Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės 136

Viena didžiausia pigių skrydžių aviakompanija Ryanair skelbia keičianti registruoto ir rankinio bagažo politika. Jau nuo rudens keleiviai nemokamai du rankinius bagažo vienetus į lėktuvo vidų leis įsinešti ne visiems norintiems keleiviams, sumažins mokesčius už registruotą bagažą ir padidino leistiną šio bagažo svorį.

Ryanair tikisi, kad šie pakeitimai įtakos teigiamus keliautojų bagažo vežimo pokyčius. Šiuo metu keleiviai pasiima du rankinio bagažo vienetus ir dažniausiai lėktuvo salone tiesiog nepakanka vietos bagažui. Jie yra prašome jį perkelti į registruoto bagažo skyrių. Mano, kad šie pokyčiai suteiks daugiau vietos keleiviams ir jie atsakingiau apgalvos savo bagažo gabenimą.

Ryanair nuo 2017 m. lapkričio 1 dienos įvedamos naujos taisyklės:

• Visų registruojamų lagaminų leistinas svoris nuo 15 kg didėja iki 20 kg;

• Standartinis registruojamo bagažo mokestis už 20 kg lagaminą nuo 35 eur mažėja iki 25 eur (mokestis priklauso nuo kelionės laiko, krypties);

• Į lėktuvo saloną neštis du rankinio bagažo vienetus bus leidžiama tik įlaipinimo pirmenybę turintiems keleiviams (įskaitant „Plus“, „Flexi Plus“ ir „Family Plus“ paslaugas);

• Visiems kitiems (t.y. pirmenybės neturintiems) keleiviams į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (kiek didesnis lagaminas su ratukais) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių (nemokamai).

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

136 thoughts on “Keičiamos Ryanair bagažo taisyklės

 1. R parašė:

  Sveiki, kokia kaina nuo 10 kg ir daugiau bagazo kaina skrendant is Rodo i Kauna

 2. simona parašė:

  sveiki. Ar10kg registruotame bagaže skysčiu talpos neribotos?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso nuo to kokie tai skysčiai, jei pvz alkoholis tada ribojimai yra, atsižvelgiant į kiekvienos šalies įvežimo sąlygas.

 3. Airi parašė:

  Sveiki, kokia kaina sportinio bagažo? Ir koks jo dydis, kg?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Kaina skririasi priklausomai nuo to, kokia tai yra sportinė įranga.

 4. Regina parašė:

  Jeigu as nusipirksiu bagažą 20kg tai koki papildomai nemokamai bagažą galėsiu pasiimti su savimi? Ar tik maža rankine, ar ir 10kg rankinį pagaza?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso nuo skrydžio datos. Jeigu iki lapkričio 1d. tada 2vnt. 55x40x20cm iki 10kg, bei 35x20x20cm svoris neribojamas, jeigu po lapkričio 1d. tada tik 1vnt 40x20x25cm. svoris neribojamas.

 5. Marija parašė:

  Laba diena,ar galima vezti is Vokietijos gėlę ir gėlių svogunelius. Dekoju uz atsakyma

 6. rimante parašė:

  Sveiki, skiriu i Italija, norejau pasiteirauti pirkau be vietos ir papildomo bagazo. tai kokio ismatavimo galesiu vestis viena kuprine kita mazesni lagamina ir mazesni lagamina kaip suprantu ides i bagaza. Ar taip supratau? ir kokie ismatavimai?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu skrydis iki lapkričio 1d. tada galite gabenti 2vnt. Pirmasis 55x40x20cm. iki 10kg(turėsite atiduoti į bagažo skyrių) ir antrąjį 35x20x20cm svoris neribojamas galėsite įsinešti į saloną. Jeigu skrydis po lapkričio 1d. į saloną galėsite pasiimti 40x20x25cm ir tai bus vienintelis nemokamai priklausantis bagažas.

 7. Skaiva parašė:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti maisto produktus (pvz., kavą, arbatą, duoną ir t.t.)?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galite. Tik produktai turi būti ne skystos konsistencijos.

 8. Karina parašė:

  laba diena,
  turiu nusipirkusi bilietus dviem suaugusiems ir vaikui (7 metai), kai pirkau rinkausi vietą, kad vaiką pasodintų šalia (primokėjau 4 eur už 19 eilę) Prieš kiek laiko galėsiu registruotis skrydžiui, tik prieš 4 dienas ar anksčiau?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl konkrečios rezervacijos informacijos rekomenduojame kreiptis į bilieto pardavėją.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?