Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA 951

Spalio 24 d. atnaujinta informacija, kad naujosios Ryanair bagažo taisyklės bus pradėtos taikyti tik nuo kitų metų.

Viena iš populiariausių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair visai nesenai paskelbė apie naujas bagažo vežimo taisykles. Keliautojams šios naujovės įnešė šiek tiek streso ir nesusipratimų. 2017 m. spalio 24 d. kompanijos atstovai pranešė, kad naujoji tvarka bus pradėta vykdyti tik nuo 2018 m. sausio 15 d. Iki to laiko bus pereinamas laikotarpis, kurios metu klientai galės įgyti įpročius naujoms taisyklėms. Naujųjų taisyklių praktinį naudojimą nuspręsta nukelti, norint kuo mažiau sukelti nesklandumų ir nepatogumų žiemos keliones susiplanavusiems klientams, ypač didžiųjų metų švenčių metu.

Naujovės, kurios pradėjo galioti nuo 2017 m. rugsėjo 6 d.:

 • sumažinta registruoto bagažo kaina . Šiuo metu registruotas bagažas kainuoja nuo 25 EUR;
 • registruoto bagažo svoris keičiasi iš 15 kg į 20 kg.

Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.

 • tik įsigiję pirmenybinį įlaipinimą (priority boarding) galės su savimi į lėktuvo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm);
 • keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

Ryanair bagažo taisyklės

 

951 thoughts on “Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA

 1. Dovile parašė:

  Sveiki, ar su “priority” įlaipinimo bilietu, keliaujamt su 1,5mėn vaiku, būtų galimybė 10kg bagažą, priduoti į registruojamo bagažo skyrių?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su priority paslauga 10kg bagažas keliauja į saloną, į bagažo skyriu neatiduosite.

 2. Digrytė parašė:

  Sveiki, nusipirkau bilietą rugpjūčio mėn. Registracija bus birželį. Ar galiu apmokėti registruotą bagažą internetu ir kokia bus kaina ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Galite, kaina nuo 25eur-60eur asmeniui į vieną pusę. Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 3. Lina parašė:

  Laba diena,

  Pirkome skrydį tik su rankiniu bagažu iki 10kg 40x20x25cm. Norėjau paklausti ar galima dar pasiimti tiesiog rankinę? Nes taisyklėse rašoma: keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų. Dėkoju už atsakymą.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai dabar priklauso tik 1vnt 40x20x25cm tai galite imti rankinę.

 4. Ugnė parašė:

  Sveiki pirkome du bilietus paprastus ir viena su pirminio ilaipinimo ir dviem rankiniais bagazais.
  Norejau pasiteirauti ar tiems dviem bilietams galioja tas pats 55x40x20 rankinis bagazas plius maza kuprinyte ar tasyte? ir ar jiems reikia atiduoti savo krepsius ar gali nestis i lektuva ir pasideti virs galvos??

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su priority paslauga, galima gabenti 2vnt lėktuvo salone 55x40x20cm iki 10kg bei 40x20x25cm. O keleiviai be Priority paslaugos gali gabenti tik 1vnt bagažo 40x20x25cm.

 5. Aistė parašė:

  SVEIKI. Ar galima turint pirmenybinio įlaipinimo paslaugą lagamine vežti kvepalus, naujus, neišpakuotus?
  Jei taip, tai kiek dėželių po 50ml galima skraidinti. AČIŪ

 6. Edvinas parašė:

  Sveiki,
  Ar galiu pakeisti registruotą bagažą į priority?

 7. Armanis parašė:

  Sveiki ar galima vežtis riedlente ?

 8. Evelina parašė:

  Ar tinka rankiniam bagažui lagaminas, kurio dydis 34x24x50?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai galite gabenti tik rankinę ar kuprinėlę, kurios išmatavimai 40x20x25cm, jeigu turite išsipirkusi Priority paslaugą tai dar priedo galite gabenti 55x40x20cm lagaminėlį iki 10kg. Taigi Jūsų išmatavimų lagaminėlis yra šiek tiek per didelis.

 9. Karolis parašė:

  Sveiki,
  Pirkome bilietus ne per ryanair svetainę, skrydžiai bus vykdomi su skirtingomis oro linijomis į abi puses, iš Lietuvos bagažas mums nėra reikalingas, tačiau grįžtant su Ryanair norime įsigyti registruotą bagažą ne per savo bilietų pardavėją, o tiesiogiai, kadangi pardavėjas už vieną mokestį siūlo bagažą tik i abi puses. Kokiu būdu tai geriausia padaryti iš anksto?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Bet kokiu atveju Jūs turite kreiptis į bilieto pardavėją, nes tik jis gali prisijungti prie jūsų rezervacijos.

 10. Virginija parašė:

  Sveiki, sumokėjau mokestį už registruotą 10 kg bagažą. Ar lagaminą reikia priduoti bagažo skyriuje, ar galiu neštis iki įlaipinimo vartų? Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu tai registruotas bagažas į orlaivio saloną neįsinešite.

 11. Ausrine parašė:

  Sveiki, gruodžio 31 skrendame į Milaną, bilietai pirkti rugpjūčio mėn. Rašo, kad mums kiekvienm priklauso po 10kg registruotas bagažas. Norėjau paklausti,o kaip dėl skysčių? Ar galioja taisyklė dėl 1L iki 100ml skysčių maišelio? Ar į registruotą bagažą galiu imti kiek noriu skysčių?

 12. Keleive parašė:

  Sveiki,

  Ar galima rankiniame bagaže turėti vaistų švirkštuose su adatomis (tokia originali pakuotė)? Jei taip, ar reikia papildomų dokumentų jiems – receptų ar pan.?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Reikalingas receptas jei tai receptiniai vaistai, pažymą iš gydytojo.

 13. karolis parašė:

  Sveiki ar galima skrendant i Airija iš Lietuvos vežtis degtine pirkta iš prekybos centro?

 14. Ingrida parašė:

  Sveiki. Kaip ir kur isigyti priority?
  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl papildomų paslaugų Jums reikia kreiptis į savo bilietų pardavėją arba jeigu bilietai buvo pirkti ryanair.com svetainėje tada galite prisijungi prie savo užsakymo ir paslaugas išsipirkti ten.

 15. Evelina parašė:

  Labas rytas,

  Jei rankinio bagaźo išmatavimai yra ne didesni nei nurodyti, tačiau nėra tokio tipo, ar viskas tvarkoje? T.y. Ar galima vežtis sportinę kuprinę, kurios aukštis 40cm?

 16. Rasa parašė:

  Sveiki, ruošiames pirkti bilietus ir keliauti 2019 metų gegužės mėnesį. Keliausime su vaiku (2 metai 3 mėnesiai). Mums kyla klausimas, kokios galimybės pasiimti vaikui vežimėlį?Ar atskirai pirkti bagažą? Vežimėlio svoris 5 kg.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jums reikėtų įsigyti papildomai vežimėlio gabenimo paslaugą.

 17. Rūta parašė:

  Sveiki, ar galima rankiniame bagaže vežti pyragā šimtalapį?

 18. Ingrida parašė:

  Sveiki, skrendu su dviem vaikais, bet prioriry gavau tik as nes visi priority isparduoti, vaikai neturi, vaikam 10 ir 4 metai, kaip mums elgtis, juk as negaliu palikti vaiku? Mano bagazas bus salone o vaiku registruos?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Tai vaikai gali keliauti tik su kuprinėlėmis. O jūs su 2vnt rankinio bagažo.

 19. Laima parašė:

  Ar galiu rankiniame bagaze skraidinti rukyta vista.Ir dar-kiek pakeliu cigareciu galima?Kryptis -Dublinas

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Dėl vištienos problemų kilti neturėtų. 300vnt cigarečių galite gabenti.

 20. Gražina parašė:

  ar galiu skristi su pirmenybine 10kg. bagažu ne į saloną, kai lagamino aukštį sudaro 60cm. su ratukais. kiti matmenys atitinka.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu turite įsigyjusi pirmenybinio įlaipinimo paslaugą tada bagažą turėsite gabenti lėktuvo salone. Išvatavimai 55x40x20cm jeigu patikros metu būsite praleista tada viskas kaip ir būtų gerai, tačiau jeigu pastebės kad viršyti išmatavimai gali tekti susimokėti kaip už registruotą bagažą.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?