Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės 136

Viena didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Ryanair skelbia keičianti registruoto ir rankinio bagažo politika. Jau nuo rudens keleiviai nemokamai du rankinius bagažo vienetus į lėktuvo vidų leis įsinešti ne visiems norintiems keleiviams, sumažins mokesčius už registruotą bagažą ir padidino leistiną šio bagažo svorį.

Ryanair tikisi, kad šie pakeitimai įtakos teigiamus keliautojų bagažo vežimo pokyčius. Šiuo metu keleiviai pasiima du rankinio bagažo vienetus ir dažniausiai lėktuvo salone tiesiog nepakanka vietos bagažui. Jie yra prašome jį perkelti į registruoto bagažo skyrių. Mano, kad šie pokyčiai suteiks daugiau vietos keleiviams ir jie atsakingiau apgalvos savo bagažo gabenimą.

Ryanair nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įvedamos naujos taisyklės:

• Visų registruojamų lagaminų leistinas svoris nuo 15 kg didėja iki 20 kg;

• Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);

• Į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“ paslaugas);

• Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

136 thoughts on “Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

 1. Audrius parašė:

  Laba, diena skrisiu I Vokietija, skrydziui registravau lagamina, ar galiu dar veztis ir rankini bagaza ir koki?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Nemokamas rankinis bagažas yra įskaičiuotas į kainą. Galite gabenti rankinį bagažą iki 10 kg ir matmenys 55x40x20 cm ir mažą rankinę iki 35x20x20 cm.

 2. Romualda parašė:

  Laba diena,
  ar skrendant iš Lenkijos į UK su Ryanair reikėtų gydytojo pažymos dėl prieš dvejus metus pakeisto čiurnos sąnario?
  Romualda

 3. Jurgita parašė:

  Sveiki .keliausiu viena su vaiku 1.3 m kiek ir kokiu ismatavimu bagazas mums priklauso ir ar bus galima nestis i salono vidu kelione 12.26

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Suaugęs asmuo gali gabenti vieną vienetą rankinio bagažo iki 10 kg, matmenys 55x40x20 cm ir antrą vienetą, kurio matmenys: 35x20x20 cm. Kūdikiui priklauso tik mažas nešulys, kurio svoris yra iki 5 kg.

 4. Irena parašė:

  Sveiki,
  Ar butinai antras, didesnis bagazas turi buti su ratukais?
  Pagarbiai.

 5. Rolanda parašė:

  Sveiki,skrendam i Anglija.Ar galiu,registruotu bagazu veztis dziovintu grybu?Ar nekils jokiu problemu?aciu

 6. Raimonda parašė:

  Sveiki sekmadieni skrendu su 3metu dukra I UK. Ar dukrai priklauso 10kg? Ir ar galiu tureti maza kuprine su savim? Neprisikabins jei dukros tase 10kg nes mama o ne pati dukra?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Vaikui nuo 2 metų priklauso toks pat rankinis bagažas kaip ir suaugusiam asmeniui.

 7. Irena parašė:

  laba diena.Vyras prase nupirkti darbinius batus,tuos kur priekyje yra gelezis.Ar galima juos deti I ranking bagaza,Juk gali per patikra pypseti.

 8. Lau parašė:

  Skrisiu į Angliją.

 9. Violeta parašė:

  Sveiki. Lapkričio 12 d skrendu į Norvegiją. Bilietas užsakytas tik su rankiniu bagažu. Ar galima jame vežtis maisto produktų, mėsos gaminių bei mėsos konservų savo reikmėms?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Konservų rekomenduojame nevežti, nes viduje gali būti skysčio. Dėl kitų produktų problemų kilti neturėtų.

 10. Lau parašė:

  Sveiki, kiek rankiniam bagaže galima vežtis cigarečių? Ir kiek rankiniam bagaže mėsos gaminiu?

 11. Ilma parašė:

  Laba diena, bilietas buvo pirktas metų pradžioje su registruotu bagažu 15 kg. Skrydis bus lapkričio 10d. Ar pagal naujas taisykles reiškia, kad nemokamai galiu vežtis 20 kg registruotą bagažą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Vadovaukitės informacija, kuri bus nurodyta ant jūsų lėktuvo bilieto.

 12. […] IEŠKOTI « Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės […]

 13. Vanda parašė:

  Sveiki,
  noriu paklausti, jei bagažas yra kuprinė, o ne lagaminas su ratukais, ar galima jį neštis į lėktuvo saloną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Kadangi Ryanair naująją tvarką nukėlė į 2018 m. sausio 15 d. tai kol kas galite neštis kartu su savimi į lėktuvą.

 14. Lina Matuliuniene parašė:

  Skrendant is Rygos i Glazgova Gruodzio 23 d. ar galima registruotam bagaze veztis alkocholio, cigareciu ,vaistu ir maisto(lasiniu ?). Koks limitas leistinas kiekis ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, Lina,

   keliaujant į Jungtinę Karalystę, maksimaliai galima gabenti:
   ✔ 10 l stipriųjų gėrimų (iki 60%);
   ✔ 20 l spirituoto vyno iki 22 % (pavyzdžiui, portveino ar chereso);
   ✔ 90 l vyno (iš kurio ne daugiau kaip 60 l putojančio vyno);
   ✔ 110 l alaus.

   Daugiausia galima gabenti 1 asmeniui iki 800 vnt. cigarečių (iki 4 blokų). Vaistų – iki 5 pakuočių vienos rūšies nereceptinių vaistų. Maisto kiekis nėra ribojamas konkrečiai, tačiau yra svarbu atsižvelgti į tai, jog dėl per didelių kiekių nekiltų įtarimas apsaugos darbuotojams, jog produktai skirti ne Jūsų asmeniniam vartojimui. Mėsos gaminius gerai įpakuokite.

 15. Migle parašė:

  Sveiki. Mes skrendam lakricio 18 i.voketija su mazu kudikiu 10men. Kas priklauso vaikui? Ar galiu imti 5kg tase? Ir dar jai papildoma kuprinyte isideti jos maista prireikus lektuve.? Ir ar galiu veztis nemokamai ir vezima-ir sulankstoma lovele (manieza) ? Aciu uz atsakymus.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taisyklės skrendant su Ryanair:
   Kūdikiais laikomi keleiviai nuo 8 dienų iki 24 mėnesių (iki 2 metų). Asmuo lydintis kūdikį turi būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Kūdikiai kelionės metu turi sėdėti ant suaugusiojo kelių, naudojantis kūdikių saugos diržu, kurį suteikia skrydžio palydovai. Kūdikiams nuo 12 mėnesių amžiaus aviakompanija Ryanair leidžia keliauti sėdint atskiroje sėdynėje su tam skirtais diržais, kuriuos reikia užsisakyti.

   Kūdikiams iki 2 metų priklauso 5 kg rankinis bagažas. Nemokamai gabenamas sulankstomas vežimėlis ir automobilinė kėdutė, vaikiška sėdynė arba kelioninė lovelė. Į lėktuvą galima įsinešti automobilinę kėdutę, jei bus išpirkta atskira sėdima vieta (kėdutė turi atitikti tam tikrus standartus).
   Papildoma kūdikio įranga iki 20 kg yra registruojama iš anksto ir kainuoja 10 EUR už 1 vienetą skrydžiui į vieną pusę. Jei turima kūdikio įranga viršija 20 kg, tai jums teks mokėti už kiekvieną viršijamą kilogramą.
   Ryanair kompanijos lėktuvuose yra kūdikių pervystymo vieta ir galimybė pašildyti kūdikiui skirtą maistą. Kūdikių maistui, reikalingam skrydžio metu, apribojimai netaikomi.

 16. Asta parašė:

  Sveiki,

  o kaip del kompiuterio? Kaip ji galima vestis nuo lapkricio 1d?

 17. Vytaute parašė:

  Laba diena,
  Rankini bagaza galima nestis i vidu,pagal naujas taisykles,tik ilaipinimo pirmenybe turintiems (vienas is punktu)
  Mes nusipirkome bilietus paprasciausius, be jokiu pirmenybiu.bet esame su 1m vaiku, tai kiek macius esu su vaikais visad pirmi sukvieciami. Tai ar cia skaitytusi ta pirmenybe turintis ar bagazas keliaus ne salia musu?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,

   jei Jūs neesate įsigijusi pirmenybinio įlaipinimo, tai Jums ir nepriklauso paslaugos ir privilegijos suteikiamos įsigyjant pirmenybinį įlaipinimą.

 18. VIDA parašė:

  Sveiki norejau suzinoti kaip gauti pirmenybe ir kiek kainuoja- bilietas i Londona jau nupirktas o rankini bagaza noriu nestis i lektuvo vidu su savimi.ACIU.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Vida,

   dėl papildomų paslaugų išpirkimo reikia kreiptis tiesiogiai į savo bilietų pardavėja, jeigu pirkote oro linijų bendrovės portale – prisijungus su asmenine paskyra galima išsipirkti pačiam. Paslaugos kaina yra individuali. Jeigu keliaujate su Ryanair ir Jūsų skrydis yra vėliau nei spalio 31 d., į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams. Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

 19. Keleivė parašė:

  Laba diena,
  Noriu pasiteirauti – jeigu imamas tik vienas rankinio bagažo vienetas, atistinkantis didesniojo rankinio bagažo išmatavimus, jo taip pat negalima bus pasiimti su savimi į lėktuvo saloną?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   pagal naujas Ryanair taisykles nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įprastiems keleiviams (t.y. pirmenybės neturintiems) į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

 20. Irma parašė:

  Sveiki,
  Ar keliaujant 2017-10-10 iš Kauno į Edinburgą dar galėsiu turėti antrą mažą (24*20*7cm) rankinę salone?
  Ar grįžtant jau lapkritį net maža minėta rankinė turės atsidurti bagaže?

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?