia visiškai keisti į kitą keleivio vardą ir pavardę, o ne pakoreguoti klaidą. Keleivio vardo ir pavardės keitimą galite atlikti per „Manage Booking“ už atitinkamą mokestį.

 319. Darius sako:

  Sveiki pirkau internetu bilietus i Birmingham gruodzio 2dienai,bet negalim isvykt ir norime atkelt i sausio pradzia bet nieko nesigauna gal galeciau gauti numeri ryanair kokios atstovibes.aciu

 320. Gabija sako:

  Pirkau bilietą į Romą Ciampino lapkričio 20 d. su atgaliniu lapkričio 27 dienos bilietu.Pagal bilietą Ciampino oro uoste turėjau būti 13 val.Tačiau dabar gavau pranešimą,jog skrydžio laikas pakeistas ir dabar būsiu Ciampino tik 22.35. Man visiškai netinka toks laikas,nes vykstu Advento rekolekcijoms į vienuolyną kurio vartai uždaromi 21 val.Nežinau,ką daryti,todėl nuolankiai prašau Jūsų patarimo

  • Gabija, kartu su informacija apie skrydžio pakitimus turėjote gauti ir aviakompanijos Ryanair siūlomus variantus (pvz., sutikimas su pakitimais, pinigų grąžinimo galimybė ar kt.). Susisiekite su savo bilieto pardavėju dėl detalesnės informacijos.

 321. andrius sako:

  drauge nusipirko bilieta lietuvoje ,per ta laika vyko skirybu procesas ir juos isskyre ir pakeite jos pavarde i mergautine ka daryti toliau bilietas yra keliaivis yra pavarde neatitinka (turime gimimo liudijima sena pasa su skylem ir nauja pasa)kaip pasielgti toliau nes tai dienai kito bilieto negalime nupirkti , nes nera vietu , bet mes vieta turime?

 322. Aurika sako:

  Sveiki turiu klausima,esu nupirkus sau ir draugiai bilietus i venecija, ir dienai po pastebejau, jog mano drauges pase yra irasyti dvieji vardai, bet esu ja uzregistravus tik pirmuoju vardu su pavarde? Ar tureciau pakeisti? o gal praleis? Gal kas esate susiduria su panasia situacija?

 323. Erika sako:

  Sveiki, jeigu atsitiko taip gulamasi į ligoninę dėl apendicito operacijos ar yra galimybė atgauti pinigus už bilietą?

  • Erika, aviakompanija Ryanair pinigų už aviabilietus grąžina tik kritiniais atvejais (dėl mirties arba labai rimto sveikatos sutrikimo). Galima pabandyti, tuomet reikės pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių. Tačiau ar pinigai bus grąžinti, priklausys nuo aviakompanijos sprendimo. Jei nepavyks, galima keisti skrydžio datą už papildomą mokestį ir primokėti skirtumą, jeigu naujas bilietas bus brangesnis.

   • INGA sako:

    Laba diena, pirkau bilietus pries keleta savaiciu, ir tik dabar pastebejau, kad mano vardas ir pavarde gerai, o vyro sumaisiau pavarde ir vietoj jo pavardes parasiau vel savo. Bet pavardes musu skiriasi tik galunemis pvz: Varde Pavardiene ir Vardas Pavardiene. Chek in kolkas nepadariau. Kaip elgtis tokiu atveju??? Internetineje sistemoje taisymo atlikti neleidzia

 324. Toma sako:

  Ar gali kilti problemu, jei pirkdama bilietus vaika pazymejau Miss o ne Child?

  • Toma, jei pirkote vaikišką bilietą (renkantis skrydį pažymėjote, kad keliauja ir vaikas) ir tik kreipinį pažymėjote Miss, o ne Child, problemų neturėtų kilti. Svarbiausia teisingai įrašėte vardą ir pavardę.
   Kad būtų ramiau laukti skrydžio, galite paskambinti į centrinę Ryanair būstinę ir pakoreguos klaidelę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 325. Jurgita sako:

  Laba diena. Padariau klaida pavardeje. Vietoj Norvilas parasiau Norvila. Radau informacijos, kad gali buti trys klaidos varde. Ar nebus problemu oro uoste del sitos klaidos? Aciu.

  • Jurgita, svarbiausia, kad vardo ir pavardės pirmosios 3 raidės būtų teisingos. Kadangi smulkią klaidą padarėte kitoje vietoje, nieko baisaus. Kad būtumėte rami, galite paskambinti į Ryanair centrinę būstinę ir pakoreguos jūsų vardą ar pavardę. Jeigu bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių. Aviakompanija leidžia nemokamai pakoreguoti klaidas per 24 valandas nuo bilieto pirkimo.

 326. Arintas sako:

  Sveiki, pakliuvau į milžinišką bėdą – prieš savaitę užsisakiau Kaunas-Frankfurto Hano-Kaunas skrydžius, pirmas skrydis 27d. spalio, tačiau dabar negaliu skristi, nes paaiskėjo, kad 28d. turiu neatidėliotiną reikalą, o skrydis užrezervuotas! Bilietų dar neturiu, tik maršrutą ir rezervaciją. Ar galiu atšaukti skrydi ir kokiu nors būdu atgauti pinigus?

 327. ieva sako:

  Laba,ar galima pasikeisti data skrydzio i viena puse per 24 val. nuo bilietu uzsakymo.Pirkome patys,ne per administratoriu.Bilietu yra norimai datai,jei taip ,kaip tai padaryti?

 328. vaida sako:

  sveiki, uzsisakiau bilietus per ryanair-skrydziai, noriu pakeisti data, bet per booking manage neduoda, nes tai ne ryanair.com lektuvas, o easyJet. kaip galiu pakeisti data?

 329. vaida sako:

  Sveiki,noriu pakeisti skrydzio data, kaip tai padaryti?

  • Vaida, keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 330. Monika sako:

  Sveiki. Pirkau bilietus maršrutu Frankfurt Hahn – Kaunas – Frankfurt Hahn. Taip jau atsitiko, kad vieno iš bilietų datą reikia pakeisti. Ar tai įmanoma? Jei taip, kokiu būdu?

  • Monika, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Keitimą galima padaryti internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.
   Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

 331. Ieva sako:

  Laba diena,

  Pirkau bilietus per ryanair svetaine i abi puses, Londonas – Kaunas ( atgal Kaunas- Londonas). Taciau salygos pasikeite ir nebegaliu isvykti is Kauno atgal i Londona. Internetu meginau ziureti kiek kainuoja bilieto dienos pakeitimas, radau kaina nuo 30 iki 60 Euru, taciau kai bandziau keisti rezervacija kainas man pateikia visai kitas… Tai kaip cia suprasti? Kaina gaunasi panasiai ta pati kaip pirkti vel nauja bilieta… Tai kokiu atveju galioja sios nurodytos kainos 30-60 Eu?
  Aciu uz atsakyma

 332. Vytautas sako:

  Sveiki, imone birzelio men. isigijo 2 bilietus skrydziui i Kelna lapkricio menesiui kartu su draudimu Travel Insurance Plus. Per si laikotarpi vienas zmogus is imones isejo. Ar turint mineta draudima galimas nemokamas 1-o bilieto Pavardes keitimas ?

 333. Justina sako:

  Sveiki,

  Gal galit pagelbeti, pirkau vakar skrydi is Milano i Vilniu, bet dabar man netinka skrydzio diena, kaip as ja galiu pasikeisti.??
  Skrysdzio patvirtinima el.pastu neatsiunte, o pinigus nu osaskaitos tai nueme :(

  Dekui uz patarima

  • Justina, yra galimybė per parą nuo bilieto pirkimo momento pakoreguoti skrydį. Dėl keitimo reikia paskambinti į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.
   Kuomet negaunate laukiamo laiško, visuomet pasitikrinkite savo el.pašto dėžutės SPAM / Šlamštas aplanką. Jei ir čia laiško su bilieto pirkimo patvirtinimu nerandate, gali būti, kad vesdami duomenis padarėte klaidą įrašydami kontaktinį el.pašto adresą.

   • Justina sako:

    Dekui uz atsakyma.

    paste i spam tikrai nepakliuvo, nes tikrinau, o el.pastas tikrai gerai uzrasytas, nes pries si bilieta, pirkau kita ir viskas buvo gerai, atejo i pasta patvirtinimas.

    • Zivile sako:

     Sveiki.Skrendu su dukra kuriai 8metai, bilieta pirkdama vietoje vaiko pasirinkau paauglys,dabar neduoda registruotis online.Niekaip nerandu kaip susisiekti su sistemos administratoriumi,gal zinote kokiu numeriu paskambinti is Anglijos.Aciu

     • Živile, jei bilietus pirkote ryanair.com svetainėje, skambinkite į centrinę Ryanair būstinę, kad vaiko rezervaciją „pririštų“ prie kartu keliaujančio suaugusio keleivio rezervacijos. Jei bilietus pirkote šioje ryanair-skrydziai.lt svetainėje, skambinkite tel. 8 600 26763.

 334. IGnas sako:

  Laba diena, pirkau bilieta ir pasirinkau “residence“ uk o turejau pazymet kad don’t insure me ar imanoma susigrazint tuos pinigus uz ta draudima ir padaryt DONT INSURE ME? ACIU

  • Ignai, už įsigytas Ryanair paslaugas pinigų grąžinti galimybės nėra.

   • Linas sako:

    Labas vakaras,

    nusipirkome kelionę į Tenerifę, skrydis iš Varšuvos Modlin oro uosto (kovo 1-12 dienomis). Iki oro uosto vyksime nuosavu automobiliu. Kokia tvarka su automobilių stovėjimo aikštele? Kadangi kelionės trukmė yra 12 dienų, tai automobilį paliekame tolimesnėje automobilių aikštelėje (kas skrenda ilgesniam laikui). Ar reikia užsisakyti paslaugą, kad mus paimtu nuo stovėjimo aikštelės?

    • Linai, palikus automobilį ilgalaikėje stovėjimo aikštelėje Modlino oro uoste, keleiviams suteikiamas nemokamas pervežimas iki oro uosto ir atgal. Dėl papildomos informacijos, rezervacijos, susisiekite su paslaugų tarnyba, atsakinga už automobilių stovėjimo aikštelę.

     • Saulius sako:

      O taisykles Jūs specialiai surašote taip, kad nieks nesuprastų?

      Bilietas tik užbookintas, bet neišsiimtas, net ir negali būti išsiimtas, negalioja dokumentas. Jūsų nuostabi kompanija, aišku, vistiek nuskaitys už bilietą iš sąskaitos, ar kaip nors galima to išvengti?

     • Sauliau, perkant bilietus, asmens dokumento duomenų niekur vesti nereikia, tad dokumentas galiojantis ar ne, skirtumo nėra. Svarbiausia registruotis į skrydį su galiojančiu asmens dokumentu, su kuriuo ir keliausite.

 335. Jurgita sako:

  Laba diena,
  yra pirktas bilietas skrydžiui iš Waršuvos į Fuertoventurą ir atgal ( 11 01 -11 08). Ar galėčiau šį bilietą pakeisti į bilietus į Londoną ir atgal dviems asmenims su priemoka skrydžiui iš Vilniaus. Jeigu yra galimybė keisti bilietą ką turėčiau daryti.
  Jurgita

  • Jurgita, jei bilietus pirkote per ryanair.com, juos keisti galima internetu per „Manage booking“. Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 336. Renata sako:

  Laba diena, Šiandien pirkau bilietą iš Lanzarotės į Londoną per Ryanair internetinį puslapį , padariau klaidą pildydama savo pavardę, sukeičiau 2 raides vietomis: antrą raidę su trečia. Jūsų puslapyje radau, kad „Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.“ o kai nueinu į Ryanair puslapį randu, kad už pavardės koregavimą manęs prašo 110 EUR. Tai man tikrai reikės mokėti 110 eur už savo žioplą klaidą? Tai man dabar reik skambinti į Dubliną, į Ryanair atstovybę ir tai padaryti per parą nuo bilieto pirkimo??

  • Renata, taip. Pasiskambinkite į centrinę Ryanair būstinę dėl pavardės pakoregavimo. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 337. Renata sako:

  Laba diena,
  Šiandien pirkau bilietą iš Lanzarotės į Londoną , padariau klaidą pildydama savo pavardę, sukeičiau 2 raides vietomis: antrą raidę su trečia. Jūsų puslapyje radau, kad „Nuo 2013 m. lapkričio 1 d. perkantiems bilietą suteikiama galimybė per parą ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko.“ o kai nueinu į Ryanair puslapį randu, kad už pavardės koregavimą manęs prašo 110 EUR. Tai man tikrai reikės mokėti 110 eur už savo žioplą klaidą?

  • Renata, kuo skubiau susisiekite tiesiogiai su savo bilieto pardavėju. Internetu nepakoreguosite.

  • Alvydas Laukys sako:

   Laba diena, vakar pirkau bilietą ir ji atsiųsta i el. pasta netyčia istryniau. Kaip galėčiau pakartotinai gauti bilietą.
   Dekui

   • Alvydai, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bandykite atsisiųsti iš naujo bilieto užsakymo patvirtinimą per „Manage booking“ pasirinkę opciją, nereikalaujančią rezervacijos numerio. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 338. Andrius Greblikas sako:

  Sveiki, perkau zmonai bilieta internetu, ir per klaida irasiau mergautine pavarde. ar praleis skrydziu kontrole su gimimo l;iudijimu, santuokos liudijimu. ar reik kazko ypatingo? dekui

  • Andriau, keleivio vardas ir pavardė turi būti nurodyti taip kaip nurodyta asmens dokumente, su kuriuo registruojamasi į skrydį. Reikia pakeisti pavardę.

   • Andrius sako:

    jau ji padare check-in, jei pateiks visus dokumentus, paso reg.nr ir asmens kodas tai lieka tas pats, gal nesudarytu keblumu?

    • Andriau, taisyklės visiems yra vienodos. Žmona gali būti neįleista į skrydį. Pasiskambinkite į centrinę Ryanair būstinę dėl problemos išsprendimo. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

     • Andrius sako:

      mes pirkom bilieta internetu…ryanair.com, kaip galima butu surasti administratoriu? dekui uz informacija

     • Skambinant iš Lietuvos: +448712460000 (skambučio kaina 10 pensų už minutę. Skambučiai iš mobiliųjų telefonų ar kitų tinklų gali kainuoti daugiau. Skambučių centro darbo laikas (Didžiosios Britanijos laiku): nuo pirmadienio iki penktadienio 9:00 – 18:00 val., šeštadieniais 10:00 – 17:00 val., sekmadieniais 11.00 – 17.00.

 339. Remigijus sako:

  AS bilieta pirkau rynair.com svetaineje,bet ten niekur neradau elektronoinio pasto adreso

 340. Remigijus sako:

  Sakykit prasau, kur turiu nusiusti pazyma del kritinio atvejo (ligos), kad kompanija apsvarstytu del bilieto grazynimo.

 341. Remigijus sako:

  Dukra nusipirko bilieta is Kauno i Edinburga 4 rugsejo.Bet staiga susirgo , guli ligononej ir laukia sunki operacija.
  Ar galima grazint bilieta?
  Ar galimybe pakeist keliones data ir kiek tai kainuoja?

  • Remigijau, jei Jūsų dukra negali vykti į Edinburgą planuotu metu, galite keisti kelionės datą, tačiau tokiu atveju reikia sumokėti papildomą keitimo mokestį ir primokėti skirtumą, jei naujas bilietas yra brangesnis, tad bilieto keitimo kainą tiksliai galima pasakyti tik žinant, kuriuo metu Jūsų dukra galės keliauti. Bilietas yra negrąžinamas, tad atgauti už jį sumokėtus pinigus galima tik kritiniais atvejais (mirties ar labai rimto sveikatos sutrikimo). Galite mėginti kreiptis dėl bilieto grąžinimo į aviakompaniją, pateikdami dokumentus, kurie aiškiai parodytų, jog Jūsų dukra šiuo metu negali keliauti (tai gali būti pažyma iš ligoninės), ir aviakompanija jį apsvarstys.

 342. agnė sako:

  laba diena. iki skrydzio liko maziau nei para. pastebejau kad pavardeje ivelta klaida. vietoj Veteikiene uzrasyta Veleikiene. ar reikia keisti bilieta?

 343. Viktorija sako:

  Laba diena,
  Pirkome bilietus per http://www.ryanair.com
  Dabar atėjo laikas daryto check-in’ą, ir pastebėjome kad pavardėje klaidingai parašyta viena raidė, vietoj „i“, parašyta raidelė „y“.
  Ar būtina keisti bilietą? Check-in’o dar nepadarėme.
  Bučiau dėkinga už atsakymą…

 344. Justina sako:

  Kaip keliones biliete pakeisti keliones dokumento (paso) duomenis?
  Skrido iš norvegijos su kelionės dokumentu,bet lietuvoje pasidarė naują pasą ir dabar reikia skristi atgal o duomenys biliete yra keliones dokumento?

 345. Vytautas Butkus sako:

  Vasario mėnesį užsakiau skrydį Kaunas (KUN)-Comiso(CIY) 2014-09-03 su atgaliniu grįžimu Comiso(CIY) -Kaunas (KUN) 2014-09-14.
  Užsakymas buvo atliktas per „HappyFLY.lt. Gavome atsakymą iš jų kad skrydis užsakytas ir apmokėjimas gautas. Aviabilieto numeris QNID8H.
  Kadangi šiuo metu su šia kompanija negalime susisiekti kaip gauti patvirtinimą kad bilietai tikrai užsakyti ir įlaipinimo talonus.
  Dėkoju už atsakymą.

  • Vytautai, 2014.05.23 Lietuvos Respublikos Valstybinis turizmo departamentas sustabdė UAB „Happy Travel LT“ kelionių agentūros pažymėjimo galiojimą. Parašykite el.paštu uzsakymai@ryanair-skrydziai.lt – galbūt pavyks ką nors padaryti.

   • ana sako:

    Laba diena!
    Mes nuperkom biletus į Bristoli pirmin ir atgal 2014.10.03 ir 2014.10.20 vienam žmogui per ryanair.com svetaine, bet mums neišeina važioti to laiku ir norim pakeisti į kitos datos, kaip tai galima padaryti ir kiek mus tai kainos.
    Labai busiu dekinga už išsami atsakima.
    Su pagarba jusu kliente Ana

    • Ana, skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio. Keitimą galima padaryti internetu per „Manage booking“ (30 EUR/GBP) arba per Ryanair skambučių centrą (45 EUR/GBP). Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

    • Aleksandr sako:

     Добрый день. Заказал билет. Поменялись планы. до вылета еще больше месяца. Почему нельзя сдать билет?

 346. Cleo sako:

  Sveiki, grizau su asmens grizimo dokumentu i LT, atgal i Vokietija griztu su nauju pasu. darant online check in nebuvo funkcijos pakeisti paso duomenis. ar nebus problemu orouoste?

  • Biliete ir registracijoje į skrydį nurodyta keleivio pavardė ir duomenys turi sutapti su galiojančiame asmens dokumente, su kuriuo keleivis skrenda, nurodytais duomenimis. Dėl pakoregavimo kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į sistemos administratorių.

 347. Igoris sako:

  Aciu uz informacija.

 348. Igoris sako:

  Santuokos liudijima turim pateikti oro uosto informacijoje ar kai vyksta laipinimas?
  Aciu.

 349. Igoris sako:

  Tai as ir sakau kad jau kreipiausi ir simta kartu skaiciau tuos jusu klausimus ir jie man nieko nesako, paskambinau i ta centrine bustine +448712460000 siuo telefonu ir man sako kad nieko negali padaryti, tai ir noriu paklausti ka daugiau nieko negalima padaryti ar kaip? ar turiu pirkti nauja bilieta ar ka? ar galiu su tuo senu ir t.t.? ar galima gauti kaskokios pagalbos ir atsakymu i klausimus? buciau dekingas…

  • Turėtų pakakti parodyti santuokos liudijimą, kuriame matosi buvusi ir naujoji pavardės. Bet jei centrinė Ryanair būstinė jums nieko neišaiškino, tad garantijos neduodam.

 350. Igoris sako:

  Laba diena,
  Norejau pasiteirauti ar galima skristi atgal po vestuviu su senu bilietu bet nauju dokumentu ir nauja pavarde?
  Bandziau skambinti nurodytu telefono numeriu bet ten niekas nieko negali padeti nes bilietas panaudotas jau i viena puse, ta ka mum reik daryti?
  Aciu uz pagalba…

 351. Suklydes sako:

  Sveiki,

  Iškilo bėda rezervavau 7 bilietus, ir sumaišiau oro uotus….

  kadangi skrydis yra su persėdimais viskas griūna.

  Dabar rezervuota taip:

  vilnius – london (stansed)

  London (Luton) – Marrakesh

  Marrakesh – London(Luton)

  London (stansed)- vilnius

  Reikia pataisyti kad butu vienodi oro uostai.

  Kokia situacia 24 valandų klaidos taisykle? ar galioja???

  Koks ryanair rezervacijos centro numeris???

  o gal kas lietuvoje gali tuo klausimu padėti?

  Iš anksto ačiū

 352. Izabele sako:

  TAI JUS MAN GALIT PASAKYT KONKRECIAI NUMERI KURIUO AS GALECIAU PASKAMBINTI IR MAN VISKA SUTVARKYTU?? NES NEIMANO PRISISKAMBINTI I NEI VIENA NUMERI,PAS JUS PASTOVIAI LINIJOS UZIMTOS IR NIEKADA TELEFONU NESUTEIKIAT REIKIAMOS INFO….

 353. Izabele sako:

  Biliete parasem varda Vaidas,o yra Vaidotas, ar galime registruotis su tokiu bilietu ? ar nekils nesklandumu?

 354. Audra sako:

  Lietuvoje keičiausi pasą, o bilietas pirktas senuoju pasu. ar paso numerio pakeitimas nesudarys problemų skrendant atgal i UK?

 355. Izabele sako:

  Labas vakaras,kokiu numeriu reikia skambinti jei neteisingai parase varda biliete? Bilietas uzsakytas internetu… isskrendame sestadieni. Kokiu numeriu reikia kreptis ?

 356. Ramute sako:

  Sveiki, atsispausdinus bilietus pastebejau, kad vietoj pavardes irasiau varda. Dabar du vardai.Ka daryti? vardas ir pavarde panasus, skiriasi tik galunes.

 357. Milda sako:

  Sveiki, ryanair.com pirkau bilietus mamai pirmyn ir atgal Vilnius-Paryzius. Tik vakar pries check-in, taciau jau po dokumentu informacijos ivedimo pastebejau, jog visgi parasyta mano pavarde (na skiriasi tik pabaiga, mat vietoj -iene, parasyta -aite). Bandziau tai pakeisti pati. Is pradziu raso, jog galiu ir dar nemokamai, tereikia paspausti „toliau“, taciau negalima paspausti. Bandziau skambinti keliais ryanair informacijos numeriais, taciau niekur neatsako. Kaip galeciau pakeisti tris pavardes raides? Aciu.

 358. viktorija masel sako:

  laba diena.pirkau bilietus.ir sumaisiau gimimo metus.reikejo parasyt 2012 o parasiau 2013.vaikui dar nera 2 metu.ka daryt.kur galiu rast tel.num kad galeciau paskambint

 359. Indre Maknickaite sako:

  Sveiki, 2014-07-02 bandžiau įsigyti lėktuvo bilietus jūsų svetainėje.
  [Skrydžiai 2014-09-13 – 20 Vilnius-Cagliari, 2 asm.]. Viską suvedus, gavau pranešimą, kad man nepavyko įsigyti bilietų [purchase failed]..
  Tačiau lėšų suma, lygi įsigyjamų bilietų kainai, mano mokėjimo kortelėje iki 2014-07-07 buvo rezervuota, o 2014-07-07 nurašyta [AB DNB Bankas Pirkiniai ir paslaugos ; ************7021LTL12014-07-02RYANAIR 0000000KPKM2RDUBLINIRLLTUZACH141881SBY; Operacijos data: 2014-07-07; Operacijos suma: 1476; LTL; ]

  Prašau atsiųsti elektroninius bilietus šiam skrydžiui, arba informuoti, ką turėčiau padaryti, kad atgaučiau lėšas.

  Indrė Maknickaitė
  tel. nr. +37065619202

  • Indre, pagal jūsų pateiktą informaciją matyti, kad bilietus pirkote per ryanair.com svetainę. Turėtumėte kreiptis į centrinę Ryanair būstinę.

   • Živilė sako:

    Sveiki, prieš keturias dienas užsisakiau skrydį, tačiau nebegaliu skristi. Ar įmanoma atgauti sumokėtus pinigus (juos pervedžiau internetu, bilietus užsisakinėjau svetainėje http://www.ryanair-skrydžiai.lt) jei dar nepraėjo 14 dienų po bilietų užsakymo?

     • Renata sako:

      Laba diena,

      Keleivis turi 2 vardus, bilietu rezervacijoje buvo nurodytas tik vienas vardas is dvieju.
      Ar del to reikia keisti skrydzio bilietus ?
      Visa kita info nurodyta teisingai.

      Aciu.

     • Renata, pagal taisykles, jei asmens dokumente nurodyti du vardai ar pavardės, visi jie turi būti nurodyti ir biliete taip, kaip asmens dokumente, su kuriuo keleivis registruosis į skrydį. Praktikoje pasitaiko atvejų, kad praleidžia, tačiau to negarantuojame.

     • Kristina sako:

      Sveiki,
      12 men. pirkau bilietus 3 asmenims I Briuseli 02.24 diena. Taciau pasikeite planai, noriu perkelti 2 asmenims skrydi- 03.03 diena.
      Kaip man tai padaryti??

     • Kristina, jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, turite kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

 360. donata sako:

  mes jau padareme check bilietu, ar imanoma pakeisti data skridimo. nes vaikas susirgo vejaraupiais ir neleidzia skristi? gal nors vienai jai eitu data atideti? ka tokiu atveju daryti/

 361. jurgita sako:

  sveiki uzsisakiau bilietaus sau ir savo mergaitem ir tik veliau patikrinus pamaciau kad vienai truksta pirmos pavardes raides ka tokiu atveju daryt?

 362. greta sako:

  Sveiki, nusipirkau bilietus is lietuvos i anglija ir atgal. Atvykus sugalvojau atideti grizima ar tai imanoma? Taisyklese supratau kad nelabai, lauksiu atsakymo

  • Greta, keitimai galimi, jei keleivis dar neužsiregistravo į skrydį. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 363. jurgita sako:

  sveiki. sen pirkau bilieta. padariau klaida rasydama dukros pavarde. vietoj jos pavardes irasiau savo. ka daryt tokiu atveju?

 364. Rita sako:

  Sveiki. Padariau klaida savo sunaus pavardeje. Turi buti Gabrys, bet parasiau Gabryte. Bilietam dar check in nepadarytas. Ar bus problem skrendant? I Ryanair bustine neimanoma prisiskambinti.

  Aciu

  • Rita, reiktų atlikti keleivio pavardės keitimą. Pabandykite prisiskambinti į centrinę Ryanair būstinę, galbūt pakoreguos nemokamai. Jei ne, teks mokėti keitimo mokestį.

 365. Karolina sako:

  Sveiki, užsakiau du bilietus dviems asmenims į Londoną, bet dėl darbo vienas asmuo negali išskristi tą užsakymo diena, ar galima kaip nors pakeisti vieno žmogaus skrydimo datą? Bilietai pirkti per internetą.

  • Karolina, jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, bilieto datą galite pakeisti per „Manage booking“. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

 366. Mindaugas sako:

  Sweiki. Norejau pasiteirauti kada atsiunciami bilietai po uzsakymo. Dekui

 367. Neringa sako:

  Per ryanair

 368. Neringa sako:

  sveiki, man skubiai reikia pasikeisti bilieta, bet nezinau, kaip, atskridau i dublina, o dabar noriu isskristi is jo kuo anksciau o bilietas is dublino yra nupirktas tik 2014-08-20 ar galima pakeisti i liepos menesi ir kaip? kiek kainuos? nes per mannage booking man nepasidaro… prasau padekit kuo greiciau

 369. Ausra sako:

  sveiki. netycia istryniau savo bilieto regisrtacijos numeri,kur vel ji galeciau gauti,skrydis po savaites.aciu

  • Aušra, jei pirkote bilietą per Ryanair svetainę, bandykite atsisiųsti iš naujo bilieto užsakymo patvirtinimą per „Manage booking“ pasirinkę opciją, nereikalaujančią rezervacijos numerio. Jei pirkote bilietą per pasirinktą bilietų rezervavimo sistemą, kreipkitės į tos sistemos administratorių.

 370. daiva sako:

  Laba diena. Susidūriau su didele problema. Padėkit. Paaugliui sūnui, kuriam sueis už 20 dienų 16 metų nupirkau bilietą į Škotiją ir informacijoje perskaičiau, kad iki 16 metų vaikui reikalingas lydintis asmuo. Mes jo neturime, ką daryti? Padėkit kuo skubiau, nes skrydis už dviejų dienų, Dėkui.