Ryanair bilieto keitimas 1 184

Bilieto keitimas – skrydžio datos keitimas

Skrydžio datos keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Skrydžio datos keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir gali skirtis priklausomai nuo skrydžio laiko pagal sezoniškumą. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas. 

Bilieto keitimas – skrydžio maršruto keitimas

Skrydžio maršruto keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 4 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių. Jei norite pakeisti ne visų biliete nurodytų keleivių skrydžio laiką arba jei vidinis skrydis keičiamas į tarptautinį, internetu to padaryti nepavyks, teks kreiptis į Ryanair skambučių centrą arba sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Jei skrydžio į vieną pusę bilietas buvo panaudotas, atgalinio skrydžio maršruto keisti negalima (išskyrus, jei skrydis buvo atšauktas ar atidėtas daugiau nei 3 val. – tuomet kreipkitės į Ryanair atstovybę oro uoste).

Skrydžio maršruto keitimo mokestis skaičiuojamas skrydžiui į vieną pusę vienam keleiviui ir priklauso nuo sezoniškumo. Papildomai priskaičiuojamas turimo ir naujo bilietų kainų skirtumas. Jei naujo bilieto kaina mažesnė, skirtumas negrąžinamas.

Bilieto keitimas – keleivio vardo, pavardės keitimas

Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis skaičiuojamas vienam keleiviui viename užsakyme (t.y. biliete).

Keleivio vardo, pavardės keitimas galimas (jei yra laisvų vietų) likus ne mažiau nei 2 val. iki skrydžio, išskyrus tuos atvejus, kai jau atlikta registracija į skrydį internetu*. Ryanair bilieto keitimas galimas internetu, per Ryanair skambučių centrą arba per sistemos, kurioje pirkote bilietą, administratorių.

Vardo keitimas negalimas, jei panaudotas bent vienas skrydžio segmentas iš užsakymo. Jei bilietą sudaro daugiau nei vienas skrydis, keleivio pavardės keitimas turi būti atliekamas visiems bilieto skrydžių segmentams.

*Jei keleivis jau užsiregistravo į skrydį internetu ir vėliau nori atlikti datos, maršruto ar vardo keitimus, reikia susisiekti su rezervacijų centru likus ne mažiau kaip dienai iki skrydžio ir atšaukti registraciją. Atšaukus registraciją, bilieto keitimai galimi įprasta tvarka – internetu per „Tvarkyti kelionę“ arba per sistemos, kurioje pirktas bilietas, administratorių.

DĖMESIO❗Perkantiems bilietą suteikiama galimybė per 24 val. ištaisyti klaidas parašytuose varduose, pavardėse ar pakoreguoti skrydį, jei apsiriko. Jei norite pakeisti skrydžio kryptį ar datą, tokiu atveju, mokamas tik skrydžių kainų skirtumas.

Jei bilietas pirktas per bilietų rezervavimo sistemą, dėl visų klausimų kreiptis į pasirinktos sistemos administratorių.

 Skrydžio keitimo mokestis – už vieną keleivį / skrydžiui į vieną pusę Užsakant internetu Užsakant oro uoste
Skrydžio keitimo mokestis
Žiemos sezonas
€30 / £30 €45 / £45
Skrydžio keitimo mokestis
Vasaros sezonas
€40 / £40 €60 / £60
Skrydžio keitimo mokestis
**Žiemos sezonas kai kuriems maršrutams
€50 / £50 €75 / £75
Skrydžio keitimo mokestis
**Vasaros sezonas kai kuriems maršrutams
€60 / £60 €90 / £90
Keleivio vardo, pavardės keitimo mokestis  – už vieną keleivį visam bilietui €110 / £110 €160 / £160
Praleistas įlaipinimas į skrydį – mokestis galimas kai lieka ne daugiau nei 40 min. iki skrydžio ir ne vėliau nei 1 val. po skrydžio. Tuomet keleivis turi galimybę skristi kitu galimu reisu. €100 / £100

Žiemos sezonas, išskyrus šventes:
2016.10.01-2016.12.20;
2017.01.05-2017.05.31.
Vasaros sezonas ir šventiniai periodai:
2016.06.01-2016.09.30;
2016.12.21-2017.01.04.

** Didesni mokesčiai taikomi šiems maršrutams: tarptautiniai skrydžiai į Kanarų salas (išskyrus Ispanijos vidinius skrydžius), ir visi tarptautiniai skrydžiai į/iš Graikiją ir jos salas.

Bilieto grąžinimas

Keleivio rimtos ligos ar mirties atveju nukentėjusio keleivio bei kartu su juo keliaujančių asmenų, nurodytų tame pačiame užsakyme, bilietas gali būti grąžintas arba pakeistas po aviakompanijos svarstymo ir sprendimo priėmimo už papildomą administracinį mokestį. Norint grąžinti bilietą dėl minėtų priežasčių reikia pateikti visus dokumentus, įrodančius priežastį, dėl ko nukentėjęs keleivis negali skristi. Jei bilietą pirkote ryanair.com svetainėje, kreipkitės į centrinę Ryanair būstinę. Jei bilietą pirkote pasirinktoje bilietų rezervavimo sistemoje, kreipkitės į sistemos administratorių.

1 184 thoughts on “Ryanair bilieto keitimas

1 25 26 27
 1. Indre parašė:

  Laba diena, pirkau bilietus vykti is anglijos i lietuva ir atgal. Bet lietuvoje pasikeisiu pasa pasikeis pavarde ir vaikui padarysiu pasa, is anglijos jis keliaus su gryzimo dokumentu. Ka daryti?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Indre,

   registraciją atlikite su tais dokumentais, kuriais keliausite.

 2. Roberta parašė:

  Sveiki, noriu biliete ( pirmyn ir atgal) keisti varda ir pavardę. Tai man kainuos 110 ar 220 ?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Roberta,

   vardas pavardė keičiama visai užsakymui. Jeigu Jūsų skrydžiai pirkti kartu, suma mažesnė bus.

 3. Sveiki, pries kelias valandas pirkau bilieta, ir per ziopluma nepastebejau, kad irasytas tecio vardas ir pavarde(pries tai buvau pirkus jam) Ka man daryti,kur kreiptis,kad istaisyti varda su pavarde?? Aciu

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Liudmila,

   Jūs galite pataisyti vardą ir pavardę. Reiktų kreiptis į savo bilietų pardavėją. jeigu įsigijote bilietus tiesioginiame aviakompanijos portale, prisijungus prie savo užsakymo, sistema leis keisti/koreguoti užsakymo duomenis.

 4. Aurelijus parašė:

  Laba diena turiu problemele,ar butu imanoma pasikeisti bilietus?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Aurelijoje,

   tam tikri užsakymo koregavimai yra įmanomi (pvz., datos keitimas, keleivių ir t.t.). Susisiekite su tiesioginiu savo bilietų pardavėju dėl norimų paslaugų.

 5. Viktorija parašė:

  Sveiki. Planavau kelionę į Vokietiją rugsėjo 27d. Tačiau dukrai prireikė skubios operacijos ir turėjau vykti skubiai rugsėjo 20d. Ar galima kažką pakeisti su bikietu rugsėjo 27d?

  • Alvita | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   su anglišku gydytojo patvirtinimu dėl Jūsų dukros ligos, galite bandyti kreiptis į avialinijas dėl kompensacijos.

 6. Joana parašė:

  Laba diena.Pries 10 menesiu pirkome bilietus i Milana is Rygos lapkricio 4 dienai.Isgirdome informacija apie Ryanair atsaukiamuosius skrydzius.Mus neramina tai,kad is Milano turime vykti Genujon-kruizinei kelionei….Ka patartumete daryti ir kur gauti tikslia info apie atsaukiamus skrydzius?

  • Eleonora | ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Joana,

   apie atšauktą skrydį Jus turi informuoti Jūsų skrydžio bilietų pardavėjas. Į jį tiesiogiai ir turėtumėte kreiptis dėl išsamesnės informacijos.

1 25 26 27

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?