Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA 963

Spalio 24 d. atnaujinta informacija, kad naujosios Ryanair bagažo taisyklės bus pradėtos taikyti tik nuo kitų metų.

Viena iš populiariausių pigių skrydžių aviakompanija Ryanair visai nesenai paskelbė apie naujas bagažo vežimo taisykles. Keliautojams šios naujovės įnešė šiek tiek streso ir nesusipratimų. 2017 m. spalio 24 d. kompanijos atstovai pranešė, kad naujoji tvarka bus pradėta vykdyti tik nuo 2018 m. sausio 15 d. Iki to laiko bus pereinamas laikotarpis, kurios metu klientai galės įgyti įpročius naujoms taisyklėms. Naujųjų taisyklių praktinį naudojimą nuspręsta nukelti, norint kuo mažiau sukelti nesklandumų ir nepatogumų žiemos keliones susiplanavusiems klientams, ypač didžiųjų metų švenčių metu.

Naujovės, kurios pradėjo galioti nuo 2017 m. rugsėjo 6 d.:

 • sumažinta registruoto bagažo kaina . Šiuo metu registruotas bagažas kainuoja nuo 25 EUR;
 • registruoto bagažo svoris keičiasi iš 15 kg į 20 kg.

Naujosios taisyklės, kurios bus pradėtos taikyti nuo 2018 m. sausio 15 d.

 • tik įsigiję pirmenybinį įlaipinimą (priority boarding) galės su savimi į lėktuvo saloną pasiimti du vienetus rankinio bagažo (1 vnt. iki 10 kg 55 x 40 x 20 cm ir 1 vnt. svoris neribojamas, dydis – 35 x 20 x 20 cm);
 • keliautojai neįsigiję pirmenybinio įlaipinimo (priority boarding) su savimi į lėktuvo saloną galės pasiimti tik mažą rankinę/krepšį, kurio dydis yra 35 x 20 x 20 cm, o kitas didesnis rankinis bagažas iki 10 kg dydis 55 x 40 x 20 cm bus nemokamai paimamas į registruoto bagažo skyrių prie įlaipinimo vartų.

Ryanair bagažo taisyklės

 

963 thoughts on “Ryanair bagažo taisyklės. ATNAUJINTA

 1. Aiva parašė:

  Sveiki, ar galiu prie saves i lektuva nestis nauja indeli pieno misinuko milteliu? Vezu anukui.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Milteliai tai ne skystis, todėl problemų kilti neturėtų.

 2. Egle parašė:

  Sveiki, ar isigijus priority bilieta, bus galimi 3 bagazo vienatai: didelis lagaminas iki 20 kg., krepsys iki 40cm, iki 10kg, ir rankine.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su priority paslauga priklauso 2vnt rankinio bagažo: 55x40x20cm iki 10kg bei mažą rankinė ar kuprinė 40x20x25cm kurios svoris neribojamas. Jeigu turite įsigyjusi dar atskirai 20kg bagažą, tada jis skaitosi kaip ir trečiasis bagažas.

 3. Mil parašė:

  Sveiki, skrendame gruodžio 19d grįštame sausio 2d, esame nusipirke sėdimas vietas lėktuve, ar galima jau daryti bilietu registracija , ir ar galima bus tuo pačiu padaryti registracija ir grįžimui ?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu esate išsipirkę vietas lėktuve, anksčiausiai galite pradėti registracija likus 60d. iki skrydžio.

 4. Dovis parašė:

  Sveiki bilietus pirkom pries lapkricio 1d kol dar nebuvo mokami rankiniai bagazai,ar dabar reikia juos pirkti atckirai,bilietai su pirmenybe ir vietomis

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu bilietai yra su Pirmenybinio įlaipinimo paslauga tada atskirai daugiau nieko pirkti nereikia. Jums priklauso į lėktuvo saloną: lagaminėlis 55x40x20cm iki 10kg ir nedidelė rankinė 40x20x25cm, kurios svoris neribojamas.

 5. alina parašė:

  labas vakaras,koki lagamina galiu turet ,skrendant po lapkricio 1d?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Nemokamai: 40x20x25cm svoris neribojamas, lėktuvo salone.

 6. Tomas parašė:

  Sveiki, jei su savimi turėsiu tik kuprinę, ar ji taip pat nebus leidžiama jei jos dydis nors šiek tiek neatitiks standarto?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jei kuprinė bus didesnė, o jūs paprašytas sutalpinsite ją į matuoklę, problemų nekils.

 7. Jura parašė:

  LABA DIENA. TURIME KLAUSYMA? SKRENDAME IS VOKIETYJOS I LIETUVA LAPKRICIO MENESI.SAKYKIT PRASOM,NETURINT BILIETE PIRMENYBES,AR GALIMA PRIDUOTI RANKINI BAGAZA IKI 10 KG NEMOKAMAI PRIE LEKTUVO I BAGAZO LEKTUVO SKYRIU KAIP ANKSCIAU,IR KOKIE TURI BUTI ISMATAVIMAI?LAUKSIME ATSAKYMO,NUOSIRDUS ACIU.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Deja negalėsite. Turėsite arba neštis į lėktuvą arba jeigu tai 10kg registruotas, tada turėsite jį užregistuoti prieš skrydį ir jis keliaus į bagažo skryriu.

 8. Mikas parašė:

  Sveiki,

  Bilietai nupirkti dar vasarą, skydis lapkričio gale, reikės tik rankinio bagažo. Aš reikia pirkti piority ar pakeitimai negalioja?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu bilietai pirkti vasarą, tai aviakompanija Jums nemokamai turėjo būti pridėjusi 10kg registruotą bagaža. Taip pat į saloną nemokamai priklauso 40x20x25cm rankinė ar kuprinė, kurios svoris neribojamas.

 9. Skaistė parašė:

  Sveiki,
  Keliaujam lapkričio 13 d., skrendame tik su rankiniu bagažu, tai mes galime pasiimti tik vieną 40x20x25 bagažą?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Priklauso nuo to kada buvo pirkti Jūsų bilietai. Tačiau vadovaukitės ta informacija, kuri yra nurodyta Jūsų įlaipinimo kortelėje. Iš tiesų nemokamai priklauso tik 40x20x25cm rankinė, kuprinė, kurios svoris neribojamas į saloną.

 10. Donatas parašė:

  Sveiki,

  Noriu pasitikslinti, ar teisingai suprantame. Jei vienos rezervacijos metu yra nurodyti 4 keleiviai, tai perkant pirmenybinį įlaipinimą reikės mokėti po 8 eurus už kiekvieną keleivį į vieną pusę ir po 8 eurus už kiekvieną keleivį į kitą pusę? tai reiškia po 16 eurų kiekvienam keleiviui?
  Ir antrasis klausimas, jei įsigijamas registruojamas bagažas už 25 eurus, tai šis mokestis jau taikomas 1 lagaminui į abi puses, pesvarbu kiek keleivių yra po viena rezervacija?

  Ačiū

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Su pirmenybiniu įlaipinimu gerai supratote. O dėl registruoto bagažo galite išpirkti 1asm į vieną pusę arba į abi puses. Tą kaina, kurią matėte 25eur tai manau čia yra 1asm į vieną pusę. Registruoto bagažo kaina taip pat skiriasi kiekvienoje rezervacijoje, kaina priklauso nuo skrydžio krypties.

 11. Mantas parašė:

  Sveiki , jeigu skrendu po lapkricio 1d ir vienas kodas rezervacijos 2 žmonems. Ar tiesa,kad norint nupirkti vieną priority (pirmenybe įlipti) su mažu lagaminu ,negalesiu nupirkti vienam asmeniui,o privalau pirkti abiems asmenims? Tas pats ir su mažo 10kg lagaminu atidavimu į registruotą bagažą,jog jei reikia vieno – privalau pirkti du?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu Jūsų skrydis po lapkričio 1d. tai taip tai yra tiesą. Nebelieką galimybės šias paslaugas išpirkti tik vienam asmeniui į vieną pusę, paslauga pridedama automatiškai visiems keleiviams esantiems rezervacijoje ir skrydžiams pirmyn bei atgal.

 12. Gabija parašė:

  Sveiki, ar skrendant iš Londono į Vilnių 10-17 iki 10-22 galima vis dar turėti nemokamą rankinį bagažą iki 10 kg?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Taip galima. Naujos taisylės įsigalioja tik nuo lapkričio 1d.

 13. Deimante parašė:

  Mano bagazo ismatavimai yra 38x25x16.leidziamo pasiimti i salona yra 40x20x25. Ar galiu su tokiu skristi?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Iki lapkričio 1d. leidžiamas 35x20x20cm po lapkričio 1d. 40x20x25cm. Taigi Jūsų bagažas turi atitikti šiuos išmatavimus. Jeigu sutalpinsite į matuoklę problemų nekils.

 14. Dalia parašė:

  Sveiki, skrydis į Kopenhagą Spalio 27d., neužsisakė priority, ar bus galima į lėktuvą pasiimti mažą ir 10kg rankinius bagažus.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Į lėktuvą galėsite pasiimti tik 35x20x20cm o 55x40x20cm. iki 10kg turėsite atiduoti prie lėktuvo į bagažo skyriu nemokamai. Jeigu išsipirksite priority tada galėsite neštis abu į saloną.

 15. Dalia parašė:

  SVEIKI,
  Labai kazkaip painu. Tai koks tas bagazo dydis i lektuva, jei mano rankine kaip kelionine tase 40x27x23
  Ar ji praeis, ar jau ne?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jeigu skrydis po lapkričio 1d. Jums leidžiama nemokamai turėti tik 40x20x25cm. svoris neribojamas.

 16. Juozas parašė:

  Visi nemokamo bagažo parametrai atitinka numatytus reikalavimus ,išskyrus aukštį, 60cm su ratukais.
  Ar tokį lagaminą priimtų kaip nemokamą bagažą.55x40x20 ,10kg.

  Dekoju.
  Juozas.

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Jūsų turimas rankinis bagažas privalo atitikti nurodytus išmatavimus.

 17. Leja parašė:

  Sveiki. Skrydis 2018-10-15 be pirmenybes. Galiu tureti rankinuka, kuri psimsiu su savimi i salona ir bagaza iki 10 kg, kuri reikes priduoti i bagazo skyriu pries ilaipinima, ar taip?

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Į bagažo skyriu priduoti nereikia, rankinis bagažas 55x40x20cm. iki 10kg. bus paimtas prieš Jums įlipant į lėktuvą.

 18. Mil parašė:

  Sveiki, skrydis i Anglija gruodzio 19d, gavau i el pasta laiska jog yra nemokamai pridetas registruotas bagazas , ar bagaza iki 10kg reiks priduoti registruoto bagazo punkte pries apsaugos patikra ar prie ilaipimimo vartu ?

 19. Daiva Buteniene parašė:

  Sveiki, skrendu į Mančesterį(Angliją) 2018.11.29. Buvo rašyta, kad pasikeitė taisyklės dėl bagažo. Ar nemokamai galiu vežtis rankinuką ir 55x40x20 iki 10kg bagažą.

 20. Greta parašė:

  Sveiki. Skrydis už kelių dienų. Galimi du rankiniai bagažai. Ar blogai jeigu didesnio bagažo aukštis 57cm kartu su ratukais? Nors rašoma, kad turi būti 55cm

  • ryanair-skrydziai.lt parašė:

   Sveiki,

   Ratukai skaičiuojami į bendrus išmatavimus. Bagažas neturi viršyti avia kompanijos nustatytų išmatavimų.

Klauskite mūsų

  

  

  

NORITE GAUTI RYANAIR NAUJIENAS? GERIAUSIUS SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?