Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės 136

Viena didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Ryanair skelbia keičianti registruoto ir rankinio bagažo politika. Jau nuo rudens keleiviai nemokamai du rankinius bagažo vienetus į lėktuvo vidų leis įsinešti ne visiems norintiems keleiviams, sumažins mokesčius už registruotą bagažą ir padidino leistiną šio bagažo svorį.

Ryanair tikisi, kad šie pakeitimai įtakos teigiamus keliautojų bagažo vežimo pokyčius. Šiuo metu keleiviai pasiima du rankinio bagažo vienetus ir dažniausiai lėktuvo salone tiesiog nepakanka vietos bagažui. Jie yra prašome jį perkelti į registruoto bagažo skyrių. Mano, kad šie pokyčiai suteiks daugiau vietos keleiviams ir jie atsakingiau apgalvos savo bagažo gabenimą.

Ryanair nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įvedamos naujos taisyklės:

• Visų registruojamų lagaminų leistinas svoris nuo 15 kg didėja iki 20 kg;

• Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);

• Į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“ paslaugas);

• Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

136 thoughts on “Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

 1. Jūrate parašė:

  Laba diena, 02.02d skrisiu i Milana. Kuprines ismatavimai 50x35x20. Ar galesiu pasiimti i salona?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Ne, negalėsite, nebent įsigysite pirmenybinio įlaipinimo paslaugą.

 2. Daiva parašė:

  Sveiki sekmadieni Sausio 21 skrendam i Eilata.Pagal naujas taisyklez bagazas su ratukais 10kg bus paemas i bagaza nemokamai i lektuvo vidu tik kuprine galesiu pasimt.Taip supratau.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Taip supratote teisingai. Pagal naujas taisykles į lėktuvo saloną bus galima pasiimti tik 1 nedidelį (20x20x35) bagažo vienetą. O kitą reikės atiduoti į bagažo skyrių.

 3. Inesa parašė:

  Sveiki, siandien atejo laiskas, jog sausio 14d skrydyje i Malta galesiu isinesti tik rankinuka ir reikia pirkti bagaza, o buvo nurodyta, jog pokyciai bus nuo sausio 15????

 4. Kristina parašė:

  Sveiki, kaip užsisakyti pirmenybinį įlapinimą, jei bilietai jau nupirkti?

 5. Irena parašė:

  Laba, ketinu skristi vasario pradžioje į Paryžių, jei turesiu kompiuterio kuprinytę ir nurodytų matmenų rankinį bagažą,jį turesiu atiduoti kaip supratau. Ar už jį teks mokėti kaip už registruotą. Ar turėčiau pirkai pirmenybinį bilietą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,
   Į lėktuvo saloną galėsite paimti 20*20*35 cm rankinę, o didesnį 55*40*20 cm reikės atiduoti į bagažo skyrių. Jis bus gabenamas nemokamai.

 6. Ingrida parašė:

  Sveiki.Rytoj skrendu į Dubliną „Ryanair FR2972“.Registruoto bagažo su bilietu neįsigijau.Ar galima sumokėti už registruotą bagažą oro uoste prieš lipant į lėktuvą,kiek tai kainuoja ir koks gali būti jo svoris?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taip, už registruotą bagažą galite sumokėti ir prieš skrydį, jo matmenys turėtų būti ne daugia 119*119*81 cm, o svoris negali viršyti 20 kg.

 7. Jurate parašė:

  Jei skrisiu tik su kuprine, kuri yra didesne nei 20 x30x30, ir mazesne nei 20x40x55 ar reiks atiduot ja i bagazus? Ir dokumentus pinigines telefonus isidet i maiseli??

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki, teks atiduoti į bagažo skyrių. O svarbiausius daiktus galite susidėti į maišelį ir galėsite jį neštis į lėktuvo saloną.

 8. Irena Juskaite parašė:

  Laba diena sausio 11 diena skrisiu is Dublino i Londana ,grysiu sausio 15 ,su savimi noriu vestis nesiojama kompiuteri ,kur man ji deti?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jei jis telpa į rankinį (35*20*20 cm) bagažą, imkite kartu į lėktuvo saloną. Jei netelpa, siūlome įsigyti pirmenybinį įlaipinimą ir galėsite kartu su savimi pasiimti ne tik minėtą mažą krepšį, bet ir 55*40*20cm dydžio lagaminą į lėktuvo saloną.

 9. Svetlana Vainaliviciene parašė:

  Laba diena!Vasario 19 skrendu is Londono i Lietuva,turiu ilaipynimo pirmenybe…turesiu lagamina ir rankine,ar viska galesiu isinesti i salona?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Laba diena,
   Taip, jei rankinės ir lagamino dydis atitinka reikalavimus.

 10. Jurgita parašė:

  Sveiki sausio 18 gryztam is airijos su raynar lektuvu vienas asmuo ir kudikis kaip bus su kudikio rankiniu bagazu?( 5 kg bagazas jis nebus atimamas prie ilaipinimo vartu) ?

 11. Lauris parašė:

  sveiki, bilietai nupirkti ir padaryta registracija. kiek kainuotu prideti 1vnt lagamina 20kg registruoto bagazo. aciu

 12. Laura parašė:

  Laba diena,

  Skrendu i Briuselį 2018 Sausio 10 d. Vešiuosi tik rankinį bagažą (kuprinėlę ir lagaminą mažą. Ar galėsiu visą tai pasiimti į lėktuvo saloną?

 13. Vladimiras parašė:

  Labas. Ar galima nusipirkti registruojama bagažą 20kgaerooste prieš skrydį

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Galite. Tik kaina bus didesnė, nei įsigyjant iš anksto.

 14. Audra parašė:

  Laba diena,sausio 1diena skrisiu i lietuva ar galiu su savim nestis lagamina ir kuprine?ar kazka reikes atiduoti i bagazo skyriu?

 15. Violeta parašė:

  Sveiki, sausio 21d. skrisiu i Vokietija. Pirmenybinio bilieto neturiu, taciau skrisiu tik su rankiniu bagazu. Planuoju su savimi tureti tik nedidele kuprine, su keliais rubais ir mazyte rankine. Ar vis tiek turesiu kuprine atiduoti i bagazo skyriu? Jei taip tai ar ja kazkaip pazymes kad paskai atsiimant nekiltu kazkokiu problemu? Aciu.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Taip, didesnę kuprinę turėsite registruoti. Bus užklijuotas lipdukas ir pagal jį pasiimsite savo bagažą.

 16. Ra777 parašė:

  Sveiki. Atiduodamas didesnis bagažas prie įlaipinimo vartų, turi būti kažkaip supakuotas/ suvyniotas/ užtrauktukai surakinti spynelėmis, ar viso to-nereikia? Dėkui

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   tai jau Jūsų pasirinkimo teisė, niekas tokių dalykų nereikalauja atlikti prieš atiduodant bagažą.

 17. Aušra parašė:

  Sveiki,

  Artimiausiomis dienomis planuoju skristi į Kopenhagą (bilietas paprastas). Anksčiau su savimi visuomet turėdavau ir į saloną pasiimdavau normalaus dydžio kuprinę ir mažą rankinuką. Ar teisingai suprantu, kad dabar su savimi į saloną galėsiu pasiimti tik mažesnį rankinuką, o kuprinė bus paimta į registruojamo bagažo skyrių? Ačiū už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   taip, bagažas gali būti paimtas į registruotų bagažų skyrių.

 18. L. Gipienė parašė:

  Parašyta sąlygose, kad Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);Noriu paimti papildomą registruotą bagažą, bet rodo 40 Eur, o ne 25 Eur.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   skliaustuose būtent ir parašyta jog mokestis priklauso nuo kelionės laiko ir krypties, tai vadinasi kaina yra tokia kokią Jums rodo pagal kelionės kryptį ir laiką.

 19. BRONISLAVA parašė:

  Laba diena,
  Noriu paklausti atidavus rankini bagaza prie ilaipinimo vartu, kur ji reikes pasiimti atskridus ar prie lektuvo ar prie visu isduodamu bagazu.

 20. Ugnė parašė:

  Sveiki,
  Norėjau paklausti, jeigu skrisiu tik su rankiniu bagažu (bilietas ne pirmenybinis)ir su savimi tūrėsiu tik vieną krepšį kuris yra 10 kg, ar man jį reikės atiduoti, ar galėsiu įsinešti į vidų su savimi?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,
   Jeigu skrisite po 2018 m. sausio 15 d. tai jūsų bagažas keliaus į registruoto bagažo skyrių, o jeigu skrisite iki to laiko, tai galėsite jį pasiimti į saloną.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?