Ryanair bilieto keitimas 1 398

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu (nuo) Užsakant oro uoste (nuo)
Skrydžio keitimo mokestis
€35 – €65 €50 – €95
Rezervacijos mokestis – atliekant bilietų rezervaciją oro uoste €20 / £20
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €115 / £115 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100
Valstybinės rinkliavos administravimo mokestis €20 / £17

 

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 398 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 30 31 32
 1. tomas parašė:

  sveiki pirkau biletus is uk i lt ir atgal grizes pasikeiciau pasa bet kai bandau registruotis atgaliniam skrydziui neleidzia pakeisti paso duomenu ka daryti

 2. Jonas parašė:

  Sveiki, norėjau pasiklausti kaip tisliai internetu galima pasikeisti bilieto vardą, pavardę? Ir čia turi keisti kas pirko bilietą ar gali pakeisti ir kitas asmuo?

 3. Greta parašė:

  Ar taikomos baudos ar pan. jei nebeskrisiu pagal bilietą kuriam chek-in nebus atliktas?

 4. Brigita parašė:

  Laba diena, turime bilietus skrydžiui į Londoną, check in dar nėra nedarytas, norime pakeisti skrendančio vardą ir pavardę, keik tai kainuoja?

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietų pardavėju, kad pakeistų duomenis.
   Tai, kad neatlikote registracijos į skrydį kainos neįtakoja.

 5. Evelina parašė:

  Sveiki, nusipirkau bilietą su nauja pavarde (ištekėjau) bet nespėju pasikeist paso.. Reikia keist pavardę ant bilieto ar gali užtekti parodyti santuokos liudijimą?

 6. Neringa parašė:

  Sveiki
  Ar galima internetu pakeisti vaiko paso duomenis

 7. Dalia parašė:

  Sveiki, norime pakeisti skrydzio data is 18 rugsejo i 20 rugsejo, kiek tai gali kainuoti? Avialinijos ryanair.
  Skrydis is Vilniaus i Milana(Bergamo) . Norim pakeisti 2 bilietus. Aciu

  • Ieva parašė:

   Sveiki,

   Dėl visų pakeitimų Jums derėtų kreiptis į savo bilietų pardavėją.

 8. Renata parašė:

  Kiek kainuos keleivio keitimas skrydziui pirmyn ir atgal?

 9. Stanislava Kybartienė parašė:

  Sveiki, pirkdama bilietą vaiką pažymėjau kaip paauglį. Internetu negaliu (gal nemoku) pakeisti jo statuso. Ką daryti, kad galėtume gauti įlaipinimo taloną?

 10. Brigita parašė:

  Sveiki nusipirkom bilieta is Stansd I Vilniu rugpjucio 14d.Vienas suauges zmogus.Bet norim nupirkti vaikuj bilieta ir prisegti,kaip tai padaryti?? Nerandam

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Bilietą reikės išpirkti kaip suaugusiam ir vėliau susisiekti su savo bilietu pardavėju, kad prijungtų bilietą prie Jūsų ir pakeistu statusą. Rezervacijų sujungimas yra mokama paslauga.

 11. Lina parašė:

  Sveiki, su vyru turim skrydžius us East Midlands – Riga 13 rugpjūčio, o vaikai turejo išskristi šiandien, bet taip gavos kad neiskrido… dabar nupirkom vaikam bilietus su mumis kartu 13 bet pirkom kaip suaugusiam, kaip suvesti duomenis gimimo metus, nes jai suvedam gimimo metus meta klaida, nes vaikai ….

  • Monika parašė:

   Sveiki,

   Susisiekite su savo bilietu pardavėju, kad prijungtų vaikų bilietus prie Jūsų ir pakeistų vaikų statusą iš saugusiojo į vaiką. Ši paslauga yra mokama.

 12. LINA parašė:

  Sveiki turiu toki klausima …nusipirkau bilietus su paso numeriu ,bet negaliu gristi su pasu nes baigesi paso galiojimas ….ar galiu pakeisti biliete is paso i asmens tapatybes korteles numery ….

1 30 31 32

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?