Ryanair bilieto keitimas 1 070

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu Užsakant oro uoste
Skrydžio keitimo mokestis
Žiemos sezonas
€30 / £30 €45 / £45
Skrydžio keitimo mokestis
Vasaros sezonas
€40 / £40 €60 / £60
Skrydžio keitimo mokestis
**Žiemos sezonas kai kuriems maršrutams
€50 / £50 €75 / £75
Skrydžio keitimo mokestis
**Vasaros sezonas kai kuriems maršrutams
€60 / £60 €90 / £90
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €110 / £110 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100

Žiemos sezonas, išskyrus šventes:
2016.10.01-2016.12.20;
2017.01.05-2017.05.31.
Vasaros sezonas ir šventiniai periodai:
2016.06.01-2016.09.30;
2016.12.21-2017.01.04.

** Didesni mokesčiai taikomi šiems maršrutams: tarptautiniai skrydžiai į Kanarų salas (išskyrus Ispanijos vidinius skrydžius), ir visi tarptautiniai skrydžiai į/iš Graikiją ir jos salas.

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 070 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 22 23 24
 1. Donatas sako:

  Sveiki. Pirkau bilieta, ir el. Programeleje rodo mano varda pavarde, bet chek-in dar nedarytas. Ar galiu pakeisti varda pavarde, nes bilietas pirktas ne man? Jei negalite padeti siuo klausimu, parasykite ryanair e-mail, nes nerandu. Aciu

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Donatai,
   susisiekite su Ryanair ir jie padės spręsti šią problemą. Prisijunkite prie savo paskyros ir pasinaudokite online pokalbių paslauga.

 2. Loreta sako:

  Jei negali skristi 3 asmenų šeima dėl priešmirtinės tėvo būklės. Ar galima atgauti sumokėtus už skrydį pinigus, registracija neatlikta.

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Loreta,
   deja, tačiau pinigai grąžinami tik keleivio ligos arba artimojo mirties atveju.

 3. Valdas sako:

  Pirkau bilietus Ryanair svetaineje Varsuva-Lisabona-Varsuva rugpjucio men. penkiem asmenim ir suklydau vieno varda: vietoj Eugenijaus parasiau Egidijus. Ar registruojantis skrydziui galiu pakeisti varda ar dabar galiu kur nors pakeisti

  • Danielė | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Valdai,
   taip, jei į skrydį dar neužsiregistravote pakeisti galite, o jei užsiregistravote, susisiekite su Ryanair arba agentūra, iš kurios pirkote bilietus, ir jie padės ištaisyti klaidą,

 4. Donata sako:

  Sveiki turiu bilieta liepos menesiui, noriu pakeisti i birzelio menesi is alikantes i kauna ir atgal, cia skaitytusi skrydzio keitimo mokestis uz 40 o 60 euru ir kur turiu kreiptis ar skambinti. Registracijos online dar nepadariau tik uzsisakiau. Dekui

  • Renata | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Donata, skrydžio keitimo mokestis kinta priklausomai nuo užsakymo bei pasirinktos naujos skrydžio datos. Rekomenduoju susisiekti su tiesioginiu pardavėju.

 5. Andrius sako:

  Sveiki,
  Noreciau suzinoti, kaip galiu pasikeisti skrydzio data internetu. Turiu apsa tekefone.

  Pagarbiai

  Andrius Ruzgys

 6. As sako:

  Seiki,ar imanoma pakeist skrydzio data,kai jau yra atliktas check-in?

  • Renata | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki, galima, pirmiausiai reikia susisiekti su Ryanair atstovais, kad registraciją į skrydį būtų atšaukta, tuomet sėkmingai galėsite keisti datą.

 7. Tadas sako:

  Sveiki,noriu pakeisti keliones data,bet nezinau kaip tai padaryti,susisiekus elektroniniu pastu,padeti tai pat negalejo,nes neva bilietas pirktas ne lietuviskoje svetaineje,nors pirkau raynair.com/lt

  • Renata | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Tadai, tuomet rekomenduoju susisiekti su Ryanair tiesioginiais atstovais.

 8. Rivaldis sako:

  Sveiki, noreciau pakeisti skrydžio data iki skrydžio liko viena diena koks mokestis butu?

 9. Migle sako:

  Sveiki. Užakiau 3 bilietus į Londoną, bet per klaida vietoj vaiko vietos vardui įvesti įvedžiau savo o vietoj savo vaiko. Ar turės įtakos? Ar nėra skirtumo kokia tvarka suvesti vardai? Ačiū už atsakymą.

  • Renata | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Migle, jeigu Jūs prieš darant apmokėjimą pasirinkote, jog skrenda vaikas ir 2 suaugę pavyzdžiui. Vėliau į vaiko vietą įrašėte savo vardą ir pavardę. Tuomet iškils nesklandumai registruojantis į skrydį, nes pagal vaiko metus, neleis pasirinkti suaugusio žmogaus gimimo metų. Tokiu atveju reikės susisiekti su tiesioginiu pardavėju ir prašyti, jog pakoreguotų duomenis.

 10. Laura sako:

  Laba diena,

  Užsakyti du bilietai,ir iki skrydžio liko 1,5 mėn. noriu pakeisti vieną keleivį tačiau kai keičiu svetainėje leidžia patvirtinti tačiau niekas nepasikeičia, kur galiu kreiptis kad man jį pakeistų??

 11. Giedrius sako:

  Sveiki,turiu bilietus į Rygą sekančią savaitę. Ar galiu atsiimti sumokėtus pinigus, nedariau kol kas chek in..?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt sako:

   Sveiki, Giedriau,

   jeigu esate pasirinkęs pinigų skrydžių bendrovę (pvz., Ryanair), pinigų grąžinimas galimas tik išskirtiniais atvejais dėl rimtų priežasčių (pvz., sunki liga, artimojo mirtis). Dėl pinigų grąžinimo Jums reiktų kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėją.

   • Diana sako:

    Sveiki,
    noreciau placiau suzinoti, kas yra sunki liga? Tarkim triju asmenu seima susiruose atostogu, o vyra istinka infarktas, likus 2 savaitems iki keliones. Gydytoju isvada – jokiu skrydziu menesi laiko. Ar tai sunki liga? Ar pinigus gali susigrazinti visa seima, ar tik sergantis asmuo? Ar reikalingas kazkoks israsas is ligonines, kaip irodymas tos ligos?

    • Renata | ryanair-skrydziai.lt sako:

     Diana, ligos sunkumą svarsto aviakompanijos atstovai. Jūsų atveju vis tiek galima bandyti susisiekti su aviakompanija, situacija būtų svarstoma ir tik po maždaug mėnesio laikotarpio gautumėte išvadas, ar bus sugrąžinti pinigai. Pateikiant paraišką aviakompanijos atstovams, reikėtų siųsti visus ligą įrodančius dokumentus anglų kalba. Teigiamos išvados atveju pinigai būtų grąžinami tik sergančiam asmeniui.

1 22 23 24

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?